Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opuszczona27

Najlepszy fryzjer z ŁODZI poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość gladys8618
witam jeśli szukacie dobrego fryzjera-stylisty to z czystym sumieniem mogę polecić salon luisse na Kilińskiego. długo szukałam fryzjera który poradzi sobie z moimi niesfornymi długimi włosami, kiedy prosiłam o podcięcie końcówek ,zawsze kończyło się na ścięciu ok 10 cm , natomiast Pan Łukasz , nie dość , że nadał im kształt to zachował moją długość. teraz w moich włosach jest życie:) doradził mi również jakich kosmetyków powinnam używać , żeby wyglądały zdrowo. może zaryzykuję i zmienię kolor...kto wie :) gorąco polecam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna3
Właśnie odkryłam fantastyczny salon fryzjerski w Łodzi. Przez przypadek trafiłam do Salonu Laura Styl przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Byłam spóźniona na spotkanie i aby zaoszczędzić czas pojechałam skrótem. Moją uwagę przykół wygląd salonu. Zaryzykowałam i nie żałuję. Pani Małgosia jest profesjonalną fryzjerką, zaproponowała mi kilka fryzur ale bez narzucania swojego zdania. strosuja markowe produkty firmy goldwell. Spedzilam u nich bardzo miło czas a z fryzury jestem mega zadowolona :) Po umyciu włosy swietnie sie ukladaja. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chcialabym znależć fryzjerkę,która potrafi obciąć włosy na klasycznego boba bez żadnego cieniowania i zrobi to równo . Mam złe doświadczenia...jeden bok dłuższy od drugiego albo tył dłuższy od boków. Robiłam kilka podejśc i za każdym razem wpadka. Obecnie włosy nalezy wyprowadzić z ostatniego nieudolnego strzyzenia i wymaga to kilka wizyt u fryzjera. NNie stracilam cierpliw osci w dazeniu do wymarzonej fryzury i poszukuję fryzjera ktory pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina234
Ja bym poleciła panią Magdę z salonu "Aneta kreuje" przy ul. Matejki. Najlepiej znaleźć kontakt na ich stronie i umówić się - konkretnie - z panią Magdą. To fryzjerka z bardzo dużym stażem i jestem pewna, że zrobi wszystko OK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie odeszła fryzjer ka Matylda z salonu Klimczak ul.Wodna 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MATYLDA od Klimczak z Wodnej jest pod nr tel 696843222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja znalazłam swoją Magdalenę w Studio Unique :) Super dziewczyna, zawsze ma szczery uśmiech, wysłucha doradzi i do tego można się jej wyżalić :) Rozumiecie dziewczyny o co mi chodzi czasem trzeba mieć gdzie się pożalić na faceta:) No a fryzura zawsze genialnie mi się układa! Polecam Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggi
goraco polecam salon luisse na kilinskiego . profesjonalna obsługa i przesympatyczna atmosfera , mozna się zrelaksować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Pania Matylde z salonu Klimczak na ul. Wodnej pracuje ona teraz w salonie Apropos na ul. Sienkiewicza 7/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od klimczaka to widze wszystkie fryzjerki uciekaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o p. Matyldę to chyba dobrze nie polecam jej koloryzacji musi się jeszcze dużo nauczyć, polecam za to p.Pawła Super stylista !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Paweł na ul. Sikorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. Ilonę pracuje w salonie na Łagiewnickiej 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iness, ale ona chyba robi dzisiaj w Miami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotra Króla polecam z Gdańskiej 96, polecony z sieci, trafiony w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fryzjera zawsze unikałam jak ognia. Gdzie nie poszłam...wychodziłam załamana. ALE! Znalazłam ostatnio świetny salon na Widzewie. W centrum też jest. Nazywa się NOWA FALA. Pani fryzjerka naprawdę SŁUCHAŁA moich oczekiwań, było miło, dostałam kawkę i rabat 20% (dają przy pierwszej wizycie) ;) Zdecydowanie polecam! To jest ich stronka: http://www.nowa-fala.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schogetten, widać że klakier, post pisany na zamówienie. Nie ma to jak właściciel sam sobie piszący posty pozytywne w necie... kciuk w dół i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa - teraz to standard wszędzie, podobnie jak rabaty, zniżki, konkursy. Wymyśl coś lepszego, właścicielu Nowej Fali (nazwa jak dla basenu). Niczym nie wyrozniasz się wśród tłumu fryzjerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej już nawet rabaty nie pomagają pewnie i kawa słabej jakości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela850316
co do kawy, to faktycznie standard... Mnie w jednym studiu urody poczęstowali... yerba matą. Pierwszy raz to piłam. Poczytałam trochę o tym i o właściwościach yerby i kawy już od tej pory nie pijam. Tylko yerbę :) To jest dopiero standard! A nie jakaś trująca i zabijająca powoli kawa. Tak się nie dba o klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam dodatkowo 500 zl dla fryzjera ktory wyprowadzi mi wlosy na klasycznego boba. wszystkie wlosy wkolo rowne. Tyl bez krotszych warstw pod spodem i prosta linia rownych wlosow tylu. Chodzi o precyzje. Wydaje sie to proste ale niestety nacielam sie 2 razy i chcialabym trafic na fryzjera dla ktorego nie jest to problmem.Jestem zdesperowana. moj tel 509822820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon fryzjerski Nowa Fala. Znajduje się i na Piotrkowskiej i na Widzewie. Ekipa bardzo pozytywna, profesjonalna, poczułam się naprawdę dopieszczona. Efekt był nawet lepszy niż oczekiwałam, a w dodatku dostałam zniżkę 20% na powitanie. Nowa Fala naprawdę godna polecenia! http://www.nowa-fala.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A fe fe fe fe fe
Ty znowu z tą Nową Falą? Już zdemoskałyśmy na forum, że to ściema i sami spobie piszecie komentarze. Idź spamować, gdzie indziej. A fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam ostatnio u fryzjera. Po wizycie przypomnialy mi sie czasy podstawowki kiedy kolezanki wzajenmnie obcinaly sobie wlosy. Brak polotu , kontaktu z klientka a przede wszystkim umiejetnosci. skad sie tacy fachowcy biora, kto im dal jakikolwiek papier. Zostaly mi zwrocone pieniadze, ale na Sylwestra w tym roku nie pojde. Gdyby wysluchal mnie i obcial niewiele, tyle ile sobie zyczylam bylaby szansa zeby te wlosy poprawic, niestety takiej szansy nie ma, wlosy sa z tylu wyciete na wysokosci poczatku porostu,. Czlowieku jesli nie masz talentu, nie osiagasz sukcesow nie rob tego na sile, bo robisz innym krzywde. Mi zrobiles krzywde, ja oczekiwalam zastosowania sie domoich oczekiwan i fachowosci. Bylam u Pana Rafala na Zielonej 15. Koszmar, przestrzegam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze Pan Rafal obcinajac mi wlosy odwrocil mnie z fotelem od lustra, tak ze nie mialam mozliwosci sledzenia jego poczynan. Po strzyzenie nawet nie zapytal o modelowanie, tylko zaczal prostowac wlosy prostownica, czego ja nie uzywam i nie stosuje. Koszmar jeszcze raz koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze Pan Rafal obcinajac mi wlosy odwrocil mnie z fotelem od lustra, tak ze nie mialam mozliwosci sledzenia jego poczynan. Po strzyzenie nawet nie zapytal o modelowanie, tylko zaczal prostowac wlosy prostownica, czego ja nie uzywam i nie stosuje. Koszmar jeszcze raz koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerstwo w Polsce jest na bardzo niskim poziomie, wszyscy sie ekscytuja tym ze po krotkim kursie mozna otwierac salon i robic kase.Kiedys byly 3 letnie szkoly zawodowe i to sie sprawdzalo. Rozmawiam z kolezankami i nie chodzi o to ze wychodzi sie niezadowolonym bo troche chcialam inaczej. Robione sa karygodne bledy uwlaczajace sztuce fryzjerskiej. Potrzebne sa fora by wyeliminowac wszystkich paprochow .Przy takim dzialaniu i duzej konkurencji jest szansa ze my kobiety nie bedziemy wiecej cierpialy na fryzjerofobie. Sama mialam kiedys taka sytuacje ze tak mni3 opitolil ze przez miesiac nie wychodzillam, stracilam przez to faceta ktory mi sie podobal bo wstydzilam sie z nim spotkac. Robmy cos dziewczyny, krzyczmy glosno ku przestrodze innych. Piszmy smialo by nikt nie zarabial naszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam przestrzec kobiety przed fryzjer em damian em kowalskim. Na wizytę czekałam 2 tygodnie. Pojechałam. Dodam że z Konstantynowa. I się nie doczekałam. Pan artysta zamknął zakład i wyszedł do domu. Nie zadzwonił ani nie odbierał telefonu. Stracone 3 godziny i benzyna. Pan widać uważa że nic się nie stało bo nie dzwoni żeby wytłumaczyć sytuacje. Chyba ma to w nawyku takie olewanie klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat Piotra Króla z Gdańskiej. Naprawdę mam dość tych co się starają tylko przy pierwszej wizycie. Zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×