Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Ach, hanemex to ty masz przygody :) Jak to jest z tym porodem?? idzie to przezyc?? Bo ja sie strasznie boje....... Raz ogladalam ostry dyzur i tam dali babcie zastrzyk w kregoslup, ja nie wiem czy bym ten zastrzyk zniosla co dopiero reszte.. :/ wiem wiem histeryzcka ze mnie ale ja bardziej nie lubie samego momentu oczekiwania na bol niz bolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może macie rację, ze za mało jem, zresztą i tak mam czas do maja, zeby schudnac do wymarzonych 59 kg:) hihi Tez mam lenia, ani ekonomia nie włazi do głowy, ani wiedera jeszcze nie zrobiłam. Ale chyba teraz się postaram, wpieprzyłam L-karnityne, mam nadzieję, ze sie wypocę:) i mój umysł będzie bardziej chłonny wiedzy;) Zdać to zdam tą ekonomię, ale wiecie niena byle ocenę bym chiała... Ambicje mnie kiedyś do grobu doprowadzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humps, przeciez jeszcze 5 kilo ci zostalo do maja!!! Musisz zwolnic bo sie zameczysz, jedz wiecej, do 1000kcal dziennie i do maja spoko schudniesz, nawet zdrwiej bo waga sie ustabilizuje i nie bedzie jojo :) Ja sie wkoncu przemoglam do cwiczen dzis, skakalam na skakance, uff ale to ciezka praca, robilam weidera ale przy trzeciej serii oszukiwalam bo juz nie mialam sily, i robilam cwiczenia na pupe z shapa. 30 minutek cwiczen :) Oby kazdego dnia mi sie tak chcialo, ale jutro tez planuje sie spocic. Papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz hanemex to mnie nastraszylas z tym porodem :) bede pamietac teraz juz na bank zeby sie zabezpieczyc bo wiem czym to grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane! Jestem w pracy:) Od rana na trzech kromkach wasy, troszkę zgłodniałam:O, a musze na 15 poczekać na obiadek:) chyba pójdę walnąc czerwoną herbatke;) Wczoraj nawet coś wleciało mi do tej pustej pały:D Dziś została jedna teza+ powtórki i myslę, ze nie bedzie źle;) dam radę:) A od Poniedziałku socjologia... i heja dalej... Nie mogę się doczekac niedzieli, bo wtedy mam tylko jeden wykładzik i o 11 jestem wolna, idziemy z misiem na kebaba:D:D:D (w ramach obiadku) mniam i do kina na \"Dlaczego nie\" wiecie taki dzień małych przyjemności...:) A co nalezy mi się ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane Ciezka noc za mna, pojechalam po moja sis do klubu w centrum, warunki byly kiepskie wic jechalam dosc wolno tak zeszly mi sie ze 2 godzinki tam i z powrotem. Jak wrcalam to mialam zapakowany samochod osiemnastkami wiec balam sie zby policja mnie nie zatrzyala bowygladalismy jak wesoly autobus ;) A ja sobie uswiadomilam ze nie zwielam z domu papierow.. No masakra, ale sie udalo. Kurcze jak tak ich wiozlam to sobie przypomnialam jak to bylo miec 18 lat... Fajnie :) Dzis spalam do 11, teraz na sniadanko jem kanapeczke z chleba razowego z pesto i pasta makrelowa-jajeczna i salata, cos pysznego. Mniam :p Dzis wieczorem ide do kina ze znajomymi, mamy taki przewrotny plan. Moja jedna kolezanka - singiel, dala sie namowic na wypad. Druga kolezanka ma kolego, singla, i on tez dal sie namowic, a dodam ze oni sie nie znaja :) Wiecie co to znaczy... :) Miejmy nadziejze ze cos sie uda zdzialac, bo ta moja kolezanka singielka nie wychodzi z domu wiec gdzie do cholery ma tego chlopa poznac?? Jedyne co jej zostaje w takim wypadku to sexowny hydraulik jezeli jej sie kiedys rury zapchaja... ;) Miejny nadzieje ze sie siebie nie wystrasza :) U was tez jest tak pieknie?? Niebo blekitne, bez chmurki, odbija sie w sniegu, poezja poprostu :) Chcialoby sie isc na narty, no chociazby na spacerek. Ale nie mam z kim, moj facet przyjedzie dopiero za rowniotkie 3 tygodnie lalalalala Milego dnia babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ma pojecia ile kcal ma paluszek krabowy ale na opakowaniu nie ma wartosci kalorycznej?? Ja dzis bylam u lekarza innej troche kategorii, czyli u weterynarza. Moja krolica zaczela gubic siersc na karku i wyglada dosc pokracznie, juz rok temu bylysmy u tego lekarza z podobnym problemem i nam pomogl. Tym razem powiedzial zeby ja dalej obserwowac bo on nie widzi nic na skorze, nie ma zadnych jaj czyli nie ma pasozyta, nie ma ranek ani nic. Wiec nie wiadomo a nie bedzie jej dawal czegokolwiek byleby dac, lepiej leczyc cos konkretnego wiec na razie obserwacja. Przy okazji obejrzal zeby, posluchal serduzka i obcial pazury. Wiesz hanemex tez bym sie tak zachowala jak ty, mysle ze nikt nie ma prawa wchodzic do gabinetu w czasie badania, kimkolwiek by nie byl, a skoro jest lekarzem to jeszcze gorzej o nim swiadczy bo powinien wiedziec ze ludzie sie krepuja siedzac z golym wypietym tylkiem i nalezy zapewnic im komfort. Ech ludzie bez wyobrazni, szkoda slow... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Tak mi burczy w brzuchu ale nie dam sie, popijam rozne herbatki zeby oszukac glod i czekam kiedy mi przejdzie. W kinie - pierwsze koty za ploty, przynajmniej sie zobaczyli, oni oczywiscie o niczym nie wiedza, koles wygladal na nieco przestraszonego, usiedli kolo siebie ale wiadomo ze w kinie niewiele zdan sie wymienia... No nic, moja kolezanka ma go zapytac jakos delikatnie czy moja druga kolezanka mu sie spodobala i czy bylby zainteresowany, wtedy zaaranzujemy jakos spotkanie, oni studiuja na tej samej uczelni wiec byloby im latwiej. Czekam teraz na smska co i jak. Film za to byl dziwny, troche doslowny i wiele rzeczy w nim razilo. No ale trzeba obejrzec czasem zly film zeby moc docenic lepszy ;) Powodzenia wam zycze jutro dziewczyny, mysle ze dacie sobie rade GIRL POWER :D Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) Ja wczoraj troche przesadzilam z jedzeniem... :( No ale szkoda gadac. Dziś na śniadanko zjem sobie jogurt naturalny a pozniej sie zobaczy moze jakies warzywa ugotuje sobie i wszamie na obiadek. Ogolem to mam takiego lenia jak nie wiem. W czwartek dostalam okres wiec miewalam hustawke nastroju ale juz na szczescie przeszlo :) Musze stanac na wadze ciekawe czy cos sie zmienilo chociaz po wczorajszym objadaniu sie pewnie waze tyle ile wazylam. Hehe czeka mnie chwila prawdy.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Jak tam egzaminy dziewczyny?? Ja dzisiaj wzielam sie znowu do pracy, juz sie naodpoczywalam przez ostatnie 2 dni. Dzisiaj znowu rzezbie w tym g*** ale mam nadzieje ze niedlugo skoncze. Na sniadanko zjadlam troche roznych serow, plesniowy, topiony light, i wypilam kawke, w czasie kryzysu zjadlam troche orzechow wloskich i teraz z niecierpliwoscia czekam na obiad :/ Wczoraj wymyslilam ze kupie mojemu bojowi ekspres do kawy, on jest strasznym kawopijca, wiec pol nocy buszowalam po necie w poszukiwaniu ekspresu cisnieniowego. Mam juz cos na oku, ale poszukam jeszcze, bo szukam czegos malego zeby nie zawalilo mu polowy kuchni, ale tez nie za malego bo jak ja przyjade to tez chetnie bym sie napila takiej kawki, czyli ekpsres dla 2 osob. Bylam w szoku jak zobaczylam ekspresiki za bagatela 10tysiakow, az takim budzetem to ja nie dysponuje, ale moze kiedys... ;) Chcialabym tez zeby ten ekspres mial dysze do pianki. Mysle ze sie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super hanemex, gratuluje i ciesze sie z toba, tez bym tyle wypila albo i wiecej ;) Na swoj temat moge powiedziec jedno: bullet in my head.... Jak ja siebie nie cierpie, caly tydzien sie odchydzam a w weekend sie nawpieprzam z nudow ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!;) No więc tak, napisałam kolosa semestralnego z ekonomii na maksymalną ilość punktów (jako jedyna z grupy) i dostałam 5 z wykrzyknikiem:) i z zaliczenia taką samą ocenkę, bo miałam jeszcze parę plusów za aktywnośc. Także sukces na [ełnej linii:D:D:D Jeśli chodzi o diete, to kapa:O, bo wiece najpierw po szkole było kino, później pizza hut i wiadomo jak to jest... Ale spoko, przecież odrazu 10 kg nie przytyje:classic_cool: Jutro wracam do formy:):) Także jestem szczęsliwa, mimo iż okropnie zmęczona... :( Idę wziąśc prysznic i do łóżeczka:):) Całuje Was słonka moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hanemex, ja dzis ostro przesadzilam, ale to dlatego ze pojechalam z mama i ciocia do ikei, i strasznie tam zglodnialam, wiec jak wrocilysmy do domu to wszamialam wszystko jak odkurzacz... Kupilam w ikei te szklanki do cafe latte o ktorych juz od miesiecy myslalam, kupilam tez kieliszki do czerwonego wina i swieczniki do mojego przyszlego domu, zaczynam juz gromadzic posag ;) hehe Potem wypilysmy we 3 dwie butelki wina i troche mi sie miesza w glowie, wiec spadam :) Napisze jutro na trzezwo Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dopiero teraz znalazłam minutke, wczesniej rano byłam w szkole na wykładzie a później to juz z moim miśkiem.;) Teraz niedawno pojechał, wiec weszłam coś naskrobać, choć jestem wymęczona okropnie:O i zaraz glebnę się do łózeczka;) Z diety była dziś wielka duuuupa:O:O. Eh czuję się jak kulka:D:D Kurde od jutra dietka i jadę z ćwiczeniami, przecież jeszcze 5 kg zostało mi do zrzucenia;) :D Więc dajemy dalej;) I nie ma przebacz;) Dobrze, ze do maja jeszcze trochę czasu;) Eh jak ja niecierpię niedziel, bo jutro zaś ta chora rzeczywistość, szkoła, nauka i tak dalej...:O:O:O Buuu, chcę weekend...:(:( Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten chujowy poranek!!! Jestem zła jak osa:O To wszystko przez moją drogę do pracy, wzięłam jak zawsze rower, który musiałam targać ze sobą bo nie dało sie na nim jechać..:O(wiatr, deszcz, ciapa jak skurwysyn na drodze, nawet auta cięzko jechały) Mam spodnie mokre calutkie, do kolan to wiadomo przez te cudowne roztopy, i cały bok, bo jakiś chuj jadąc autem wjechał do największej kałuży, która była obok mnie. Z nerwów jak juz znalazłam sie w pracy to się zwyczajnie poryczałam:O:O:O Odechciało mi się wszystkiego:O:O Także szczerze w to watpie, ze moja dzisiejsza praca będzie \"owocna\" :O:O:O Jeszcze nn domiar złego, jeden mój kolega z pracy ma tydzien urlopu i zastepuje go koleś którego nikt nie lubi:O Ten z typu tych co wciskają innym robotę, a że ma troche udziałów w naszej firmie, to mysli, ze co to on nie jest:O:O Poprostu mam nerwy jak cholera, siedzę tu teraz z mokrą dupą i szkal mnie trafia:O A i jeszcze jak wprowadzałam rower widzi jak wyglądam i sie beszczelnie pyta \" i jak nie zasypało Cię? \" No myslałam, ze mnie szlak trafi na miejscu... i ze komuś dopieprzę...😭 Także dzień zaczął mi sie nieszczególnie... Rano zjadłam 3 kromki wasy i teraz pije czerwoną herbatkę, musze wrócić do dietki, bo nieszczególnie czułam się budząc z pełnym brzuchem, a i z weiderem tzreba jechac dalej... Nie ma zmiłuj... A propo weekendu, był wyczerujący, zreszta sądzę, ze powinien trwać conajmniej trzy dni... Rybenko---> A własciwie jak ma na imie Twój facet?? I czy jestescie juz zareczeni? czy coś planujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie dziewczynki:) Mam zamiar sobie kupić suplement diety, fat burner firmy trec na allegro koszt 49 zł +przesyłka za 120 tabletek. Nie wiem ale podobno są dobre, bo przez podwyższenie temperatury ciała wpływają na spalanie tkanki tłuszcowej, chyba się skuszę:):) I jeszcze dzis kupię;) hihihi Poczytajcie sobie zresztą:) http://muscle.pl/sklep/catalog/product_info/p417_trec_thermo_fat_burner_90tabl_ Z tego co mówi mój facet, a on sam ma odzywki na siłownie z tej firmy, to jest to dobra i sprawdzona firma i byle czego nie produkuje;) Więc może warto spróbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Wlasnie ledwo co sie z lozka zgarnelam, troche glowa mnie boli ale od rana popijam wode wiec niedlugo powinno byc lepiej, taka jest cena za chwile przyjmnoesci ;) Od dzis wracam do diety, wlansie od pol godziny rozmyslam czy lepiej pocwiczyc z rana czy wieczorem, jeszcze nic nie wymyslilam ;) Musze powoli zaczac uczyc sie do egzaminu, a poza tym dzis ide na cytologie, do fryzjera i na konsultacje do szkoly, wiec mam calkiem sporo spraw do zalatwienia. Ja sie nie znam na odzywkach dla sportowcow wiec jak twoj chlopak mowi ze sa ok to pewnie sa, on moze ci najwiecej na ten temat dorodzic skoro sam uzywa podobnych. Ja za to zamowilam na www.wina.pl nowa dostawe wina do domu, w srode ma byc, yeah :) Moj chlopak nazywa sie Robert, planujemy slub w 2008 roku, rozmawialam juz z ksiedzem w mojej parafii i powiedzial ze wszystko szybko nam zalatwi, nauki tez, zeby nie robic problemow. Marzy mi sie wesele na statku plynacym po rzece ale nie wiem czy w warszawie sie cos takiego znajdzie, jak nie to moze w jakims palacyku... Mysle ze bedzie ok 100 osob, z mojej strony wiecej niz z jego, chociaz slyszalam ze cala jego rodzina juz sie szykuje na przyjazd do Polski :) Zobaczymy, na razie za wczesnie na konkrety. Ale juz wiem jaka chce miec i bede miala sukienke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uwazaj Karola na ten sklep z odzywkami do ktorego wyslalas link, tam jest napisane ze jest nieczynny do odwolania. Hm ja stosowalam kiedys Lkarnityne, ale powiem szczerze nie widzialam zadnej roznicy. Wiec sie zniechecilam do praparatow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jak zwykle niewiele zrobilam przez caly ranek... W kazdym razie kolezanka wyslala mi smsa ze dostalam 4,5 z egzaminu z kontrukcji metalowych i 4 z ochrony p.poz. Czyli mam juz wynki srodowych egzaminow, i bardzo sie z tego ciesze :) Mysle ze wieczorem beda wynki z architektury, i bardzo sie tym denerwuje, bo dalam z siebie wszystko, i nie wiem czy to wsytarczy... Ide teraz do fryzjera, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanemex---> Mi nie było do śmiechu, mam nadzieje, ze chociaż droga powrotna będzie troche lepsza... Do tej pory mam mokro w butach:O:O:O Gratuluję, tych dwóch kilosków:) a Tobie Rybenko ocenek z egzaminów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki Ech trace sile do samej siebie, pojechalam dzis do babci, na poczatku sie trzymalam dzielnie ale potem peklam i nazarlam sie jak prosiak... Ale przynajmniej smaczne bylo :) Mi to chyba nei jest dane schudnac, no chyba przed wlasnym slubem sie zmobolizuje, ale na razie nie umiem, ciagle wymiekam. Bylam tez u fryzjera, ja za to mam fantazje i zazwyczaj zmieniam radykalnie fryzure, dzis jednak obcialm troche grzywke i nic wiecej bo nie mam czasu. Ostatnio jak bylam u fryzjera to pobilam rekord bo siedzialam tam od 9 do 16 :) Jak mam tyle czasu to chodze do studia Welli gdzie doradzaja stylisci, mowia jaki kolor, jakie ciecie, bedzie dobre dla mojego typu urody. A potem biora sie do dziela, robia pasemka, i inne tam duperele, strasznie dlugo to trwa, ale warto :) Potem poszlam na wydzial i moj ex stwierdzil ze teraz wygladam jak kobieta z pulp fiction, i wiecie co? Ta reklama kart kredytowych visa jest w 100% trafiona, spojrzenie bylego jest bezcenne hihihi :) Okazalo sie ze dostalam 5 z tego egzaminu na ktorym zrobilam totalna glupote i myslalam ze nie zalicze, widac ta glupota nie byla taka duza jak mi sie wydawalo :) Tak wiecej czekam jeszcze na wyniki z architektury i w piatek mam egzamin z betonow. I projket stanicy wodnej musze skonczyc. I wsio :) lalalala Super hanemex, gratuluje, to jest naprawde kawal ciezkiej, dobrze wykonanej roboty, przeciez nie tak latwo jest schudnac, naprawde jestes dzielna :) BUZIAKI!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze z tego swatania chyba nic nie wyjdzie? Zobaczyli sie, poznali, wiedza ze istnieja, ale nie ma zadnego zainteresowania z zadnej strony. Szkoda :( Bo i ten koles nazeka ze jest sam, i moja kolezanka ciagle marudzi... Dziwne jak to sie dzieje ze niektorzy ciagle z kims sa, jak sie rozstana to zaraz nastepna osoba przy ich boku,a niektorzy cale zycie jakos nie moga sie odnalesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekajcie az mloda pojdzie spac :) Albo idzcie pod prysznic szybciutko :) Albo dajcie jej na cukierki czy cos w tym stylu, ja kilka lat temu zeby pozbyc sie rodzenstwa dawalam im na lody i chata byla wolna i do naszej dyspozycji... :) Stare czasy, a jak nie chcieli isc na lody to my w samochodzik i do lasu, to byly czasy, czego by sie wtedy nie dalo za chwile intymnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest calkiem dobry pomysl jak nie mozna miec spokoju w domu. Pamietam to jak dzis, ja, ex, samochod, -30C na dworzu, sypie snieg, a u nas gra jazzik, jest romantycznie, a nad nami laduja samoloty, mialo sie wrazenie ze sa tak nisko ze reka mozna dosiegnac... Wczesniej oladalismy \"przyjaciol\" na jego laptopie. To byla fajna randka :) Warto cos takiego przezyc. :) Dobra noc kochane!!!! Ps. Jezeli macie bbc prime to polecam \"mala brytanie\", ich klub dla grubasow jest fenomenalny ;) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki! Hanemex chudnie, a ja wczoraj 4 dzień sobie folgowałam i sie wkońcu musze opamietać, wiec dzis według zwyczaju rano dwie kromki wasy i teraz czerwona herbatka, później obiad i wasa, no i przedewszystkim ćwiczenia, które już zapomniałam jak sie wykonuje:D:D Dziś miałam 30 min marsz do pracy przez sniegi, więc nieco spaliłam... Odstawiłam rowerek na lepsze czasy, przecież jeszcze mi życie miłe;) haha Wczoraj zamówiłam na allegro fat burner, mam nadzieje, ze z dietka i ćwiczeniami wypali mi ten tłuszcz, bo jeszcze sporo go zostało...:):):) hihih Rybenko---> Dużo masz rodzeństwa?? I w jakim wieku?? Fajnie, masz z tym slubem w 2008, moja siorka ma wesele w lipcu:) (bo wtedy sala ta na którą sie napalili jest wolna- bo nawet w 2008 już teraz cięzko o wolny termin) Z tej okazji nawet planujemy z moim miskiem wybrać się na kurs tańca:D A właściwie skoro Twój facet ma na imię Robert, to ma rodziców Polaków czy jak?? I jeszcze raz gratulację 5 :):) hihi Hanemex---> Ty może swoją młodą wyslij na weekend do babci, to się nakochasz do woli:D:D Nio a teraz siedzę sobie w pracy, narazie spokój, próbuję załapać rytm:classic_cool: a po południu musze się wziąść za socjologię, bo czeka mnie egzamin w sb i nie mogę dać plamy;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane Karola dobry pomysl z ta babcia, my juz ustalilismy ze tak bedziemy robic w przyszlosci, dziadkowie, czyli Roba rodzice tez sa chetni, wiec dzieci do babci a my na romantyczny weekendzik :) Rober, czyli Rob, to tez angielskie imie, nawet ciezko powiedzic z ktorego kraju sie wywodzi. Ksiega imion, ktora kiedys dostalam gratis od świata ksiazki mowi \"imie meskie pochodzenia germanskiego, wywodzi sie z jezyka staro-wysoko-niemieckiego\" A slawni Roberci to dwaj krolowie Francji, trzej krolowie Szkocji, ktorzy wyzwolili Szkocje od dominacji angielskiej, itp, czyli ogolnie imie miedzunarodowe bo w wielu krajach europejskich i w ameryce polnocnej. Wiem ze sa kolejki na lokale i trzeba na wszystko dlugo czekac, ale jezeli z tym statkiem nie wypali to bedzie jakas restauracja, bo ja nie mam zamiaru odsstawiam szopki pod tytulem wesele na 400 osob, jakos nie widze sensu wielkiego wesela jako takiego. A jezeli chodzi o mniejsze imprezy to sa sale, myslelismy o restauracji. Bylam na kilku wiejskich weselach na 300 czy 400 osob i nie podobalo mi sie, tzn dobrze sie bawilam ale doszlam do wniosku ze nie chce miec 200 osob zalanych w 3 dupy na moim weselu i wole to zorganizowac troche bardziej kuulturalnie. A potem wszyscy won do domu, a nie mi tu beda cala noc tanczyc, bo my chcemy do lozka wskoczyc i kochac sie jak maz z zona :D Ja to nie jestem duza tradycjonalistka, ale wesele fajna rzecz. W zeszly weekend dziewczyna ode mnie z roku brala slub, taki na chybcika, bo jest w 6 miesiacu ciazy, i nie bylo wesela. Slub byl najwazniejszy wiec sie odbyl, ale nie zazdroszcze tej dziewczynie. Na cos takiego to bym w zyciu sie nie zgodzila, wolalabym poczekac az urodze i potem wziac normalny slub a nie tak na lapu capu. No ale ona mowi ze jest zadowolona wiec to najwazniejsze. No to sie rozpisalam na temat wesela :)A jak u ciebie bylo hanemex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brata i siostre, blizniakow, maja 18 lat juz prawie wiec w maju czeka nas podwojna osiemnastka w rodzinie :) Krotka charakterystyka: Moja sis - straszny leniuch, ma 2 w szkole bo jej sie nie chce, zero ambicji, wszystko spadnie jej z nieba, rozpuszczona do bolu, najwazniejsza jest dla niej metka na ubraniu, caly tydzien mysli w co sie ubrac, i co zjesc, ogolnie milosniczka doczesnych przyjemnosci, nie lubi sie przemeczac. Ale jak trzeba to ma dobre serce :) Moj brat - najlepszy ogolniak w miescie, pracowity jak trzeba, osiaga maksymalny efekt przy minimalnym nakladzie pracy, pupilek pani od historii (ja jej nie znosilam a ona mnie), wie kiedy i jak ma sie uczyc zeby wszystko bylo ok, przewodniczacy samorzadu szkolnego ktory zamiast zajmowac sie waznymi sprawami szkoly to na kazdej przerwie graja w siedzibie samorzadu na kompach ;) na dodatek wysportowany i przystojny, moja kolezanka ostatnio mi powiedziala ze wstydzi sie mojego brata bo jest \"za bardzo trndy, a ona za skromna\" :D Ciagle chodzi na koncerty, gra na gitarze, i jest w szkolnej druzynie koszykowki. Pisze to zeby wam pokazac, ze niby bliznikai, a jakie rozne osobowosci i charaktery!!!!! az szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×