Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

DR. ZUKOWSKA OPERACJE POWIĘKSZENIA PIERSI!!! PIERSI WYSZŁY MI SUPER !!!! NIESTETY ŻLE ZSZYŁA MI RANĘ POD JEDNĄ PIERSIĄ I WYCIEKAŁA MI LIMFA,PO 2 DODATKOWYCH WIZYTACH DR. MUSIAŁA MI WYCIĄĆ CZĘŚĆ MARTWEJ RANY I ZAŁOŻYĆ JESZCZE SZWY WCHŁANIALNE. NA KONSULTACJI I PRZED OPERACJĄ KOBIETA PRZEMIŁA ALE GDY PO OPERACJI POJAWIAJĄ SIĘ KOMPLIKACJE KOBIETA ZACZYNA BYĆ WREDNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM DR.KRAJEWSKIEGO OPERUJE W SZCZECINIE I W GRYFICACH DZIS MIJA MI 4TYG. PO OPERACJI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik1406
Witam. Interesuje mnie operacja nosa u dr. Lembasa z kliniki dr Sankowskiego. Mam już wyznaczony termin, ale przyznam, że się trochę boję. Chętnie poznam opinie tych ,którym dr Lembas poprawiał nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia123
Witam Czy ktoś słyszał o doktor Jaklik z Katowic??Jakie opinie, pomóżcie Kogo ewentualnie polecacie z tych okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie polecam dr.Skupina, chociaż wiem że są dziewczyny które sobie go chwalą. Mnie on niestety \"spieprzył\" biust. Co prawde mam teraz większe piersi ale są one zbyt nisko a więc brodawki mam bardzo wysoko, tak że odstęp między nimi a początkiem biustu u góry wynosi ok.3 cm , odstęp między nimi a zakończeniem biustu na dole- jakieś 10 cm :( Nie moge przez to nosić latem bluzek bez biustonosza bo zaraz widać tą różnicę..... Muszę teraz iść na poprawkę..myślę że pójdę albo do dr.Szczyta, albo do dr.Kolasińskiego.... Mam wobec tego pytanie...czy za tak \"spartaczoną pracę\" chirurga powinnam domagać sie od niego zwrotu kosztów samej operacji? tzn...ok. 3000 zł (tyle będzie kosztowała poprawka u dr.Kolasińskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffrrrrrrruuuuuu
Bielecki nawet nie umie znamienia usunac. Ja mam blizny 2x takie jak znamie a znajomemu odrosło:O siostrze za to uszy tak zoperował. ze odskoczyły po 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz to mistrz
Ja polecam Prof. dr hab. dr hc. Kazimierza Kobusa z Polanicy Zdroju. Rewelacyjny Chirurg z kilkudziesięcioletnią praktyką, wciąż czynny zawodowo, uczeszczający na różne sympozja i uczący młodych Chirurgów. Mistrz to mistrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was pytała o Wrocław. Zdecydowanie polecam Prestige Clinic. Chociaż daleko bo to Rajska na Żernikach. Doktor Piotr Rataj, robiłam u niego 2 tyg temu piersi. Jestem bardzo zadowolona, ze wszystkim zapłaciłam 8500 zł. To jak na Wrocław bardzo tanio. Ciężko się tam dodzwonić, najlepiej rano. Baby w recepcji do najmilszych nie należą. Ale jak już przejdziesz przez drzwi do sal zabiegowych to zupełnie inna bajka. Bardzo fajne pielęgniarki, doktor młody, bardzo miły. Może wszystko nie opływa w marmury ale jest miło i czyściutko i tanio co było dla mnie najważniejsze. Teraz czuję się super, mam duże c!!! Nie żałuję chociaż po samej operacji bardzo bolało i żałowałam. Jednak jak się swoje odcierpi to jest super. Ale się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was pytała o Wrocław. Zdecydowanie polecam Prestige Clinic. Chociaż daleko bo to Rajska na Żernikach. Doktor Piotr Rataj, robiłam u niego 2 tyg temu piersi. Jestem bardzo zadowolona, ze wszystkim zapłaciłam 8500 zł. To jak na Wrocław bardzo tanio. Ciężko się tam dodzwonić, najlepiej rano. Baby w recepcji do najmilszych nie należą. Ale jak już przejdziesz przez drzwi do sal zabiegowych to zupełnie inna bajka. Bardzo fajne pielęgniarki, doktor młody, bardzo miły. Może wszystko nie opływa w marmury ale jest miło i czyściutko i tanio co było dla mnie najważniejsze. Teraz czuję się super, mam duże c!!! Nie żałuję chociaż po samej operacji bardzo bolało i żałowałam. Jednak jak się swoje odcierpi to jest super. Ale się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1_gd
czy moglybyscie napisac cos wiecej o pani doktor Skwiercz, chce powiekszyc piersi i szukam dobrego specjalisty z trojmiasta.Zastanawiam sie tez nad zabiegiem Macroline,macie moze jakies opinie na ten temat .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca...
A kraków? do kogo drogie panie byście sie udały w krakowie? I wiecie może czy jest możliwe udanie sie do takiego neutralnego chirurga plastyka ale państwowego na konsultacje? Tak wiecie żeby mu niezależało tylko na tym żeby zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arnica
Naprawde zaplacilasz 8,5 tys ?To jest stosunkowo niedrogo wiekszosci klinikach od 10500 do 13000 tys.Znasz moze jeszcze kogos kto tam sobie powiekszal piersi ?Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka
Nie wiem czy ktoś go podawał ale... JANUSZ SIREK z BB. Z tego co pamietam ordynator "Prywatnej kliniki chirurgii plastycznej" nawiasem mówiąc nie takiej prywatnej, wiekszość zabiegów tak jest refundowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolar
witam Mam pytanie , czy któraś z Was robiła sobie mini plastykę brzucha, jesli tak to u kogo??? Ja zastanawiam się nad Łątkowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrr
Poznań????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyytr
dsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gernaldina
polecam Pania Kasię Turczyńską z Sulencina, pozbawiła mnie wstretnych bryczesów smatrem lipo z delikatnym odsysaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowna
nie polecam dr Stanczyka z Warszawy, schrzanil mi plastyke brzucha...niestety teraz moj brzuch jest nierowny,,,,pepek paskudny, nie wiem co robic , zamierzam isc do dr Sankowskiego...moze lepszy aczkolwiek juz sie boje tych chirurgow...a z drugiej strony zyc z taka swiadomoscia tez na nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowna
Bylam u dr Sankowskiego i wyobrażcie sobie, ze okazało sie, że nie jestem pierwszą osoba , której dr bedzie poprawiał brzuch...szkoda tylko , że idąc do dr Stańczyka nie wiedziałam, że ide do pseudo dr...cóż...człowiek uczy sie na błędach! jeśli szanujecie swoje ciało nie polecam dr STAŃCZYKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy polecacie
kogoś z okolicy Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, bardzo prosze o polecenie mi chirurga plastyka w Krakowie, najlepiej specjalisty od korekty uszu... wiem ze wszyscy polecaja dr Kasprzyka ale do niego bardzo dlugo trzeba czekac a mi zalezy zeby zrobic to jak najszybciej przed slubem... z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jane171
proszę o opinię na temat pani dr Kolendy. Swarzedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
z katowic polecam marcina sierocinskiego. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvc
Tomasz Kasprzyk z Krakowa, mistrz, perfekcjonista nie widziałam od niego piersi które by nie były piękne i naturalne, nawet te spore. Nie znalazlam tez zlej opinii a szukałam lekarza 3 lata. Dziewczyny ja na waszym mejscu wolalabym przejechac całą Polskę, ale miec piekne piersi a nie robic potem poprawki po lekarzach którym dwa razy się uda a za trzecim... cóz :/ Dziwne to troche, ze sie w ogole pytacie o miasta, jakby to bylo najwazniejsze. Chyba lepiej pojechac te pare godzin pociągiem czy samochodem niż potem płakać i wydawać kolejne tysiące, jak coś się nie uda, albo lekarz juz nie bedzie taki milutki kiedy wystąpią komplikacje. Są ooby które przylatują z Niemiec, Anglii. No chyba, ze lepiej ic na łatwizne i szukac tylko w obrębie jednego miasta :F Taka rada tylko z mojej strony, sprawa wasza. buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beziimienna
Polecam pania doktor Kasie Turczyńska z Sulecina, dzieki niej pozbyłam sie bryczesów ( znienawidzonych) i jestem teraz szcześliwa osóbką. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota12
witam zna ktos dr grobelny irene z oliwy? mam u niej 12.02 zabieg na uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×