Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość to topik o prawiczkach
a nie puszczalskich szmatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :)🖐️ cały dzień kurde przespałam:O może ktoś streścić o czym było mówione bo mi się nie chce czytać ? TMT - miłość to nic innego jak dopasowanie się charakterami :) i pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TMT2
mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczynyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 4 dni zacznę uprawiać seks :classic_cool: :D:D 🖐️ żartuję oczywiście :O ...do kolejnego etapu w przegranym życiu (zniknę też trochu z kafe...ale pewnie niczym syn marnotrawny powrócę:O ); dlaczego taki brzydki nick sobie wziąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeetam, gadasz któryś raz już kolei tak piszesz i zawsze przedłużasz...i dobrze :P niezbadane są wyroki boskie :classic_cool: ps jakbym mieszkała bliżej 3miasta to bym się z Tobą umówiła (nigdy tego nie napiszę do kogoś kto mieszkałby blisko mnie) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odchodz :D Tak malo tu dziewczyn :classic_cool: a nick, jak nick, wzialem go z nazwiska, psikutas bez s :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jestes zakamuflowana? Nie boj sie, nie mieszkam blisko ciebie :classic_cool: obecnie jestem w.... Niemczech :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psikutas - aleś Ty odważny jesteś ! dziewczyn może i mało, ale zdesperowanych starych panien (takich jak ja :classic_cool:) to od koloru do wyboru. TMT- i tak wiem swoje bo kurde jak w październiku jakaś kobieta zechce się z Tobą umówić to co? Powiesz jest, \" los nie tak chciał\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"obecnie jestem w.... Niemczech \" czuję podstęp :classic_cool: :O z Polski zachodniej, konkretnie to pomorze zachodnie, prawie na granicy :). a Ty ? i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pomorze zachodnie, to nie masz AZ tak daleko do 3miasta. Do mnie mialabys o wiele dalej :D Juz stary kawaler jestem :classic_cool: tak jak ty stara panna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne masz oko :D i te rzesy :D:D juz je gdzies widzialem :classic_cool: Nie wygladasz mi na stara panne :classic_cool:, kit mi tylko wciskasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Summaries jest z 3miasta i szuka laski to niech idzie do non-stopu, najlepsze dupy w trojmiescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie powinnam była napisać z Polski północno-zachodniej konkretnie z pomorza zachodniego a jeszcze konkretniej to z jego południowo zachodniej części :classic_cool: wiesz, km to nie jest aż taka duża przeszkoda nie ważne skąd, ważne dokąd dalej (uwielbiam bredzić:P ) nie jest piękne :( nie kłam bo ponownie czuję podstęp (w rzeczywistości jest trochę ciemniejsze i bardziej zółte) no to skąd Ty jesteś, nie bój się, aż taka zdesperowana nie jestem:D, mam swojego wała z kołdry:), więc jakoś daję rady. no bądź mężczyzną :classic_cool: !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie jest piękne nie kłam bo ponownie czuję podstęp\" nie klamie, wiec zle czujesz :( naprawde ladne, zreszta juz wychwalalem je w topiku \'pokaz swoje oczy\' :classic_cool: I jak oko moze byc bardziej zolte i jednoczesnie ciemniejsze? :D \"mam swojego wała z kołdry\" nie do konca rozumiem, ale to chyba nie to, co mysle? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z łaski swojej mi tu nie pitol 😡 jestem z pomorza zachodniego, nad morzem bywam z Pobierowie, czy Międzyzdrojach (kiedyś Świnoujściu) do 3miasta mam tak średnio - ponad 300km, ale nieuważasz, że to za daleko aby tylko poleżeć plackiem na plaży :O? Bywam kiedy muszę a muszę rzadko...znam tylko lotnisko w Gdańsku. Może TMT mi kiedyś pokaże 3 miasto :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym myślisz psikutasie (jesu, co za nick:D ) aha, a te błękitne były naprawdę Twoje :) ? Summaries - jak zwał tak zwał, do dziewczyny - żeby z nią być, musisz coś czuć...no więc, na dziewczynę nigdy nie jest za późno:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summaries jest niereformowalny :D Dobrze że teoria z praktyką często się mija. Dziewcze - urok wakcji :) Też tak lubię ... a jak się nazywa Twój uklepany mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a tak mi cos wesoło dzisiaj\" a mi dzis jeszcze smutniej :( a juz myslalem, ze gorzej byc nie moze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×