Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość 3em Oeil.
Witam. _______________ 17:15 akonda co myśli o mnie w tej chwili facet z 17.08.1983 r. czy jego stosunek wobec mnie już się zmienił? co myśli o swej decyzji z 19.01.2008r. ja anna z 17.11.1982 Kiedy się zakocham?- można określić okoliczności poznania swojego chłopaka? Dziękuję ---- Ooo ile Ty ode mnie wymagasz.(to czas) To serdeczny i patrzący optymistycznie facet. Teraz jego stosunek do Ciebie jest niezbyt optymistyczny, on jest zazdrosny i podejmuje walkę, nie wiem czemu-masz kogoś? Koło niego nie ma żadnej kobiety, ale widzę zmiany w Waszym żwiązku na lepsze. Nastąpi porozumienie dzieki wiedzy jaką sobie powiecie. Wiesz co-ta walka może dotyczyć jego rodziców, oni nie sa przychylni waszemu związkowi i właśnie ta decyzja, której podajesz datę dotyczy ukonkretnienia jego planów i tę walkę. _____________________ 19:11 31lipca Witam jeszcze raz moze jednak nie tak ogolnie, jezeli mozesz sprawdzic to chcialabym wiedziec co z praca, czy beda jakies zmiany no i po raz kolejny zapytam o uczucia, tzn czy w koncu cos sie zmieni w tej materii?? pozdrawiam wszystkich, z gory dziekuje 19:14 31lipca moja data urodzenia:31 lipca 1981 ---- Słonko, karty opowiadają mniej więcej o przyszłości do 0,5 roku, a pytając stale o to samo karty zartują ze mnie i z kwerenta. Sory, ale dziś nie odpowiem-jutro, oki. ____________________________ 21:43 Anita84 Witaj 3em Oeil Na wstepie gorąco cię pozdrawiam, dawno dawno temu wróżyłaś dla mnie i moich pryjaciółek......i sprawdziło się wszytsko co wywróżyłaś ........... dodam, że jednak żadna z nas nie kierowała się by zrobić tak żeby wyszło tak jak powiedziałaś, poprostu wszytsko biegło swoim rytmem Teraz obecnie jestem na rozdrożu.......i nie wiem jak dalej postąpić. Pojawił się w moim życiu pewien mężczyzna.....znam już go od dawno...ale dopiero w ostatnim czasie zaczął się interesować moją osobą..........Ja nigdy nie myślałam o nim jako o partnerze.....ale ostatnio odczuwam chęć poznania go bliżej......mam pewne opory bo posiada on pewne wady, które nie wiem czy jestem w stanie znieść. Czy jego zainteresowanie moja osobą jest szczere?? Czy nasz związek ma przyszłość?? Jego data urodzenia: 18.01.1980 (nie jestem pewna dnia miesiąca) Moja data urodzenia: 28.12.1984 Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam cieplutko ----- Nie, ja tu nie widzę powodzenia dla tego związku, on ma jakies niespełnione nadzieje, Jakis sporo problemów. Sa przeszkody i jego koncentracja jest na tych przeszkodach. Problemy dotycza spraw papierowych-moze miec coś z pawem-problemy lub zakończeniem poprzedniego związku. Sory, ale tak wyszło. ___________________________________ 21:59 Nana 00 (nana001@tlen.pl) Witam 3em Oeil Ostatnio wróżki same mnie znajdują Nie ukrywam - jestem ciekawa, cóż tym razem mogłabym usłyszeć Pytanie : Jak będzie dalej w moim życiu ? 28.11.1983 Dziękuję. ---- Pamietaj, jesli stale to samo pytasz co chwile inne wrózki, to nie one, ale karty żartowac potrafią. Ja Ciebie nie znalazłam, to raczej jest odwrotność. Pytam karty o losy uczuciowe. W uczuciach karty wieszczą poprawę sytuacji. To uczucie trwałe i satysfakcjonujące prowadzące do małżeństwa. _______________________________________ 15:07 Salvita szkoda ,ze wrozka tak rzadko nas tu odwiedza ---- Odwiedzam, odwiedzam, zważ, ze to juz 2 lata. To zalezy od Was, no czasami urlop i osobiste sprawy-wiadomo sa pierwsz. ________________________________________ 15:32 KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Bardzo proszę o słówko dla, spadasz mi trochę niczym z nieba, bo z tego co widzę sprawy wyglądają wiarygodnie Mnie chodzi również o sfere uczuciową, jestem od dłuższego czasu sama, od dłuższego czasu zakochana w jednym takim, mam wrażenie że przez niego nie potrafię ułożyć sobie związku z innymi.. niedawno pojawił się ktoś nowy, zupełnie zwariowałam na jego punkcie, ale z tego też nic raczej nie będzie.... Powiedz proszę co widzisz, co ze mną będzie, czy i kiedy w końcu spotkam tego właściwego... KLAUDIA 10.12.1983 ----- Słonko Tobie też jutro, sory. ____________________________________________ 17:34 xenia 2000 g 17:37 xenia 2000 witam bardzo prosze o wrozbe moje pytanie brzmi CZY STWORZĘ ZWIĄZEK Z CZŁOWIEKIEM O KTORYM MYŚLE MOJA DATA UR,15.06.1981 ---- W Twoim przypadku czas jest Twoim sprzymieżeńcem, tak stworzycie związek, ale teraz jest to nieodpowiedni czas, Trzeba zdobyc większe zaufanie i pozyskac bliskośc psychiczna. Dobry masz kierunek działania, ale to wszystko w przyszłości. _____________________________ 17:55 izabel1 czy mezczyzna z ktorym jestem kocha mnie szczerze i czy wyjde za niego za maz 26111978 ------ Małżeństwo widać, ale karty mówią, że musicie ukierunkować/ukonkretnić plany. Poznac się bardziej by podjąc decyzję. ____________________________________ 08:19 bombonieraa 10.07.2008] 17:30 bombonieraa czy spotkam w końcu mężczyznę z którym bede szczęsliwa? jak tak to kiedy? jestem już taka zmęczona tym wszystkim.... ur. 13.12.1981 ------ A co powiesz, jak będziesz miec wnuki? Do Końca tego roku spotkasz swoja miłość achhh ... miałam sie nie dopytywać ale możesz mi powiedzieć w jakich okoliczniściach sie spotkamy? 13.12.1981 pozdrawiam --------- W zacisznym ustronnym miejscu, moze byc to wieś,park, galeria sztuki, kino lub teatr-miejsca związane ze sztuką. ________________________________________ 08:22 namaartnama namartnama Witam jeszcze raz. Najpierw wkleję poprzednie posty: Witaj ponownie, jesteś niesamowita. Odnośnie jego byłej i rozstania mówił dokładnie to samo. Bardzo boję sie tych problemów z tamtymi dzieciakami, no bo co on poza zaangazowaniem moze tam mieć, poczekamy zobaczymy, ale nie umiem sobie tego wyobrazić. Buzaiaki ----- Te kłopoty wynikaja z jego nieuporzadkowania spraw. Może chodzić o ojcostwo/opiekę nad tamtym nie jego dzieckiem (z byłą), jeśli podpisał takie papiery teraz bedzie chciał od tego odejść. On nie umie sobie z tym poradzić, nie chce o tym mówić. W kolejnym poście napisałaś, ze moze nie podpisywał, ale problem papierowy będzie i ja sie teraz tak zatanawiam czy ten problem na pewno będzie dotyczył tamtych dzieci, bo wiesz on jest tam zameldowany, ona zabrałą wszystko i ona nie chce, zeby on się kontaktował z jej dziećmi jak to określa, zatem chyba prędzej ten problem dotyczyc będzie jego wymeldowania albo jakichś spraw majątkowych. sama nie wiem...... Mozesz jeszcze raz zerknąć? Bardzo zamotałam, ale może zrozumiesz o co mi chodzi. """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""""' >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Mam jeszcze pytanie czy my weźmiemy ślub (ew. kiedy) i czy będzie dzidzia? Wczoraj rozmawilaismy na temat budowy domu, czy to sie nam uda razem, czy damy fionansowo radę (kredyt, pomoc moich rodziców-czy wchodzi w grę)? Mogę mu ufać? Jak to widzisz 3 em Oeil? Serdecznie pozdrawiam =============================== Ty myslisz, że wrózki maja dobrą pamięć i pamiętają d.ur. Ale dzieki za tekst Tak widać zaślubiny do 10 m-cy najpóxniej, a najprawdopodobniej przełom listopada i grudnia. Będzie wiele kłopotów z budową, ale dacie radę. Zaufanie musicie budować razem, a na teraz możeszesz ufać. Dziecko też będziecie miec. ________________________________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31lipca
13:33 31lipca a jednak wrocilas prosze o karty, tak ogolnie. Z gory dziekuje i pozdrawiam cieplutko ---- Ogólnie to nienajlepiej, cos się wydarzy na co nie masz wpływu, ogólnie to niepowodzenie, moga byc straty materialne, może być konflikt z jakąś osobą, po prostu coś niemiłego Cie spotka. mimo wszystko, dziekuje:)) to juz chyba za mna, bo gorzej juz byc nie moze:) teraz czekam z niecierliwoscia na wrozbe dotyczaca pracy i czasu, w ktory poznam swoja Wielka milos. pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
witaj 3em. karty chyba ze mnie ciutek zaruja bo juz nic z tego nie rozumiempowklejam wszystko co pisalas od poczatku bo chyba cos jest nie tak, a moze sie po prostu zmienilo od tamtego czasu... _______________ 13:56 migdal 3em czy mogę prosic o wrozbe? czy ułoża sie moje sprawy sercowe z Mariuszem?jestesmy po rozstaniu, ale ja tesknie, kocham go.wiem ze jest w tej chwili ktos inny.czy to jest powod ze nie mozemy byc razem?czy stanie sie cos co sprawi ze on przemysli jeszcze raz wszystko i wroci?Gabriela i Mariusz. ----- Tak, on ma kogoś, ale ma kłopoty z tą osobą. Z Wami wszystko sie powtórzy, spotkacie sie i znowu rozstaniecie. __________________ 02.07.2008] 14:46 migdal dziekuje 3em. ale jak mam to rozumiec ze sie spotkamy i znow rozstaniemy? bo jesli chodzi o takie zwykle spotkanie to owszem sa i potem nic z tego nie wynika...a jesli chodzi o powrót...wróci na krótko i znów zostawi?czym to moze byc spowodowane? ok.jest ktoś inny ale wiem ze on tej osoby nie kocha.czy jednak jest w nim jakies uczucie do mnie? dziekuje z góry za odpowiedz ---------- Trudno wyczuc co konkretnie jest w jego głowie i dlaczego odchodzi. On traci zaufanie, bo widzi, ze jest okłamywany, ze to jest fałszywe. Uważa to za niepewny związek, czuje sie zdradzany, to jest w jego głowie. Wyjasnij to z nim. Dlatego obiecuje sobie zakończyć Wasza znajomość, wydaje mu się, że to nowe uczucie bedzie lepsze. Miłości do Ciebie ja nie widzę, raczej jakis żal, poczucie zdrady, krzywdy, współczucie-to zaprzata jego głowę. __________________________ 10:05 migdal 3em Czekam z niecierpliwoscia.chyba moje bazgroly zostaly pominiete... Nie wiem o co On moze miec do mnie zal i skad takie mysli u Niego.Nigdy nie zawiodlam Go i nie zdradzilam.troche dziwne. Pisalas ze jednak wszystko sie powtorzy i mam pytanie, co zrobic zeby uratowac to?czy on jednak porozmawia ze mna, da szanse na naprawienie moich bledow? Wiem ze mnie bardzo kochal.chce wszystko naprawic.tylko czy on mi da ta szanse? I dlaczego On to tak wszystko zostawił? pzrestał kochac czy w ogóle nie kochał? dziękuje z gory i cieplutko pozdrawiam. ------- Sory, gdzieś uciekło, więc naprawiam i odpowiadam. Jego uczucie jest tylko on teraz bardziej potrzebuje zrozumienia i bliskości psychicznej niz sexu. Karty mówią, ze wasz związek się urzeczywistni, nastąpi poprawa waszych stosunków, nawet widac legalizację związku. Dlaczego pytasz? On ma takie zasady, przestrzega i kieruje się nimi, jest uporządkowanym, wyrozumiałym i współczujacym, energicznym i sprawiedliwym, potrafi korzystac z doświadczeń. ___________________________________ 3 em pozdrawiam barzo cieplutko i dziękuję za poswiecony czas.ale prosze wyjasni mi bo nie rozumiem juz zupelnie, nie bylo uczuc, teraz pisalas ze jednak cos jest.juz mi sie wszystko pomieszalo. z gory bardzo, bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akonda
nie mam nikogo, ale byłam bardzo chłodna, odtrącałam go fizycznie - może o to chodzi? jestem aktywna na portalu służacym poznawaniu ludzi- to tez możliwe? Zawalczy o nas? Złe nastrawienie do mnie jego rodziców możliwe, byłam u nich 01.01.2008r. na pól godzinki. Potraktowali mnie b.chłodna a może cos powiedziałam nie tak :( ja z 17.11.1982, on z 1 17.08.1983. czy warto czekać na Niego? - zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 3em Oeil Dziękuję za to co napisałaś . Masz racje - to ja zanalzłam Ciebie...i to przypadkiem :) Wróżek o nic nie pytałam - same mówiły... Zapytam Cię wprost o istotną dla mnie rzecz, mianowicie... w jakim miesiącu umrę ??? moja data to 28.11.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaartnama
Mam jeszcze pytanie czy my weźmiemy ślub (ew. kiedy) i czy będzie dzidzia? Wczoraj rozmawilaismy na temat budowy domu, czy to sie nam uda razem, czy damy fionansowo radę (kredyt, pomoc moich rodziców-czy wchodzi w grę)? Mogę mu ufać? Jak to widzisz 3 em Oeil? Serdecznie pozdrawiam =============================== Ty myslisz, że wrózki maja dobrą pamięć i pamiętają d.ur. Ale dzieki za tekst Tak widać zaślubiny do 10 m-cy najpóxniej, a najprawdopodobniej przełom listopada i grudnia. Będzie wiele kłopotów z budową, ale dacie radę. Zaufanie musicie budować razem, a na teraz możeszesz ufać. Dziecko też będziecie miec. =================================== Wielkie dzięki za odpowiedź, faktycznie nie wpisałam dat, zagapilam sie. Odnosnie wrózby to fajnie by było :) :) :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia 2000
dziekuje bardzo za odpowiedz i mam jeszcze jedno pytanko,napisałaś że stworze związek z tym mężczyzną więc moje pytanie brzmi kiedy (prosze też o ewentualną date ślubu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia 2000
a i zapomniałam dodać moja data urodzenia 15 06 1981 Jego data ur.15 09 1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
3 em czekamy na Ciebie nasza wróżko pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. _________________________ 13:33 31lipca a jednak wrocilas prosze o karty, tak ogolnie. Z gory dziekuje i pozdrawiam cieplutko ---- Ogólnie to nienajlepiej, cos się wydarzy na co nie masz wpływu, ogólnie to niepowodzenie, moga byc straty materialne, może być konflikt z jakąś osobą, po prostu coś niemiłego Cie spotka. 19:11 31lipca Witam jeszcze raz moze jednak nie tak ogolnie, jezeli mozesz sprawdzic to chcialabym wiedziec co z praca, czy beda jakies zmiany no i po raz kolejny zapytam o uczucia, tzn czy w koncu cos sie zmieni w tej materii?? pozdrawiam wszystkich, z gory dziekuje 19:14 31lipca moja data urodzenia:31 lipca 1981 ---- Słonko, karty opowiadają mniej więcej o przyszłości do 0,5 roku, a pytając stale o to samo karty zartują ze mnie i z kwerenta. Sory, ale dziś nie odpowiem-jutro, oki. =================== Uczuciowo-na razie susza-samotność ok. 0,5 r. Pojawi się ktoś byc może pod koniec wrzesnia. Jesli pracujesz w ogrodzie lub jako dekorator wnętrz, to awanase i sukcesy. Jeśli nie masz pracy, to znajdziesz samodzielną pracę w odosobnieniu, to może byc to o czym wspominałam. ____________________________________ 15:02 akonda nie mam nikogo, ale byłam bardzo chłodna, odtrącałam go fizycznie - może o to chodzi? jestem aktywna na portalu służacym poznawaniu ludzi- to tez możliwe? Zawalczy o nas? Złe nastrawienie do mnie jego rodziców możliwe, byłam u nich 01.01.2008r. na pól godzinki. Potraktowali mnie b.chłodna a może cos powiedziałam nie tak ja z 17.11.1982, on z 1 17.08.1983. czy warto czekać na Niego? - zadziała? ------ Będą pokonywane przeszkody i będzie uczucie, ale...sory...w końcowym etapie nic nie będzie _________________________ 17:07 Nana 00 Witaj 3em Oeil Dziękuję za to co napisałaś . Masz racje - to ja zanalzłam Ciebie...i to przypadkiem Wróżek o nic nie pytałam - same mówiły... Zapytam Cię wprost o istotną dla mnie rzecz, mianowicie... w jakim miesiącu umrę ??? moja data to 28.11.1983 ----- Twoja energia jest smutna i ja nie wiem czemu, bo karty mówią coś innego. Jakies poczucie izolacji wynikającej z przeszłości spowodowało zaakceptowanie losu, ale aktualnie stawiasz nowe cele, masz nowy cykl przeznaczenia, a to oznacza szczęście, madrość i zrozumienie problemu, który nie dawał Ci spokoju. Otwierają sie nowe mozliwości i marzenia się spełnią. To oznacza koniec zmartwień, sprawa zakończy się dobrze. Co doty śmieci ja na takie pytania nie odpowidam. Tarot nie może o tym mówić, ani żadne karty o to zapytane. O urodzeniu i smierci decyzja należy do sił wyzszych. _________________________________ 18:24 namaartnama Mam jeszcze pytanie czy my weźmiemy ślub (ew. kiedy) i czy będzie dzidzia? Wczoraj rozmawilaismy na temat budowy domu, czy to sie nam uda razem, czy damy fionansowo radę (kredyt, pomoc moich rodziców-czy wchodzi w grę)? Mogę mu ufać? Jak to widzisz 3 em Oeil? Serdecznie pozdrawiam =============================== Ty myslisz, że wrózki maja dobrą pamięć i pamiętają d.ur. Ale dzieki za tekst Tak widać zaślubiny do 10 m-cy najpóxniej, a najprawdopodobniej przełom listopada i grudnia. Będzie wiele kłopotów z budową, ale dacie radę. Zaufanie musicie budować razem, a na teraz możeszesz ufać. Dziecko też będziecie miec. =================================== Wielkie dzięki za odpowiedź, faktycznie nie wpisałam dat, zagapilam sie. Odnosnie wrózby to fajnie by było Buziaki. ---- Nie szkodzi, dzieki i tez buziaczki. __________________________________ 17:30 xenia 2000 dziekuje bardzo za odpowiedz i mam jeszcze jedno pytanko,napisałaś że stworze związek z tym mężczyzną więc moje pytanie brzmi kiedy (prosze też o ewentualną date ślubu) 17:31 xenia 2000 a i zapomniałam dodać moja data urodzenia 15 06 1981 Jego data ur.15 09 1975 -------- Do 1,5 roku max, może pod koniec roku (w strzelcu) bedzie jasne. __________________________________ 18:23 migdal 3 em czekamy na Ciebie nasza wróżko pozdrowionka ----- Czyzbym Ciebie omineła? Pozdro. __________________________________ Pozdrówka serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
3 em znow ja pominięta... ale czekam cierpliwie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm.
Witam! Moja data urodzenia 13.01.1987r. chcialabym wiedzieć o ile to wogóle mozliwe.. jak potoczy się moje dalsze zycie... czy w najblizszym czasie znajde satysfakcjonujacą prace... ? co z moimi sprawami sercowymi? czy dalej mam sie starać żeby to wszystko utrzymać czy sobie odpuscić ? jego data ur.22.04. co mam dalej robic bo jestem załamana tym wszystkim.... prosze o odpowiedź i z góry dziękuje! M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm.
chciałabym też wiedzieć co z moim zdrowiem..? jeszcze raz dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Przypomne się Kochana, bo mnie cosik pominełaś :/ 15:32 KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Bardzo proszę o słówko dla, spadasz mi trochę niczym z nieba, bo z tego co widzę sprawy wyglądają wiarygodnie Mnie chodzi również o sfere uczuciową, jestem od dłuższego czasu sama, od dłuższego czasu zakochana w jednym takim, mam wrażenie że przez niego nie potrafię ułożyć sobie związku z innymi.. niedawno pojawił się ktoś nowy, zupełnie zwariowałam na jego punkcie, ale z tego też nic raczej nie będzie.... Powiedz proszę co widzisz, co ze mną będzie, czy i kiedy w końcu spotkam tego właściwego... KLAUDIA 10.12.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Aha, i bardzo proszę również coś na temat sfery uczuciowej kogoś mi bliskiego, trochę się o nią martwię, czy jej partner to właściwa osoba... EWA 28 maj 1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
3 em ja napisalam tak troche wyzej i tak troche dluzsze bo zebralam wszystkie Twoje odpowiedzi bo troche sie namieszalo z tymi uczuciami ale jak przeczytasz to pewnie ogarniesz. mam najwazniejsze pytanie.ile mam jeszcze czekac zeby wyjasniła sie ta cała sytuacja z M.i czy ten pan wyrazi chec powrotu? prosze nie pomijaj moich bazgrolow bo codziennie zagladam z wytesknieniem a jak mnie pomijasz to mi strasznie zle. dzieki wielkie i pozdrawiam i buziaki za dobre slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy bede szczesliwa z mezczyzna z ktora jestem, co to za czlowiek i kiedy mialoby dojsc do slubu za rok, za dwa? 26111978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 3em ponownie , klocimy sie ostatnio czesto z moim facetem o jego prace. wiem ze on ja lubi . problem w tym ze jego wysylaja czasami daleko o domu i ja nie potrafie tego przyjac do wiadomosci... dzis oznajmil ze musimy porozmawiac o ewentualnym powrocie do Polski . Czy powinnam/powinnismy oboje wrocic do Polski czy moze tutaj wszystko sie ulozy? Moja data 12.11.1983 , Jego 22.09.1981.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomnialam sie spytac czy z tym facetem wezme kiedys slub,jesli tak to kiedy? moja data 12.11.1983, Jegooo 22.09.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
wrozko czy Ty o nas zapomnialas?wroc prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga26
Witam serdecznie i mam nadzieję na odpowiedź. Mam na imię Agnieszka ur.04.07.1981. Czy mam szansę na znalezienie swojej drugiej połówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
3 em. witaj u mnie sie wszystko tak psuje, praktycznie juz nie mamy ontaktu i ja boje sie strasznie ze juz nic z tego nie bedzie...M. milczy a ja tez nie chce sie narzucac.ale juz nie mam sily.zupelnie nie wiem co robic... wiem ze potrzeba czasu ale jak dlugo mam czekac? zebralam Twoje odpowiedzi, jak nas odwiedzisz to zerknij prosze troszke wczesniej, taki dlugi post.mam wszystko juz zupelnie pomieszane... pozdrawiam cieplutko i czekam.prosze nie pomin mnie tym razem. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
Hej:) Kiedy poznam swoja druga połowke?? 17.02.1984 Czy w najblizszym czasie zakocham sie w kims??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
Czy z tym mezczyzna bedzie mnie kiedys cos łaczyło ? -> 02.12.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
I czy On kogos ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita84
Witaj! Dla przypomnienia wklejam poprzedni post mój 15.07.2008] 21:43 Anita84 Witaj 3em Oeil Na wstepie gorąco cię pozdrawiam, dawno dawno temu wróżyłaś dla mnie i moich pryjaciółek......i sprawdziło się wszytsko co wywróżyłaś ........... dodam, że jednak żadna z nas nie kierowała się by zrobić tak żeby wyszło tak jak powiedziałaś, poprostu wszytsko biegło swoim rytmem Teraz obecnie jestem na rozdrożu.......i nie wiem jak dalej postąpić. Pojawił się w moim życiu pewien mężczyzna.....znam już go od dawno...ale dopiero w ostatnim czasie zaczął się interesować moją osobą..........Ja nigdy nie myślałam o nim jako o partnerze.....ale ostatnio odczuwam chęć poznania go bliżej......mam pewne opory bo posiada on pewne wady, które nie wiem czy jestem w stanie znieść. Czy jego zainteresowanie moja osobą jest szczere?? Czy nasz związek ma przyszłość?? Jego data urodzenia: 18.01.1980 (nie jestem pewna dnia miesiąca) Moja data urodzenia: 28.12.1984 Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam cieplutko ----- Nie, ja tu nie widzę powodzenia dla tego związku, on ma jakies niespełnione nadzieje, Jakis sporo problemów. Sa przeszkody i jego koncentracja jest na tych przeszkodach. Problemy dotycza spraw papierowych-moze miec coś z pawem-problemy lub zakończeniem poprzedniego związku. Sory, ale tak wyszło. Dziękuję za wróżbę :) Mam pytanie, bo date jego urodzin podałam błędną. On sie urodził 17 a nie 18 stycznia. Czy to ma poważny wpływ na wróżbę?? Jeśli ma to poprosze o "sprostowanie" :) Podaje jeszcze raz nasze daty urodzin Ja - 28.12.1984 on - 17.01.1980 Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-z 3em Oeil
Witam serdecznie. Sorka wielka za pominięcia, ale mam taka zasadę, że po swoim poście odpowiadam na wszystkie Wasze. Proszę sie nie gniewać, ale w gąszczu się gubię. Jesli kogoś ominełam, prosze dokonywac jeszcze raz wpisu. _________________________ 09:38 Nana 00 3em Oeil Dziękuję Ci za te słowa i ... Pozdrawiam. ... bo do mnie anioły przychodzą bez pukania i kawe mi słodzą uśmiechem ------ Miło mi, nie musisz dziekować, to nie są puste słowa. Tak jest i tak będzie. Chcesz pogac a priv, mam do Ciebie napisać? ______________________________ 10:43 migdal 3 em znow ja pominięta... ale czekam cierpliwie. ---- Migdaluńka sorki. Nasze posty. __ 14:46 migdal dziekuje 3em. ale jak mam to rozumiec ze sie spotkamy i znow rozstaniemy? bo jesli chodzi o takie zwykle spotkanie to owszem sa i potem nic z tego nie wynika...a jesli chodzi o powrót...wróci na krótko i znów zostawi?czym to moze byc spowodowane? ok.jest ktoś inny ale wiem ze on tej osoby nie kocha.czy jednak jest w nim jakies uczucie do mnie? dziekuje z góry za odpowiedz ---------- Trudno wyczuc co konkretnie jest w jego głowie i dlaczego odchodzi. On traci zaufanie, bo widzi, ze jest okłamywany, ze to jest fałszywe. Uważa to za niepewny związek, czuje sie zdradzany, to jest w jego głowie. Wyjasnij to z nim. Dlatego obiecuje sobie zakończyć Wasza znajomość, wydaje mu się, że to nowe uczucie bedzie lepsze. Miłości do Ciebie ja nie widzę, raczej jakis żal, poczucie zdrady, krzywdy, współczucie-to zaprzata jego głowę. __________________________ 08:41 migdal 3em dziękuję Nie wiem o co On moze miec do mnie zal i skad takie mysli u Niego.Nigdy nie zawiodlam Go i nie zdradzilam.troche dziwne. Pisalas ze jednak wszystko sie powtorzy i mam pytanie, co zrobic zeby uratowac to?czy on jednak porozmawia ze mna, da szanse na naprawienie moich bledow? Wiem ze mnie bardzo kochal.chce wszystko naprawic.tylko czy on mi da ta szanse? I dlaczego On to tak wszystko zostawił? pzrestał kochac czy w ogóle nie kochał? dziękuje z gory i cieplutko pozdrawiam. 10:05 migdal 3em Czekam z niecierpliwoscia.chyba moje bazgroly zostaly pominiete... Nie wiem o co On moze miec do mnie zal i skad takie mysli u Niego.Nigdy nie zawiodlam Go i nie zdradzilam.troche dziwne. Pisalas ze jednak wszystko sie powtorzy i mam pytanie, co zrobic zeby uratowac to?czy on jednak porozmawia ze mna, da szanse na naprawienie moich bledow? Wiem ze mnie bardzo kochal.chce wszystko naprawic.tylko czy on mi da ta szanse? I dlaczego On to tak wszystko zostawił? pzrestał kochac czy w ogóle nie kochał? dziękuje z gory i cieplutko pozdrawiam. +++++++++++++++ Kochana przeczytaj to co napisałam, wkleiłam. Trudno wyczuc co konkretnie jest w jego głowie i dlaczego odchodzi. On traci zaufanie, bo widzi, ze jest okłamywany, ze to jest fałszywe. Uważa to za niepewny związek, czuje sie zdradzany, to jest w jego głowie. Wyjasnij to z nim. Dlatego obiecuje sobie zakończyć Wasza znajomość, wydaje mu się, że to nowe uczucie bedzie lepsze. Miłości do Ciebie ja nie widzę, raczej jakis żal, poczucie zdrady, krzywdy, współczucie-to zaprzata jego głowę. ------- Przykro mi, ale karty nic więcej powiedziec nie chcą-los jest w Waszych rękach. ____________________________ 19:10 mmm. Witam! Moja data urodzenia 13.01.1987r. chcialabym wiedzieć o ile to wogóle mozliwe.. jak potoczy się moje dalsze zycie... czy w najblizszym czasie znajde satysfakcjonujacą prace... ? co z moimi sprawami sercowymi? czy dalej mam sie starać żeby to wszystko utrzymać czy sobie odpuscić ? jego data ur.22.04. co mam dalej robic bo jestem załamana tym wszystkim.... prosze o odpowiedź i z góry dziękuje! M 19:17 mmm. chciałabym też wiedzieć co z moim zdrowiem..? jeszcze raz dziękuje.. ------ Tak, znajdziesz pracę, ale nie tak szybko. Jesienią bedzie to praca o charakterze słuzby, czyli dla kogoś, bedzie ona samodzielna-w odosobnieniu. Lepsze widoki na prace beda dopiero na wiosnę. * W uczuciach sama musisz zadecydować. To powtarza się, ponieaż boisz sie nowości, nie widac na dzień dzisiejszy dobrych klarownych relacji na przyszłość, to nadzieja niespełniona. * Jesli masz problemy zdrowotne, to wyjdziesz i powrócisz do zdrowia, zregenerujesz siły i długie zycie przed Tobą. ________________________________ 20:22 KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Przypomne się Kochana, bo mnie cosik pominełaś :/ 15:32 KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Bardzo proszę o słówko dla, spadasz mi trochę niczym z nieba, bo z tego co widzę sprawy wyglądają wiarygodnie Mnie chodzi również o sfere uczuciową, jestem od dłuższego czasu sama, od dłuższego czasu zakochana w jednym takim, mam wrażenie że przez niego nie potrafię ułożyć sobie związku z innymi.. niedawno pojawił się ktoś nowy, zupełnie zwariowałam na jego punkcie, ale z tego też nic raczej nie będzie.... Powiedz proszę co widzisz, co ze mną będzie, czy i kiedy w końcu spotkam tego właściwego... KLAUDIA 10.12.1983 20:23 KLAUDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Aha, i bardzo proszę również coś na temat sfery uczuciowej kogoś mi bliskiego, trochę się o nią martwię, czy jej partner to właściwa osoba... EWA 28 maj 1983 ---- Okropna 3em, bo pomija. Nie Kochana, nie robię celowo, gdzies ginie lub karty danego dnia nie chca mówić, a póxniej może mi umyka, sory. Wpisujcie jeszcze raz i tyle. Masz rację mimo, ze ralacje sa dobre, tworzycie wspólnote uczuciową i dobrani jesteście prawie pod kazdym względem , to jednak jest to facet odpowiedzialny kierujący się zasadami. On boi się jakiejkolwiek zmiany i nic z tego nie bedzie. W jego związku nastapią pomyslne zmiany i bedzie ok, a Ty szukac bedziesz innej osoby. Na właściwego trzeba poczekac, obecne związki be da za zasadzie flirtu i sexu. * Nie powinnam o Ewie pisać, bo to osoba trzecia i nie wiadomo czy chce to wiedzieć. Niby związek dobry, ale nie jest to odpowiedni człowiek. _____________________________ 13:21 izabel1 czy bede szczesliwa z mezczyzna z ktora jestem, co to za czlowiek i kiedy mialoby dojsc do slubu za rok, za dwa? 26111978 13:34 Jade Witam 3em ponownie , klocimy sie ostatnio czesto z moim facetem o jego prace. wiem ze on ja lubi . problem w tym ze jego wysylaja czasami daleko o domu i ja nie potrafie tego przyjac do wiadomosci... dzis oznajmil ze musimy porozmawiac o ewentualnym powrocie do Polski . Czy powinnam/powinnismy oboje wrocic do Polski czy moze tutaj wszystko sie ulozy? Moja data 12.11.1983 , Jego 22.09.1981. Szczescie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie ----- Powrót do Polski nie jest korzystny dla Was. No namąciliście równo, nie widzę korzystnych zmian. Karty mówią o najblizszej przyszłości, o rozstaniu. W ogóle negaywny wpływ gwiazd jest teraz na Wasz związek, to są sprawy losu na które nie ma wpływu. To wszystko tylko od Was zależy-na przekór losowi. ________________________ 13:36 Jade I zapomnialam sie spytac czy z tym facetem wezme kiedys slub,jesli tak to kiedy? moja data 12.11.1983, Jegooo 22.09.1981 Szczescie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie ------ Nie, sory. Na razie nic nie widać. _________________________ 3em Oeil pozdrawia serdecznie i ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-z 3em Oeil
Witam. 10:04 Agga26 Witam serdecznie i mam nadzieję na odpowiedź. Mam na imię Agnieszka ur.04.07.1981. Czy mam szansę na znalezienie swojej drugiej połówki? ---- Przypomnij się, dziś sorka-karty nie chca mówic. _______________________________ 11:41 migdal 3 em. witaj u mnie sie wszystko tak psuje, praktycznie juz nie mamy ontaktu i ja boje sie strasznie ze juz nic z tego nie bedzie...M. milczy a ja tez nie chce sie narzucac.ale juz nie mam sily.zupelnie nie wiem co robic... wiem ze potrzeba czasu ale jak dlugo mam czekac? zebralam Twoje odpowiedzi, jak nas odwiedzisz to zerknij prosze troszke wczesniej, taki dlugi post.mam wszystko juz zupelnie pomieszane... pozdrawiam cieplutko i czekam.prosze nie pomin mnie tym razem. pozdrowionka. ----- Karty radza bys zaakcetowała, iz to nie jest nieszczęsciem. Urodzi się nowe. Nie wiem jak Cie pocieszyc, sory. ____________________________ 19:06 quis Hej Kiedy poznam swoja druga połowke?? 17.02.1984 Czy w najblizszym czasie zakocham sie w kims?? 19:07 quis Czy z tym mezczyzna bedzie mnie kiedys cos łaczyło ? -> 02.12.1980 19:14 quis I czy On kogos ma?? ----- To związek niepewny, oparty na nieszczerości, raczej nic z tego. tak, on jest z kims. Najpóxniej za 3 m-ce poznasz kogoś-październik tego roku. ____________________________ 20:17 Anita84 Witaj! Dla przypomnienia wklejam poprzedni post mój 15.07.2008] 21:43 Anita84 Witaj 3em Oeil Na wstepie gorąco cię pozdrawiam, dawno dawno temu wróżyłaś dla mnie i moich pryjaciółek......i sprawdziło się wszytsko co wywróżyłaś ........... dodam, że jednak żadna z nas nie kierowała się by zrobić tak żeby wyszło tak jak powiedziałaś, poprostu wszytsko biegło swoim rytmem Teraz obecnie jestem na rozdrożu.......i nie wiem jak dalej postąpić. Pojawił się w moim życiu pewien mężczyzna.....znam już go od dawno...ale dopiero w ostatnim czasie zaczął się interesować moją osobą..........Ja nigdy nie myślałam o nim jako o partnerze.....ale ostatnio odczuwam chęć poznania go bliżej......mam pewne opory bo posiada on pewne wady, które nie wiem czy jestem w stanie znieść. Czy jego zainteresowanie moja osobą jest szczere?? Czy nasz związek ma przyszłość?? Jego data urodzenia: 18.01.1980 (nie jestem pewna dnia miesiąca) Moja data urodzenia: 28.12.1984 Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam cieplutko ----- Nie, ja tu nie widzę powodzenia dla tego związku, on ma jakies niespełnione nadzieje, Jakis sporo problemów. Sa przeszkody i jego koncentracja jest na tych przeszkodach. Problemy dotycza spraw papierowych-moze miec coś z pawem-problemy lub zakończeniem poprzedniego związku. Sory, ale tak wyszło. Dziękuję za wróżbę Mam pytanie, bo date jego urodzin podałam błędną. On sie urodził 17 a nie 18 stycznia. Czy to ma poważny wpływ na wróżbę?? Jeśli ma to poprosze o "sprostowanie" Podaje jeszcze raz nasze daty urodzin Ja - 28.12.1984 on - 17.01.1980 Buziaki :* ---- Te papiery wychodza w dalszym ciagu. On dokonuje wyboru, pokona przeszkody. Wtedy zaswici Wam słonce, pojednanie i spełnienie zyczen. Utworzycie szczęsliwy zwiazek, widzę, że to bogaty partner. _______________________ Pozdrawia 3em oeil i ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrózko, ujelas moje dane ale nie powrozylas, bardzo prosze o wrózbe 13:21 izabel1 czy bede szczesliwa z mezczyzna z ktora jestem, co to za czlowiek i kiedy mialoby dojsc do slubu za rok, za dwa? 26111978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×