Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość Malagji
Dzieki ja jednak zostane przy Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal.wina
kamiluwa Ja mam prawie dwuletnie dziecko, trzy miesiące temu miałam powiększenie. Najtrudniejsze są dwa pierwsze tygodnie, ja na szczęście miałam mamę w domu. Później musisz się oszczędzać, ale bez przesady. Jeśli ja dałam radę to Ty też dasz. Polecam dr Rykałę i Bratosia z Este L'Arte w Łodzi. Mam wreszcie bist o jakim marzyłam. Obsługa, klinika, lekarze na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziękujemy reklamie
Krawczynskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
Prosze pomozcie czy jest ktos kyo robil powieki w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam...
ZMIENIĆ FORUM!!! Przez te rady do kogo się wybrać NA PARTACZA TRAFICIE NIŻ NA DOBREGO SPECJALISTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam...
do malagji polecam forum beauty w polsce,zaloguj się tam i poszukaj temat o plastyce powiek. Jest tam pełno dziewczyn ktore na bieżąco się udzielają w tematach,wklejają swoje zdjęcia po zabiegach,są na tym forum naprawdę długo. Ja chciałam robić piersi u dr XXX bo tak go chwalili po przejrzeniu zdjęć po operacji dziewczyn na tym forum,jego ''dzieł'' ZREZYGNOWAŁAM! Okazało sę ze takim dobrym lekarzem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wypowiedzi wyżej
masz racje kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
Dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika4
Ja osobiście polecam klinikę Proderm z Gdyni. Bez dwóch zdań Pan doktor Jacek Toboła z Gdyni zna się na rzeczy i potrafi słuchać pacjenta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanowana
ja polecam dr Zawisz z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg wam zapłac za rady
przez was mam sparaczony nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaaaa33
Z czystym sumieniem moge wam polecic dr.Libora Polaka z polikliniki w Frydku/Mistku w Czechach,mialam u niego robiona plastyke brzucha,i jestem mega!!!! zadowolona,blizna jest cieniutenka,brzuch superplaski,placilam 1600 euro plus badania 25 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka400
A ja polecam Mocnego z Artclinique. Jestem po Body Tite brzucha i jest okej :) Efekt - na piatke z plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka400
Tak, to nawet ta sama klinika. I widzę ze mają tam fotki przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można tu polecać
samego siebie, bo jesli tak, to ja polecam siebie. Jestem super lekarzem. Robię wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja również szukam dobrego chirurga. Mieszkam w Krakowie, ale nie wykluczam zabiegu w innym mieście. Na razie wybrałam doktora Zawisza, za tydzień mam u niego konsultację i zobaczę, co mi powie. Może odezwą się kobiety po liftingu. Czy są zadowolone? Czy warto ryzykować taką operację? Bardzo proszę też o jakieś opinie na temat tego lekarza, jeśli na forum znajdą się po zabiegasz twarzy u dr Zawisza. Przy okazji... Na liście Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej znajduje się nazwisko "Artur Zawisza", nie "Artur Zawisz". Nie wiem, czy jest dwóch lekarzy: Zawisz i Zawisza, czy chodzi o tego samego, a na liście jest pomyłka? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i rady. Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda łódź
Dr Bratoś profesjonalistą???? prostak-owszem, profesjonalista? spróbujcie na własnej skórze a się przekonacie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem z Wrocławia. Czytając Wasze opinie chyba sie zdecyduje na dr. Piotra Rataja. Piersi musze podnieśc i powiekszyć :(. Wiecie może w jakich cenowych takie zabiegi? Polecacie dr Rataja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mądrych kobiet
Zanim poddacie się operacji czy zabiegowi to, radzę nie czytajcie tych pseudo reklam o wspaniałych klinikach i lekarzach,gdyż na tych forach jest wiele wpisów reklamujących przez tak zwanych naganiaczy. Kobiety kierujcie się rozsądkiem,czyli sprawdzajcie klinikię lekarza i jego uprawnienia od kiedy operuje czy jego osoba widnieje w rzeszeniu lekarzy plastyków itp. Taki lekarz powinien wam to przed zabiegiem przedstawić i powiedzieć o skutkach pozytywnych jak i ubocznych danego zabiegu, anie tylko,że wszystko będzie cacy. Nie dajmy się wreszcie nabierać i cierpieć później przez pseudo specjalistow w danej dziedzinie. Poczytajcie sobie o wypowiedzi oszpeconych i pokrzywdzonych kobiet, naprewdę radzę,bo warto! Poczytajcie wpis " anna6 z 29.11.2006r. z godz. 19:40" Biedna pokrzywdzona kobieta współczuje tej Pani i w całej rozciągłości tego tematu jej naprawdę wierzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś korzystał z usług kliniki EsteL'arte? w łodzi? chodzi mi o korektę odstających małżowin usznych!Bardzo proszę o szczerą opinie na te temat!Monika J. ją poleca widzę ale czy robiłaś w niej jakich zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA 12
ŁÓDŹ DR.ŻUKOWSKA -------TO CO JA PRZESZŁAM TO KOSZMAR ! W SWOIM CZASIE UMIESZCZĘ ZDJĘCIE PO I TO DOPIERO BĘDZIE " REKLAMA". TO CO ZOBACZYCIE PRZEKONA WAS ŻE CZASEM WARTO SIĘ ZASTANOWIĆ I DOBRZE POZNAĆ LEKARZA ZANIM PÓJDZIECIE POD NÓŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA 12
DO DO MĄDRYCH KOBIET GDZIE CZYTAŁAŚ O TEJ PANI ANI NA JAKIM FORUM NA KTÓRYM WĄTKU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
witam mam pytanie czy dr Paweł Szymański z warszawy z jolly-med jest dobrym chirurgiem od usuwania znamion na twarzy mam iść na taki zabieg i nie wiem czy ten dobrze usuwa znamiona może ktoś miał u niego usuwane znamię? będę wdzięczna za odpiowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza1978
MamaAnieli Ja robiłam w Łodzi piersi w Este Larte i jestem bardzo zadowolona (implanty), o uszkach nie mogę nic powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić dr Kratochwila , ma swoja klinikę , tu możecie sprawdzić ceny na chirurgia-plastyczna.info.pl , spotkałam bardzo dużo jego zadowolonych klientek , a zajmuje się wieloma rzeczami, od piersi po ginekoplastykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MamaAnieli
tylko nie dr Bratoś ani Rykała. Odradzam. Proszę pójść na konsultację do nich i gdzieś indziej... To nie są esteci, to są chirurdzy bez empatii i zasad moralnych. A Pani z pewnością zależy na kimś kto ma poczucie estetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona0921
Witam. Planuję powiększenie piersi, lecz nie wiem kogo wybrać. Z trzech lekarzy kogo bys wybrała : Zdzitowiecki, Muraszko, Sitarz ??? a może ktoś z nich ciebie operował ?? Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×