Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

dzisiaj minal tydzien jak sie odchudzam i niestety na wadze ok. 5 kg. mniej od wagi 83,7, a sobie przyjelam ze waze 82 czyli schudlam 3/4 kg, bo waze teraz 78/79kg. niby niezle ale ja chce wiecej, mam nadzieje ze do swiat sgubie jeszcze ze 3 zeby bylo 75 a do sylwka znow 3 rzeby bylo 72, oby mi sie udalo... tylko nie wiem czy mam jesc w wigilie, bo pierwszy i drugi dzien swiat to sobie odpuszcze, natomiast ta Wigilia, jak myslicie, prosze doradzcie mi.... na imprezce bedzie 8 osob, 4 chlopakow i 4 dziewczyny, a muza to planuje wlasnie hity i moze cos z eski, bo bedzie wtedy goraca 100. jedzenie: owoce, ciastka, czipsy, cukierki, ciasta, wszystko co tuczy..... moglabym zrobic sobie zdjecie, a moze to byc w srode???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dajmy na to ze mi troche brzuch wystaje, jak myslicie w co mam wskoczyc, zaznacze ze moge zdobyc wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie sie podzialyscie??? a wy gdzie idziecie na sylwestra??? a moze zostajecie w domciu???? to doradzicie mi cos w sprawie mojego ubiorku???? a moze powiecie takze jak mam dom przystroic??? plissska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki, ale jestem padnieta, ale twardo trzymam diete, teraz nie ma zmiluj w tym tygodniu. Na sniadanko muesli zjadlam, a w szkole kawka plus potem po zajeciach z kumplem tez poszlam na kawke. Teraz zjadlam zupke i mam nadzieje do wieczora glod mnie nie najdzie i nic juz nie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanemex - nie zalamuj sie, ja tez mam chwile slabosci ale sie zawzielam. I robimy dzis brzuszki, pamietaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to odkad skonczylam kopenhaska i schudlam te 4 kiloski to sie obijalam lekko mowiac, ale teraz nie ma zmiluj :) Jezeli chodzi o sylwka to ja na okres od siwat do nowego roku jade do mojego amanta do londynu wiec pewnie pojdziemy do jakiegos klubu z jego znajomymi, wiec tez musze sie jakos ubrac zeby zrobic dobre wrazenie, bo zadko mnie tam widza ;) Wiec dzis kupilam sobie top czarny welurowy, na ramiaczka, bardzo elegancki, i do tego planuje przywdziac czarne rurki i szpilki i perly na szyje. Mysle ze bedzie elegancko i akuracik. Boze, jak ja juz chce do niego jechac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co roxi poxy moze na tego sylwka porobisz tez jedna czy dwie salatki, to zawsze zdrowe jest i pyszne tez. moge ci podac przepis na salatke z paluszkow krabowych, boska jest :p mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie zbytnio krabow.... salatka to dobry pomysl, pomysle, a MOZE MASZ JAKIS INNY POMYSL NA ROWNIEZ DOBRA SALATKE??? fajnie bedziesz wygladac... ja tez mam rurki tylko ze dzinsowe i czesto w nich chodze... a powiecie mi jak mam sie ubrac??? czy dzinsowa spodnica i zolty top bedzie dobry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzinsowa spodnica i zolty top, to wszystko zalezy jaka spodnica i jaki top, i co jeszcze do tego zalozysz, jakie rajstopy, i jakie dodatki, wiecej szczegolow musisz podac. I jest ktos komu chcesz sie podobac, bo to tez diametralnie zmienia sprawe. Wiesz ja lubie rozne salatki, moj number one to krabowa, ale lubie tez salatkie z selera naciowego z ochechami wloskimi, ale to raczej bardziej wytrawna, a moze salatka owocowa bylaby dobra?? Lekko skropiona wodeczka jakas smakowa (np. sobieski mandarynka)... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo grecka salatka czyli papryka zielona, ser feta, pomidorki, celulka, oliwki?? Mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxy poxy, pamietaj ze my dzis biegamy :) i zaczynami brzuszki :) Ja musze sie uczyc bo w srode mam egzamin z prawa budowlanego ale wieczoremsie zamelduje i powiem wam jak mi sie biegalo. NA razie papa kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz opisuje.... ale nie wiem czy to kupie, bo ja sobie wymyslilam i planuje to kupic, ale zobaczymy... wiec tak, spodniczka mini z jakimis cekinami badz naszykami, taka fajna widzialam w orsay\'u lecz jej nie kupilam bo wybralam taka czarna mini, ale to bylo chyba w pazdzierniku... do tego planuje czarne leginsy, no i zolty top, moze koszulka jakas fajna polo zolta bo mi sie strasznie podobaja i jakas katana moze bluza krotka... jest jeden koles ktory mi sie podoba, a zreszta jest dwoch, chociaz to nie ten ktory mi sie najbardziej podoba, ale potem mam imprezke choinkowa i moze sie ubiore podobnie, wiec co myslicie??? prosze o porade bo juz niue mam do siebie sily.... musze fajnie wygladac, bo jak bede zle sie czula to impra bedzie do bani... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia77
ja juz sporo diet przerobilam i wiecie co to jest dobre ale nie na dlugo przynajmniej w moim przypadku:(wydaje mi sie ze najlepsza dieta jest mniej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja ide biegac, jak dlugo nic nie bede pisac to znaczy ze nie przezylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze kazdym ma inny gust wiec jezeli chcesz znac moje zdanie to spodnica mini i leginsy sa jak najbardziej ok, ale zolty top polo do tego nie pasuje, raczej cos bardziej imprezowego, ja bym widziala do tego raczej jakis dluzszy top, na ramiaczkach, cos co podkresli biust, jakis ciekawy pasek w biodrach moze?? Jezeli chodzi o facetow to nie jest tajemnica ze szczegolow nie widza, i na ubraniach damskich raczej sie nie znaja, ale widza ogolne wrazenie czyli czy wszystko jest ladnie dobrane i zakomponowane, i sa raczej mniej krytyczni niz my same w stosunku do swojej osoby. Mysle ze polo nie podkresli twoich kobiecych atutow roxi poxy, z drugiej strony wiadomo ze przesada tez nie jest wskazana. Dobra teraz juz naprawde ide biegac, papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, duch w narodzie umiera?? Ja juz wrocilam z biegania, jakos zyje ale moja kondycja umarla juz dawno smiercia tragiczna.. Robilam tez te brzuszki weidera, troche meczace nie powiem, ale z kazdym dniem bedziejuz tylko lepiej a pociaszajace jest to ze jeszcze \"tylko\" 41 dni :) Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny dobra noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane! Eh zreaktywowałam stopkę, niestety nie jest już tak pięknie jak trzy dni temu, ale cóż:P Walczę dalej;) Do sylwestra choć te 2,5 kg zrzucić to będzie fajowo:) Narazie popijam mineralkę. Dziewczyny że Wam się chce biegać, w takie zimno:O Ja za leniwa jestem wolę na rowerku pojeździć i w domu poćwiczyć, niż na tym mrozie:O:O heh Miłego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baaaa jedziemy z koksem, mam nadzieje, że moja mamka nie wyskoczy dzisiaj z jakimiś ciasteczkami z okazji moich urodzin:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAnemex, nie podobno tylko na bank :) ja wogole od tego tygodnie przestawilam sposob odchudzania, bo rozmawialam z instruktorka fitnes ktora mi powiedziala ze jak sie malo je to organizm odbiera sygnal \"ocho, ciezkie czasy ida, bida, trzeba magazynowac ile sie da\" ;) wiec z umiraem, mysle ze dietka 1000kcal jest w sam raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczynam mysleć nad jakąs racjonalną dietką, ale to może od nowego roczku, a narazie może troche drastyczniej;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanemex co sie z toba dzieje?? Mamy sie wspierac a nie zalamywac!!! Glowa do góry i to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki sa nie w moim stylu... a biust mam maly i mam 14 lat, wiec wydawalo mi sie ze jak sie ubiore tak raczej na luzie zolte polo tez uwazalam ze bedzie spoko.... lubie koszulki polo a nawet bardzo.... jakas srebrna opaska do tego, pasek tez planowalam zakupic, no a jak nie polo to jaki top proponujecie??? zdjecie moge wam wyslac ale dopiero jutro, ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M Y H U M P S ! ! ! S T O L A T E K !!!!! ZYCZE TAKZE ABYS OSIAGNELA SWOJA WYMAZONA WAGE!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogole nie wiem jakimi wy metodami sie odchudxzacie, to moze mnie oswiecicie??? napiszcie ile juz schudlyscie i na jakiej dietce, ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×