Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Gość Majkuś
hej od jutra zaczynam diete wodną bo po świętach czuję się strasznie (gorzej niż zwykle), ponoć bardzo szybko traci się na tej diecie kilogramy no i nietrzeba ograniczać jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkuś---> A na czym polega ta dieta?? hamex---> Witaj! jesteśmy weterankami na tym topicu :D czy to nie wspaniałe :classic_cool: hehe U mnie brzuch jakby się zmniejszył, ale narazie nie podejmuje żadnych diet, czekam do stycznia:):) Eh Nowy rok... Trzeba by jakies postanowienia sobie wymyślic, których zapenwie sie nie dotrzyma:D:D:D Ale nic fajki musze rzucic, bo to paskudstwo i mam już dośc jak przychodze z knajpy i wali odemnie jak z murzyńskiej chaty:D:D:D Wczoraj na solarce się troszke przypiekłam. Ale spoko bo już coś widać, dla wzmocnienia efektu biorę solarin max:) W sb też idę a co sobie będę żałować:D:D:D Uwielbiam to moje gadanie o dupie marynie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak nie wytrzymalam i stanełam na wadze :P Byłam w szoku waze ile wazyłam :) A przez święta to przecież tak się objadalam. I te salatki z majonezem :P Hehe moze to dlatego ze po 18 juz prawie nic nie jadlam. Czasami sie zdazalo ze wmucilam jakas kanapke. Wazylam 67 waze 63 :) Zeby jeszcze 5 kg zgubic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkuś
do My humps no więc dieta wydaję się dosyć dziwna ale dziewczyny piszą,że działa. Codziennie trzeba wypić 8 litrów wody i jeść normalnie, tzn. jeśli się tyle wypije to już niechce się jeść a jak wiadomo woda ma 0 kalori ,najgorszym punktem całej diety jest to,że wypady do kibelka mogą być dosyć częste no i sama niewiem czy zdołam wypić 8l dziennie ,ale dziewczyny piszą,że piją 3l-5l i też działa tylko nie tak szybko. Dieta wydaje się być głupia ale nie zaszkodzi spróbować ;) Właśnie się wybieram do sklepu po dziiejszą mineralke ,mam nadzieję ,że się nie utopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkuś---> Oł maj Gad tyle litrów?? ja potrafię wypić góra 3,5 l. Więc nie skorzystam, ale skoro ty sie na nia przerzucasz to napisz jak Ci pojdzie. Jak widać założyłam nowy temat ---> 2 styczen 2007 start!!! Zapraszam was drogie kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkuś
też nie jestem pewna czy to zadziała ale inne diety mi niewychodzą więc prubóję z tą , w niej nie chodzi o to żeby się głodzić tylko poprostu pić dużo wody (ale tylko wody) narazie dosyć kiepsko mi idzie bo nie jestem w stanie wypijać takiej ilości wody poprostu zbiera mi się już na wymioty ale przynajmniej niechce mi się jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkuś
narazie wypiłam 3 l , istny horror czuje jakbym miała wodą wymiotować , o tyle dobrze, że nieczuje głodu i zamiast zamartwiać się kaloriami myśle o tym ile jeszcze mi wody zostało dzisiaj do wypicia ,zaplanowałam sobie, że wypije 6 l więc połowa jeszcze przedemną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkuś
14 latek 159 cm wzrostu 51 kg , che schudnąć przynajmniej na 47 ;) nie idzie mi za dobrze z tym piciem wody , czwartego litra niemoge już wcisnąć bo na sam widok wody mi niedobrze, zrobiłam sobie teraz dla odmiany zupke gulaszową z torebki może mi się troche polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkuś
poprostu nie umiem się ograniczać w jedzeniu a już tym bardziej słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Kiedyś miałam swój topik,ale jakoś tak wyszło,że umarł.Przeglądam od jakiegoś czasu topiki,właściwie na wszystkich pisze sie to samo,ale ten wasz jakos mnie ujął i postanowiłam sie podłączyć.Mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waże dużo,aż wstydzę się powiedzieć ile...ale wierzcie mi chęci mam szczere i chcę spróbować jeszcze raz z odchudzaniem.To tyle w skrócie.Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kuropatwo!Pisałam do Ciebie na Twoim topiku,ale postanowiłam napisać i na tym na którym Cię znalazłam przez przypadek bo fajnie by bylo jakbyś wróciła do nas.Do nas to szumna nazwa bo oprócz mnie nikogo tam nie ma,ale może laski się odezwą.Miałyśmy taki fajny skład co to się porobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie cukinio,że mnie znalazłas ,ąle myślę,że nasz poprzedni topik jest no future!Może jeszcze uda nam się go ożywić.Spróbuję tak jak Ty,ale mam nadzieje wątłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuropatwo do jasnej ch$%#$@##$%y!!!Wracaj mi na topik i to już!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkie laski z tego topika za mój ostry wjazd na ten topik.Faktycznie kura ma rację całkiem fajne laski tu piszą i nie dziwię jej sie ,że chciała się podłączyc....Jeśli pozwolicie też czasem coś dopiszę od siebie.:)Dziękuję że byłyście takie wyrozumiałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak my wszystkie.Może chcesz odwiedzić nasz topik?Topik kuropatwy\"kto się nie załapał jeszcze do żadnego topiku zapraszam tutaj\"Wpadaj śmialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Ja dziś po zakupkach. Troche wymeczona ale pierwszy raz od dawna sie nie zalamalam jakos wkladajac na siebie ciuchy. Kupilam sobie spodnie takie w sam raz ze jak schudne jeszcze troche to beda idealne :P Hehe mam nadzieje, że troche mnie zmotywują by zrobiły się luźniejsze :) Wogole to dostalam okres i mam nadzieje ze jak sie skonczy to razem z nim zejdzie jakies 1 - 2 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tega
Co to jest te jojo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!!!!! Jestesm wlasnie u mojego boja w Londynie, nawet nie chce mi sie mysles ile przytylam przez te swieta, i nawet wstyd sie przyznac, ale my sie ciagle obrzeramy tutaj... :/ Ale dzisiaj rano, jak on sie kapal, zalozylam ukradkiem te spodnie w ktorych przyjechalam i ledwo co sie miescilam, i cigale jakos sie zapinam :) My juz jestesmy po sniadanku, a teraz jedziemy do Portsmouth na wycieczke. Czyli rozumiem ze od 2 stycznie przerzucamy sie na topic humpsia? Juz nie moge sie doczekac w zasadzie jak znowu zrzuce tego balastu bo mam juz dosyc tego baloniastego brzucha. Co do ditey wodnej to slyszlam kiedys od mojej kolezanki ze jej kolezanka powiedziala ze ktos tam ktos tam schudl 20kg na diecie wodnej, ale szczegolow nie znam. Glupota jakas ta dieta z tego co tu pisza, ale moze cos jeszcze sie z tym kryje, kto wie. To trzymajcie sie laseczki moje kochane, jak wroce do domciu to bede zagladac duzo czesciej, bo na razie musimy nadrobic zaleglosci z moim kochanym :) Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!! Tak że dziewczyny startujemy od 2 na moim nowym topicu, świeta kijowy okres do odchudzania, a wiadomo przynajmniej do wielkanocy bedziemy mieć spokój z smakołykami w masowej ilości. A napewno w 4 miesiace zrzucimy wiecej niz przez m-c:):) Pozdrawiam Was serdecznie:) Grunt to nie poddawać się, ale kiedy się upada podnieśc się i iśc dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkuś
nie gniewam się hanemex za mentorskie wywody, nawet ci dziękuję bo chyba mi są potrzebne ;) to chyba niezły pomysł, żeby pić tą wodę małymi łyczkami, lecz cały dzień spijac tą wode to trochę trudne ale sprubuje, do tej pory wlewałam w siebie ile się da a potem brzuch jak balon i do tego jeszcze mdłości dzięki za radę ,nawzajem całuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusna
Ja tez zaczynam diete musze zrzucic 10kg.Prosze o pomoc i wsparcie.pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życze Wam: 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miłości :) :D :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu hanemex żeby złożyć Ci życzonka!Składam je również wszystkim kobitkom z tego topika!!😘Babeczki bądźcie dalej takie cool babki,a świat będzie piękniejszy!!!!Życzę wam ,aby spełniły sie wszystkie wasze marzenia,nawet te najskrytsze!!Całuję was mocno i sciskam😘.Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam to również na drugim topiku:NIECH MI SIĘ NIKT DZISIAJ NIE WAŻY ODCHUDZAĆ!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze dużo radości w Nowym Roku wszystkim odchudzaczkom!!!Buziaki dziewczyny.Pa,lecę na imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna i załamana
Fajnie macie dziewczyny,kazda z ws ma jakiś cel w życiu,a ja co ja mogę o sobie powiedzieć.....gruba,szara myszka co to nikt nawet na mprezkę jej dzis nie zaprosił....ot to własnie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×