Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Oczyma duszy---> To dobrze, ze się pogodziliście;) Zauważyłyście że roxi-poxy założyła kolejny topic, na którym ma zamiar się odchudzać, ona chyba nigdy nie schunie bo od samego dodawania nowych tematów się nie chudnie:P :D Wróciłam z WORD, teramin egzaminu mam na 5 lutego:O k*^^%^$ dalszego chyba nie było:O eh zaś będzie stres jak cholera:O:O a jeszcze w tym czasie zlewa mi się sesja i audit w pracy:(:( Ale jakoś może dam rade.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Hello ja caly dzien dzis bylam zabiegana. Spotkalam sie dzis z przyjaciolka, bylysmy na slatkach i kawce, potem rajdzik po sklepach w poszukiwaniu prezentow, potem kolejny rajdzik w poszukiwaniu botow, a potem na koniec wrocilam do domu i tatus mi powiedzial ze on chcialby mi kupic cos ladnego na swieta wiec pojechalismy do kolejnego sklepu. Efekt: prezenty dla innych=0, prezent dla mnie=1 (sliczne brazowe oficerki), prezent dla samej siebie=1 (torebka). Wiec chyba jutro znowu musze ruszyc w te sklepy, ale dobrze bo przynajmniej sie troszke spali od takiego lazenia :) My humps - nie martw sie, ja zdalam dokladnie za 5-tym razem, wczesniej nie zdawalam bo sie tak denerwowalam ze mi sie noga trzesla tak bardzo na sprzegle ze mi gasl samochod :) W koncu sie opanowalam i zdalam. A teraz mowiac skromnie jestem znakomitym kierowca ;) Cierpliwosci, ja tez bym sie prawie poddala i rzucila to w cholere ale mama mnie mobilizowala i namawiala zebym sprobowala kolejny raz. Hanemex - i jak samochodzik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanemex -- Graruluje kupna nowego samochodu :P My humps -- zobaczysz bedzie dobrze :) Tylko nie zemdlej ze stresu a bedzie dobrze :) Bede trzymac kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
My humps piatego lutego bede trzymac kciuki bo wiem co to znaczy egzamin, bolesnie tego doswiadczylam i moze ze bylo to ponad 2 lata temu pamietam jak dzis... Z drugiej strony ja mysle ze z kamerkami jest latwiej, bo to raczej zadko sie trafialo na spoko kolesia, raczej na jakies dupka ktory uwalal za byle co i teraz nie moze juz tak bezkarnie tego robic. Ja na razie jezdze starym fordzikiem fiesta, ale marzy mi sie ford focus, a w dalszej kolejnosci czerwony mini cooper (jak juz bede bogatym inzynierem ;) )mmmmm :) pomarzc zawsze mozna, marze tez o malutkim kotku bo uwielbiam koty. I juz nie moge sie doczekac jak w koncu sie wyprowadze od rodzicow na swoje i wezme do domciu takiego slicznego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziękuje wam dziewczynki za słowa otuchy, teraz z tymi kamerkami też jest przeje&^%$ :O Ale może jakoś będzie.;) a za każdym razem jest jeszcze większy stres, bo jest ta presja otoczenia, że może byś w końcu zdała:O jak ja bym k&^%$ nie chciała:( I tak moje 134 zł znowu zostały w WORDzie, jak zdam, to tam bombe podłoże:classic_cool: Hanemex---> ty się lepiej pochwal co to za wóz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz propo odchudzania, przed chwilą wchłonełam 2 bułeczki cebulowe bez niczego (ciemne pieczywko) i jeden pasztecik z kapustą. Po pracy chyba tylko zupka:) i mineralka. Teraz przyzwyczaiłam sie do dużej ilości wody i jak nie piję to mnie suszy. :):) Uwaga kobiety jutro wchodzę na wagę! waga prawdę powie!!! Szczerze powiedziawszy strasznie boję sie świąt:( Przeciez tam same smakołyki będa i jeszcze żeby to tylko przez dwa dni kusiło, a zapewne ciasta mojej mamki będą conajmniej tydzien zalegac...:O Trzeba uzbroić się w silną wolę, zeby nie zmarnowac tego co zaczełam, no ale może od dwóch kawałków się nic nie stanie. Musze się wkońcu wieczorkiem wziąśc za angielski i niemiecki:O w weekend jadę na uczelnie:O a tak mi się chce, ze wcale, na szczęscie w sb tylko jeden obowiazkowy wykład, za to w nd od 8.30 do 17.10. Przynajmniej się zajme i nie bedzie chciało się jeść. W sb mam zamiar wyskoczyc na zakupy, mam w planach zakup kozaków, bo moje stare w ostatnią nd jak juz pisałam nie nadają się do uzytku. A tak bardzo je lubiłam.:( Obecnie siedze w pracy, ubrałam choinke i mi się nudzi, szef na wyjeździe, może gdzieś o 13 wróci. Jak sobie pomyśle o tej mojej wielkiej choince, to mi sie odechciewa. Chciałabym żywą choinke, nawet wysłałam mojego boya, bo w Katowicach pod spodkiem rozdaja choinki, ale kolejka podobno na 2 km a pozatym choinki maja po 2,5 m wysokości.:O Także chyba bym musiała dziure w suficie zrobić:O a zas kase wydawac na choinke to mi sie nie widzi, więc będe musiała powalczyć z tym moim kolose:O:O Dobrze chociaż że jutro pt, choć załuje że juz dzisiaj nie jest:( Ale nic trzeba wytrwac jeszcze te 3 godzinki. Pozdrawiam was serdecznie wszytskie:):) A właśnie dziewczyny może wymienimy się fotkami?? Co Wy na to?? Buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka
Hej dziewczynki przyłaczam sie musze zgubic jakies 7 kg z tydzien głodówki i bedzie calkiem ok zagladajcie tu czesciej to bedzie nam łatwiej bedziemy mialy w sobie oparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli macie gg, piszcie 2026742. :) Smyrłam jeszcze kawałek schaboszczaka:classic_cool: i teraz popijam mineralkę, na dzis koniec jedzenia:) Za to trzeba by się poruszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no kobietki, gdzie Wy się podziewacie?? :P meldować się ale to już!!!:P Ja właśnie skonczyłam ćwiczonka i popijam wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja dzis zjadłam sobie 2 bułeczki i później upiekłam sobie w piekarniku takiego placka. Składnik: mąka, jajko i troche mleka. No i tyle. To wygląda jak maca napewno wiecie o co chodzi :P Dziś mam super dzień. Mogłabym tylko tańczyć i tańczyć już soboty się nie moge doczekać bo wylatuje na parkiet jak tydzień temu w sobote :D Tylko tym razem bez kacyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczyma duszy---> No wkońcu:P ktoś tu zawitał, bo już myślałam, ze sama zostałam:P Kacyk jest niepożadany:D A Ty wiesz jak duże kcal mają % ?? Lepiej nie sprawdzaj:P Ja dopiero na baunsy wyruszę w sylwestra:) i już nie mogę się doczekac, nowe ciuszki w mniejszym rozmiarze, super makijaż i ja uśmiechnięta o tak---------------> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My humps zobaczysz bedziesz gwiazda wieczoru :) A co do kcl to kiedys patrzylam ile maca ma to taki wysuszony cieki placek to mial niewiele. W kazdym razie łacznie nie przekroczyłam 1000 kcl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Witajcie dziewczyny Ja melduje sie dopiero wieczorem bo caly dzien musialam dzis gdzies biegac i dopiero wrocilam do domu, padlam, i chyba zaraz pojde spac bo juz nie mam sily. Hanemex - ale ci fajnie z tym autem, ja lubie takie samochody jak czujesz ze cie w siedzenie wbija jak naciskasz gaz :) Ale dzisiaj utknelam w mega korkach, nie ma to jak warszawa w godzinach szczytu... My humps - fajnie masz z ta choinka, a tu u nas w warszawie wogole nie czuje sie atmosfery swiat, zadnych dekoracji, nic, pustka (z wyjatkiem centrow handlowych ale mi chodzi a dekoracje w oknach czy ogrodkach). Ze zdjeciami fajny pomysl, a moze jak jestescie na gronie to wyslemy linki do galerii na gronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka
Hej ja dzis tylko zupke zjadłam i duzo pije zeby zapchac zoładek dzisiejszy dzien uwazam za udany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ja dopiero teraz, bo zajęta w pracy jestem, ciągle coś robie:) Stanełam na wadze pokazyje 66 kg (dawno tyle nie wazyłam, zawsze ponad 70 było:) :), myslałam, ze bedzie lepiej, ale dobrze, ze idzie w dół a nie w górę:) także po 14 dniach - 5 kg na wadze:) Jeszcze z 6 i bedzie całkiem nieźle;) mam nadzieje, że do sylwestra choć ze 4 kg jeszcze spadnę:) Po pracy moj boy przyjeżdza a później jedziemy na zakupy do centrum, wieć troche sie nachodze to i cos spalę:) Jak dobrze, ze dziś pt:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanemex-----> nie zazdroszcze !! latanie po urzędach to najgorsze co może być:O:O:O trzeba conajmniej 2 dni wolnego żeby załatwic to co się chce, ba nawet czasami dwa dni ni wystarczają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Karolina:):) Twój mąż to jest jeszcze nic mój szef uwielbia jeździć tak 180-200 i później wszystkich w firmie obdziela swoimi mandatami:D:D Jest the best:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowaśnieżku
Lubicie czekoladę 90-cioprocętową z Wedla? Gorzka jak diabli, mało cukru, mało tłuszczu, ale i tak 624 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Witam, ja dzis znowu tak pozno bo robilam swiateczne zakupy, mam duza rodzine wiec dizo czasu mi to zajmuje, ale juz mam prawie wszystko :) Grono to taka strona na ktorej zbieraja sie wszyscy twoi znajomi, jest to interneto spolecznosc znajomych. Kazdym tam tworzy swoj profil i dodaje fotki. Poza tym sa gronta tematycznie, czyli takie topiki cos w stylu kafe. Zeby byc czlonkiem grona jakis znajomy musi cie zaprosic wysylajac zaproszenie na maila. Myslalam ze wiecie co to jest bo u mnie na uczelni to bardzo popularna sprawa. Wiec zeby wam zaprezentowac to wysylam link do swojej galeri i zapoznacie sie z gronem. A jednak kazdego dnia czlowiek uczy sie czegos nowego ;) Aha, zapomnialam prawie, nazywam sie Zuzia. Papa http://w8.grono.net/gallery/user/231426/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dopiero wróciłam z centrum handlowego, zakupiłam 24 szt bombekoraz koraliki na choinkę, mam jutro zamiar ubrać tego kolosa:) Pozatym kupiłam sobie fajną bluzę, rozmiar M:classic_cool: już blisko do S:D i mojemu facetowi na gwiazdkę modnisty wypasiony sweter w paski;) Dziś zjadłam: - talerz zupy jarzynowej - jabłko i wyłaziłam sie za wszystkie czasy:) Ale to nic jutro rano na wykład, a później w poszukiwaniu odjechanych kozaków:D To mój profil na fotce, jeszcze przed odchudzaniem www.tosia1986.fotka.pl ---> nie gniewam się za kawał:P Ps. Rybeńko ładne imię:):) Pozdrawiam i życze miłego leniwego niskokalorycznego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Dzien dobry dziewczynki Ja juz oblecialam z mama bazarek, mamy tu takie bazarek weekendowy i zawsze swieze warzyka kupujemy, bo te w supermarkecie sa godne pozalowania. A teraz czeka mnie caly dzien projektow i burczenia w brzuchu :) My humps, mam nadzieje ze znajdziesz fajne kozaczki, ja kupilam sobie super kozaki w srode. Poza tym bardzo ladnie wygladasz na swoich zdjeciach. A hanemex pewnie ma kaca ;) Milego dnia kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Tez bym sobie skosztowala czekoladki, tak lubie jak rozpuszcza sie w ustach ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Nie jestem pewna czy mozecie zobaczyc moje fotki jak kliknieice na ten link wczesniejszy, ale sprobuje jeszcze raz: http://231426.grono.net A wiesz hanemex ze zazwyczaj z aparatem jak kupujesz to daja kabelek do kompa, to naprawde nie jest trudne. Mam nadzieje ze ci sie uda :) To milo wiedziec jak osoba z ktora rozmawiasz wyglala, bardzo fajny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Ja dzis caly czas mecze ta stanice wodna, chcialabym przed swietami zatwierdzic ten projetk... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Wiesz ja mam taka budowe, ktora u mnie w rodzinie jest dziedziczna, czyli duza pupa i uda, brzuch i talia sa spoks, na gore zazwyczaj kupuje sobie ubrania w rozmiarze s, ale na dol ciezko znalezc cos co bedzie dobrze lezec. Odwieczny problem, to kupic cos co bedzie w udach nie za waskie a w pasie dopasowane a nie odstawalo na kilkanascie centymetrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
moj e-mail: zuzik@hot-shot.com czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×