Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość quis
Witam. 10:04 Agga26 Witam serdecznie i mam nadzieję na odpowiedź. Mam na imię Agnieszka ur.04.07.1981. Czy mam szansę na znalezienie swojej drugiej połówki? ---- Przypomnij się, dziś sorka-karty nie chca mówic. _______________________________ 11:41 migdal 3 em. witaj u mnie sie wszystko tak psuje, praktycznie juz nie mamy ontaktu i ja boje sie strasznie ze juz nic z tego nie bedzie...M. milczy a ja tez nie chce sie narzucac.ale juz nie mam sily.zupelnie nie wiem co robic... wiem ze potrzeba czasu ale jak dlugo mam czekac? zebralam Twoje odpowiedzi, jak nas odwiedzisz to zerknij prosze troszke wczesniej, taki dlugi post.mam wszystko juz zupelnie pomieszane... pozdrawiam cieplutko i czekam.prosze nie pomin mnie tym razem. pozdrowionka. ----- Karty radza bys zaakcetowała, iz to nie jest nieszczęsciem. Urodzi się nowe. Nie wiem jak Cie pocieszyc, sory. ____________________________ 19:06 quis Hej Kiedy poznam swoja druga połowke?? 17.02.1984 Czy w najblizszym czasie zakocham sie w kims?? 19:07 quis Czy z tym mezczyzna bedzie mnie kiedys cos łaczyło ? -> 02.12.1980 19:14 quis I czy On kogos ma?? ----- To związek niepewny, oparty na nieszczerości, raczej nic z tego. tak, on jest z kims. Najpóxniej za 3 m-ce poznasz kogoś-październik tego roku. ____________________________ A Kim On bedzie? Jak Go poznam? Kiedy wyjde za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmMarta
chciałabym jeszcze się dowiedzieć co jest powodem tych moich niepowodzeń w miłości i w pracy... ? czy powinnam coś w sobie zmienic? jak bedzie wygladalo dalsze moje zycie? kiedy spotkam swoja prawdziwą miłość ? o ile wogole spotkam... to moja data ur 13.01.1987r prosze o odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmMarta
aha i jeszcze czy ten mężczyzna (22.04.1985r) jest ze mną szczery?czy zależy mu na mnie?czy cos z tego wyjdzie? czy wogóle mam to dalej ciągnać?czy jest sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmMarta
co ze zdrowiem mojej mamy ? ur. 10.03.1944r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
kochana 3 em.czyli to co nizej to nie bylo na temat mojej osoby? 11.07.2008] 10:05 migdal Czekam z niecierpliwoscia.chyba moje bazgroly zostaly pominiete... Nie wiem o co On moze miec do mnie zal i skad takie mysli u Niego.Nigdy nie zawiodlam Go i nie zdradzilam.troche dziwne. Pisalas ze jednak wszystko sie powtorzy i mam pytanie, co zrobic zeby uratowac to?czy on jednak porozmawia ze mna, da szanse na naprawienie moich bledow? Wiem ze mnie bardzo kochal.chce wszystko naprawic.tylko czy on mi da ta szanse? I dlaczego On to tak wszystko zostawił? pzrestał kochac czy w ogóle nie kochał? dziękuje z gory i cieplutko pozdrawiam. ------- Sory, gdzieś uciekło, więc naprawiam i odpowiadam. Jego uczucie jest tylko on teraz bardziej potrzebuje zrozumienia i bliskości psychicznej niz sexu. Karty mówią, ze wasz związek się urzeczywistni, nastąpi poprawa waszych stosunków, nawet widac legalizację związku. Dlaczego pytasz? On ma takie zasady, przestrzega i kieruje się nimi, jest uporządkowanym, wyrozumiałym i współczujacym, energicznym i sprawiedliwym, potrafi korzystac z doświadczeń ??????? 3 em wlasnie dlatego napisalam ze chyba cos sie pomieszalo.wczesniejsza wrozba mowila ze nie widac w nim milosci a potem napisalas mi wlasnie tak jak wyzej, dlatego pytalam co z tym zrobic. teraz piszesz ze powinam to zaakceptowac i nie widziec w tym wszystkim nieszczescia.ze urodzi sie nowe.ale czy z nim? czy to bedzie ktos zupelnie nowy? 3 em chyba naprawde cos sie pomieszalo.tak jakbys wrozyla dom innym osobom.prosze przeczytaj moje posty i ten ostatni.bo ja juz nic z tego nie rozumiem.dzieki za poswiecony czas i czekam.dziekuje i cieplutko pozdrawiam. migdal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Proszę o wróżbę w imieniu przyjaciółki (ona tego chce) Aleksandra 11 październik 1983 interesuje Ją zarówno sfera uczuć (jest samotna) jak i praca oraz dom, rodzina. Dziękuje Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga26
Witam. Czy mogę liczyć na ponowne rozłożenie kart? w-z 3em Oeil 10:04 Agga26 Witam serdecznie i mam nadzieję na odpowiedź. Mam na imię Agnieszka ur.04.07.1981. Czy mam szansę na znalezienie swojej drugiej połówki? ---- Przypomnij się, dziś sorka-karty nie chca mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandvitara
Witaj, prosze o rozłozenie kart - chodzi o mojego brata (260684), ma problemy, jest w trakcie terapii uzależnień, czy cos mu grozi? miał ogromne długi, ktore rodzice spłacili. Uda mu się wyjsc z nałogu? hazard i alkoholizm. Jak to widzisz 3 em Oeil? jak moi rodzice- pisałaś mi kiedyś , ze ich problemem jest brat i to sie sprawdziło, tylko,z ę oni takze sie kwalifikuja na terapie,ę (uzależnienia i współuzależnienia), wcale nie przyjmują do wiadomosci oczywitych spraw. Masakra. Czy moj facet mnie serio kocha, bo coś zaczęłam ostatnio wątpić, ja 120579, on 230474. Bojęsie znowiu, ze chodzi mu o korzysci materialne. Czy w koncu mu zaufam? Bardzo dużo tego, odpowiedz proszę na to co dasz radę.buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
kochana 3 em. mam nadzieje ze przeczytasz moje posty.duzo pisze bo mi sie w zyciu troche wszystko zawalilo.Pan M. zdecydowal sie na wyjazd.na pol roku.gdybym sie nie odezwala nawet bym o tym nie wiedziala.czy to oznacza koniec? jak sie to miedzy nami ostatecznie ulozy? czy moja walka o niego cos w ogole da? pozdrawiam cieplutko i czekam na wiesci.i popatrz na posty ktore wczesniej pisalam bo tam troszke sie namieszalo.dzieki wielkie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil Pytałaś czy chcę abyś do mnie napisała, abyśmy mogły pogadać ... Jesli tylko będziesz miała taką ochotę - odezwij się na mojego maila. Odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - nie wyświetlił się :) Teraz powinien już być ... Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie: chcialabym sie dowiedziec czegos o moim zyciu uczuciowym? czy moze wyniknac cos powaznego z mezczyzna o ktorym mysle? Moja data urodzenia 05.03.1990, jego: 16.08.1977 z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może mnie też Wróżka odpowie:) Pierwszą kwestia sa uczucia, których ostatnio brak Do tego stopnia, że zaczynam dostawać bzyka Kiedy pojawi się ktos wmoim zyciu z kim zechcę się spotykać i stworzyć zwiazek, jak długo razem \"przetrwamy\", czy to bedzie już TEN?? A jeśłi nie to kiedy poznam tego właściwego, o ile wogóle go poznam aha...jeśłi można chciałabym się dowiedzeć też coś na temat tego co widać w moich relacjach z pewnym chłopakiem. On dał mi do zrozumienia, że nic miedzy nami nie będzie czy jednak nasz kontakt się urwie? (on Adam, urodzony 21 czerwca 1983 roku) Druga kwestia jest taka,że rzuciłam pracę bo miałam dostać inną w firmie taty mojej dobrej koleżanki, niestety tam teraz brakuje pracowników i przez to ja też nie mogę pracować Czy ten zastój minie, czy powinnam jednak poszukac innej pracy bo stoje praktycznie w miejscu, a nie chciałabym też tutaj szukać zcegoś na stałe o od lutego noszę się z zamiarem wyjazdu za granicę. Czy w ogóle uda mi się wyjechać, jeśłi tak to gdzie i czy to będzie dla mnie korzystna decyzja?? Magdalena 7 września 1984 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonieraa
kochana , pomóż mi: jak pisałaś komuś możemy sie wyizolować energetycznie od dobrego, czy znasz jakies sposoby na porzucenie strachu, lęku itp? może jakieś rady? jakieś sposoby ? pomoż mi :) dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bombonieraaaaaaaaaa
chyba odizolować sie od złego, a nie dobrego???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonieraa
dobrze napisałam :) chodzi o to, ze działamy na swoją szkodę i podświadomie izolujemy sie od potencjalnego dobra, które sie koło nas pojawia i ta izolacja sprawia, ze to dobro, szczescie do nas nie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmMarta
Hmm Wróżka chyba na wakacjach........ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca
Witam 3em Oeill Czy mogę również prosić o wróżbę? Dorota - 16.04.1979 Marek - 27.04.1976 Co z naszym związkiem? Czy będziemy mieli dziecko, a jeśli tak to kiedy? Czy mogę mu ufać, czy też jest ktos trzeci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga wrozko
gdzie Ty nam sie zapodzialas ? Zapomnialas o nas ? A my jak widac o Tobie nie mozemy zapomniec i czekamy na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandemoltegrande
podnoszę 3em........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
witaj, przejrzałąm kilka ostatnich stron, udzielałam sie tam troszkę i chciałm przypomnieć sobie Twoje wróżby. Pisałam jakoś z róznych nicków, z różnymi pytaniami. Miałas mieć obronę we wrześniu, więć trzymam kciuki za powoedzenie. Pozdrawaim cieplutko. Nat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalinkkaaa
witam, mam pytanie co do mojego życia uczuciowego.. w każdym razie chodzi mi o to,czy do końca tego roku kalendarzowego poznam kogoś z kim stworzę związek, czy może juz kogos takiego spotkałam. Moja data urodzenia 07.06.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca odpowiedzi
Kochana wróżko, proszę o pomoc... Poznałam faceta przez internet, w najbliższym czasie mamy się spotkać, chciałabym się dowiedziec czy coś może być z tego poważniejszego. Moja data ur.28,02,1988 Jego: 26,02,1990 Dziękuję ślicznie za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca odpowiedzi
Przepraszam za błąd. Jego data ur to 25,02,1988 moja 28,02,1988 Przepraszam najmocniej za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca odpowiedzi
Znów pomyłka. To stres chyba tak na mnie wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca odpowiedzi
Moja data ur : 28,02,1988 Jego 25,02,1990 Przepraszam za zamęszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnoOna
Błagam o wróżbę!!!! Moja data ur. 23.03.1979r. Kilka miesięcy temu zostawił mnie facet. Chciałam zapytać czy do mnie wróci i ewentualnie jak długo będę jeszcze na niego czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteś wróżko
Czekamy na Ciebie i Twoje przepowiednie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zostawiaj nas tak!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
Ja czekam już tak strasznie długo - daj jakiś znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu dalej cisza
Wróżko WRACAJ do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×