Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolakociak
Planuję korektę nosa. W marcu mam wizytę u dr.ANDRZEJA SANKOWSKIEGO ale w tej chwili nie jestem pewna gdyż słyszałam kilka negatywnych opini na jego temat. Zastanawiam się nad dr.Sławomirem Łoń. POMÓŻCIE ! Który lepszy ?! PILNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chciała bym zrobic korekte powiek górnych w Białymstoku u dr.Żukowskiej. Czy ktos może miał przeprowdzony taki zabieg prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooocha866
ze 100% pewnością wpisuje dr. Molską-Sowe specjalista w każdym wydaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooosiiia
ja robiłam korektę u dr.Kociszewskiej połaczenie fachowości z niezwykle miłym i sympatycznym usposobieniem no i rezultat - super wpisuje bez zastanowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaanua
zgadza się. dr Kociszewska to "mama"moje nowego nosa wreszcie z uśmiechem patrzę w lustro! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeczkowa
Ja bardzo sobie chwale dr Monike Pawłów www.medycyna-estetyczna.biz/index.php rewelacyjnie,ze zrozumieniem i co wazne zgodnie z oczekwianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliszka
Ja kilka razy miałam przyjemnośc wykonywania zabiegów u dr Wiatroszaka. I mysle ze to jest dobry lekarz,którego spokojnie moge tutaj polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaaacha
dodaje dr Jaworskiego Robiłam u niego piersi i dzisiaj wreszcie noszę bluzki z dekoltem! bardzo miły i sympatyczny człowiek, a do tego kompetentny i cierpliwy... a pytań zadałam setki;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
a jest ktoś kto poleca dr Mazana z Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Bodyk
Do My Bodyk, jakby tak popatrzec na Twoja aktywnosc na forum w temacie Sulecina to mozna odniesc wrazenie ze nadwyraz mocno ci zalezy zaznaczyc gdzie sie da jaka to rewelacyjna osoba z tej partaczki Turczynskiej. skoro juz tak super jestes zadowolona to naprawde tak bardzo wzielas sobei do serca za wszelka cene nadgorliwie wkrecac jej nazwisko gdzie sie da? Wiesz co robia zadowoleni z zabiegu?: wpisuja pozabiegowa opinie raz i zyja dalej swoim szczesliwym zyciem ... ty jakos tak bardzo nadgorliwie zachecasz do tej podejrzanej osoby. Kim Ty naprawde jestes? A reszte osob ktore szukaja dobrego lekarza zachecam do przeczytania wszystkiego o tej...lekarce medycyny pracy pozal sie boze partaczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joooooannna
Witajcie! ja z wielką przyjemnością dodaje dr Haline Berońska-Kulicka . Robiłam u niej zabieg likwidacji worków pod oczami metodą przespojówkową Bardzo miła i fachowa osoba! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po operacji powiększania biustu super efekt jestem bardzo zadowolona polecam Dr.Ciesińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kya
Osoby, które myślą o skorygowaniu natury, powinny wejść na stronę www.Feelbeauty.eu z najważniejszymi informacjami z dziedzin służących upiększeniu ciała, m.in. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, itp.. Strona daje pod tym względem pełny obraz możliwości, jakie stworzyła współczesna medycyna. Ale jak ostrzegają autorzy witryny - decyzja o tego typu zabiegach powinna być podjęta ze świadomością kosztów materialnych, ale i ewentualnego ryzyka zdrowotnego i psychicznego, jakie mogą one nieść ze sobą. Internauci, którzy takich informacji poszukują, mogą je tu znaleźć bez trudu witryna jest przejrzysta i estetyczna. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xooookx
Bezapelacyjnie dr Paweł Szymański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuusssta
dopisuje dr Molskiego! Fachowiec, jakich dzisiaj mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuchsia0373
Jesli o mnie chodzi to chwale sobie dr. Turczynska za piekne piersi (powiekszalam macrolane) i dr. Jarlisnkiego za ladnie zrobiona korekte powiek gornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaula
czy ktoś mógłby mi powiedzieć który lekarz robi ładniejsze uszka,Tadeusz Witwicki czy Tomasz Kasprzyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaula
Bardzo proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuta
prosze o opinie o Dr Sankowskim z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuta
Gdzie przyjmuje Dr Kolasinski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiafeya
Ja robiłam korektę uszu kilka lat temu w model-medzie w Warszawie i jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek;]
Ja w Warszawie robiłam sobie ale w Malii... Robiłam lifting twarzy i powiększanie biustu i mogę polecić tą klinikę. Jeżeli chodzi o nazwiska to Kociszewska. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Minęło 6 miesięcy i chyba mogę już pozytywnie ocenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka197810
Ja robiłam podniesienie biustu z powiększeniem i mogę polecić Sylwię Daniluk. Cieszę się, ze sie zdecydowałam, bo po ciąży miałam straszne worki... A Pani Sylwia zrobiła na prawdę kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×