Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość nie ale na ogólnym są 2 tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale na ogólnym są 2 tematy
fajne polecam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3711219&start=840 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3706709&start=1860 jest tam kilka osób które stawiają karty a ponieważ ja taki niedowiarek jestem więc napisałam pytanie z 5 nickami no i proszę dostałam od 4 osób odpowiedz która była prawie identyczna :)) 3em Oeil podziękowała i napisała ze nie bedzie już wróżyć dla nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy spełnilo sie Wam?? mi tez kiedys wróżyła 3emOeil -> dobrze opisała sytuacje i właściwie część soę spełnila ... czekam na te drugą część jeszcze :) Pozsrawiam Wróżko jeżeli jeszcze zaglądasz na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie albo stety
nie spełniło się :( ale pisała że są jakieś przeszkody i muszę je usunąć. A ja nadal żyję przeszłością i wierzę że spełni się moje marzenie, wiem to.. Chodzi o faceta, nie chcę rezygnować z tego co do siebie czujemy, wiem że to uczucie jest bardzo silne z obu stron ale troszke nam się w życiu namieszało. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mało czasu minęło...i dopiero Tobie sie spełnia... dziewczyna operowała datami dość biegle ...a podobno w tarocie to trudne jest, niektórzy tego unikają... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Dzięki moim milusińskim Wszystkim, a szczególnie tym co mile mnie wspominają. Chę wyjasnić, ze ja wstepuję tylko jako 3em Oei czyli \"trzecie oko\". Mam mnóstwo pracy...obrona we wrześniu. Wrócę do Was po obronie na stałe, a teraz tylko będę zaglądać. **** Moi Kochani. Taraot nie jest wyrocznią wiele razy o tym pisałam. Można porównać do pogody, kiedy znawcy przwidują i wszelkie znaki na niebie wskazuja, ze tak będzie, ale pojawia sie jakiś czynnik i pogoda sie zmienia. Te czynniki kazdy z nas ma i jesli potrafi je wykorzystać pozytywnie to wspaniale. Energie sa bardzo silne, a po za tym wróżki maja bhp. Ja robię to bezinteresownie, więc nie mam wyrzutów sumienia, ze komus sie nie sprawdziło, bo starałam sie jak mogłam, a jesli była zła wróżba to cieszę się, że się nie spełniła. Some Bizarre, napisz na starego @, jesli masz cos ważnego. Pozdrowionka bardzo gorące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale mnie dziś tknęło, zeby znaleźć ten stary juz opic. Miło Cię widzieć 3 emoeil. Czekam kiedy wrócisz, też będę miała parę pytań. Pozdrawiam ciepło. N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co mnie czeka
Witam wszystkich bywalcow starego ,ale nie zapomnianego topiku.Jakze sie ucieszylam z wiadomosci od 3em Oeil. Zycze pomyslnej obrony pracy.Czekam na Twoj powrot kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3em Oeil
3em Oeil (wpisz swój nick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
Witam wszystkich serdecznie Ja chciałabym poprosić 3em Oeil o wróżbe...oczywiście gdybyś tylko miała czas i ochote to będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc Strasznie doskwiera mi samotnośc...staje się to juz nie do zniesienia...więc moje pytanie dotyczy spraw sercowych... czy wyjdę kiedyś za mąż i założę rodzinę? Jeśli tak to kiedy to nastąpi? Czy będę szczęśliwa?Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś w moim zyciu? Dodam że jestem obecnie nieszczęliwie zakochana w pewnym mężczyznie wiec chciałabym wiedziec czy istnieje mozliwość zebyśmy kiedyś byli razem, czy on dażył mnie kiedyś jakims uczuciem ( Ja 17.02.1984 on 02.12.1980) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
06:52 do 3em Oeil 3em Oeil (wpisz swój nick) To jest mój nik, nie podoba Ci się. ;) Witam Wszystkich. Dzięki za wszystko. Odpowiem Ci quis w poniedziałek. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil nie to jest Twój nick ;)) jeśli wiesz o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmm jeśli można zadałbym małe pytanko ,sensu stricto ,jakie są mniej więcej odczucia niejakiego niegdyś mi bliskiego :P osobnika (Bartlomiej 8. II. 1988)po wczorajszym spotkaniu/pogadance, czy przed maturami/w trakcie dojdzie jeszcze do jakiegoś \'nieformalnego\'spotkania ? Adrianna 22.12.1989 Udanego długiego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy bede szczesliwa z osoba z ktora jestem i czy on mnie kocha?(26111978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą coś na ww spartoliłam gdy na pożeg prawił \'do następnego\',a ja przerwałam wypowiedzią,ze znamiennym uśmiechem na twarzy:\'to do matury\' Ach te błędy młodości :P ==\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
13:50 3em Oeil 3em Oeil nie to jest Twój nick jeśli wiesz o co mi chodzi... ------ Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi, ale rozumiem, ze mi go skradłaś/łeś, a to wiem na pewno. Jeśli mozesz to rozjaśnij mi sprawę. Wiem, ze nie moge się zalogować, ale Ty wiesz pewnie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Witajcie, już nie wiem czy można wpisywać pytaniaa czy nie, bo niektórym odpowiadasz, albo piszesz, że odpowiesz. Na wszelki wypadek wpiszę: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, będzie dziecko , ślub? On 230474, ja 120579. Bardzo często kiedys pisałam, posprawdzało się, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego życzę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
Bardzo się cieszę że postawisz dla mnie karty...czekam z niecierpliwością :) Chciałam dodać, że bardzo podziwiam Twoja bezinteresowną pomoc ludziom...to co robisz jest bardzo szlachetne-coraz mniej ludzi stać na poświęcenie swojego wolnego czasu komuś zupełnie obcemu... Pisze tutaj po raz pierwszy ale czytając troszkę poprzednie posty zauważyłam że ciepło jakie bije od Twojej osoby potrafi wywołać spokój i uśmiech na twarzy :) mam nadziję że będę mogła sie kiedyś zrekompensować ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczaaaaaaaaaa
czy mogłabym poprosić o wróżbę? nie znam Twojego emaila, 3em Oeil a bardzo nie chxcę umieszczac mojej i czyjejś daty urodzenia na forum....a rzecz jest dla mnie gardłowa. czy jest taka mozliwośc, że podasz swojego emaila czy nie bardzo?? niezależnie od odpowiedzi serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam serdecznie. _____________________ 22:53 quis ... czy wyjdę kiedyś za mąż i założę rodzinę? Jeśli tak to kiedy to nastąpi? Czy będę szczęśliwa?Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś w moim zyciu? Dodam że jestem obecnie nieszczęliwie zakochana w pewnym mężczyznie wiec chciałabym wiedziec czy istnieje mozliwość zebyśmy kiedyś byli razem, czy on dażył mnie kiedyś jakims uczuciem ( Ja 17.02.1984 on 02.12.1980) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia ------ Ad. faceta, którego podałas rok ur. U Was był jakis cykl powtarzajacych się rozstań i powrotów, on/cykl jest jeszcze zakodowany u Ciebie, dlatego stoisz na bezdrożu, krótko mówiąc nie wiesz co masz robić, ale dla tego zwiazku widze przyszłość, przeszkody pokonacie i nastapi pojednanie. ja tu na razie nie widzę zamążpójcia, karty mówią cały czas o tym zwiazku, o szaleństwie emocji. Sorry, nic więcej. _____________________________ 14:09 Some Bizarre Mhmm jeśli można zadałbym małe pytanko ,sensu stricto ,jakie są mniej więcej odczucia niejakiego niegdyś mi bliskiego osobnika (Bartlomiej 8. II. 1988)po wczorajszym spotkaniu/pogadance, czy przed maturami/w trakcie dojdzie jeszcze do jakiegoś \'nieformalnego\'spotkania ? Adrianna 22.12.1989 Udanego długiego weekendu życzę ---- Tak, widac nawet, że relacje będą miłe. ______________________________ 14:19 izabel1 czy bede szczesliwa z osoba z ktora jestem i czy on mnie kocha?(26111978) ------ Jest jakis konflikt w Waszym związku. Trudno doszukiwac się winy, ale takie sa wyroki losu. Nic nie wiem o facecie, więc to jest o tym o którym myslisz. __________________________________ 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpiszę: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, będzie dziecko , ślub? On 230474, ja 120579. Bardzo często kiedys pisałam, posprawdzało się, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego życzę. Buziaki. ---- Troszkę jakies problemy masz z nim. Pragniesz głębokiego uczucia, ale ono jest Tak będzie dziecko, ale po zamknieciu problemów. Ślubu na razie nie widać _____________________________ 21:31 tajemniczaaaaaaaaaa czy mogłabym poprosić o wróżbę? nie znam Twojego emaila, 3em Oeil a bardzo nie chxcę umieszczac mojej i czyjejś daty urodzenia na forum....a rzecz jest dla mnie gardłowa. czy jest taka mozliwośc, że podasz swojego emaila czy nie bardzo?? niezależnie od odpowiedzi serdecznie pozdrawiam ----- Mozesz podac imiona i pytanie. __________________________________ Dzieki za buziaczki, pozdrówka i wszelkie inne miłe słowa. Przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia i wszelkiej pomyslnosci życzę. Do miłego za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona beta
Witaj 3em Oeil Ja proszę o odpowiedz na pytanie on Robert(strzelec) ja Monika(rybki) Kiedy skończą się nasze problemy :(( kiedy będziemy szczęśliwi i wreszcie razem :(( czy mogę coś zrobić żeby uzdrowić sytuacje??? Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maduśka222222
kiedy zajde w ciąże? moja data 27.04.1980 Jego 22.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
04.05.2008] 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpiszę: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, będzie dziecko , ślub? On 230474, ja 120579. Bardzo często kiedys pisałam, posprawdzało się, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego życzę. Buziaki. ---- Troszkę jakies problemy masz z nim. Pragniesz głębokiego uczucia, ale ono jest Tak będzie dziecko, ale po zamknieciu problemów. Ślubu na razie nie widać witaj, wkleiłam, zeby było wiadomo o co chodzi. problemy mam jakieś - mój ojciec za bardzo go chyba nie akceptuje i uprzykrza mi zycie, mam nieraz tez problem z zaufaniem, bo dośc długo ukrywał przede mną ważny fakt, chyba nic więcej. wiem, ze on mnie kocha, ja jego tez bardzo, ale mam nieraz takie jazdy, jestem rozwalona emocjonalnie, dziwie się, że on ze mna wytrzymuje. A mozesz spojrzec jak nasza sytuacja mieszkaniowa, finansowa?Ja pracuje z rodzicami i z nimi mieszkamy. porażka. niby to ma byc kiedys moje wszystko, ale nie wiem czy chce mi sie czekać czy szukac czegoś innego.Mój brat tez zdaje sie kombinuje za moimi plecami i nastawia rodziców przeciwko nam. Ale zamotałam mam nadzieję, że zrozumiesz coś.Zerknij jeszcze raz. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
22:53 quis ... czy wyjdę kiedyś za mąż i założę rodzinę? Jeśli tak to kiedy to nastąpi? Czy będę szczęśliwa?Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś w moim zyciu? Dodam że jestem obecnie nieszczęliwie zakochana w pewnym mężczyznie wiec chciałabym wiedziec czy istnieje mozliwość zebyśmy kiedyś byli razem, czy on dażył mnie kiedyś jakims uczuciem ( Ja 17.02.1984 on 02.12.1980) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia ------ Ad. faceta, którego podałas rok ur. U Was był jakis cykl powtarzajacych się rozstań i powrotów, on/cykl jest jeszcze zakodowany u Ciebie, dlatego stoisz na bezdrożu, krótko mówiąc nie wiesz co masz robić, ale dla tego zwiazku widze przyszłość, przeszkody pokonacie i nastapi pojednanie. ja tu na razie nie widzę zamążpójcia, karty mówią cały czas o tym zwiazku, o szaleństwie emocji. Sorry, nic więcej. Masz całkowitą rację.. od roku właściwie się przyjaznimy. Dzieli nas znaczna odległosc co bardzo utrudnia naszą znajomość- a ten cykl powrotów to najprawdopodobniej nasze wspolne wyjazdy:) Nie bylismy nigdy w zwiazku, jedyne co nas łaczyło to przyjazn(przynajmniej z jego strony bo ja juz od dawna jestem w nim bardzo zakochana) Nasza znajomość wygladała burzliwie bo ja juz nie mogłam znieść tego że On nie odwzajemnia moich uczuć o których dobrze wie-on pragnie jedynie przyjazni ze mna- dlatego wiele razy chciałam zerwać z nim całkowicie kontakt żeby siebie nie ranić, bo przyjazn dla mnie to za mało-jednak bezskutecznie. Fakt jest taki że boję się że znajomość z nim przyniesie mi tylko ból.W tym momencie bardzo ograniczyłam z nim kontakt i staram się jak najbardziej zdystansować.. Dlatego proszę jeśli możesz zerknąć jeszcze raz w karty to chciałabym wiedzieć jaki będzie jego stosunek do mnie....może karty mogłyby udzielić mi jakiejś rady na temat tego co mam robić żeby go zdobyć, żeby go w sobie rozkochać.. -czy on będzie w stanie mnie pokochać, odwzajemnić moje uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga wrozko
Kiedys na tym forum mi wrozylas ,z nadzieja czekalam ,ze tu wrocisz .Pozdrawiam Cie cieplutko .Bardzo Cie prosze ponownie o wrozbe .Jak uloza sie relacje moje z mezczyzna o imieniu Slawek.Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje
Kochana wrozko ,mam nadzieje ,ze tu jeszcze wrocisz .Potrzebuje Twojej wrozby ,bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helphelphelp
Błagam Droga Moja o pomoc! Znalazłam "drugą połówkę".Jestem dojrzałą kobietą , ciężko doświadczoną przez życie. Na drodze do mojego szczęścia piętrzą się problemy. Czy będziemy razem? Czy los się w końcu do mnie uśmiechnie? :) Czekam już tyle lat, że aż wstyd pisać. Pozdrawiam i przesyłam bukiet🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×