Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość iouytre
Z tego co czytałam to rzeczywiście dziwna. Gardzi prawiczkami, to po co tu siedzi, na tym topiku? Te jej pseudo angielskie wtręty...żałosne. Ale...nie moja sprawa, jej cyrk, jej małpy:D Ale osobiście szkoda mi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkurka wodna
wkur.wiłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt troche przesadziła, ale inni nie pozostali jej dłużni bo też ją wyzywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkurka wodna
bo sie pode mnie podszywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkurka wodna
tylko troche przesadzila? "ale inni nie pozostali jej dłużni bo też ją wyzywa" co innego nazywanie lafiryndą kobiety, ktora jest w zwiazku a zdradza, a co innego nazywanie prawiczkow smieciami. "a czemu sie wk**w....aś ?" to podszywacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkurka wodna
bo ona jest szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iouytre
Eeee przepraszam, a kim niby taka kobieta jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, no sie nieżle wkurwiliście na nią chyba, ale to troche dziwne wkurzać sie na kogoś kogo sie nie zna. może ktoś sobie robił jaja, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkurka wodna
a tu kolejny dowod na to, kim jest http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3489690&start=30 ma od niedawna NOWEGO faceta, a wystarczy zeby ktos wkleil zdjecie swojego fiuta a ona juz gotowa. "jeju, no sie nieżle wk**wiliście na nią chyba, ale to troche dziwne wkurzać sie na kogoś kogo sie nie zna." e tam, zaraz wkurwilismy, za mocne slowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mu tylko współczuć . ale jak tam czytałam to dopiero pare razy sie widzieli, więc ja wiem czy można go nazwać jej nowym facetem(ja przynajmniej nie nazwałaby faceta nowym jakbym sie z nim spodkała dopiero pare razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkurka wodna
a zdazylo Ci sie spotykac z facetem (potencjalnym partnerem) a chodzic na seks z innym lub innymi? i nie bron jej tak 😡 :D Zreszta, poprzedniego partnera tez zdradzala. Chyba, ze ona jest jedna wielka prowokacja, gubie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy prawiczek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkurka wodna
a Ty tu jestes tylko tak, zeby sobie poczytac, czy tez masz cos wspolnego z tym tematem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! nie mam za bardzo czasu na dyskusje ale staram sie Was czytac. teraz mam przerwe na kawe wiec nadrobilam zaleglosci:) Ale widze ze glowny temat to \"A.......... i jej faceci\" wiec co tu komentowac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo 43537
jeden krotki wpis: osoba, ktora podszywala sie pod osobe spod nicka szkurka wodna ALBO ania2626 to A.... (imie Ania jest dla zmylki). Nie pytajcie skad to wiem i kim jestem to moj jedyny wpis, jesli pojawia sie kolejne, to bedzie podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
prawiczki górą i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo 109 dniach znikinie
gdzieś na 2 tyg i wróci pod nowym nickiem :classic_cool: jak zwykle od ostatnich 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman G.
Pewnie agentki z agencji towarzyskiej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F443
"Jeszcze 109 dni szansy na to żeby mnie jakaś ładna dziewczyna poderwała" a po 109 dniach, Ty zaczniej podrywac dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×