Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość foczka555
Wybieram sie na powiekszanie piersi. Zrobilam selekcje lekarzy i wybralam nastepujacych: Keller- Skomska Anna Olender Janusz Zdzitowiecki Pawel Niemkiewicz Jacek Jarlinski Tomasz Kasprzyk Sławomoir Łoń Stańczyk Teraz musze wybrac tego jednego. Mozecie cos powiedziec na ich temat z wlasnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej foczka- na początku marca będe mieć powiększane piersi u dr Kelller, bardzo miła osoba doradzi co jest dla danej osoby najlepsze -nic nie narzucając oczywiście. poza tym czytałam same pozytywne oponie na jej temat, choć tylko jedną tyczącą się zabiegu powiększania piersi, ale myśle że to jej nie przekreśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos przeczytalam tutaj te nasze 5 stron i wiele naprawde wiele osob sie tutaj podszywa i opowiada jaki to lekarz jest swietny.Szanowni pracownicy Lekarzy darujcie sobie to.Polecam robic lepsze prace a nie tutaj sie przechwalac. Widzialam wiele poprawek moge tylko powiedziec ze duzo lekarzy robia np.ladne pieri aleeeee malo lekarzy robi fantastyczne blizny! Forum to forum jeden lekarz zrobi ladnie drugiej niezbyt.Najlepiej znac pare osob ktore byly u danego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka555
gosiaczek! Moja kolezanka powiekszala piersi u dr Keller- Sokmskiej i wyszly super. Ogolnie ze wszystkiego jest zadowolana. A ile bedziesz placila za zabieg? wiesz juz? Ja chyba zdecyduje sie jednak na dr Kasprzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej foczka, za zabieg + implanty anatomiczne, stanik pobyt itp. w sumie razem 13 tys. miło usłyszec następną pozytywną opinie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodaje dr. Kubasika miałam u niego op powiększenia piersi,jestem mega zadowolona ,Przed op 75B po 75D,E implanty 400ml okrągłe,pod mięsień.Cena 8500tyś 2doby w klinice ,kontrole i konsultacje bezpłatne.Super specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IREN
nie mogę znależć listy w internecie lekarzy chirurgi kosmetycznej, prawdopodomnie na stronach mnisterstwa zdrowia. może ktoś poda link. Chce sprawdzic ich dyplomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelek
NAJLEPSZE PRYWATNE LECZNICE CHIRURGII PLASTYCZNEJ 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 227,8 2. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 203,1 3. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszaw 182,8 4. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 163,3 5. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 140,9 6. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 130,8 7. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 128,4 8. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 125,1 9. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 120,9 10. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 118,1 11. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 89,0 12. NZOZ Klinika Estetyki Ciała Poznań 79,3 LIFTING TWARZY 1. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 65,1 2. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 55,8 3. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 54,9 4. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 50,6 5. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 48,7 6. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 29,7 7. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 24,7 8. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 19,5 9. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 18,8 10. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 15,1 KOREKCJA POWIEK 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 65,1 2. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 58,3 3. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 53,4 4. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 44,1 5. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 42,3 6. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 30,5 7. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 27,6 8. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 25,1 9. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 24,1 10. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 20,8 PRZESZCZEP WŁOSÓW 1. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 65,1 2. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 34,6 3. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 19,7 KOREKCJA NOSA 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 65,1 2. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 55,8 3. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 48,8 4. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 46,8 5. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 43,3 6. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 42,9 7. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 27,9 8. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 26,5 9. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 25,7 10. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 24,6 KOREKCJA USZU 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 65,1 2. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 48,0 3. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 47,2 4. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 33,3 5. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 31,2 5. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 31,2 6. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 29,9 7. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 26,3 8. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 23,8 9. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 22,8 10. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 21,1 PEELING CHEMICZNY, DERMABRAZJA CHEMICZNA 1. NZOZ Klinika Estetyki Ciała Poznań 65,1 2. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 22,6 3. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 22,2 4. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 21,2 5. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 16,9 6. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 14,1 7. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 12,6 8. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 11,3 9. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 8,6 10. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 8,1 DERMABRAZJA LASEROWA 1. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 65,1 2. NZOZ Klinika Estetyki Ciała Poznań 34,0 3. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,3 OSTRZYKNIĘCIA WYPEŁNIACZAMI ZMARSZCZEK 1. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 65,1 2. NZOZ Klinika Estetyki Ciała Poznań 62,7 3. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 60,4 4. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 54,6 5. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 43,1 6. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 40,7 7. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 18,6 8. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 13,0 9. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 8,9 OSTRZYKNIĘCIA BOTULINĄ 1. NZOZ Klinika Estetyki Ciała Poznań 65,1 2. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 28,8 3. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 26,9 4. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 18,9 5. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 17,4 6. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 15,9 7. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 6,4 8. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 5,8 9. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 2,7 POWIĘKSZENIE PIERSI 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 65,1 2. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 64,0 3. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 53,1 4. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 50,4 5. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 48,2 6. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 39,0 7. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 37,3 8. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 30,2 9. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 26,2 10. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 16,4 REDUKCJA I PODNIESIENIE PIERSI 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 65,1 2. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 55,8 3. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 50,8 3. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 50,8 4. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 42,6 5. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 30,3 6. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 28,0 7. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 27,6 8. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 19,9 9. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 16,8 LIPOSUKCJA 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 65,1 2. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 49,1 3. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 47,1 4. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 33,9 5. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 26,6 6. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 23,9 7. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 21,8 8. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 19,8 9. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,3 10. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 4,7 OPERACJE PLASTYCZNE BRZUCHA 1. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 65,1 2. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 47,2 3. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 31,9 4. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 26,7 5. Clinica Medica sp. z o.o. Gdynia 26,3 6. Meliot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 26,2 7. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 16,1 8. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 15,5 9. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 14,2 10. Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistycznej NZOZ Kobylniki 12,7 LIFTING RAMION, POŚLADKÓW I UD 1. Aesthetic Med Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Szczecin 65,1 2. Klinika Kolasiński - Hair Clinic Poznań Poznań Swarzędz 59,2 3. Gabinet Lekarski Chirurgia Plastyczna, dr Andrzej Sankowski Warszawa 56,0 4. Centrum Medyczne Bieńkowski NZOZ Bydgoszcz 48,4 5. Melilot - Chirurgia Plastyczna Warszawa 43,8 6. Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej, dr Marek Szczyt Warszawa 33,2 7. NZOZ Chirurgia Plastyczna Słubice 26,5 8. Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,8 9. Centrum Chirurgii Plastycznej Katowice 15,6 Ranking przygotowało wydawnictwo Termedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wydwnictwo chyba ten ranking wyssało sobie z palca ,te kliniki zacząwszy od nr 1 Aesthetic Med ze szczecina to jakaś kicha wystarczy poczytać sobie czarną liste na forum BEAUTY W POLSCE gdzie 70% jest poświęcone dr DMYTRZAKOWI właścicielowi w,w kliniki. Ta lista była chyba robiona sposobem która ,klinika więcej zapłaciła,ta ma lepsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwa
najlepsze jekarze są i na czarnej i na białej liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawwa
pewnie dlatego, ze dużo robia operacji, a żaden lekarz nie zadowoli wszystkich, wystarczy, ze mi się nie spodoba i mogę mu obsmarować na forum faciatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jow123
Piękne piersi robi dr anna olender.Naprawdę ,polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikonlady
zgadzam się z kolezanka ten informacje w tym rankingu są wyssane z palca...skoro takie kliniki jak AetsheticMed zajmują pierwsze miejsca w rankingu to tylko świadczy o rzetelności przeprowadzajacych ankiete. Taki ranking żeby byl prawidlowo wykonany musialby nie być pod patronatem dr dmytrzaka, nie wiem czy mialyście okazję widzieć ranking i rekalmę wraz z artykulem sponsorowanym wlasnie ww. lekarza. trzeba powiedzieć, ze potrafi się wypromować. Reklama dźwignia handlu i jak się okazuje rownież dźwignia wszystkich błędnie wykonanych operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowna
foczka...ciesze sie , ze nie wybralas ze swojej listy dr Stanczyka, uff odetchnelam z ulga, gdyz nie zycze Ci tego co ja przeszlam po operacji plastyki brzucha , ktora wykonal ten lekarz...a do tego trzy poprawki, a na konic mamnirowny brzuch i znowu musze sie meczyc i isc na poprawe...co parwda dopiero teraz sie odwazylam i ide...ale oczywiscie teraz do normalnego lekarza...jak juz bede po to napisze.....buziaczki dla wszystkich odwaznych kobietek...tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silveretta
hej chciałabym sobie zrobić,korekte nosa.wybrałam dr.pawła niemkiewicz,czy wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdzia
umowilam sie na konsultacje do dr MARTY RACZKOWSKIEJ-MURASZKO(Raczkowskiej) z Krakowa, czy dobrze zrobilam? jesli ktos mial jakas stycznasc z ta lekarka to niech sie wypowie czy dobry lekarz itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BHJWEI
do severach: NIE PISZ SMUTÓW KŁAMCZUCHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
Zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych i medycynie estetycznej i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłacznie dr. Tomasz Kasprzyk z Krakowa;) Mam 22 lata i zrobił mi doskonale cycuszki;) Jedyny lekarz, ktoremu ZAWSZE wychodza boskie piersi;) POLECAM w 100% ;) Szkoda ze dr. nie robi nosków.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdzia
mam pytanie: czy ta opaske w ktorej pozniej sie spi kupowaliscie w jakims sklepie medycznym lub u lakerza czy zakladaliscie zwykle opaski, np z froty? bo lekarka mi powiedziala ze taka opaska specjalna, u niej to kosztuje ok 100zl i nie wiem czy kupowac taka czy po prostu jakos zwykla ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz! Dziekujemy! Ekipa Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 1990ppp
ja robilam sobie uszy u dr kolasinskiego swarzedz 2.5 roku temu:) jeszcze nie odpadly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clinstedt
robilam 3 operacje z tego 2 powtorki w MELIOT w WARSZAWIE ZROBILI MI WIELKIE BLIZNY ZERO FACHU ABSOLUTNIE ODRADZAM TA KLINIKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BigMaxa
Wpisuję na liste doktor Turczyńską z Sulęcina. Zrobiła mi pięknie owal twarzy lipolaserem. Miałam 2 malutkie siniaczki, któe po 3 dniach zeszły. Jestem szczęśliwą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiiii
polecam dr Łątkowskiego,robi piękne biusty i jest profesjonalistą w każdym calu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowna
Witam, jestem juz 6 tygodni po operacji u dr Sankowskiego, wycinał mi blizne zrobioną przez dr Stańczyka, ktory mi spieprzył plastyke brzucha....i wiecie co?.....jak na świeżo wygląda to całkiem nieżle...całkiem inna technika, całkiem inne podejście do człowieka...teraz mi kazali smarować ta blizne żelem silikonowym, masować...no i co jest najlepszym lekarstwem na blizny?// CZAS... polecam klinike dr Sankowskiego i dr Lembasa, ktory pod okiem dr Sankowskiego zrobił mi poprawke brzucha....moze juz niedlugo zmienie swoj nick tutaj...heheheh...pozdrawiam wszystkie odważne dziewczyny....operacje plastyczne to nie bułka z masłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdzia
jezeli kogos interesuje informacja na temat dr Marty Raczkowskiej-Muraszko z Krakowa odnosnie korekty odstajacych malzowin usznych to moge napisac ze efekt jest ok, troche mi platki uszu odstaja ale ogolnie efekt jest w porzadku (zabieg kosztowal 3000zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, po kilku latach i narastajacej ciekawosci /rowniez mysi o kolejnej operacji plastycznej postanowilem pogooglowac troche i znalezc informacje coz porabia aktualnie dr Stańczyk:) wyswietlila mi sie strona forum moze moja wypowiedz nie bedzie do konca powiazana z operacjami, o ktorych sie tutaj pisze..jednakze mialem kilkanascie operacji plastycznych w klinice chir. plast. szpital orlowskiego i bylem operowany przez roznych chirurgow w tej klinice....(w sumie 17zabiegow plastycznych..operacje mikrochirurgiczne+plastyka)...kilka przez dr Stanczyka...rowniez jedna 11godzinna powiazana z pobraniem plata skory ze stopy/rekonstrukcja nerwow i sciegien do dloni... Jako czlowiek...na wszystkie pytania odpowie/czulem ze opiekuje sie swoimi pacjentami/w sporej liczbie obowiazkow potrafil znalezc dla nich czas/ mysle,ze byl tam cenionym chirurgiem, mial tez szacunek wsrod personelu,otwarty /nei pamietam,zeby nie wywiazal sie z wczesniejszych ustalen:)) Jako czlowieka ocenam go b.pozytywnie...co swiadczy fakt checi wygooglowania informacji czym teraz sie znajmuje:) Jako specjalista...w porwnaniu do innych chirurgow tej specjalnosci...a jak wspomnialem mialem kilkanascie operacji...bylem z nich najbardziej zadowolony:) Po informacji,ze ten lekarz juz nie pracuje w tym szpitalu bylem zadowolony...ze akurat trafilem na czas kiedy byl tam pracownikiem:) Generalnie polecam szpital im Orlowskiego /oczywiscie nie pprzeprowadzaja tam operacji typu lifting czy powiekszaniem/pomniejszaniem piersi/:) Sporo malych dzieci/powieki, uszy,zajecze wargi,rozczep podniebienia.7palcowe dzieci..sporo ludzi po wypadkach, rekonstrukcje plastyczne...osobiscie mialem rowniez wszysta reke do podbrzusza w celu rekonstrukcji dloni....widialem sporo ciekawych przypadkow../personel ok:)-a mam porownanie z innymi szpitalami..chociaz minelo juz kilka lat/. Jezeli ktos nie ma kasy a szuka kliniki(oczywiscie nie robia tam liftingow itp-przynajmniej ja sie nie spotkalem)..to polecam. Z innych lekarzy, którzy moga aktualnie tam pracowac..polecam Dr Molskiego:)..nie operowal mnie,jednakze tez fajne rzeczy potrafil zrobic:) Pozdrawiam, Robert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×