Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość Maja123
wszechwiedzaca, skad wiesz, ze dr. Wojcicki jest taki dobry? Szukam od dluzszego czasu w forach internetowych dobrego chirurga i padaja tam wszystkie wymienione nazwiska, tylko o dr. wojcickim jest bardzo skapo. Rowniez w "beauty w polsce" w doniesieniach pooperacyjnych o lekarzach prawie nic o nim nie ma. ??? Pozdrowienia, Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basha
Ja polecam Tomasza Kasprzyka z Krakowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam dobrego chirurga do korkcji nosa w katowicach!!! jak znacie jakiegos to prosze piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsi
Stępniewski i Szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
A w Łodzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumuu
Skupin na tej liście to jakaś pomyłka!!! A może wypowiedzą sie osoby po zabiegach. Mi nos zepsuł i nie tylko mi:( To że kilka razy mu coś dobrze wyszło nie powinno kwalifikować go do listy dobrych chirurgów. Co najwyżej przeciętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na operacje
Czy ktos ma jakies wiadomosci o Klinice w Bydgoszczy (Bienkowski) z gory dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataqmba
Definitywnie liste prowadzic powinien dr. Wojcicki z Polanicy - wiem z autopsji :-D Innych nie znam, co nieco sie slyszy i czyta, ale zdanie mozna sobie wyrobic tylko i wylacznie po zabiegu lub operacji na wlasnej skorze - tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupiii
Do Mumuu a co takiego zrobił Ci z noskiem, że jesteś niezadowolona? Ja robiłam u Niego nosek i jestem zadowolona, była ze mną dziewczyna, która też u Niego robiłą i tez zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssia187
Ale piszcie miasta przy nazwiskach!!! Mnie interesuje Poznan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek85
Witam czy znacie jakis dobrych chirurgów plastycznych w krakowie????mam zamiar sie wybrac na operacje a nie wiem kogo mam wybrac:((pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy co chcesz operowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek85
ach no tak zapomniałam dodac ze chodzi mi o korekte nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupiii
Skupin - Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie korekcje brzycha robil dr.Bielecki ( Poznan) - 5 lat temu i jestem bardzo zadowolona. Ja szukam dobrego plastyka bo chce zrobic lifling, kogo polecacie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
a ja polecam dr Pastuche. wlasnie zrobilam liposukcje u niego. bardzo dobry fachowiec a przy tym mily i wyrozumialy. i....tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic
czy ktoś ma opinie nt dr Węgrzyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy nosek
Kraków - doktor Małorzata Keller - Skomska : dla zainteresowanych link do jej stronki http://www.doktorkeller.pl/ - ROBIŁAM U NIEJ NOS ROK TEMU I BARDZO SOBIE CHWALĘ PODEJŚCIE, PROFESJONALIZM PANI DOKTOR I EFEKT !!! i znam kilka osób któe równiez robiły nos i są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki33
Ja polecam dr Turczynską ze Świebodzina ( Przychodnia Auris). ODMŁODZIŁA MNIE o 20 lat. Najpierw zrobiła mi bruzdy okołonosowe, później cały dół twarzy, kurze łapki i zmarszczki pod oczami no imiedzy brwiami. Już po tym było super, ale wiecie, zawsze jak sie widzi efekt, no to moze jeszcze cos można zrobic? Dziewczyny, namówiłą mnie na złote nici, na policzki, dół twarzy i całą szyję. Poszło 8, na poczatku nie widziałam róznicy, ale po miesiacu skóra zaczeła być niesamowicie jedrna i nabrała koloru takiej lekkiej opalenizny. Niedawno syn kupował mieszkanie, byłam z nim u notariusza i okazało się, ze sprzedawca jest maż mojej kolezanki z klasy, któej nie widziałam od 20 lat. Od razu mnie poznała i rozdziawiła gębę, że wygladam jak w liceum. Dlatego polecam dr Turczyńską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nox
kiki33 A ile to wszystko kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonzajka1
Ja polecam dr Barbarę Jarmusche z Warszawy za wstrzykniecie mi złotych nici. Wspaniały zabieg. Po 3 miesiacach zmieniła się moja twarz nie do poznania. Nie mam wiszacej skóry, nie mam mnóstwa zmarszczek na policzkach, nie mam 3 wiszących podbródków. JESTEM JAK NOWONARODZONA, pomimo, iż wcześniej wyglądałam na 60 lat, a mam w rzeczywistości 45. Czas obszedł się ze mną tragicznie. Złote nici to jeden z 7 cudów swiata. Jeżeli ktos dał mi znów młodość, jestem jej wdzieczna do końca życia. Nie musiałam robic liftingu, ciąć się , a efekt jest cudowny. Czytam jak niektóre osoby się podsmiechują, bo z pewnością sa młode i nie rozumieją co to znaczy zestarzeć się , a później w jakims stopniu cofnąć czas. Polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jungi
Popieram Bonzajkę. Osoby, które wchodzą na forum, żeby się pośmiać z nas to głupota. Uwazam za dobrą żecz takie fora, bo można się wymienić pogladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korka3
Popieram wymianę info na forum, nie zwracałabym uwagi na insynuacje, czy ktoś poleci jeszcze innych lekarzy zakładajacych złote nici? Jakie sa ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
Polecam z czystym sercem gabinet ARS MEDICA w Lublinie. Wyśmienici profesjonaliści! Wejdźcie na ich stronę i poczytajcie, co robią. Ja jestem WSCIEKLE ZADOWOLONA z efektów. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś może mi podać na priv namiary na dobreeo lekarza z wawy (odysanie tłuszczu z całego ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonzajka plis podaj gdzie przyjmuje to lekarskie cudo ,no i jakie bierze honorarium. Osobis,cie moge polecic dr. Sankowskiego- powiększenie piersi i dr. Kasprzyka z Krakowa - botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
dlaczego nie Sankowski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam panią dr Ewę Skwiercz z Trójmiasta. Mojej znajomej zrobiła plastykę górnych powiek a ja jestem właśnie po konsultacji i przymierzam się do uszu... kobieta bardzo konkretna i życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonzajka1
Podaję strone gdzie mozesz uzyskac adresy lekarzy wykonujacych implantację złoty niciZ tego cowiem wszyscy są bardzo dobrzy, tylko może lokalizacja - blizej Ciebie. Polecam goraco. Na innym topiku rozmawiałąm z babeczka, która też ma załozone a robiła gdzies koło Szczecina.GORąco POLecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×