Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość namaartnama
namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego mężczyzny, mówia,z e mu nie ufają, że on nic nie ma, że mnie skrzywdzi, chce wykorzystać, itp. Czy mają rację? Trochę wróciły moje obawy z poczatku związku, bo on wtedy nie powiedział mi, ze jest zonaty, dowiedziałam sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice też sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawdę zależy mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 23 04 74 !!!!!!!!!!!!Wyzej pomyliłam datę!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mozesz na ten temat poradzić? --------- Jeśli jest on w dalszym ciągu w zwiąku, to nie buduj na tym nieszczęściu swego szczęścia. Teraz karty. Ja tu miłości nie widzę, ale nie umiem powiedzieć, czy to jest w stosunku do zony czy Ciebie. Napisz cos wiecej, czy on jest po rozwodzie? czy mieszkacie razem ? ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; WITAJ tak, jest po rozwodzie, ja też, mieszkamy razem prawie rok, teraz jest coraz lepiej, a co tam w kartach an nasz temat?(to co opisałam wczesniej działo sięrok-półtora temu, ale cięzko zaufać, chociażpowoli sie udaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi rodzice należą do ludzi
14 lipiec 1983 - praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy babajaga patrzy
hej! a co mnie czeka w uczuciach i zdrowiu :) 05.05.1984 Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka2244
Czy mojemu chlopakowi na mnie zależy? Czy mnie zdradza? Czy mysli o swojej bylej dziewczynie? moja data 10.03.1984 jego 10.10.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam miluśko. ___________________________ 14:51 namaartnama namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego mężczyzny, mówia,z e mu nie ufają, że on nic nie ma, że mnie skrzywdzi, chce wykorzystać, itp. Czy mają rację? Trochę wróciły moje obawy z poczatku związku, bo on wtedy nie powiedział mi, ze jest zonaty, dowiedziałam sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice też sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawdę zależy mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 23 04 74 !!!!!!!!!!!!Wyzej pomyliłam datę!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mozesz na ten temat poradzić? --------- Jeśli jest on w dalszym ciągu w zwiąku, to nie buduj na tym nieszczęściu swego szczęścia. Teraz karty. Ja tu miłości nie widzę, ale nie umiem powiedzieć, czy to jest w stosunku do zony czy Ciebie. Napisz cos wiecej, czy on jest po rozwodzie? czy mieszkacie razem ? ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; WITAJ tak, jest po rozwodzie, ja też, mieszkamy razem prawie rok, teraz jest coraz lepiej, a co tam w kartach an nasz temat?(to co opisałam wczesniej działo sięrok-półtora temu, ale cięzko zaufać, chociażpowoli sie udaje) ----- Tak, widac, że nastąpiło miedzy Wami porozumienie. Jestes szczęsliwa, bo odnalazłas swe miejsce na ziemi. Miłość Wasza jest namiętna i panuje zdrowy erotyzm, ale czeka Was jeszcze niepowodzenie i znowu staniesz na bezdrożu nie wiedząc co robić. To bedzie dotyczyło jakichś dokumentów/papierów. Jesli on wybiera się gdzies wyjechac, to prawdopodobnie dotyczyc bedzie tego wyjazdu, bo rozumiem, ze rozwodowy papiór i wys. alimentów ma w garści. Z rodzicami sie ułoży, ale oni mają częściowo rację. Jego problemy z dziećmi nadadzą złe relacje w Waszym związku. On podejmuje ważna decyzję być zwiazku z Toba, ale miłoscią sie nie kieruje. ____________________________ 14:55 moi rodzice należą do ludzi 14 lipiec 1983 - praca... ---- Jeśli masz pracę niezadawalającą, to szukaj innej, takiej gdzie ludzie będa dla Ciebie życzliwi. Jesli nie masz, to jest dobry czas by znaleźć odpowiednią. Ewidentne sa zmiany, albo dostaniesz w tej pracy inne stanowisko lub znajdziesz inną. ____________________________ 15:01 raz dwa trzy babajaga patrzy hej! a co mnie czeka w uczuciach i zdrowiu 05.05.1984 Całuski ---- No dzięki za te całuski. Jesli jestes w związku, to nastapi rozstanie, bedzie bolało, ale przyjedzie nowe uczucie, może też byc wielka burza miedzy Wami i ułozy sie odnowa dobrze. Stoi przy Tobie piekne uczucie, ono pokazuje sie jako nowe. - Zdrowie, pełnia sił. Ja nie widze tu problemów, a jesli cokolwiek dolega, to bardzo szybko nastapi poprawa. Tu jest pełnia sił i energii. _____________________________ Pozdrawiam Wszystkich bardzo sedecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka2244
A ja.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. --------------------- 16:45 mońka2244 Czy mojemu chlopakowi na mnie zależy? Czy mnie zdradza? Czy mysli o swojej bylej dziewczynie? moja data 10.03.1984 jego 10.10.1980 ----- Wiesz co tak wychodzi, że sama nie wiem co powiedzieć. Nie zdradza Cię, nie mysli o byłej, ale miedzy Wami nie układa się i chyba sie rozpadnie ten związek. Jest uczucie niszczace, takie trzeba wyeliminować. _______________ Pozdrawiam, przykro mi, teraz zależy li tylko od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonieraa
a czy za rok o tej porze uda mi się zamieszkać na swoim ( na kredyt? )? tak chciałabym mieć mieszkanko a boje sie tego kredytu :( ur. grudzień 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonieraa
pozdrawiam i z gory dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula 24
To może ja tez uzyskam odpowiedź:( Czy będę w końcu w stałym związku-szczęśliwym i takim na zawsze?:o Bo wątpię w to:( z dnia na dzień coraz czarniej to widzę:( Jest jakas szansa dla mnie?:( Jeśłi tak to kiedy go spotkam na swej drodze?:( Juz dłużej nie umiem być sama:( Moja data 7.09.1984 rok, Magdalena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
A na maila to Ty zagladasz? Napisalam Ci info co u mnie i pytalam, co u Ciebie. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaartnama
Tak, widac, że nastąpiło miedzy Wami porozumienie. Jestes szczęsliwa, bo odnalazłas swe miejsce na ziemi. Miłość Wasza jest namiętna i panuje zdrowy erotyzm, ale czeka Was jeszcze niepowodzenie i znowu staniesz na bezdrożu nie wiedząc co robić. To bedzie dotyczyło jakichś dokumentów/papierów. Jesli on wybiera się gdzies wyjechac, to prawdopodobnie dotyczyc bedzie tego wyjazdu, bo rozumiem, ze rozwodowy papiór i wys. alimentów ma w garści. Z rodzicami sie ułoży, ale oni mają częściowo rację. Jego problemy z dziećmi nadadzą złe relacje w Waszym związku. On podejmuje ważna decyzję być zwiazku z Toba, ale miłoscią sie nie kieruje. Witaj, zmartwiła mnie Twoja wróżba i nie bardzo wiem co myśleć. Tak, on od listopada jest rozwiedziony, alimentów nie płaci, bo nie ma własnych dzieci, tylko jego była ma swoje z poprz zwiazku. Ja mam synka. Z którymi dziećmi te problemy? On nie planuje zadnego wyjazdu,ale problemy urzędowe wyszły w kartach już którys raz. Kiedy to może nastąpić? Co to znaczy, ze nie kieruje sę miłością? Czym w takim razie? (wzgl materialnymi)? Co nas czeka w takim razie? Zerknij prosze jeszcze raz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaartnama
Jeszcze jedna prośba: czy mozesz mi odpowiedzieć czemu rozpadło sie jego małżęństwo, z jego czy z jej winy. To istotne, bo moze byc informacją jak on zachowuje sie w związkach. Mam nadzieję, ze nie myśli o niej już. Buziaki 3 em Oeil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargoniaaaaaaaaaaaaa
18:53 pelargoniaaaaaa co mnie czeka w miłości i czy moje zycie się zmieni na lepsze anna ------- Czego Ty sie boisz? tzn nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć Takie postepowanie prowadzi stale do tego samego i wiesz o czym piszę no nie wiem ? To się zmieni najpóźniej koniec lata powinnaś być bardzo szcęśliwa, hmmm i jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozko kochana
Zagladaj do nas czesciej ,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaasseek
czy bede dalej z moim misiem ja 11 03 82 on 18 04 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. _____________________ 17:47 bombonieraa a czy za rok o tej porze uda mi się zamieszkać na swoim ( na kredyt? )? tak chciałabym mieć mieszkanko a boje sie tego kredytu ur. grudzień 198 17:48 bombonieraa pozdrawiam i z gory dziękuję za odpowiedź --- Przykro mi, ale jest to zły okres i niestety nie uda się. Po roku nastapią zmiany i wtedy pojawią się szanse na realizację Twych zamierzeń. ___________________ 17:54 Madziula 24 To może ja tez uzyskam odpowiedź Czy będę w końcu w stałym związku-szczęśliwym i takim na zawsze? Bo wątpię w to z dnia na dzień coraz czarniej to widzę Jest jakas szansa dla mnie? Jeśłi tak to kiedy go spotkam na swej drodze? Juz dłużej nie umiem być sama Moja data 7.09.1984 rok,Magdalena. ----- W najbliższym czasie nikogo koło Ciebie takiego nie. Tarot określa to na 0,5 roku. Po Tym okresie za ok.4 m-ce powinien ktos sie pojawić, będzie to na przłomie marca i kwietnia. ______________________________ 23:43 lupita A na maila to Ty zagladasz? Napisalam Ci info co u mnie i pytalam, co u Ciebie. Buziaki ---- Nie zagladam. Dziś zajrzę, buziaki ____________________________ 08:39 namaartnama Tak, widac, że nastąpiło miedzy Wami porozumienie. Jestes szczęsliwa, bo odnalazłas swe miejsce na ziemi. Miłość Wasza jest namiętna i panuje zdrowy erotyzm, ale czeka Was jeszcze niepowodzenie i znowu staniesz na bezdrożu nie wiedząc co robić. To bedzie dotyczyło jakichś dokumentów/papierów. Jesli on wybiera się gdzies wyjechac, to prawdopodobnie dotyczyc bedzie tego wyjazdu, bo rozumiem, ze rozwodowy papiór i wys. alimentów ma w garści. Z rodzicami sie ułoży, ale oni mają częściowo rację. Jego problemy z dziećmi nadadzą złe relacje w Waszym związku. On podejmuje ważna decyzję być zwiazku z Toba, ale miłoscią sie nie kieruje. Witaj, zmartwiła mnie Twoja wróżba i nie bardzo wiem co myśleć. Tak, on od listopada jest rozwiedziony, alimentów nie płaci, bo nie ma własnych dzieci, tylko jego była ma swoje z poprz zwiazku. Ja mam synka. Z którymi dziećmi te problemy? On nie planuje zadnego wyjazdu,ale problemy urzędowe wyszły w kartach już którys raz. Kiedy to może nastąpić? Co to znaczy, ze nie kieruje sę miłością? Czym w takim razie? (wzgl materialnymi)? Co nas czeka w takim razie? Zerknij prosze jeszcze raz. Pozdrawiam 08:47 namaartnama Jeszcze jedna prośba: czy mozesz mi odpowiedzieć czemu rozpadło sie jego małżęństwo, z jego czy z jej winy. To istotne, bo moze byc informacją jak on zachowuje sie w związkach. Mam nadzieję, ze nie myśli o niej już. Buziaki 3 em Oeil ----- To dotyczyło jego osoby. Problemy z dziećmi widac z jednej i drugiej strony, ale te sa emocjonalne, jednak sprawy urzędowe dotyczyc będą dzieci jego byłej, ale te sprawy potoczą sie pomyslnie dla niego. To rozstrzygnie sie zimą. Nie tak bardzo chodzi mu o pieniądze, on stawia na sukces i własny rozwój, otwieraja się przed nim nowe cele. Tu poczuje sie bezpieczny i będzie pełen radości, a dopiero za tym idzie miłość-pięknego uczucia i sex. Co Was czeka? Huśtawka-zmiany na lepsze, to znowu bezład i odczucia braku szczerości oraz zazdrość, to znowu polepszenie i znowu kłopoty. Z reguły nie zagladam w czyjeś sprawy bez jego zgody, ale Ty prosisz, ja nie moge odmówić, ale nie wiem na ile tarot powie prawdę. On nie mysli o niej. Wygląda, ze to z jej winy rozpad sie związek, poniewaz stale upatrywała w nim kłamstw. _________________________ 09:09 pelargoniaaaaaaaaaaaaa 18:53 pelargoniaaaaaa co mnie czeka w miłości i czy moje zycie się zmieni na lepsze anna ------- Czego Ty sie boisz? tzn nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć Takie postepowanie prowadzi stale do tego samego i wiesz o czym piszę no nie wiem ? To się zmieni najpóźniej koniec lata powinnaś być bardzo szcęśliwa, hmmm i jak bardzo. __ Tak wygladało, ze masz za soba nieudane partnerstwo, to wywołuje jakis niepokój. Nie wiem na jakich zasadach był to zwiazek, ale lęk, niepokój występuje -na mysl o facecie/związku. Jest niepokój, ja nie wiem z czego to wynika, dlatego napisałam to w formie pytającej. ______________________ 17:41 Wrozko kochana Zagladaj do nas czesciej ,buziaczki ----- Dzięki, zagladam, tez buziaki _______________________ 22:41 joaaasseek czy bede dalej z moim misiem ja 11 03 82 on 18 04 80 ----- Nie wiem z czyjej strony jest zły osąd, jesli są dzieci, to problem dotyczy własnie ich. Jest konflik, ale powinno sie ułozyć. ________________________ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargoniaaaaaaaaaaaaaa
to nie był zwiazek nie bylismy razem doznałam od tego człowieka wiele przykrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaartnama
____________________________ 08:39 namaartnama Tak, widac, że nastąpiło miedzy Wami porozumienie. Jestes szczęsliwa, bo odnalazłas swe miejsce na ziemi. Miłość Wasza jest namiętna i panuje zdrowy erotyzm, ale czeka Was jeszcze niepowodzenie i znowu staniesz na bezdrożu nie wiedząc co robić. To bedzie dotyczyło jakichś dokumentów/papierów. Jesli on wybiera się gdzies wyjechac, to prawdopodobnie dotyczyc bedzie tego wyjazdu, bo rozumiem, ze rozwodowy papiór i wys. alimentów ma w garści. Z rodzicami sie ułoży, ale oni mają częściowo rację. Jego problemy z dziećmi nadadzą złe relacje w Waszym związku. On podejmuje ważna decyzję być zwiazku z Toba, ale miłoscią sie nie kieruje. Witaj, zmartwiła mnie Twoja wróżba i nie bardzo wiem co myśleć. Tak, on od listopada jest rozwiedziony, alimentów nie płaci, bo nie ma własnych dzieci, tylko jego była ma swoje z poprz zwiazku. Ja mam synka. Z którymi dziećmi te problemy? On nie planuje zadnego wyjazdu,ale problemy urzędowe wyszły w kartach już którys raz. Kiedy to może nastąpić? Co to znaczy, ze nie kieruje sę miłością? Czym w takim razie? (wzgl materialnymi)? Co nas czeka w takim razie? Zerknij prosze jeszcze raz. Pozdrawiam 08:47 namaartnama Jeszcze jedna prośba: czy mozesz mi odpowiedzieć czemu rozpadło sie jego małżęństwo, z jego czy z jej winy. To istotne, bo moze byc informacją jak on zachowuje sie w związkach. Mam nadzieję, ze nie myśli o niej już. Buziaki 3 em Oeil ----- To dotyczyło jego osoby. Problemy z dziećmi widac z jednej i drugiej strony, ale te sa emocjonalne, jednak sprawy urzędowe dotyczyc będą dzieci jego byłej, ale te sprawy potoczą sie pomyslnie dla niego. To rozstrzygnie sie zimą. Nie tak bardzo chodzi mu o pieniądze, on stawia na sukces i własny rozwój, otwieraja się przed nim nowe cele. Tu poczuje sie bezpieczny i będzie pełen radości, a dopiero za tym idzie miłość-pięknego uczucia i sex. Co Was czeka? Huśtawka-zmiany na lepsze, to znowu bezład i odczucia braku szczerości oraz zazdrość, to znowu polepszenie i znowu kłopoty. Z reguły nie zagladam w czyjeś sprawy bez jego zgody, ale Ty prosisz, ja nie moge odmówić, ale nie wiem na ile tarot powie prawdę. On nie mysli o niej. Wygląda, ze to z jej winy rozpad sie związek, poniewaz stale upatrywała w nim kłamstw. """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" Witaj ponownie, jesteś niesamowita. Odnośnie jego byłej i rozstania mówił dokładnie to samo. Bardzo boję sie tych problemów z tamtymi dzieciakami, no bo co on poza zaangazowaniem moze tam mieć, poczekamy zobaczymy, ale nie umiem sobie tego wyobrazić. Buzaiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga wrozko
22:30 Droga wrozko Kiedys na tym forum mi wrozylas ,z nadzieja czekalam ,ze tu wrocisz .Pozdrawiam Cie cieplutko .Bardzo Cie prosze ponownie o wrozbe .Jak uloza sie relacje moje z mezczyzna o imieniu Slawek.Izabela ------ Troche nienajlepiej było miedzy wami i przykro, bo to sie urzeczywistniło, ale to powinno, a moze juz znikło, powinno sie poukładać, ale musicie wyjasnic sobie pewne nieznane Ci sprawy i wtedy bedzie szczęsliwy związek. Kochana wrozko,nie mam z nim kontaktu od 4 miesiecy ,kiedy by sie to mialo zmienic ?Piszesz ,ze musimy sobie wyjasnic jakies nieznane mi sprawy .Mysle ,ze takie sa napewno ,swiadczy o tym sposob zerwania kontaktu,czy Ty moze widzisz w kartach o co naprawde chodzi?Kiedy by mialo dojsc do spotkania miedzy nami?Bardzo prosze o odpowiedz Pozdrawiam Cie 3em Oeil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witajcie. _________________--- 10:35 pelargoniaaaaaaaaaaaaaa to nie był zwiazek nie bylismy razem doznałam od tego człowieka wiele przykrosci ---- Te przykrości zostały Ci bardzo głęboko, dlatego ten strach pokazują karty. Łączysz go z kazdym mężczyznom i to pokazały karty. Mężczyźni zyczliwi kręca sie koło Ciebie, ale Ty energetycznie ich odrzucasz, dlatego porzuć strach, ból, wybacz, by mogło przyjśc prawdziwe szczęście. Pozdrawiam i życzę by sie udało. ________________________________ 10:45 namaartnama Witaj ponownie, jesteś niesamowita. Odnośnie jego byłej i rozstania mówił dokładnie to samo. Bardzo boję sie tych problemów z tamtymi dzieciakami, no bo co on poza zaangazowaniem moze tam mieć, poczekamy zobaczymy, ale nie umiem sobie tego wyobrazić. Buzaiaki ----- Te kłopoty wynikaja z jego nieuporzadkowania spraw. Może chodzić o ojcostwo/opiekę nad tamtym nie jego dzieckiem (z byłą), jeśli podpisał takie papiery teraz bedzie chciał od tego odejść. On nie umie sobie z tym poradzić, nie chce o tym mówić. ________________________ 12:29 Droga wrozko 22:30 Droga wrozko Kiedys na tym forum mi wrozylas ,z nadzieja czekalam ,ze tu wrocisz .Pozdrawiam Cie cieplutko .Bardzo Cie prosze ponownie o wrozbe .Jak uloza sie relacje moje z mezczyzna o imieniu Slawek.Izabela Kochana wrozko,nie mam z nim kontaktu od 4 miesiecy ,kiedy by sie to mialo zmienic ?Piszesz ,ze musimy sobie wyjasnic jakies nieznane mi sprawy .Mysle ,ze takie sa napewno ,swiadczy o tym sposob zerwania kontaktu,czy Ty moze widzisz w kartach o co naprawde chodzi?Kiedy by mialo dojsc do spotkania miedzy nami?Bardzo prosze o odpowiedz Pozdrawiam Cie 3em Oeil ----- On czuł sie oszukany, uznał, że to związek degenerujący-konkretów nie umiem powiedzieć. Nie wiem po czyjej stronie jest ogromny ból i lęk przed spotkaniem. Stoi na bedrożu i nie umie podjąc decyzji. nie wie co ma robić, on błędnie ocenił całą Wasza sytuację, ale podejmie decyzję, będzie to dopiero z znaku wagi czyli jesienią. Karty radza byś zdała się na los. ____________________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga wrozko
Droga 3em Oeil ,dziekuje ze poswiecilas mi swoj czas.Wielkie buziaczki dla Ciebie .Wiesz bardzo trafnie ocenilas cala sytuacje .moja intuicja mi tez tak podpowiada.Czuje ,ze on sobie cos ubzdural,nawet nie probowal porozmawiac na temat swoich watpliwosci.Bol jest po mojej stronie ogromny ,po jego chyba lek przed spotkanie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargoniaaaaaaaaaaaaa
ja nie widze zadnego ktory by sie koło mnie krecił serio moze jestem slepa ale nikogo nie widze moze ty ich widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
3em czy mogę prosic o wrozbe? czy ułoża sie moje sprawy sercowe z Mariuszem?jestesmy po rozstaniu, ale ja tesknie, kocham go.wiem ze jest w tej chwili ktos inny.czy to jest powod ze nie mozemy byc razem?czy stanie sie cos co sprawi ze on przemysli jeszcze raz wszystko i wroci?Gabriela i Mariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna sukienka
Witaj. Moja data urodzenia 12.10.1987r. Właściwie to interesuje mnie tylko jedno. Czy jest dla mnie jakaś szansa na stały związek?? Jeśli tak to kiedy. Ja na razie totalna porażka... I już nie wiem czy mam się łudzić czy nie... I jeszcze jedno czy chłopak urodzony w lutym (dokładnej daty nie znam) pojawi się jeszcze w moim życiu?? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaartnama
witaj, kurczę nic mi o tym nie wiadomo, żeby podpiusał takie papiery, pytałam go kiedys to powiedział, ze tamte dzieci nie sa jego, nie są przysposobione i nie maja jego nazwiska. kiedy to wszystko moze nastąpić, ze sie wyda?Nie chciałabym znowu nerw już swoj limit na zatajanie spraw wyczerpał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witajcie. _______________ 13:06 Droga wrozko Droga 3em Oeil ,dziekuje ze poswiecilas mi swoj czas.Wielkie buziaczki dla Ciebie .Wiesz bardzo trafnie ocenilas cala sytuacje .moja intuicja mi tez tak podpowiada.Czuje ,ze on sobie cos ubzdural,nawet nie probowal porozmawiac na temat swoich watpliwosci.Bol jest po mojej stronie ogromny ,po jego chyba lek przed spotkanie .Pozdrawiam ---- Dzieki za ciepłe słowa. Pozdrawiam i niech sie szczęsci. _________________________ 13:12 pelargoniaaaaaaaaaaaaa ja nie widze zadnego ktory by sie koło mnie krecił serio moze jestem slepa ale nikogo nie widze moze ty ich widzisz ----- Kochana to jest na polu enegii, ta energia stoi przy Tobie i pragnie byś jej pozwoliła być z Tobą, ale Ty jej nie dopuszczasz. To Mniej więcej można podać taki przykład. Ktos dzwoni do Ciebie/puka do Twoich drzwi, ale TY słuchasz myzyki i to nie pozwala Ci usłyszec pukania, bo masz słuchawki w uszach. Te słuchawki to Twoje mysli, które nie pozwalają tym energią wejść by mogły sie urzeczywistnić. Nie wiem czy gorzej nie zagmatwałam Ci, ale chciała dobrze. Rada: Przychodzi zła mysl wrzuć ją do rzeki i popatrz jak odpływa i ciesz sie, ze popłyneła, ze masz wolne miejsce, a wtedy przyjdzie to co stoi koło Ciebie - prawdziwy facet. Brzmi to może nie tak, ale takie sa prawa natury. ___________________________ 13:15 gappa2 czy moge prosic o wrozbe? ---- Tak. Napisz pytanie, datę urodz. swoja i partnera. _______________________________ 13:56 migdal 3em czy mogę prosic o wrozbe? czy ułoża sie moje sprawy sercowe z Mariuszem?jestesmy po rozstaniu, ale ja tesknie, kocham go.wiem ze jest w tej chwili ktos inny.czy to jest powod ze nie mozemy byc razem?czy stanie sie cos co sprawi ze on przemysli jeszcze raz wszystko i wroci?Gabriela i Mariusz. ----- Tak, on ma kogoś, ale ma kłopoty z tą osobą. Z Wami wszystko sie powtórzy, spotkacie sie i znowu rozstaniecie. __________________ 15:41 czarna sukienka Witaj. Moja data urodzenia 12.10.1987r. Właściwie to interesuje mnie tylko jedno. Czy jest dla mnie jakaś szansa na stały związek?? Jeśli tak to kiedy. Ja na razie totalna porażka... I już nie wiem czy mam się łudzić czy nie... I jeszcze jedno czy chłopak urodzony w lutym (dokładnej daty nie znam) pojawi się jeszcze w moim życiu?? Z góry dzięki ------- Teraz jest niespełnie, brak spokoju i uczucie porazki, ale on pojawi sie jeszcze, juz teraz dokonuje wyboru, ale idylla bedzie krótka i znowu porażka. jest szansa i to zależy jak poprowdzicie te rozmowę. ___________________________ 08:24 namaartnama witaj, kurczę nic mi o tym nie wiadomo, żeby podpiusał takie papiery, pytałam go kiedys to powiedział, ze tamte dzieci nie sa jego, nie są przysposobione i nie maja jego nazwiska. kiedy to wszystko moze nastąpić, ze sie wyda?Nie chciałabym znowu nerw już swoj limit na zatajanie spraw wyczerpał. Pozdrawiam ----- byc moze nie podpisywał, ale problem papierowy bedzie, gdzies na czymś będzie lika i będą go łapac. Najlepiej wziąć prawnika, kiedy sprawa bedzie w toku. ____________________________ Pozdrawiam miło i wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***MYŚLI***
czy jest jakaś szansa i czy w ogóle cos z tego jeszcze będzie 30.lipiec 1967 16 kwiecień 1961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal
dziekuje 3em. ale jak mam to rozumiec ze sie spotkamy i znow rozstaniemy? bo jesli chodzi o takie zwykle spotkanie to owszem sa i potem nic z tego nie wynika...a jesli chodzi o powrót...wróci na krótko i znów zostawi?czym to moze byc spowodowane? ok.jest ktoś inny ale wiem ze on tej osoby nie kocha.czy jednak jest w nim jakies uczucie do mnie? dziekuje z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×