Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość ixi--
Dziewczyny bardzo proszę podajcie ile kosztuja takie złote nici na twarz,szyję i dekold.Ja mam w okropnym stanie te elementy ciała mam 46 lat a zmarszczki na 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaww
Latkowskiego bym przesunela na 1. Dzieki niemu mam cudny nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia13
Ja mam piersi od dr.Łatkowskiego już 3 lata -mysle ze wyglądaja naturalnie, tylko troche za małe ,nie posłuchałam GO -proponował mi większe do mojej figury -nie słuchałam -żałuję. Może kiedyś poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman (chirurdzy) 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Luiza
Ja polecam dr.Brzuchanskiego.W Czeskim cieszynie.Jestem bardzo zadowolona.Bardzo dobry chirurg.I tanio!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
MLC MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman-chirurdzy 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trawwie
daru sobie te reklamy interesuje mnie zdanie kogos kto robił zabieg wdanej klinice anie zdanie jego pracownika czy rzodziny chirurga ktoraw kleja mi tu swoja wizytówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakeyaass
ja jestem umowiona do dr Szczyta na konsultacje... nie wiecie po jakim okresie czasu od konsultacji zazwyczaj jest wyznaczony termin operacji ?? a tak btw. widze ze niektorzy maja swieeeetny ubaw wchodzac na to forum ;p ahh ta Polska żółć ;] ŻAŁOSNE Z WAS POLACZKI, ŻAŁOSNE I ZAKOMPLEKSIOOONE ;] pozdrawiam poważne i reprezentujace cos soba osoby :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotos
Słuchaj Shayness, byłem niedawno na konsultacji u dr Szczyta. Przemiły człowiek, wizyta jest bardzo sympatyczna. Okresy oczekiwania bardzo długie - mnie zapisał za rok. Może jak coś sie zwolni wcześniej to zadzwonią. Klinika wygląda ok , profesjonalnie , poza tym duzy ruch co też dobrze świadczy. Niestety dość drogo, ale chyba warto, bo to w końcu robi się na całe życie. Piszcie co robiliście/ robiłyście u niego i jak to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA_LUIZA
Ja jestem po operacji powiekszenia biustu u dr.brzuchanskiego i dlatego go polecam bo jest swietnym chirurgiem i tanim.Klinika znajduje sie w Tryncu niedaleko czeskiego cieszyna.Bylam tam trzy dni.Rewelacyjny lekarz,rewelacyjna opieka,rewelacyjna cena i rewelacyjny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda30
WITAM,JESTEM PO OPERACJI PIERSI U PANI DR,EWA SKWIERCZ,ODPOWIEM NA KAZDE PYTANIE,SZCZERZE POLECAM.JEDYNY CHIRURG W TROJMIESCIE CO ROBI PODMIESNIOWO.POLECAM .POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziarrra
A kto najlepiej powiększa usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame.h
Polecam młodego i utalentowanego dr. Piotra Rataja z Wroclawia. Robilam u niego lift szyi i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ma duzo pacjentek z Niemiec i Anglii.Dobry fachowiec i ciepły człowiek, naprawde wzbudza zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xank
Polecam Wam dr Turczyńską. W sobotę byłam na zabiegu powiekszenia ust. Wczesniej miałam juz kilkukrotnie powiększane, więc nie był to mój pierwszy raz. Wcześniejsze zabiegi kończyły się kilkudniowym obrzękiem ust. A teraz niewielki obrzęk, którego na drugi dzień już nie było. Kwas hialuronowy Teosyal. Polecam Wam. Zabieg nic nie bolał i bez obrzęków. Świetna sprawa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d00pa medyczna
polecam dr. klotza z Warsiawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechechech
czemu nie piszecie ile płacicie za poszczególne zabiegi? Wtedy miałybysmy jakies porównania.to takie trudne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulku
Ja również polecam dr Ewę Skwiercz, zrobiła mi korekcję uczu, jestem bardzo zadowolona i mogę wreszcie nosić upragnionego kitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaa mandarynka
Polecem dr Grobelny, mam wkladki 235ml Nagory z jakies 3 lata, wiecej sie nie zmiescilo. Pani dr bardzo rowna kobieta, niestety to zawsze jest cialo obce i ja sie do tego nie moge przzwyczaic pomimo czasu. Zastanawiam sie nad wyjeciem ale to na pewno nie bedzie dobrze wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutenka
Polecam dr Szczyta, mam przesliczne piersi, minelo juz ponad 4,5 roku a one sa wciaz cudowne. Rozm 245ml, anatomy. Lekarz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalalalalala
Polecam wszystkich lekarzy z Polanicy! To świetni i doświadczeni specjaliści znani w całej Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Łodzi
Żukowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1111
Niemkiewicz z Wrocławia - wiem z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilam plastyke powiek u dr
Zukowskiej w Lodzi, mam niestety szpecace blizny w kacikach oczu, wygladaja jak zmarszczki, sa zgrubiale..masuje je juz 3 lata chyba tylko dla swietego spokoju bo nic to nieststy nie daje..taze nie polecam powyzej Pani,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos moze sie wypowiedziec
na temat dr Lubomir Lembas ? pracuje on w klinice dr Sankowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz9930
Jestem juz po 2 operacjach w Prestige Clinic- dr.Piotr Rataj. Piersi sa cudowne a lift zrobiony zgodnie z moimi oczekiwaniami. Doktor przemily i super nowoczesna klinika to wazne atuty,wiec szczerze polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość severah
dr BROMA! wczesniej widzialam jakies wpisy niepochlebne o Bromie, ale napisane bylo ze komus spier******* brzuch ale ktos w Model Medzie a nie sam Broma, wiec opinie o nim powinni wydawac TYLKO osoby zooperowane przez niego, a nie jakies plotki i kto co uslyszal, Zenada! Mialam robiony nos i wyszedl zajebiscie, kolezance robil cycki bez zadnych poprawek sa bardzo dobrze zrobione, cenie go zarowno jako czlowieka jak i lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka1
witam czy ktoś robic operacje u dr Kurmanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonk
Witam wszystkich! Mam termin operacji u dr Brzuchańskiego na 12.06.2008 i przyznam, że szukam kogoś do zamiany teminu. W tym czasie mam sesję, a potem wyjeżdżam za granicę na 3 tygodnie. Dr napisał mi, że mogę zamienić się z kimś na forum... ale nie bardzo wiem, na jakim? Najbardziej odpowiada mi termin po 20.07.2008r. Może ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norika31
a czy ktoś miał operację u doktora Jerzego Potockiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×