Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość biedrona0921
Ps. Chodziło mi o dr Ewę Skwiercz a nie Sitarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga745
Co powiecie na temat doktora Wilgusa z Katowic, albo dr.Chomickiej z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk różowy
RE: dr Olender - Katowice ma w w tym mies. 1 dniowe darmowe konsultacje, moim zdaniem warto porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie ogromne wrażenie zrobiła galeria na tej stronie dr Kratochwila - zwłaszcza efekty korekty nosa, rewelacja! Jest sporo pozytywnych opinii w sieci na temat tego specjalisty, więc może warto przejechać się do Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradka
Oczywiscie, bezsprzecznie, naturalnie i bezdyskusyjnie dr Furmanek z Czech :):):). Robilam u niego nosek :), ale... kto wie... byc moze skusze sie na nowy biuscik, tym bardziej, ze widzialam powiekszony biust przez niego na wlasne oczy - u mojej "sasiadki" z sali szpitalnej w Trzyncu przy okazji operacji noska. Przecudo :) Zreszta Furmanek, z tego, co sie zorientowalam na innym forum, wlasnie jest "specem" od biustow i brzuszkow oraz tzw. trudnych przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradka
Aha, zapomnialam dodac, ze Mistrz Dr Daniel Furmanek wlada doskonale jez. polskim - tak w mowie, jak i pismie :):):), a na korespondenje mailowe odpowiada bardzo rzeczowo i wyczerpujaco :):):) Pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadabada
Do Konradka: :) Czy wiesz moze ile koszuje zmniejszenie piersi u tego lekarza? U Daniela Furmanka ? Wiem tyko,ze jest duzo mniej niz u nas. I czy ma bardzo odlegle terminy. Mam wiekie i obwisle G po karmieniu dwoch ssakow i chciala bym "cos" zrobic z tym.Zgory dziekuje :):) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradka
Ceny sa wyszczegolnione na sronce intern. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygoda z medycyną estetyczną
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust ,kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaaa
A czy jakies namiary mozna prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa09
dr Obrocki Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr. Sankowski, pierwsze miejsce w rankingu tygodnika Wprost, zdecydowanie wart polecenia. W klinice ma najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowanych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaaaaaaaa...
...Sankowski... zobacz sobie jakie "piekne" piersi zrobil Mya Diva na forum Wizaz... ka-ta-stro-fa! I to za astronomiczne pieniadze! Wole operowac sie w Trzyncu, w Czechach, tuz za granica, jak nadmienila poprzedniczka. Profesjonalizm na najwyzszym poziomie, komunikacja z doktorem Furmankiem i personelem w jezyku polskim, wzorowa opieka w szpitalu, mozesz zostac kilka dni dluzej, jesli chcesz, i prawie o polowe taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A POLAK ?????????????????
Co o nim sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wieiiiiecie zzze
RANKING ? HA HA HAHA Czy ty moja droga wiesz ,ze w wiekszosci rankingow placi się za ''pozycje'' ??? Podobnie jest w innych branzach , np taka kosmetyczka czy fryzjerka - dostaje propozycje udzialu w szkoleniu ,seminarium czy innym cudzie , placi sporą kase a potem na stronie internetowej jest jej nazwisko i adres gabinetu + dymplomik lub certfikat do gabinetu... Laury Konsumenta, Teraz Polska, Znak Jakości i cala masa innych , firmy tworza same sobie takie ''znaczki'' i same siebie odznaczają albo placą ciekza kase . Za darmo to po gębie w dzisiejszych czasach nie dostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Polak jest specjalist ą.Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji, podejście doktora do pacjenta jest naprawdę wyśmienite, a także opieka pooperacyjna, a to dzięki doskonałym siostrą , które sie mną dobrze zajmowały. Wszystkim bardzo , bardzo polecam. Już bym nie poszła do innego doktora...po doświadczeniach....przystępne ceny...dziękuję panie doktorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klaudi-broni
cooo ?!!to jakis bardzo kiepski zart. prima aprilis mamy dopiero za 4 miesiace !!! heheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klaudi-broni
cooo ?!!to jakis bardzo kiepski zart. prima aprilis mamy dopiero za 4 miesiace !!! heheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo klaudi-broni
coo !!!to jakis kiepski zart.prima aprilis mamy dopiero za 4 miesiace !!! hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syybla
coo?! to jakis kiepski zart chyba. prima aprilis mamy dopiero za 4 miesiace !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis
kiepski zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaadowolonaa
dr Kratochwil najlepszy ! spod jego ręki wychodzą najładniejsze piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell_z
Dziewczynki!!! Mam w tym miesiącu konsultację u dr Artura Zawisza. Czy któras może robiła u niego nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam ,,,
doktora wegrzyna z wrocka. dobry chirurg i przy tym bardzo mily gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolsa
dr Zdzitowiecki, gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina_ugert
nie wiem jak gdzie indziej ale we Wrocławiu najlepszy J. Kratochwil. Ma sporo pacjentek więc warto jednak wcześniej rezerwować miejsce jeśli komuś na czasie bardzo zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlosnica28
Dr Marcin Wiatroszak (Wrocław) póki co mój NR 1 !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesWalgaro
Witam : ) ! Mam zapytanie i może znajdzie się ktoś kompetentny i pomocny chętny pomóc. W czerwcu w 2006 roku doznałam poważnego złamania z przemieszczeniem kości udowej na skutek upadku z dużej wysokości.Kość została ustabilizowana przy użyciu odpowiedniej śruby śruby stabilizującej złamanie. Z tego co wyczytałem na forum w zależności w jaki sposób goi się kość dłuższe utrzymanie śruby tylko w sposób bardziej trwały zabezpiecza odłamy i pozwala na lepsze się ich zrośnięcie. (od lat pomimo ciagłego występowania tej śruby w kości udowej oraz w stawie kolanowym, gram w piłkę nożną,biegam, tańcze itp. bez występowania żadnego bólu) jednak muszę chyba w końcu wybrać się do szpitala i poddać już zabiegowi jej usunięcia, lekarze mówili po wypadku o terminie bodaj 3 lat jednak życie toczyło się tak, że nigdy nie mogłem znaleźć na to czasu) Proszę o opinie czy natychmiastowo jak minęło już ponad 5 lat powinienem udać się na zabieg usunięcia tej śruby. Dziękuje :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renner71
UWAGA!!! do osob pokrzywdzonych przez KATARZYNA TURCZYŃSKA- lekarza medycyny pracy ogłaszającego się jako dermatolog, lekarz medycyny estetycznej itd Jesli chcecie uzyskac odszkodowanie to napiszcie.juz kilka spraw jest prowadzonych przeciwko pani Turczynskiej. Ma ograniczenie wykonywania zawodu w związku z tym ze uszkodzila wielu osoba ciało. Ma postawione również zarzuty przez okręgowego rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej. Kontakt renner71@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×