Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość liftinka
czy mi też mogłabyś postawić karty? moje pytanie to czy w najbliższym czasie bede miała faceta?? 23.01.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
hej to ja znowu :) 110382 czy uda mi sie skonczyc studia, mam zaleglosci chce je w koncu nadrobic ale czy sie uda? i czy nie wyrzuca mnie z pracy ? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Again,again and again witam :) Przyznam,że ponownie pragnę zadać pytanie w pewnej nurtującej i irytującej mnie sprawie. Chodzi o kontakty z \'dawniejszą\' znajomą (Monika 06.12.1989),ktora juz od dłuższego czasu atakuje mnie bez uzasadnienia. Niby takie cyniczne uwagi itp błahostka,acz ostatnimi czasy ledwo co trzymam nerwy na wodzy by nie wykonać jakiegoś drastycznego działania. Po wyczuwam podświadomie coś w towarzystwie tej osoby,jej stosunku do mnie co wywołuje u mnie dziwny stan agresji itp co tylko pogłębia me problemy zdrowotne ....(choć wogole nie jest kims bliskim...) Ciekawi mnie po trosze o względy jakimi ona sie kieruje ,ku czemu zmierzają me relacje i z nią i resztą otoczenia. 22.12.1989 10:50 Adrianna Natalia Pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
witaj wrozko prawie rok temu pisalam Ci ze mam 7-miesieczna corke,ze od dwoch miesiecy mieszkamy z mezem w upragnionym domku,dzis mala ma 1,5 roku,my stracilismy dom ktory oddalismy bankowi w ramach kredytu pod hipoteke,maz stracil firme,zyjemy z oszczednosci kolejny miesiac ale one za 2 miesiace sie skoncza,nie mamy pracy,mieszkamy w 2 pokojowym wynajetym mieszkaniu a o ironio w domu mialam 2 lazieni a jedna miala 16 metrow kwadratowych itd... zal wszystkiego,trudno jednak trzeba zaczac od nowa.wtedy pytalam czy bede miala szczescie i dobrze-odpisalas ze tak,moje pytanie wynikalo z obawy czy uda nam sie splacic taki kredyt,chyba mialam jakies przeczucie bo nie wiem jak to tlumaczyc. Stres i cisnienie mamy z mezem okropne nie klocimy sie o pieniadze,duzo rodzina nam pomogla i pomaga,ale brak perspektyw robi swoje.moje pytaniedo CIEBIE JEST NASTEPUJACE JESLI MOGLABYS ODPOWIEDZIEC BEDE WDZIECZNA. czy nasze malzenstwo przetrwa ten trudny okres,czy sie rozejdziemy? jesli przetrwa to kiedy zla passa sie odwroci ? czy bedziemy mieli wlasne 4 sciany i kiedy? prosze sprobuj napisac choc mniej wiecej ile czasu przed nami nim zaczniemy zyc lepiej,chce znac jakas date bo to wszystko tak dlugo juz trwa bo od lutego mniej wiecej i mam dosyc . GOSIA 04.11.75 DZIEKUJE I POZDRAWIAM CIEPLO (na pytanie w zeszlym roku odpisywalas mi na stronie 13 tutaj 23.12.2006.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj droga wrożko
Prosze napisz mi co widzisz w kartach jeśli chodzi o mnie i pewnego osobnika:P Ja 7 wrzesień 1984 rok On 12 marzec 1984 rok Znamy sie ok 3 lata, spotykamy sie raz na pól roku,nieraz raz na rok. Wczoraj znowu się spotkaliśmy i odczułam to spotkanie trochę inaczej,nie jako znajomy tylko że może bym coś chciała by nas łączyło, a co widzą karty w naszych relacjach??? I co widza karty jelsi chodzi o moje życie uczuciowe? Szykuje się cos z kims innym???? Buziaki!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
16:53 mumii Poszukaj i diklej. Podaj datę, imię męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liftinka
czy mi też mogłabyś postawić karty? moje pytanie to czy w najbliższym czasie bede miała faceta?? 23.01.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
Witaj Wrozko 21:36 mumii jacie krece w zyciu mi sie to nie zdazylo....przestawilam cyferki w dacie mialo byc 04.11.75 Tylko trochę Ci powiem, bo imponują mi Twoje cechy. Lubisz byc podziwiana i znajdować sie w centrum uwagi, Urodzony szef i lider. Krytykanctwo i wymogi wobec innych. Czekają Cię sukcesy, ale mozeszstac sie ofiarą własnych nieprzemyslanych decyzji, a trudno bedzie Ci sie z tego wycofać. Człowiek z Ciebie poważny i mało komunitatywny, sytsematyczna, pracowita, odpowiedzialna, prawdomówna, godna zaufania.Pragniesz sprawiedliwości dla siebie i innych. Tak będziesz mieć szczęście i dobrze. To Twoja odpowiedz z zeszlego roku ktora skopiowalam ze strony 14 Twojego topiku,od tamtej pory moje zycie przewrocilo sie do gory nogami prosze odpowiedz na wyzej zadane pytania bo jest mi coraz trudniej a zwlaszcza moje malzenstwo na tym cierpi. moj maz to Andrzej 22.11.64. ja-Gosia 04.11.75 ciagle sprawdzam czy odpisalas,mam nadzieje ze uda Ci sie odpowiedziec,bede wdzieczna. pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaqq
Droga wrozko... pisalas ze moj mezczyzna sowaidczy mi sie w pazdzierniki lub listopadzie a tu nic, cisza :( co mowia karty o naszym zwiazku? bardzo prosze o wrozbe... jak w kartach przedstawiaja sie nasze relacje,czy pasujemy do siebie? pozdrawiam serdecznie K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co mnie czeka
18:28 A co mnie czeka Jak widzisz wrozko taki zwiazek ja 14.01,62,on 09.04.1970 ?zerwal nagle kontakt. --- Pokonacie te przeszkode i bedziecie razem. Jeszcze raz poprosze o wrozbe ,kiedy mialoby to nastapic wrozko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaqq
czy moglabys jeszcze szepnac co stoji w kartach... o mnie, odnosnie mojego charakteru i przeznaczenia...czy bede szczesliwa? czy zmienie prace?jak rysuje sie moja przyszlosc? dziekuje z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaqq
w 1 poscie sie przejezyczylam mialo byc "oświadczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga26
Witam serdecznie. Miałabym prośbę o wróżbę, ponieważ niedawno poznałam kogoś ale nasze spotkania są jakieś dziwne. Chciałabym się dowiedzieć jak dalej nasza znajomość się potoczy? Ja 04.07.1981 On 02.08.1981 Pozdrawiam i będę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
Witam. ____________________ 09:27 ziazik Proszę o wróżbę - ola 11.12.1982 praca, uczucia --- Praca- nie ma nowych możliwości. Uczucia-innym razem. Jeśli byłś w jakims zwiazku i nastapił rozpad, to musisz to zamknąć. Jeli nie to najblizszym czasie Twoje związki beda ulegac rozpadowi. ______________________________ 11:02 dating12 Witam serdecznie.Poproszę o wróżbę.. co z tego wyniknie? ON 17.09.1967 ;JA 24.05.1973 Pozdrawiam --- Jestescie w konflikcie i kierujecie sie ku rozpadowi, ale dostaniecie szansę od losu, jesli wykorzystacie, będzie to miłośc pełna oddania. ________________________ 18:31 szurum burum 14.12.1977 czy w najbliższym czasie czeka mnie jakis związek?? --- Na Twoje pytanie, dziś karty nie odpowiadają, sory i do jutra. Tak , ale gdzies na przełomie lipca i sierpnia. ___________________________ 18:04 kurkawodna kochana co u ciebie słychać ? jak zdrowie ..... pozdrowienia od wodnej kurki ) czy widzisz jakiegoś mezczyzn ena horyzoncie moze wygram w totka i plecebalonem do okoła swiata 12121982 ---- Dzieki. Facetów w najblizszym czasie niema. Totek tez nie, ale uczciwa praca samodzielna praca da zadowolenie. ___________________________ 14:06 natalianatalia Witaj, zamieszkaliśmy razem 2,5m-ca temu, jest troszkę gorzej między nami, ja strzelam fochy troche za często. Mam tez problem finansowy - nie umiem wymagać od niego rozsądnego podziału kosztów. Kiedyś obawiałam sie, że on się chce dobrze ustawić u kogos i nadal się tego boję (wykorzystania), poza tym nie do końca mu ufam (oszukał mnie kiedyś). Czy ja nie przesadzam? Czy dojdziemy do porozumienia? Czy wreszcie będę szczęśliwa (z nim?) Spójrz kochana. Ja 12.05.79, A- 23.04.79. Pozdrawaim cieplutko. 14:11 natalianatalia on 23.04.1974 pomyliłam rok urodzenia --- Dzieki. Tak, on bierze pod uwage Twoje finanse i chetnie nimi by obracał Wyjasnicie sobie sprawy, bo jeszcze wszystkie treści w tej sprawie nie sa rozpoznane. Wyglada na to, że nastapi szczęsliwa zmiana dla Ciebie, może czekac Cię zmiana miejsca zamieszkania,pomysle małżeństwo. __________________________ 14:32 bykbyczek Hej, tak się zastanawiam - piszesz, z ejeśli nie minąl miesięc od poprezdniej wróżby to tamta się liczy. Nie rozumioem, czy jeśli ta pierwsza była zła i nie sprawdziła sie w ciągu miesiąca i drugi raz stawiałaś karty i wyszło dobrze to liczy się ta druga? Jak to jest? Mi tak wyszło: nieodwołalne bolesne rozstanie z Nim (w maju to wyszło w kartach), później wychodziło, że będzie ok (od sierpnia tak wychodziło). Pozdraiam ---- Jesli pytasz o ten sam temat, to samo pytanie stawiasz, to liczy sie pierwsz wrózba, ale cały czas pamietaj, ze to My mozemy zmienic swój los. To nie jest wyrocznia. Wiedząc, że to sie wydarzy robimy tak by było dla nas dobrze i tak 3mac. To sa rózne terminy, teraz juz wiesz i mozesz nie dopuścic do tego czego nie chcesz. __________________________ 01:38 lolettka dobre i tyle tak na prawde czuje ze on uz nie wroci w sensie zwiazku lecz czuje ze gdzies tam jestem dla niego wazna...chcialabym wiedziec czy on załuje tego co mi zrobił? bo zranil mnie mocna i do dzis staram sie jakos zyc i pogodzic sie z tym. Nie ma dnia bym o nim nie myslala. I chyba jemu jest wstyd za to dlatego kontakt sie zakonczyl i on unika mnie oraz mieksc w ktorych bywalismy. Czy te jego mysli to zal za to co zrobił? czy radosc ze sie uwolnił? za poprzednia wrozbe bardzo dziekuje Ci niesamowite ze tylu ludziom pomagasz pozdrawiam (on piotr-80.06.29) ---- Mysli dotyczą czy dokonał własciwego wyboru miedzy Toba a ta druga. _____________________________ 14:19 szurum burum Witaj Czy moge ufac koleżance?? 31.07.1974?? ---- Na pytanie odp. a o koleżance. Nie, nie możesz ufac. Bardzo mnie tym zmartwiłaś i takiem mam pytanko: Czy mężczyzna 07.06.1977 jest szczęśliwy w swoim związku?? PS. Serdecznie dziękuję Ci 3em Oeil za poświęcony mi czas --- Niechetnie odpowiadam na takie pytania, bo to jest wchodzenie w czyis zyciorys, a skoro pytasz, a jest to mój ostani wpis na tym topiku, więc odpowiem. U niego pojawił się nowy cykl w życiu i nie ma jeszcze sprecyzowanego poukładanego tego związku, realizuje swoje pragnienia miłosne. _____________________ 15:36 jokoona prosze o wrozbe,ja 19.05.1973,on 20.01.1976.co znami bedzie?i ja 19.05.1973.co z praca?pozdrawiam --- Nie najlepiej, jesli juz jesteście w separacji to moze byc nawet rozstanie na zawsze. Jesli nie to dojdzie do separacji. Praca: Jesli pracujesz to w tej pracy otrzymasz nowe propozycje, które łaczyć się będą z podwyzszeniem niewielkim finansów. Jesli brak przycy-dostaniesz oferte pracy. ___________________________ 22:08 Loneczka czy chlopak ktorego kocham wroci do mnie? ja 24.01.86 on 15.10.85 --- On cały czas sie wacha miedzy nowym romansem a Tobą. Wie, ze musi podjąć ważną decyzję, ale jakos nie umie. Jest taka mozliwośc, ze wróci może to byc do 5 m-cy. ________________________ 22:26 merysia moj mąż znęca się nade mną psychicznie i boję się go ale jestem uzalezniona od niego finansowo co będzie jeśli odejdę, wszystko nalezy do niego czy dam sobie radę proszę o szczerą odpowiedz ja 22.10.1982 ---- Nie bedzie takie proste po odejściu, najpiejpierw będzie wydawać Ci sie wszystko piekne, ale to tylko iluzja. Brak pomysłów na pracę bedzie problemem. Ale sprawy powoli beda nabierac rozstrzygnięc i powinno sie poukładać, ale cięzko. Karty radza nie spieszyc sie z odejściem od męża. Ja nie umiem powiedzieć co jest przyczyną:kobiet koło niego nie ma, nałogów też nie. Karty radza zostac w związku, ale pokazują, ze ten związek nie przetrwa. Wszystko jest w waszych rekach nie bój się, TY wiesz anjlepiej co jest przyczyna tych rzeczy, porozmawiajcie. On wypełnia swoja karmę: był złodziejem i uwodzicielem-guru w jakiejś sekcie. To bardzo wiele do odpracowania w tym zyciu dla niego. Karty mówia tak niewyraźnie, jesli rzeczywiscie przezywasz horror. Pozdro i 3maj. _______________________ 04:12 Jade 3em - znow prosze zebys postawila mi karty. ja 12.11.1983 , on 22.09.1981 . czy karty mowia w jakim okresie czasu bedziemy juz razem? przedtem karty powiedzialy ze bedziemy szczesliwym malzenstwem. wierze w to z calego mojego serca.. tak bardzo om kocham i chce z nim byc.. co Karty mowia? ---- Do maja najpóxniej. _________________________ 10:59 liftinka czy mi też mogłabyś postawić karty? moje pytanie to czy w najbliższym czasie bede miała faceta?? 23.01.1985 --- Nie widać ______________________ 12:27 joassek hej to ja znowu 110382 czy uda mi sie skonczyc studia, mam zaleglosci chce je w koncu nadrobic ale czy sie uda? i czy nie wyrzuca mnie z pracy ? Pozdrawiam cieplutko ----- Tak skonczysz studia, przeszkody pokonasz. Nie, ale Ty szkukaj pracy, bo masz szanse znaleźć to co bys chciała robic. ____________________________ 16:15 Some Bizarre Again,again and again witam Przyznam,że ponownie pragnę zadać pytanie w pewnej nurtującej i irytującej mnie sprawie. Chodzi o kontakty z 'dawniejszą' znajomą (Monika 06.12.1989),ktora juz od dłuższego czasu atakuje mnie bez uzasadnienia. Niby takie cyniczne uwagi itp błahostka,acz ostatnimi czasy ledwo co trzymam nerwy na wodzy by nie wykonać jakiegoś drastycznego działania. Po wyczuwam podświadomie coś w towarzystwie tej osoby,jej stosunku do mnie co wywołuje u mnie dziwny stan agresji itp co tylko pogłębia me problemy zdrowotne ....(choć wogole nie jest kims bliskim...) Ciekawi mnie po trosze o względy jakimi ona sie kieruje ,ku czemu zmierzają me relacje i z nią i resztą otoczenia. 22.12.1989 10:50 Adrianna Natalia Pozdrawiam --- Chodzi o jakiegos faceta. Swoje sprawy zachowuj dla siebie i nie dziel sie z innymi kolezankami, a tym bardziej z nia. ____________________________ 16:53 mumii witaj wrozko prawie rok temu pisalam Ci ze mam 7-miesieczna corke,ze od dwoch miesiecy mieszkamy z mezem w upragnionym domku,dzis mala ma 1,5 roku,my stracilismy dom ktory oddalismy bankowi w ramach kredytu pod hipoteke,maz stracil firme,zyjemy z oszczednosci kolejny miesiac ale one za 2 miesiace sie skoncza,nie mamy pracy,mieszkamy w 2 pokojowym wynajetym mieszkaniu a o ironio w domu mialam 2 lazieni a jedna miala 16 metrow kwadratowych itd... zal wszystkiego,trudno jednak trzeba zaczac od nowa.wtedy pytalam czy bede miala szczescie i dobrze-odpisalas ze tak,moje pytanie wynikalo z obawy czy uda nam sie splacic taki kredyt,chyba mialam jakies przeczucie bo nie wiem jak to tlumaczyc. Stres i cisnienie mamy z mezem okropne nie klocimy sie o pieniadze,duzo rodzina nam pomogla i pomaga,ale brak perspektyw robi swoje.moje pytaniedo CIEBIE JEST NASTEPUJACE JESLI MOGLABYS ODPOWIEDZIEC BEDE WDZIECZNA. czy nasze malzenstwo przetrwa ten trudny okres,czy sie rozejdziemy? jesli przetrwa to kiedy zla passa sie odwroci ? czy bedziemy mieli wlasne 4 sciany i kiedy? prosze sprobuj napisac choc mniej wiecej ile czasu przed nami nim zaczniemy zyc lepiej,chce znac jakas date bo to wszystko tak dlugo juz trwa bo od lutego mniej wiecej i mam dosyc . GOSIA 04.11.75 DZIEKUJE I POZDRAWIAM CIEPLO 21:36 mumii Tylko trochę Ci powiem, bo imponują mi Twoje cechy. Lubisz byc podziwiana i znajdować sie w centrum uwagi, Urodzony szef i lider. Krytykanctwo i wymogi wobec innych. Czekają Cię sukcesy, ale mozeszstac sie ofiarą własnych nieprzemyslanych decyzji, a trudno bedzie Ci sie z tego wycofać. Człowiek z Ciebie poważny i mało komunitatywny, sytsematyczna, pracowita, odpowiedzialna, prawdomówna, godna zaufania.Pragniesz sprawiedliwości dla siebie i innych. Tak będziesz mieć szczęście i dobrze. To Twoja odpowiedz z zeszlego roku ktora skopiowalam ze strony 14 Twojego topiku,od tamtej pory moje zycie przewrocilo sie do gory nogami prosze odpowiedz na wyzej zadane pytania bo jest mi coraz trudniej a zwlaszcza moje malzenstwo na tym cierpi. moj maz to Andrzej 22.11.64. ja-Gosia 04.11.75 ciagle sprawdzam czy odpisalas,mam nadzieje ze uda Ci sie odpowiedziec,bede wdzieczna. pozdrawiam cieplo ---- Karty mówia o najblizszej przyszłosci. Zobaczymy co teraz. Tak przetrwa i nie wiem czemu o to pytasz, karty mówią o podejmowaniu waznych spraw, ale one kończa sie sukcesem. Do wiosny powinno się poukładać. Jesli estes pewna, ze nikogo w Twoim zyciu nie ma, to pogadaj z mężem czy nie ma romansu. __________________ 11:35 witaj droga wrożko Prosze napisz mi co widzisz w kartach jeśli chodzi o mnie i pewnego osobnika Ja 7 wrzesień 1984 rok On 12 marzec 1984 rok Znamy sie ok 3 lata, spotykamy sie raz na pól roku,nieraz raz na rok. Wczoraj znowu się spotkaliśmy i odczułam to spotkanie trochę inaczej,nie jako znajomy tylko że może bym coś chciała by nas łączyło, a co widzą karty w naszych relacjach??? I co widza karty jelsi chodzi o moje życie uczuciowe? Szykuje się cos z kims innym???? Buziaki! ---- Łączy was bliskość psychiczna, ale ja tu nie widze innej bliskości-partnerskiej, chociąz karty mówią, że czas to pokaże i sprawa jest w twoich rekach i możesz jesli zechcesz osiągnąc swoj cel. Karty mówia o nowym związku, ale to moze byc zupełnie ktos nowy. _________________________ 14:32 A co mnie czeka 18:28 A co mnie czeka Jak widzisz wrozko taki zwiazek ja 14.01,62,on 09.04.1970 ?zerwal nagle kontakt. --- Pokonacie te przeszkode i bedziecie razem. Jeszcze raz poprosze o wrozbe ,kiedy mialoby to nastapic wrozko? --- W każdej chwili, a najpóxniej do lata przyszłego roku. _____________________________ 14:33 kasiuniaqq czy moglabys jeszcze szepnac co stoji w kartach... o mnie, odnosnie mojego charakteru i przeznaczenia...czy bede szczesliwa? czy zmienie prace?jak rysuje sie moja przyszlosc? dziekuje z gory 14:35 kasiuniaqq w 1 poscie sie przejezyczylam mialo byc "oświadczy" --- Kochanie za duzo ode mnie wymagasz. Charakter nie mozna skwitowac w 2 zdaniach. Ty wiesz najlepiej jaka jesteś. Odnośnie przyszłosci we wszystkich dziedzinach, to wymga wiele czasu, a ja go nie mam. Szczęscie jest we szystkim sprobuj to zauwazyc. Praca Tak, otwieraja sie nowe możliwości. Uczucia Ja nie widze byscie tak naprawdę byscie byli oddzielnie. Macie przed soba piekna przyszłość. _____________________ 09:25 Agga26 Witam serdecznie. Miałabym prośbę o wróżbę, ponieważ niedawno poznałam kogoś ale nasze spotkania są jakieś dziwne. Chciałabym się dowiedzieć jak dalej nasza znajomość się potoczy? Ja 04.07.1981 On 02.08.1981 Pozdrawiam i będę czekać. ---- Karty zapowiadaja szczęsliwa zmiane wchodzi w gre zmiana miejsca zamieszkania. To jest pomyslny związek. Wiwszy nawet dobre małżeństwo. ______________________ Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
POŻEGNANIE. Przykro mi, ale muszę zakończyc topik. Moje kolezanki uswiadomiły mi, ze nie powinnam tego robic i ja uznałam, że maja rację Dziekuje Wszystkim za miłe słowa. Przesyłam rówienie gorące jak zwykle pozdrowienia. TO OSTATNI WPIS. SORKA, ALE NIKOMU WIECEJ NIE ODPISZE. ŻEGNAM WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Nie zmiesciło sie dokańczam ________________________ 16:53 mumii witaj wrozko prawie rok temu pisalam Ci ze mam 7-miesieczna corke,ze od dwoch miesiecy mieszkamy z mezem w upragnionym domku,dzis mala ma 1,5 roku,my stracilismy dom ktory oddalismy bankowi w ramach kredytu pod hipoteke,maz stracil firme,zyjemy z oszczednosci kolejny miesiac ale one za 2 miesiace sie skoncza,nie mamy pracy,mieszkamy w 2 pokojowym wynajetym mieszkaniu a o ironio w domu mialam 2 lazieni a jedna miala 16 metrow kwadratowych itd... zal wszystkiego,trudno jednak trzeba zaczac od nowa.wtedy pytalam czy bede miala szczescie i dobrze-odpisalas ze tak,moje pytanie wynikalo z obawy czy uda nam sie splacic taki kredyt,chyba mialam jakies przeczucie bo nie wiem jak to tlumaczyc. Stres i cisnienie mamy z mezem okropne nie klocimy sie o pieniadze,duzo rodzina nam pomogla i pomaga,ale brak perspektyw robi swoje.moje pytaniedo CIEBIE JEST NASTEPUJACE JESLI MOGLABYS ODPOWIEDZIEC BEDE WDZIECZNA. czy nasze malzenstwo przetrwa ten trudny okres,czy sie rozejdziemy? jesli przetrwa to kiedy zla passa sie odwroci ? czy bedziemy mieli wlasne 4 sciany i kiedy? prosze sprobuj napisac choc mniej wiecej ile czasu przed nami nim zaczniemy zyc lepiej,chce znac jakas date bo to wszystko tak dlugo juz trwa bo od lutego mniej wiecej i mam dosyc . GOSIA 04.11.75 DZIEKUJE I POZDRAWIAM CIEPLO 21:36 mumii Tylko trochę Ci powiem, bo imponują mi Twoje cechy. Lubisz byc podziwiana i znajdować sie w centrum uwagi, Urodzony szef i lider. Krytykanctwo i wymogi wobec innych. Czekają Cię sukcesy, ale mozeszstac sie ofiarą własnych nieprzemyslanych decyzji, a trudno bedzie Ci sie z tego wycofać. Człowiek z Ciebie poważny i mało komunitatywny, sytsematyczna, pracowita, odpowiedzialna, prawdomówna, godna zaufania.Pragniesz sprawiedliwości dla siebie i innych. Tak będziesz mieć szczęście i dobrze. To Twoja odpowiedz z zeszlego roku ktora skopiowalam ze strony 14 Twojego topiku,od tamtej pory moje zycie przewrocilo sie do gory nogami prosze odpowiedz na wyzej zadane pytania bo jest mi coraz trudniej a zwlaszcza moje malzenstwo na tym cierpi. moj maz to Andrzej 22.11.64. ja-Gosia 04.11.75 ciagle sprawdzam czy odpisalas,mam nadzieje ze uda Ci sie odpowiedziec,bede wdzieczna. pozdrawiam cieplo ---- Karty mówia o najblizszej przyszłosci. Zobaczymy co teraz. Tak przetrwa i nie wiem czemu o to pytasz, karty mówią o podejmowaniu waznych spraw, ale one kończa sie sukcesem. Do wiosny powinno się poukładać. Jesli estes pewna, ze nikogo w Twoim zyciu nie ma, to pogadaj z mężem czy nie ma romansu. __________________ 11:35 witaj droga wrożko Prosze napisz mi co widzisz w kartach jeśli chodzi o mnie i pewnego osobnika Ja 7 wrzesień 1984 rok On 12 marzec 1984 rok Znamy sie ok 3 lata, spotykamy sie raz na pól roku,nieraz raz na rok. Wczoraj znowu się spotkaliśmy i odczułam to spotkanie trochę inaczej,nie jako znajomy tylko że może bym coś chciała by nas łączyło, a co widzą karty w naszych relacjach??? I co widza karty jelsi chodzi o moje życie uczuciowe? Szykuje się cos z kims innym???? Buziaki! ---- Łączy was bliskość psychiczna, ale ja tu nie widze innej bliskości-partnerskiej, chociąz karty mówią, że czas to pokaże i sprawa jest w twoich rekach i możesz jesli zechcesz osiągnąc swoj cel. Karty mówia o nowym związku, ale to moze byc zupełnie ktos nowy. _________________________ 14:32 A co mnie czeka 18:28 A co mnie czeka Jak widzisz wrozko taki zwiazek ja 14.01,62,on 09.04.1970 ?zerwal nagle kontakt. --- Pokonacie te przeszkode i bedziecie razem. Jeszcze raz poprosze o wrozbe ,kiedy mialoby to nastapic wrozko? --- W każdej chwili, a najpóxniej do lata przyszłego roku. _____________________________ 14:33 kasiuniaqq czy moglabys jeszcze szepnac co stoji w kartach... o mnie, odnosnie mojego charakteru i przeznaczenia...czy bede szczesliwa? czy zmienie prace?jak rysuje sie moja przyszlosc? dziekuje z gory 14:35 kasiuniaqq w 1 poscie sie przejezyczylam mialo byc "oświadczy" --- Kochanie za duzo ode mnie wymagasz. Charakter nie mozna skwitowac w 2 zdaniach. Ty wiesz najlepiej jaka jesteś. Odnośnie przyszłosci we wszystkich dziedzinach, to wymga wiele czasu, a ja go nie mam. Szczęscie jest we szystkim sprobuj to zauwazyc. Praca Tak, otwieraja sie nowe możliwości. Uczucia Ja nie widze byscie tak naprawdę byscie byli oddzielnie. Macie przed soba piekna przyszłość. _____________________ 09:25 Agga26 Witam serdecznie. Miałabym prośbę o wróżbę, ponieważ niedawno poznałam kogoś ale nasze spotkania są jakieś dziwne. Chciałabym się dowiedzieć jak dalej nasza znajomość się potoczy? Ja 04.07.1981 On 02.08.1981 Pozdrawiam i będę czekać. ---- Karty zapowiadaja szczęsliwa zmiane wchodzi w gre zmiana miejsca zamieszkania. To jest pomyslny związek. Wiwszy nawet dobre małżeństwo. ______________________ Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
10:40 3em Oeil POŻEGNANIE. Przykro mi, ale muszę zakończyc topik. Moje kolezanki uswiadomiły mi, ze nie powinnam tego robic i ja uznałam, że maja rację Dziekuje Wszystkim za miłe słowa. Przesyłam rówienie gorące jak zwykle pozdrowienia. TO OSTATNI WPIS. SORKA, ALE NIKOMU WIECEJ NIE ODPISZE. ŻEGNAM WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie zmądrzałaś
i tak te głupie wróżby się nie spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chcialam
Podziekowac Ci kochana wrozko ,szkoda ,ze juz Cie tu nie bedzie ,wspieralas nas troche dawalas nadzieje.ale coz twoj wybor.Pozdrawiam i caluje Cie mocno .zycze powodzenia i sukcesow na niwie ezoteryki.Kidys budowalas swoja stronke internetowa ,moze choc jej adres nam podasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
Dziekuje kochana za odpowiedz Szkoda ze sie zegnasz,ale wszystko ma i poczatek i koniec,tak jak napisal ktos wyzej - dawalas nadzieje ;) bo czlowiek w trudnej sytuacji tego wlasnie baaardzo potrzebuje,ja czekam wiec na wiosne !!! a prostujac pytalam czy moj zwiazek przetrwa bo czesto sie teraz klocimy i zawsze wowczas mysle ze mam ochote uciec i boje sie znajac siebie czy pochopnie nie rozejdziemy sie ,ale pokrzepilas mnie dzis,teraz bardziej wbijam sobie do glowy ze za jakis czas dzisiejsza sytuacja nie zostanie norma tylko sie zmieni. pozdrawiam Cie cieplo i zycze wszystkiego dobrego oraz udanych Swiat ,do ktorych jeszcze czas lecz pozegnalas sie teraz stad zyczenia juz. ;) ;) ZEGNAJ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
no to ja bardzo bardzo żałuję Twego odejścia 😭😭😭 koleżanki być może nie miały racji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em dzięki za wszystko :D:D:D 🌼 jeśli kiedyś miałabyś czas, napisz na mego mail\'a :adraa@gazeta.pl co tam u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merysia
Dziękuje serdecznie :) Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
szkoda, dzięki i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwt
ja 1.4.1085 on 30.10.1984 jakim uczuciem on mnie daży?czy mnie kocha? czy wrócimy do siebie? Czy ten zwiazek ma przyszłość? Czy powinnam naniego czekac i miec nadzieje ze zrobi krok do przodu by nas ratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
mwt - wróżka nie wróci :( nie trać czasu na czekanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil Dziękuję z całego ❤️ Pozdrawiam ps.bardzo szkoda mi twoje słowa naprawdę pomogły... jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Moi Kochani. Bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe słowa. By spełniły się tylko te dobre wrózby wszystkim którym wrózyłam, a te złe by stały sie dobrymi. Tak sie stanie na pewno, bo potraficie ze złej wróżby wyciagnąc wnioski by w zyciu robic cos lepszego. Serdeczności i wszystkiego co najlepsze niech Wam sie darzy w NOWYM ROKU, niech bedzie lepszy niz poprzednie tego z całego serca życzy Wam 3em Oeil. ________________________ A teraz by nie miec zaległości w nowym roku odpowiem Tobie. 00:12 mwt ja 1.4.1085 on 30.10.1984 jakim uczuciem on mnie daży?czy mnie kocha? czy wrócimy do siebie? Czy ten zwiazek ma przyszłość? Czy powinnam naniego czekac i miec nadzieje ze zrobi krok do przodu by nas ratować? ---- Tu jest piekne uczucie jakim sie wzajemnie darzycie. Pewnie moja wróżba jest juz niepotrzebna, bo wróciliście do siebie, a jesli nie to nastapi, a własciwie to nastepuje. Pozdrawiam serdwcznie. _______________________________ Miłego Wszystkim i prosba jest aktualna. Proszę się nie wpisywać. Pa, papapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
Juz uplynelo troche czasu od Twojego pozegnania,dzis cos mnie tknelo by tu zajzec i prosze...tak ladnie sie tu wpisalas z koncem roku!!! masz klase Zaluje ze juz nie moge Cie o nic spytac...jak inni pewnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×