Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Go艣膰 helphelphelp
03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kiedy w ko艅cu poznam...
Kiedy w ko艅cu poznam tego w艂a艣ciwego faceta? Czuj臋 si臋 bardzo samotna i chcia艂abym wreszcie kogo艣 mie膰, kogo艣 warto艣ciowego... :( 24.07.1984, ewa...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 quis
Gdyby by艂a taka mozliwo艣膰 to mia艂abym jeszcze jedno pytanie .... jak u艂ozy si臋 moja sytuacja na uczelni? Czy uda mi si臋 zda膰 zaleg艂e i bie偶ace egzaminy-sko艅czy膰 w koncu studia i ewentualnie i obroni膰 si臋 w tym roku? Przesy艂am serdeczne pozdrowienia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 natalianatalia
witam, o ile dobrze pami臋tam mia艂a艣 dzis zajrzec na ten temat. mam pytanie - o co chodzi mojemu ojcu(04,01,58), czemu nie akceptuje mojego faceta? ja ur. 12.05.79, On 23.04.74 Mam tez pare innych pyta艅, ale nie wiem czy tak mozna ze wszystkim na raz. Moja matka (15.3.54) ma jakies problemy zdrowotne, jak Ty to widzisz, co z ojcem - czy oni s膮 ze soba szcz臋艣liwi? Jak im si臋 b臋dzie wiod艂o? Co z moim bratem? ma problemy (d艂ugi itp)? Pozdrawiam cieplutko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tajemniczaaaaaaaaaa
Nasze imiona to Mateusz i Agnieszka Chcia艂abym wiedzie膰 czy b臋dziemy razem i czy on mnie kocha lub pokocha. mo偶e kocha kogos innego? nie wiem czy jest sens walczy膰 o t臋 mi艂o艣膰....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3em Oeil.
Witam serdecznie Wszystkich. _______________________________ 07:21 zakr臋cona beta Witaj 3em Oeil Ja prosz臋 o odpowiedz na pytanie on Robert(strzelec) ja Monika(rybki) Kiedy sko艅cz膮 si臋 nasze problemy kiedy b臋dziemy szcz臋艣liwi i wreszcie razem czy mog臋 co艣 zrobi膰 偶eby uzdrowi膰 sytuacje??? Pozdrawiam serdecznie, mi艂ego dnia ---- Te problemy s膮 teraz, a w艂a艣ciwie si臋 ko艅cz膮, niemniej stoisz na bezdro偶u, po prosty(sory, jestes g艂upia, bo nie wiesz co robic), ale wkr贸tce odzyskasz to czego pragniesz, swiat przed Toba soi otworem.Czeka was piekne uczucie i pe艂nia szcz臋艣cia, bo zacznie sie nowy cukl w waszym zyciu. W lipcu powinno by膰 juz wszystko ok. Karty m贸wi膮 o pocz膮tku lata czyli 3-cia dekada czerwca. ___________________________________ 07:44 madu艣ka222222 kiedy zajde w ci膮偶e? moja data 27.04.1980 Jego 22.01.1983 ----- Je艣li nie jeste艣, to powinno wyjasnic sie do 5 tyg. Dziecko pojawic sie mo偶e za 13 m-cy od dzi艣. __________________________ 08:36 natalianatalia 04.05.2008] 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpisz臋: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, b臋dzie dziecko , 艣lub? On 230474, ja 120579. Bardzo cz臋sto kiedys pisa艂am, posprawdza艂o si臋, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego 偶ycz臋. Buziaki. Troszk臋 jakies problemy masz z nim. Pragniesz g艂臋bokiego uczucia, ale ono jest Tak b臋dzie dziecko, ale po zamknieciu problem贸w. 艢lubu na razie nie wida膰 witaj, wklei艂am, zeby by艂o wiadomo o co chodzi. problemy mam jakie艣 - m贸j ojciec za bardzo go chyba nie akceptuje i uprzykrza mi zycie, mam nieraz tez problem z zaufaniem, bo do艣c d艂ugo ukrywa艂 przede mn膮 wa偶ny fakt, chyba nic wi臋cej. wiem, ze on mnie kocha, ja jego tez bardzo, ale mam nieraz takie jazdy, jestem rozwalona emocjonalnie, dziwie si臋, 偶e on ze mna wytrzymuje. A mozesz spojrzec jak nasza sytuacja mieszkaniowa, finansowa?Ja pracuje z rodzicami i z nimi mieszkamy. pora偶ka. niby to ma byc kiedys moje wszystko, ale nie wiem czy chce mi sie czeka膰 czy szukac czego艣 innego.M贸j brat tez zdaje sie kombinuje za moimi plecami i nastawia rodzic贸w przeciwko nam. Ale zamota艂am mam nadziej臋, 偶e zrozumiesz co艣.Zerknij jeszcze raz. Buziaki. ------ No tak wida膰, to miotanie przede wszystkim, bo by艂a艣 pewna co do mieszkania, a teraz nienajlepiej to wygl膮da, ale w艂asnie z wp艂ywu Twych blixnich, ale karty m贸wi膮, 偶e rozwi膮zanie przyjdzie z czasem i rozejrzyj sie za w艂asnym mieszkaniem. Praca jest aktualnie nieadekwatna do tego co robisz, karty sugeruja prace na w艂asny rachunek, a wi臋c od艂aczenie sie od sp贸艂ki rodzinnej, masz tam nie tak jak trzeba delikatnie m贸wi膮c, sa podjazdy. _________________________________ 20:12 quis 22:53 quis ... czy wyjd臋 kiedy艣 za m膮偶 i za艂o偶臋 rodzin臋? Je艣li tak to kiedy to nast膮pi? Czy b臋d臋 szcz臋艣liwa?Czy w najbli偶szym czasie pojawi si臋 kto艣 w moim zyciu? Dodam 偶e jestem obecnie nieszcz臋liwie zakochana w pewnym m臋偶czyznie wiec chcia艂abym wiedziec czy istnieje mozliwo艣膰 zeby艣my kiedy艣 byli razem, czy on da偶y艂 mnie kiedy艣 jakims uczuciem ( Ja 17.02.1984 on 02.12.1980) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia ------ Ad. faceta, kt贸rego poda艂as rok ur. U Was by艂 jakis cykl powtarzajacych si臋 rozsta艅 i powrot贸w, on/cykl jest jeszcze zakodowany u Ciebie, dlatego stoisz na bezdro偶u, kr贸tko m贸wi膮c nie wiesz co masz robi膰, ale dla tego zwiazku widze przysz艂o艣膰, przeszkody pokonacie i nastapi pojednanie. ja tu na razie nie widz臋 zam膮偶p贸jcia, karty m贸wi膮 ca艂y czas o tym zwiazku, o szale艅stwie emocji. Sorry, nic wi臋cej. Masz ca艂kowit膮 racj臋.. od roku w艂a艣ciwie si臋 przyjaznimy. Dzieli nas znaczna odleg艂osc co bardzo utrudnia nasz膮 znajomo艣膰- a ten cykl powrot贸w to najprawdopodobniej nasze wspolne wyjazdy Nie bylismy nigdy w zwiazku, jedyne co nas 艂aczy艂o to przyjazn(przynajmniej z jego strony bo ja juz od dawna jestem w nim bardzo zakochana) Nasza znajomo艣膰 wyglada艂a burzliwie bo ja juz nie mog艂am znie艣膰 tego 偶e On nie odwzajemnia moich uczu膰 o kt贸rych dobrze wie-on pragnie jedynie przyjazni ze mna- dlatego wiele razy chcia艂am zerwa膰 z nim ca艂kowicie kontakt 偶eby siebie nie rani膰, bo przyjazn dla mnie to za ma艂o-jednak bezskutecznie. Fakt jest taki 偶e boj臋 si臋 偶e znajomo艣膰 z nim przyniesie mi tylko b贸l.W tym moe do艣wiadczenie z inna kobiet膮mencie bardzo ograniczy艂am z nim kontakt i staram si臋 jak najbardziej zdystansowa膰.. Dlatego prosz臋 je艣li mo偶esz zerkn膮膰 jeszcze raz w karty to chcia艂abym wiedzie膰 jaki b臋dzie jego stosunek do mnie....mo偶e karty mog艂yby udzieli膰 mi jakiej艣 rady na temat tego co mam robi膰 偶eby go zdoby膰, 偶eby go w sobie rozkocha膰.. -czy on b臋dzie w stanie mnie pokocha膰, odwzajemni膰 moje uczucia? ----- Jemu wystarcza Twoja blisko艣c psychiczna i ma wielkie zaufanie do Ciebie, jemu brakuje ciebie, ale on sie broni przed uczuciem, nie wiem czy dotyczy was, bo stale cos kombinujesz wzgledem niego czy mia艂 przkro艣ci z inna kobiet膮 i stad ten l臋k. Karty radza byc wyznaczy艂a sobie cel i realizowa艂a go. Jak to rozumie膰: albo zrywasz i konsekwentnie sie tego trzymasz, albo chcesz by膰 i akceptujesz go takim jSzybko dzia艂aj bo ko艂o niego stoi nowe uczucie. __________________________ 22:30 Droga wrozko Kiedys na tym forum mi wrozylas ,z nadzieja czekalam ,ze tu wrocisz .Pozdrawiam Cie cieplutko .Bardzo Cie prosze ponownie o wrozbe .Jak uloza sie relacje moje z mezczyzna o imieniu Slawek.Izabela ------ Troche nienajlepiej by艂o miedzy wami i przykro, bo to sie urzeczywistni艂o, ale to powinno, a moze juz znik艂o, powinno sie pouk艂ada膰, ale musicie wyjasnic sobie pewne nieznane Ci sprawy i wtedy bedzie szcz臋sliwy zwi膮zek. _______________________________ 15:59 mam nadzieje Kochana wrozko ,mam nadzieje ,ze tu jeszcze wrocisz .Potrzebuje Twojej wrozby ,bardzo ------ M贸w o co biega. ________________________ 17:34 helphelphelp B艂agam Droga Moja o pomoc! Znalaz艂am "drug膮 po艂贸wk臋".Jestem dojrza艂膮 kobiet膮 , ci臋偶ko do艣wiadczon膮 przez 偶ycie. Na drodze do mojego szcz臋艣cia pi臋trz膮 si臋 problemy. Czy b臋dziemy razem? Czy los si臋 w ko艅cu do mnie u艣miechnie? Czekam ju偶 tyle lat, 偶e a偶 wstyd pisa膰. Pozdrawiam i przesy艂am bukiet 17:36 helphelphelp 03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin ----- Jeste艣 m艂od膮 kobieta, to tak na marginesie. Przykro mi, ale jeszcze duzo przeszk贸d przed Toba i nie powiem, 偶e one b臋d膮 proste. Napisz za m-c lub podaj @, potrzebuje wi臋cej danych, jesli chcesz dok艂adniej. _______________________________ 17:39 kiedy w ko艅cu poznam... Kiedy w ko艅cu poznam tego w艂a艣ciwego faceta? Czuj臋 si臋 bardzo samotna i chcia艂abym wreszcie kogo艣 mie膰, kogo艣 warto艣ciowego... 24.07.1984, ewa... ----- Bedziesz spotykac facet贸w, ale oni nie b臋d膮 ci odpowiada膰. jesienia pojawi si臋 odpowiedni facet. _________________________________ 22:59 quis Gdyby by艂a taka mozliwo艣膰 to mia艂abym jeszcze jedno pytanie .... jak u艂ozy si臋 moja sytuacja na uczelni? Czy uda mi si臋 zda膰 zaleg艂e i bie偶ace egzaminy-sko艅czy膰 w koncu studia i ewentualnie i obroni膰 si臋 w tym roku? Przesy艂am serdeczne pozdrowienia ----- Przy艂贸z si臋, karty m贸wi膮, ze jest szansa sko艅czy膰 w tym roku akademickim. Stiosz na rozdrozu, nie mysl tylko dzia艂aj. ______________________________ 08:32 natalianatalia witam, o ile dobrze pami臋tam mia艂a艣 dzis zajrzec na ten temat. mam pytanie - o co chodzi mojemu ojcu(04,01,58), czemu nie akceptuje mojego faceta? ja ur. 12.05.79, On 23.04.74 Mam tez pare innych pyta艅, ale nie wiem czy tak mozna ze wszystkim na raz. Moja matka (15.3.54) ma jakies problemy zdrowotne, jak Ty to widzisz, co z ojcem - czy oni s膮 ze soba szcz臋艣liwi? Jak im si臋 b臋dzie wiod艂o? Co z moim bratem? ma problemy (d艂ugi itp)? Pozdrawiam cieplutko ----- Sory jesli cos przegapi艂am, pytaj jeszcze raz, jak co艣 nie tak. Ja widze, 偶e uk艂ady ojciec-tw贸j facet polepsz膮 si臋. ja nie widz臋 problem miedzy Twoimi rodzicami. Mama ma jakies problemy z nerkami?? To nie jest dla niej gro藕ne, to si臋 zregeneruje, ale jesli jest nawet inna choroba, to te偶 karty m 贸wia o wyzdrowieniu. Z bratem byle jak i moze byc jeszcze gorzej. Rodzice milcz膮, ale to jest ich problemem-brat. _____________________________ 17:30 tajemniczaaaaaaaaaa Nasze imiona to Mateusz i Agnieszka Chcia艂abym wiedzie膰 czy b臋dziemy razem i czy on mnie kocha lub pokocha. mo偶e kocha kogos innego? nie wiem czy jest sens walczy膰 o t臋 mi艂o艣膰.... ------ M iedzy Wami by艂o uczucie, ale brak szczerosci spowodowa艂 zawirowania, zazdro艣膰 i niepewno艣c w tym zwiazku. Wyjasnicie sobie wszelkie tajemnice i bedzie szc臋sliwy zwiazek, nawet zakonczony ma艂ze艅stwem. _______________________________________ _______________________________________ Dzi臋ki za bukiety, pozdrowienia i wszystko czego nie wymieni艂am, a czujecie i chcecie mi przekaza膰. Pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie i buziaczki dla Wszystkich. Jeszcze mam prosb臋 dla: --- 14:49 Some Bizarre 3em jakby co wys艂a艂am Ci maila, heh zn贸w si臋 u mnie popl膮ta艂o... :] --- Ma dziewcz臋 k艂opoty zdrowotne, to dzis i w najblizszym czasie b臋d膮 si臋 rozstrzyga膰, dlatego ja jako ja (ona o tym nie wie) prosz臋 o Wasze wsparcie, tak jak ka偶dy z Was potrafi. Dziekuj臋 za modlitwy, s艂owa, kciuki i inne czynno艣ci na jej rzecz. Serdeczne z ca艂ego serca dzi臋ki. 3em Oeil. Do mi艂ego za tydzie艅.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 natalianatalia
Witam serdecznie Wszystkich. _______________________________ 07:21 zakr臋cona beta Witaj 3em Oeil Ja prosz臋 o odpowiedz na pytanie on Robert(strzelec) ja Monika(rybki) Kiedy sko艅cz膮 si臋 nasze problemy kiedy b臋dziemy szcz臋艣liwi i wreszcie razem czy mog臋 co艣 zrobi膰 偶eby uzdrowi膰 sytuacje??? Pozdrawiam serdecznie, mi艂ego dnia ---- Te problemy s膮 teraz, a w艂a艣ciwie si臋 ko艅cz膮, niemniej stoisz na bezdro偶u, po prosty(sory, jestes g艂upia, bo nie wiesz co robic), ale wkr贸tce odzyskasz to czego pragniesz, swiat przed Toba soi otworem.Czeka was piekne uczucie i pe艂nia szcz臋艣cia, bo zacznie sie nowy cukl w waszym zyciu. W lipcu powinno by膰 juz wszystko ok. Karty m贸wi膮 o pocz膮tku lata czyli 3-cia dekada czerwca. 08:36 natalianatalia 04.05.2008] 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpisz臋: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, b臋dzie dziecko , 艣lub? On 230474, ja 120579. Bardzo cz臋sto kiedys pisa艂am, posprawdza艂o si臋, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego 偶ycz臋. Buziaki. Troszk臋 jakies problemy masz z nim. Pragniesz g艂臋bokiego uczucia, ale ono jest Tak b臋dzie dziecko, ale po zamknieciu problem贸w. 艢lubu na razie nie wida膰 witaj, wklei艂am, zeby by艂o wiadomo o co chodzi. problemy mam jakie艣 - m贸j ojciec za bardzo go chyba nie akceptuje i uprzykrza mi zycie, mam nieraz tez problem z zaufaniem, bo do艣c d艂ugo ukrywa艂 przede mn膮 wa偶ny fakt, chyba nic wi臋cej. wiem, ze on mnie kocha, ja jego tez bardzo, ale mam nieraz takie jazdy, jestem rozwalona emocjonalnie, dziwie si臋, 偶e on ze mna wytrzymuje. A mozesz spojrzec jak nasza sytuacja mieszkaniowa, finansowa?Ja pracuje z rodzicami i z nimi mieszkamy. pora偶ka. niby to ma byc kiedys moje wszystko, ale nie wiem czy chce mi sie czeka膰 czy szukac czego艣 innego.M贸j brat tez zdaje sie kombinuje za moimi plecami i nastawia rodzic贸w przeciwko nam. Ale zamota艂am mam nadziej臋, 偶e zrozumiesz co艣.Zerknij jeszcze raz. Buziaki. ------ No tak wida膰, to miotanie przede wszystkim, bo by艂a艣 pewna co do mieszkania, a teraz nienajlepiej to wygl膮da, ale w艂asnie z wp艂ywu Twych blixnich, ale karty m贸wi膮, 偶e rozwi膮zanie przyjdzie z czasem i rozejrzyj sie za w艂asnym mieszkaniem. Praca jest aktualnie nieadekwatna do tego co robisz, karty sugeruja prace na w艂asny rachunek, a wi臋c od艂aczenie sie od sp贸艂ki rodzinnej, masz tam nie tak jak trzeba delikatnie m贸wi膮c, sa podjazdy. ----------------------------------------------------------------------- Witaj, wielkie dzi臋ki za wr贸偶by i za czas poswiecony mojej osobie. Zastanawaim sie jak praca na w艂膮sny rachunek by艂aby ok, w jakim zawodzie i czy z moim m臋偶czyzn膮? Pracuj臋 w handlu, czy to dobry wyb贸r, mamy rozgl膮da膰 sie za czym艣 w艂膮snym? Troch臋 mi to nie na r臋k臋, bo my艣la艂膮m, ze przepisz膮 mi rodzice to co jest. A odno艣nie mieszkania, czy uda nam sie pobudowa膰 w艂asny domek? Je艣li tak to kiedy? Czy moi rodzice nam pomog膮, czemu ojciec mojego faceta nie akceptuje i czy to sie zmieni? Buziak du偶y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 natalianatalia
Witam serdecznie Wszystkich. _______________________________ 07:21 zakr臋cona beta Witaj 3em Oeil Ja prosz臋 o odpowiedz na pytanie on Robert(strzelec) ja Monika(rybki) Kiedy sko艅cz膮 si臋 nasze problemy kiedy b臋dziemy szcz臋艣liwi i wreszcie razem czy mog臋 co艣 zrobi膰 偶eby uzdrowi膰 sytuacje??? Pozdrawiam serdecznie, mi艂ego dnia ---- Te problemy s膮 teraz, a w艂a艣ciwie si臋 ko艅cz膮, niemniej stoisz na bezdro偶u, po prosty(sory, jestes g艂upia, bo nie wiesz co robic), ale wkr贸tce odzyskasz to czego pragniesz, swiat przed Toba soi otworem.Czeka was piekne uczucie i pe艂nia szcz臋艣cia, bo zacznie sie nowy cukl w waszym zyciu. W lipcu powinno by膰 juz wszystko ok. Karty m贸wi膮 o pocz膮tku lata czyli 3-cia dekada czerwca. ___________________________________ 07:44 madu艣ka222222 kiedy zajde w ci膮偶e? moja data 27.04.1980 Jego 22.01.1983 ----- Je艣li nie jeste艣, to powinno wyjasnic sie do 5 tyg. Dziecko pojawic sie mo偶e za 13 m-cy od dzi艣. __________________________ 08:36 natalianatalia 04.05.2008] 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpisz臋: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, b臋dzie dziecko , 艣lub? On 230474, ja 120579. Bardzo cz臋sto kiedys pisa艂am, posprawdza艂o si臋, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego 偶ycz臋. Buziaki. Troszk臋 jakies problemy masz z nim. Pragniesz g艂臋bokiego uczucia, ale ono jest Tak b臋dzie dziecko, ale po zamknieciu problem贸w. 艢lubu na razie nie wida膰 witaj, wklei艂am, zeby by艂o wiadomo o co chodzi. problemy mam jakie艣 - m贸j ojciec za bardzo go chyba nie akceptuje i uprzykrza mi zycie, mam nieraz tez problem z zaufaniem, bo do艣c d艂ugo ukrywa艂 przede mn膮 wa偶ny fakt, chyba nic wi臋cej. wiem, ze on mnie kocha, ja jego tez bardzo, ale mam nieraz takie jazdy, jestem rozwalona emocjonalnie, dziwie si臋, 偶e on ze mna wytrzymuje. A mozesz spojrzec jak nasza sytuacja mieszkaniowa, finansowa?Ja pracuje z rodzicami i z nimi mieszkamy. pora偶ka. niby to ma byc kiedys moje wszystko, ale nie wiem czy chce mi sie czeka膰 czy szukac czego艣 innego.M贸j brat tez zdaje sie kombinuje za moimi plecami i nastawia rodzic贸w przeciwko nam. Ale zamota艂am mam nadziej臋, 偶e zrozumiesz co艣.Zerknij jeszcze raz. Buziaki. ------ No tak wida膰, to miotanie przede wszystkim, bo by艂a艣 pewna co do mieszkania, a teraz nienajlepiej to wygl膮da, ale w艂asnie z wp艂ywu Twych blixnich, ale karty m贸wi膮, 偶e rozwi膮zanie przyjdzie z czasem i rozejrzyj sie za w艂asnym mieszkaniem. Praca jest aktualnie nieadekwatna do tego co robisz, karty sugeruja prace na w艂asny rachunek, a wi臋c od艂aczenie sie od sp贸艂ki rodzinnej, masz tam nie tak jak trzeba delikatnie m贸wi膮c, sa podjazdy. _________________________________ 20:12 quis 22:53 quis ... czy wyjd臋 kiedy艣 za m膮偶 i za艂o偶臋 rodzin臋? Je艣li tak to kiedy to nast膮pi? Czy b臋d臋 szcz臋艣liwa?Czy w najbli偶szym czasie pojawi si臋 kto艣 w moim zyciu? Dodam 偶e jestem obecnie nieszcz臋liwie zakochana w pewnym m臋偶czyznie wiec chcia艂abym wiedziec czy istnieje mozliwo艣膰 zeby艣my kiedy艣 byli razem, czy on da偶y艂 mnie kiedy艣 jakims uczuciem ( Ja 17.02.1984 on 02.12.1980) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia ------ Ad. faceta, kt贸rego poda艂as rok ur. U Was by艂 jakis cykl powtarzajacych si臋 rozsta艅 i powrot贸w, on/cykl jest jeszcze zakodowany u Ciebie, dlatego stoisz na bezdro偶u, kr贸tko m贸wi膮c nie wiesz co masz robi膰, ale dla tego zwiazku widze przysz艂o艣膰, przeszkody pokonacie i nastapi pojednanie. ja tu na razie nie widz臋 zam膮偶p贸jcia, karty m贸wi膮 ca艂y czas o tym zwiazku, o szale艅stwie emocji. Sorry, nic wi臋cej. Masz ca艂kowit膮 racj臋.. od roku w艂a艣ciwie si臋 przyjaznimy. Dzieli nas znaczna odleg艂osc co bardzo utrudnia nasz膮 znajomo艣膰- a ten cykl powrot贸w to najprawdopodobniej nasze wspolne wyjazdy Nie bylismy nigdy w zwiazku, jedyne co nas 艂aczy艂o to przyjazn(przynajmniej z jego strony bo ja juz od dawna jestem w nim bardzo zakochana) Nasza znajomo艣膰 wyglada艂a burzliwie bo ja juz nie mog艂am znie艣膰 tego 偶e On nie odwzajemnia moich uczu膰 o kt贸rych dobrze wie-on pragnie jedynie przyjazni ze mna- dlatego wiele razy chcia艂am zerwa膰 z nim ca艂kowicie kontakt 偶eby siebie nie rani膰, bo przyjazn dla mnie to za ma艂o-jednak bezskutecznie. Fakt jest taki 偶e boj臋 si臋 偶e znajomo艣膰 z nim przyniesie mi tylko b贸l.W tym moe do艣wiadczenie z inna kobiet膮mencie bardzo ograniczy艂am z nim kontakt i staram si臋 jak najbardziej zdystansowa膰.. Dlatego prosz臋 je艣li mo偶esz zerkn膮膰 jeszcze raz w karty to chcia艂abym wiedzie膰 jaki b臋dzie jego stosunek do mnie....mo偶e karty mog艂yby udzieli膰 mi jakiej艣 rady na temat tego co mam robi膰 偶eby go zdoby膰, 偶eby go w sobie rozkocha膰.. -czy on b臋dzie w stanie mnie pokocha膰, odwzajemni膰 moje uczucia? ----- Jemu wystarcza Twoja blisko艣c psychiczna i ma wielkie zaufanie do Ciebie, jemu brakuje ciebie, ale on sie broni przed uczuciem, nie wiem czy dotyczy was, bo stale cos kombinujesz wzgledem niego czy mia艂 przkro艣ci z inna kobiet膮 i stad ten l臋k. Karty radza byc wyznaczy艂a sobie cel i realizowa艂a go. Jak to rozumie膰: albo zrywasz i konsekwentnie sie tego trzymasz, albo chcesz by膰 i akceptujesz go takim jSzybko dzia艂aj bo ko艂o niego stoi nowe uczucie. __________________________ 22:30 Droga wrozko Kiedys na tym forum mi wrozylas ,z nadzieja czekalam ,ze tu wrocisz .Pozdrawiam Cie cieplutko .Bardzo Cie prosze ponownie o wrozbe .Jak uloza sie relacje moje z mezczyzna o imieniu Slawek.Izabela ------ Troche nienajlepiej by艂o miedzy wami i przykro, bo to sie urzeczywistni艂o, ale to powinno, a moze juz znik艂o, powinno sie pouk艂ada膰, ale musicie wyjasnic sobie pewne nieznane Ci sprawy i wtedy bedzie szcz臋sliwy zwi膮zek. _______________________________ 15:59 mam nadzieje Kochana wrozko ,mam nadzieje ,ze tu jeszcze wrocisz .Potrzebuje Twojej wrozby ,bardzo ------ M贸w o co biega. ________________________ 17:34 helphelphelp B艂agam Droga Moja o pomoc! Znalaz艂am "drug膮 po艂贸wk臋".Jestem dojrza艂膮 kobiet膮 , ci臋偶ko do艣wiadczon膮 przez 偶ycie. Na drodze do mojego szcz臋艣cia pi臋trz膮 si臋 problemy. Czy b臋dziemy razem? Czy los si臋 w ko艅cu do mnie u艣miechnie? Czekam ju偶 tyle lat, 偶e a偶 wstyd pisa膰. Pozdrawiam i przesy艂am bukiet 17:36 helphelphelp 03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin ----- Jeste艣 m艂od膮 kobieta, to tak na marginesie. Przykro mi, ale jeszcze duzo przeszk贸d przed Toba i nie powiem, 偶e one b臋d膮 proste. Napisz za m-c lub podaj @, potrzebuje wi臋cej danych, jesli chcesz dok艂adniej. _______________________________ 17:39 kiedy w ko艅cu poznam... Kiedy w ko艅cu poznam tego w艂a艣ciwego faceta? Czuj臋 si臋 bardzo samotna i chcia艂abym wreszcie kogo艣 mie膰, kogo艣 warto艣ciowego... 24.07.1984, ewa... ----- Bedziesz spotykac facet贸w, ale oni nie b臋d膮 ci odpowiada膰. jesienia pojawi si臋 odpowiedni facet. _________________________________ 22:59 quis Gdyby by艂a taka mozliwo艣膰 to mia艂abym jeszcze jedno pytanie .... jak u艂ozy si臋 moja sytuacja na uczelni? Czy uda mi si臋 zda膰 zaleg艂e i bie偶ace egzaminy-sko艅czy膰 w koncu studia i ewentualnie i obroni膰 si臋 w tym roku? Przesy艂am serdeczne pozdrowienia ----- Przy艂贸z si臋, karty m贸wi膮, ze jest szansa sko艅czy膰 w tym roku akademickim. ______________________________ 08:32 natalianatalia witam, o ile dobrze pami臋tam mia艂a艣 dzis zajrzec na ten temat. mam pytanie - o co chodzi mojemu ojcu(04,01,58), czemu nie akceptuje mojego faceta? ja ur. 12.05.79, On 23.04.74 Mam tez pare innych pyta艅, ale nie wiem czy tak mozna ze ----- Sory jesli cos przegapi艂am, pytaj jeszcze raz, jak co艣 nie tak. Ja widze, 偶e uk艂ady ojciec-tw贸j facet polepsz膮 si臋. ja nie widz臋 problem miedzy Twoimi rodzicami. Mama ma jakies problemy z nerkami?? To nie jest dla niej gro藕ne, to si臋 zregeneruje, ale jesli jest nawet inna choroba, to te偶 karty m 贸wia o wyzdrowieniu. Z bratem byle jak i moze byc jeszcze gorzej. Rodzice milcz膮, ale to jest ich problemem-brat. ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; przepraszam, dopiero doczyta艂am. Mam ma problemy bardziej psychiczne, depresja, marne poczucie w艂asnej warto艣ci, dobrze si臋 maskuje. M贸j brat mam beznadziejne towarzystwo, jego zwi膮zki s膮 jeden gorszy od drugiego. Wiem, ze on co艣 niebawem odpierdzieli, tylko nie wiem co (kradzie偶, wypadek)? No nic, za jaki艣 czas znowu poprosze o zerkni臋cie. Wszystkiego dobrego, pozdrowionka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 natalianatalia
ale wklei艂am przepraszam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 helphelphelp
17:34 helphelphelp B艂agam Droga Moja o pomoc! Znalaz艂am "drug膮 po艂贸wk臋".Jestem dojrza艂膮 kobiet膮 , ci臋偶ko do艣wiadczon膮 przez 偶ycie. Na drodze do mojego szcz臋艣cia pi臋trz膮 si臋 problemy. Czy b臋dziemy razem? Czy los si臋 w ko艅cu do mnie u艣miechnie? Czekam ju偶 tyle lat, 偶e a偶 wstyd pisa膰. Pozdrawiam i przesy艂am bukiet 17:36 helphelphelp 03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin ----- Jeste艣 m艂od膮 kobieta, to tak na marginesie. Przykro mi, ale jeszcze duzo przeszk贸d przed Toba i nie powiem, 偶e one b臋d膮 proste. Napisz za m-c lub podaj @, potrzebuje wi臋cej danych, jesli chcesz dok艂adniej ________馃尰_________________ JEST PANI KOCHANA, NIE WIEM JAK DZI臉KOWA膯 ZA ODPOWIED殴 PODAJE MOJEGO E-MAILA - kbw69@tlen.pl Serdecznie pozdrawiam, je艣li Pani do mnie napisze ch臋tnie podam wi臋cej danych, bardzo, bardzo mi zale偶y.Pozdrawiam馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zakr臋cona beta
Dzi臋kuj臋 z ca艂ego 鉂わ笍 wysy艂am wirtualny grosik i 馃尲 馃尲 馃尲 "niemniej stoisz na bezdro偶u, po prosty(sory, jestes g艂upia, bo nie wiesz co robic" :(( Na dzie艅 dzisiejszy nic nie mog臋 zrobi膰 :(( pozostaje wierzy膰 i czeka膰 :(( Do lata nie tak znowu daleko :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 miskaaa
agnieszka 30.152.1986 czy dostane sie to pracy o ktora sie ubiegam i czy to bardzo wp艂ynie na moje relacje z partnerem,co bedzie dalej z naszym zwi膮zkiem??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pelargoniaaaaaaaaaaaaaaa
co mnie czeka w mi艂o艣ci i czy moje zycie si臋 zmieni na lepsze anna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 quis
........ Dlatego prosz臋 je艣li mo偶esz zerkn膮膰 jeszcze raz w karty to chcia艂abym wiedzie膰 jaki b臋dzie jego stosunek do mnie....mo偶e karty mog艂yby udzieli膰 mi jakiej艣 rady na temat tego co mam robi膰 偶eby go zdoby膰, 偶eby go w sobie rozkocha膰.. -czy on b臋dzie w stanie mnie pokocha膰, odwzajemni膰 moje uczucia? ----- Jemu wystarcza Twoja blisko艣c psychiczna i ma wielkie zaufanie do Ciebie, jemu brakuje ciebie, ale on sie broni przed uczuciem, nie wiem czy dotyczy was, bo stale cos kombinujesz wzgledem niego czy mia艂 przkro艣ci z inna kobiet膮 i stad ten l臋k. Karty radza byc wyznaczy艂a sobie cel i realizowa艂a go. Jak to rozumie膰: albo zrywasz i konsekwentnie sie tego trzymasz, albo chcesz by膰 i akceptujesz go takim jSzybko dzia艂aj bo ko艂o niego stoi nowe uczucie. .... Bardzo Ci dziekuj臋 za po艣wi臋cony mi czas.... jestem ogromnie wdzi臋czna :) Bardzo chcia艂abym dzia艂a膰 tylko nie wiem jak...nie mam mozliwo艣ci a wszelkie moje dotychczasowe starania nie przynosi艂y 偶adnych skutk贸w:( Ja nie wiem co powinnam zrobi膰 aby zmieni膰 t膮 sytuacje, najwieksza przeszkod膮 jest odleg艂o艣膰 ktora nas dzieli,nie mamy mozliwosci widywania si臋.Do tej pory ca艂y czas utrzymywalismy kontakt telefoniczny itp....ale to jak wida膰 nie jest w stanie nic zmieni膰. Sytuacja wydaje si臋 dla mnie w tym momencie beznadziejna-jeszcze to nowe uczucie ktore jest ko艂o niego...mam wra偶enie 偶e stoj臋 na przegranej pozycji:( Naprawd臋 nie wiem jak mam post臋powa膰- bardzo mi na nim zale偶y. Czy mog艂aby艣 mi co艣 poradzi膰?Jak mog臋 zmieni膰 t膮 sytuacj臋? Czy ja mog臋 mu ufa膰? Ja 17.02.1984 on 02.12.1980

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 werda
czy mo偶esz co艣 powiedzie膰 o nas : ja z 17.11.1982 a on 17.08.1983 nie byli艣my par膮, spotykali艣my si臋 kr贸tko ale czy czu艂, czuli艣my do siebie co艣 wi臋cej. Co o mnie my艣la艂, my艣li. Czy jeszcze mo偶liwy jest dla nas zwi膮zek?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 werda
je艣li mog臋 to zadam inne pytanie o sfer臋 zawodow膮. Co mam zmieni膰?-bo w pracy 藕le si臋 czuj臋, pope艂niam sporo gaf. Jak jestem ocenia przez kierownictwo i innych pracownik贸w? Czy problem tkwi we mnie, 偶e tak mi si臋 tam uk艂ada? Czy to si臋 zmieni? jestem z 17.11.1982. Anna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moja droga 3 em Oeil, jak wi臋kszo艣膰 z nas tutaj mam problem w sferze uczuciowej, kilka miesi臋cy temu rozsta艂am si臋 z moim d艂ugoletnim ch艂opakiem i jestem sama, nie ma lub nie mog臋 znale藕膰 nikogo kto m贸g艁by go zast膮pi膰, dlaczego? W moim wieku (01.01.1982) powinnam ju偶 wyj艣膰 za m膮偶 i pomysle膰 o dzieciach a tu ani slychu ani widu przyszlego m臋偶a a co tu m贸wi膰 o macierzy艅stwie. Jakie mam szanse na szcz臋艣cie? na powa偶ny zwi膮zek?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wkurzy艂am si臋
wITAJ 3 EM oEIL, zdarzy艂a sie nieprzyjemna sytuacja w moim domu - zgin臋艂 pieni膮dze, niewielkie, ale zawsze. Czy jest szansa zerkn膮膰 kto m贸g艂 to zrobi膰: m贸j brat(240684), ciotka, kto艣 obcy. Moja data 120579 Bardzo prosz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie.. chcialam Ci powiedziec ze sie udalo,jestesmy razem ja 12.11.1983 a on 22.09.1981 chcialabym sie spytac czy bedziemy mieli dzieci.. jesli tak to za jaki czas?? dziekuje za odpowiedz... wtedy co napisalas jakies pare m-cy temu dala mi duza wiare i w sile w to ze bedzie dobrze. i jest. dziekuje za pomagasz ludziom :)) duza buzka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JS***
mo偶esz powiedzie膰, co z nami b臋dzie. Teraz jest 藕le, a ja t臋skni臋. ja 30.07.19967 on 16.04.1961

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 namaartartnama
Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego m臋偶czyzny, m贸wia,z e mu nie ufaj膮, 偶e on nic nie ma, 偶e mnie skrzywdzi, chce wykorzysta膰, itp. Czy maj膮 racj臋? Troch臋 wr贸ci艂y moje obawy z poczatku zwi膮zku, bo on wtedy nie powiedzia艂 mi, ze jest zonaty, dowiedzia艂am sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice te偶 sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawd臋 zale偶y mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 3 04 74 Co mozesz na ten temat poradzi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 namanamaartart
23 04 74 jego data ur, pomyli艂am sie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego m臋偶czyzny, m贸wia,z e mu nie ufaj膮, 偶e on nic nie ma, 偶e mnie skrzywdzi, chce wykorzysta膰, itp. Czy maj膮 racj臋? Troch臋 wr贸ci艂y moje obawy z poczatku zwi膮zku, bo on wtedy nie powiedzia艂 mi, ze jest zonaty, dowiedzia艂am sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice te偶 sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawd臋 zale偶y mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 23 04 74 !!!!!!!!!!!!Wyzej pomyli艂am dat臋!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mozesz na ten temat poradzi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Droga Wrozko
Bardzo prosze powiedz, kiedy do nas wrocisz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3em Oei.l
Witam serdecznie. Dzi艣 odpowiem od ko艅ca. ;) __________ 21:43 Droga Wrozko Bardzo prosze powiedz, kiedy do nas wrocisz? -------- Jestem 馃尲. ___________________ 16:41 miskaaa (agnieszka433@op.pl) gnieszka 30.152.1986 czy dostane sie to pracy o ktora sie ubiegam i czy to bardzo wp艂ynie na moje relacje z partnerem,co bedzie dalej z naszym zwi膮zkiem?? ------- By膰 mo偶e juz dosta艂as te prac臋, bo bardzo jej pragn臋艂a艣. j臋sli ta praca ma zwi膮zek z eksponowaniem siebie, to to jjest w艂a艣nie to. Tu poleci Ci awans i dobre pieniadze. k艂opoty z partnerem wynikaja z Twego zamkniecia sie w sobie, kochac platonicznie to piekna rzecz, ale on potrzebuje jeszcze g艂ebszego uczucia, moze inaczej, okaz mu to jak go kochasz. B臋dzie dobrze. __________________________ 18:53 pelargoniaaaaaaaaaaaaaaa co mnie czeka w mi艂o艣ci i czy moje zycie si臋 zmieni na lepsze anna ------- Czego Ty sie boisz? Takie postepowanie prowadzi stale do tego samego i wiesz o czym pisz臋. To si臋 zmieni najp贸藕niej koniec lata powinna艣 by膰 bardzo szc臋艣liwa, hmmm i jak bardzo. _________________________ 21:27 quis .... Bardzo Ci dziekuj臋 za po艣wi臋cony mi czas.... jestem ogromnie wdzi臋czna Bardzo chcia艂abym dzia艂a膰 tylko nie wiem jak...nie mam mozliwo艣ci a wszelkie moje dotychczasowe starania nie przynosi艂y 偶adnych skutk贸w Ja nie wiem co powinnam zrobi膰 aby zmieni膰 t膮 sytuacje, najwieksza przeszkod膮 jest odleg艂o艣膰 ktora nas dzieli,nie mamy mozliwosci widywania si臋.Do tej pory ca艂y czas utrzymywalismy kontakt telefoniczny itp....ale to jak wida膰 nie jest w stanie nic zmieni膰. Sytuacja wydaje si臋 dla mnie w tym momencie beznadziejna-jeszcze to nowe uczucie ktore jest ko艂o niego...mam wra偶enie 偶e stoj臋 na przegranej pozycji Naprawd臋 nie wiem jak mam post臋powa膰- bardzo mi na nim zale偶y. Czy mog艂aby艣 mi co艣 poradzi膰?Jak mog臋 zmieni膰 t膮 sytuacj臋? Czy ja mog臋 mu ufa膰? Ja 17.02.1984 on 02.12.1980 ------ Hmmm, nie jeste艣cie razem. Przykro mi, ale stoisz na rozdro偶u, ale ja widz臋, 偶e ufac mu mo偶esz. Dzieki si艂om Kosmosu jest szansa na ukojenie Twego b贸lu. karty radz膮 by艣 by艂a bardziej aktywna, ale bez nadmiernego pospiechu. ____________________________ 22:15 werda czy mo偶esz co艣 powiedzie膰 o nas : ja z 17.11.1982 a on 17.08.1983 nie byli艣my par膮, spotykali艣my si臋 kr贸tko ale czy czu艂, czuli艣my do siebie co艣 wi臋cej. Co o mnie my艣la艂, my艣li. Czy jeszcze mo偶liwy jest dla nas zwi膮zek? 22:33 werda je艣li mog臋 to zadam inne pytanie o sfer臋 zawodow膮. Co mam zmieni膰?-bo w pracy 藕le si臋 czuj臋, pope艂niam sporo gaf. Jak jestem ocenia przez kierownictwo i innych pracownik贸w? Czy problem tkwi we mnie, 偶e tak mi si臋 tam uk艂ada? Czy to si臋 zmieni? jestem z 17.11.1982. Anna ------- S艂uchaj byc mo偶e sie zmieni艂o, bo karty m贸wia o szcz臋sliwej zmianie, dope艂ni sie to najp贸xniej kiedy b臋dzie nastapi zodiak Lwa. Jest mozliwy wasz zwi膮zek i tak jak napisa艂am. No tak sa dzia艂ania Twoje i skutek negatywny. To Twoja pierwsza praca i tak moze by膰, ale nie b贸j sie, strach powoduje i jest to co jest. Karty radza bys sz艂a do przodu bardziej odwaznie i tw贸rczo i pozbyc sie leku, wtedy mo偶esz mie膰 wszystko, czego pragniesz. __________________________________ 23:18 bul4a (bul4a@wp.pl) Moja droga 3 em Oeil, jak wi臋kszo艣膰 z nas tutaj mam problem w sferze uczuciowej, kilka miesi臋cy temu rozsta艂am si臋 z moim d艂ugoletnim ch艂opakiem i jestem sama, nie ma lub nie mog臋 znale藕膰 nikogo kto m贸g艁by go zast膮pi膰, dlaczego? W moim wieku (01.01.1982) powinnam ju偶 wyj艣膰 za m膮偶 i pomysle膰 o dzieciach a tu ani slychu ani widu przyszlego m臋偶a a co tu m贸wi膰 o macierzy艅stwie. Jakie mam szanse na szcz臋艣cie? na powa偶ny zwi膮zek? ------ A kto tak powiedzia艂, 偶e powinna艣? Ty chyba juz masz to co chcia艂a艣. Powodzenia. ___________________________ 20:43 upska ________________________ 11:15 wkurzy艂am si臋 wITAJ 3 EM oEIL, zdarzy艂a sie nieprzyjemna sytuacja w moim domu - zgin臋艂 pieni膮dze, niewielkie, ale zawsze. Czy jest szansa zerkn膮膰 kto m贸g艂 to zrobi膰: m贸j brat(240684), ciotka, kto艣 obcy. Moja data 120579 Bardzo prosz臋 ------ S艂onko, ja w sferze uczu膰. Moze ju偶 sie wyja艣ni艂o, ale skoro prosisz, to wygl膮da na obca osob臋, ktos z kole偶e艅stwa Twego brata. ___________________ 17:12 Jade witam po dlugiej przerwie.. chcialam Ci powiedziec ze sie udalo,jestesmy razem ja 12.11.1983 a on 22.09.1981 chcialabym sie spytac czy bedziemy mieli dzieci.. jesli tak to za jaki czas?? dziekuje za odpowiedz... wtedy co napisalas jakies pare m-cy temu dala mi duza wiare i w sile w to ze bedzie dobrze. i jest. dziekuje za pomagasz ludziom duza buzka Szczescie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie --------- Bardzo si臋 ciesz臋, ze pomog艂am, ale to Twoja zas艂uga, mnie nie przeceniaj. Nie wiem co jest przeszkoda, ale na razie dziecka nie widz臋. _______________________ 19:24 JS*** mo偶esz powiedzie膰, co z nami b臋dzie. Teraz jest 藕le, a ja t臋skni臋. ja 30.07.19967 on 16.04.1961 --------- No c贸z, chyba jestes zadowolona, koniec jednego by艂o co艣 lepszego. Wszystkiego dobre Wam zycz臋. ______________________ 09:41 namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego m臋偶czyzny, m贸wia,z e mu nie ufaj膮, 偶e on nic nie ma, 偶e mnie skrzywdzi, chce wykorzysta膰, itp. Czy maj膮 racj臋? Troch臋 wr贸ci艂y moje obawy z poczatku zwi膮zku, bo on wtedy nie powiedzia艂 mi, ze jest zonaty, dowiedzia艂am sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice te偶 sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawd臋 zale偶y mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 3 04 74 Co mozesz na ten temat poradzi膰? 09:41 namanamaartart 23 04 74 jego data ur, pomyli艂am sie! 09:42 nacik namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego m臋偶czyzny, m贸wia,z e mu nie ufaj膮, 偶e on nic nie ma, 偶e mnie skrzywdzi, chce wykorzysta膰, itp. Czy maj膮 racj臋? Troch臋 wr贸ci艂y moje obawy z poczatku zwi膮zku, bo on wtedy nie powiedzia艂 mi, ze jest zonaty, dowiedzia艂am sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice te偶 sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawd臋 zale偶y mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 23 04 74 !!!!!!!!!!!!Wyzej pomyli艂am dat臋!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mozesz na ten temat poradzi膰? --------- Je艣li jest on w dalszym ci膮gu w zwi膮ku, to nie buduj na tym nieszcz臋艣ciu swego szcz臋艣cia. Teraz karty. Ja tu mi艂o艣ci nie widz臋, ale nie umiem powiedzie膰, czy to jest w stosunku do zony czy Ciebie. Napisz cos wiecej, czy on jest po rozwodzie? czy mieszkacie razem ? ___________________________ Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. Wszystkiego najlepszego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3em Oeil.
Sorka, przkr臋ci艂am sw贸j nik. Oczywiscie 3em Oeil.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lupita
Witaj 3em, a moze mi odpowiesz, czy w koncu znajde swoja milosc? Jest na to szansa jeszcze w tym zyciu? 150479 (imie znasz :)) Pozdrowionka :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JS***
19:24 JS*** mo偶esz powiedzie膰, co z nami b臋dzie. Teraz jest 藕le, a ja t臋skni臋. ja 30.07.19967 on 16.04.1961 --------- No c贸z, chyba jestes zadowolona, koniec jednego by艂o co艣 lepszego. Wszystkiego dobre Wam zycz臋. ;-) chyba nie bardzo rozumiem, mo偶esz co艣 wi臋cej powiedzie膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3em Oeil.
Witam. __________ 18:39 lupita Witaj 3em, a moze mi odpowiesz, czy w koncu znajde swoja milosc? Jest na to szansa jeszcze w tym zyciu? 150479 (imie znasz Pozdrowionka ------ Ty przegapi艂a艣 wiele mi艂o艣ci, no wiem , wiem, to nie te. Masz m艂odzie艅cz膮 osobowo艣膰 i to jakby ci膮偶y, bo to przesz艂o艣c wp艂ywaj膮ca na tera藕niejszo艣膰. Los ofiarowuje Ci stale szanse, ale one przechodz膮 ko艂o Ciebie, ale stale pokonujesz te przeszkody i mi艂o艣膰 urzeczywistni si臋, ona stoi przy Tobie. Ja widz臋, ze ona jest, a jesli nie to w ciagu 6 dni powinna byc. A czemu nie odpisujesz ksi臋偶niczko? ____________________________ 18:41 JS*** 19:24 JS*** mo偶esz powiedzie膰, co z nami b臋dzie. Teraz jest 藕le, a ja t臋skni臋. ja 30.07.19967 on 16.04.1961 --------- No c贸z, chyba jestes zadowolona, koniec jednego by艂o co艣 lepszego. Wszystkiego dobre Wam zycz臋. chyba nie bardzo rozumiem, mo偶esz co艣 wi臋cej powiedzie膰? --------- Karty powiedzia艂y, ze ten zwi膮zek zako艅czy艂 si臋, ale zaistnieje jako nowy. To powinno sie aktualizowa膰, czyli sa robione jakies kroki w kierunku pojednania, moze to tez byc inny facet, ale mi艂o艣c bedzie piekna, dlatego 偶yczy艂am wszystkiego dobrego. ______________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×