Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość 3em Oeil

3em Oeil [23.11] 18:44 pestkaM wrozko mam tez wazne pytanie dotyczy to mojej siostry blizniaczki data 22.05 1983 urodzilam sie godzine pozniej stad roznica w dacie co z jej ciaza?? czy wszystko bedzie dobrze?? bedzie dziewczynka czy chlopczyk? prosze tez o odpowiedz na moje pytania Moja data to 23.05.1983 powiedz wrozko co z praca?? skad sny w ktorych jest mnostow symboli?? wogole dziwne i co z miloscia? No właśnie bliźniaczki i podwójne zycie uczuciowe. Kart o urodziny i śmierć się nie pyta. Siostra musi byc spokojniejsza-stress wyrzucić, byc pod opieką lekarza i domagać się kontroli badania moczu. Pytałam o pracę, a wyszło, ze źle ulokowałaś uczucia, ale to się zakończy być moze już zakończyłaś. W drugiej sferze też nienajlepiej, ale zmiana będzie gwałtowna, a praca moze być prawie z dnia na dzień. Jeśli nie jesteś w trakcie załatwiania jakiejś pracy, to do końca roku się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
PestkaM. Sny musimy rozpoznać czy one sa prorocze, czy ostrzegawcze, czy też mające zupełnie inne podłoże. Sprawdź w senniku. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze mi sie uda
proponuje ci 3em Oeil zastrzec nicka na czarno bo sie podszywacze zleca zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
o co chodzi w tym topiku? kolejne wrozby? jesli tak to ja prosze o wrozbe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:52 rikitiki22 Czy w najblizszym czasie poznam jakiegos fajnego i dobrego faceta? 8.10.1984 Jesteś w roku ryzyka, jak jesteś odważna to z pewnością się uda. Ale karty mówią "nie", bo jesteś niecierpliwa. Przy tak postawionych warunkach przez Ciebie zdecydowanie - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Llupita witam. A co chcesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
12:36 Petrosa mi poproszę 11.07 1968 - uczucia Petrosa. Witam Cię. Dążysz do wolności/ niezależności. I aż do następnych urodzin mozesz dokonać wiele zmian także w życiu uczuciowym. Jeśli jesteś w związku destrukcyjnym, to nikt za Ciebie tego nie załatwi. Masz silna wolę i możesz podjąć nowe i ważne przedsięwzięcie lub zacząć stare po nowemu. Sorka za dwuznaczność, ale brak bliskiego kontaktu nie pozwala mi jednoznacznie określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tak dla mego brata: uczucia i praca 16.11.1969 oraz dla przyjaciela 21.11.1959 bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaaaaaaaaaaaaaa
uczucia - 13.04.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Dzięki, ze dałaś znać. Brak kontaktujest dodatkowym utrudnieniem dla mnie, dlatego jeszcze raz dzięki. Pozdro. i by jak najlepiej się poukładało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Bozenka, spróbuję, ale imię lub chociaż pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em Oeil
Bożenna 13:30 Bożenna a moze tak dla mego brata: uczucia i praca 16.11.1969 oraz dla przyjaciela 21.11.1959 bardzo proszę Brat Praca:Jeśli nie pracuje usunie przeszkody i będzie miał wiele dobrych okazji szczególnie jak zajmuje śię twórczością np. urządzaniem czegoś. Gdy pracuje, to nastąpi zakończenie pewnego etapu, ale on wie o tym i zacznie wdrażać nowe plany. U : huśtawka-pragnienia, emocje, zburzenie i stale pragnie czegoś więcej. Nie trafnie dokonuje osądu w związku, kompleks nizszości, niezdecydowanie i brak cierpliwości nie pomaga. Resztę póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaania
a może dla mojego męża? praca i uczucia karol 20 11 1963 i dla mnie 24 03 1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakka
02 04 1981 uczucia i praca prosze barrrdzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
wpisywalam sie juz wczesniej, ale bez pytania ur 150479 czy jest w moim otoczeniu mnie mezczyzna, ktory sie mna interesuje w ukryciu, mysli o mnie cieplo, nie chcac sie do tego przyznac i ujawnic? to bardzo wazne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
czy jest szansa ze dzis dostane odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Bożenna Sorka, ale nie zawsze mogę odpisać,nawet tak jak wczoraj byłam gotowa do odp. ale musiałam innym oddaćdostęp do kompa. Cd. Boguś P: Czuję, ze nie masz pracy,dlatego tylko w tym kierunku odpowiem. Jeśli znajdziesz pracę do końca grudnia zadawalającej, to dopiero znajdziesz pod koniec lata przyszłego roku i wtedy bedziesz wpełni usatysfakcjonowany. TY sam wiesz jaką masz przeszkodę w podjęciu pracy - usuń ją i bedzie ok. U:Lubi dominować nad partnerem. Potrzebuje niezalezności i odbudowy wspólnego życia. Małżeństwa nie akceptuję, bo lubi nowe przygody. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
13:36 marikaaaaaaaaaaaaaa uczucia - 13.04.1989 W miłości cenisz szczerość spokój. Pojawia się, albo już jest nowa miłość, ale to szarpanina, nierealne plany, brak rzeczywistości i samooszukiwanie się. Sorka, ale tak wyszło. Pamiętaj jednak to nie karty bują nasze życie, ale my sami. Najsamlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
a ja 10.1.1978 co mi przyniesie los? jak dalej sie potoczy moje zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:55 lupita czy jest szansa ze dzis dostane odpowiedz? Przykro mi, ze Cie zawiodłam, ale w poniedziałek rano odp. jesli to jeszcze Cie urzadza. Dziś karty nie mogę pytać. Wahadełko powiada dzisiaj nie. Serdeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Żegnam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
urzadza, oczywiscie, tylko ze wlasnie jutro wydarzy sie cos w moim zyciu i dlatego chciala ta odpowiedz dzis, a czy jutro rano kolo 7.00 bedzie to mozliwe? tak zebym przeczytala przed wyjsciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy osoba ktora niedawno poznalam jest zainteresowana moja osoba , czy nasza znajmosc przerodzi sie w cos wiecej , czy to moze nie ten( 26.11.1978) Co z ta osoba 26.10.1980? Czy odezwie sie jeszcze do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i ja sprobuję ;) 22.12.1989 10:50 jak to sie w mym zyciu uczuciowym ulozy....czy uda mi sie nawiazac kontakt choc na stopi kolezenskiej z chlopakiem,ktory podoba mi sie 1,5miesiaca? mam jakiegos cichego wielbiciela chociaz? bardzooo prosze o opd 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
10:19 lupita urzadza, oczywiscie, tylko ze wlasnie jutro wydarzy sie cos w moim zyciu i dlatego chciala ta odpowiedz dzis, a czy jutro rano kolo 7.00 bedzie to mozliwe? tak zebym przeczytala przed wyjsciem? Ta sfera jest dla Ciebie najważniejsza. Tak jest, ale on nie jest aż tak zainteresowany, on jest niemożliwy do osiągniecia. Ujawni się, nastąpi pełnia szczęścia, a później rozczarowanie. Ale TY mnie kobieto narażasz na wczesne wstawanie. Sorka, ale tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
CZy ty naprawdę musisz potwierdzac swoja przydatność w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×