Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość 31lipca
Witam!!! Chcialabym sie dowiedziec co bedzie z moja praca i kiedy moge liczyc na spotkanie drugiej polowki;> moja data urodzenia: 31 lipca 1981 Z gory dziwkuje i pozdrawiam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31lipca
dziekuje oczwiscie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4vrrr
czy załapię się na zbieranie owocu dorota 140982 i jak długo będe mogła tam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. __________________________________ 19:32 werda 92 chciałabym spytać, czy coś zmieni się w mej zawodowej sferze. kiedy znajdę pracę, czy będę do niej dojeżdżać i czy się w niej utrzymam. może można ustalić, czemu tak się złożyło ze przez 2 lata 4 razy pracę zmieniałam. Anna 17.11.1982 --------- Ty powinnaś byc szefem, a nie podwładnym, taka karma. Jestes odpowiedzialna i liczy się w Twoim zyciu kariera zawodowa. Do tej pory brak tego co chciałabys robic, stąd zmiana pracy. Do końca roku nic się specjalnie nie zmieni w dalszym ciągu bezczynność i kłopoty finansowe. Będziesz rezygnowac z pracy, która wg. Ciebie nie jest powołaniem dla Ciebie. Nie wiem czy pracujesz, jesli nie , to pod koniec sierpnia i później w listopadzie jest szansa na pracę dla Ciebie, a jesli pracujesz, to w tych m-cach będziesz ją zmieniać. _________________________________________ Anna 17.11.1982XENIA2000 Witam chciałabym zapytać czy bede szczesliwa z mężczyzną z którym jestem i czy wezmiemy slub ewa 15 06 1981 i adam 15 09 1975 ---------------------- To niepewny związek, brak w nim szczerości i panuje zazdrość. Jest tylko wspólnota duchowa. Ślubu nie widać. _________________________________________ 31lipca Witam!!! Chcialabym sie dowiedziec co bedzie z moja praca i kiedy moge liczyc na spotkanie drugiej polowki;> moja data urodzenia: 31 lipca 1981 Z gory dziwkuje i pozdrawiam ;> 31lipca dziekuje oczwiscie ----------- Z pracaąnie widać nowych dobrych mozliwości, karty mówią, że w kazdej chwili możesz robić coś innego. W uczuciach idą zmiany ku lepszemu. Spotkasz kogoś i miłośc będzie pełna oddania, ale to kroi się z początkiem wiosny. ___________________________________________ 4vrrr czy załapię się na zbieranie owocu dorota 140982 i jak długo będe mogła tam pracować? -------- Będą przeszkody i raczej tej pracy nie podejmiesz, ale widzę, że jakaś inna praca będzie. _________________________________________ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. 3em Oeil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata..
kiedy wyjde za maz i czy bede miec dziecko (26111978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. ___________________________________ malgorzata.. kiedy wyjde za maz i czy bede miec dziecko (26111978) --------- Łatwiej zapytać faceta z którym jesteś w związku to pewniejsze niż słowa wrózki. Jesli ustalony termin jest w znaku wodnika, to tak będzie, a jesli nie, to za 17 m-cy, o dziecku karty nic nie chcą powiedzieć. Pamietaj, że termin w kartach jest wielką trudnością by dokładnie go przybliżyć. ________________________________________ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4vrrr
dziękuję proszę zobacz(jeśli można jeszcze raz pytać karty o pracę0 w kartach z czym związana/kiedy będzie ta inna praca dorota140985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wrozko
Jakze sie ciesze ,ze wrozilas na forum !Zagladalam tu co jakis czas ,bo bylas tak serdeczna i mila osoba ,ze trudno Cie zapomniec.Mialam nadzieje ,ze tutaj powrocisz.Prosze powiedz czy bedziesz jeszcze ciag dalszy mojej znajomosci ze Slawkiem .Co czeka mnie w zyciu uczuciowym ? Iza.Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie wrozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata..
wrozko dziekuje ale mam jeszcze pytanie nie zrozumialam tego " Jesli ustalony termin jest w znaku wodnika, to tak będzie" tzn najpierw musze go o to zapytac? tylko chodzi o to, ze ja nie chce tego robic, mam wielka nadzieje, ze wkoncu sam zacznie rozmowe nt ja po prostu nie chce naciskac. czy mozesz mi jeszcze sprawdzic, kiedy czeka mnie wyprowadzka z domu tzn czy karty sa w stanie wskazac mniej wiecej nie chodzi o konkretna date i czy znajde prace w najblizszym czasie i bedzie to praca w zawodzie. serdecznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam serdecznie. Teraz tylko chce uspokoić, a jutro odpowiem. Pozdrowienia gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 17.11.82
czy jest mi pisane małżeństwo? czy znam już swego męża? kiedy spotkam kogoś kto mnie szczerze pokocha? czy Karty wskazują na to, co człowiek w sobie powinien zmienić? Czy coś odmieni się na lepsze w mym życiu, teraz ani miłości ani pracy nie mam. Czemu tak się dzieje, czy Karty są w stanie coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 17.11.82
jak poznam i kiedy miłosc? przyszłego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1983
Witam, czy znajdę moją drugą połówkę? (01.01.1983). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam serdecznie. ________________________________ 19:19 4vrrr dziękuję proszę zobacz(jeśli można jeszcze raz pytać karty o pracę0 w kartach z czym związana/kiedy będzie ta inna praca dorota140985 ------------------- Praca ta związana jest z intelektem, tu widać kształcenie. Nie mamy bezpośredniego kontaktu, więc odpowiem: to stanowisko samodzielne związane z wiekszymi poborami. Pozdrawiam cieplutko. __________________________________________ 11:31 Dobra wrozko Jakze sie ciesze ,ze wrozilas na forum !Zagladalam tu co jakis czas ,bo bylas tak serdeczna i mila osoba ,ze trudno Cie zapomniec.Mialam nadzieje ,ze tutaj powrocisz.Prosze powiedz czy bedziesz jeszcze ciag dalszy mojej znajomosci ze Slawkiem .Co czeka mnie w zyciu uczuciowym ? Iza.Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie wrozko. ----------------------- Dzieki za miłe i ciepłe słowa. Przykro mi, ale teraz sa skutki wczesniejszych działan, które to doprowadzaja do konfliktu. Ten związek nie ma powodzenia. Jesli zamkniesz ten związek, to powodzenie i piekna miłość stoi juz przy Tobie, a sex bedzie upojny. To powinno sie zrealizować się do jesieni przyszłego roku. Pozdrawiam całym sercem i zyczę wszystkiego naj... ___________________________________________ 15:52] malgorzata.. wrozko dziekuje ale mam jeszcze pytanie nie zrozumialam tego " Jesli ustalony termin jest w znaku wodnika, to tak będzie" tzn najpierw musze go o to zapytac? tylko chodzi o to, ze ja nie chce tego robic, mam wielka nadzieje, ze wkoncu sam zacznie rozmowe nt ja po prostu nie chce naciskac. czy mozesz mi jeszcze sprawdzic, kiedy czeka mnie wyprowadzka z domu tzn czy karty sa w stanie wskazac mniej wiecej nie chodzi o konkretna date i czy znajde prace w najblizszym czasie i bedzie to praca w zawodzie. serdecznie dziekuje. --------- Małgoniu, karty powiedziały o terminie jakoby on był znany, jesli z Toba nie rozmawiał, to mogłabyć rozmowa z jego rodzicami - do takiego terminu sie przymierzają czyli stycz./luty lub kwiecień/maj. Tak, widac, że skonczy się zła passa i wyprowadzisz sie z domu w okolicę starego miasta w sensie zabytkowego, to moze być juz tej jesieni. Tam będą kłopoty z pracą, a co za tym idzie kłopoty finansowe. Pozdrawiam serdecznie. _________________________________________ 23:00 anna 17.11.82 czy jest mi pisane małżeństwo? czy znam już swego męża? kiedy spotkam kogoś kto mnie szczerze pokocha? czy Karty wskazują na to, co człowiek w sobie powinien zmienić? Czy coś odmieni się na lepsze w mym życiu, teraz ani miłości ani pracy nie mam. Czemu tak się dzieje, czy Karty są w stanie coś na ten temat powiedzieć? 23:23 anna 17.11.82 jak poznam i kiedy miłosc? przyszłego chłopaka ---------------- Aniu Kochana, pytasz o małżeństwo, czy znasz mężą i czy ktoś cie pokocha, znaczy jak znasz juz męża to on Cię nie kocha, a co za tym idzie Ty jego też nie, to po co taki związek, sorry za dygresję. Teraz karty. Tak, znasz swoje męża, to człowiek głęboko moralny. Karty mówią, że jakaś praca jest, stoi koło Ciebie, jesli nie pracujesz to wkrótce zaczniesz pracować. Rada: Karty radzą bys sie nie spieszyła i była wytrwała i masz liczyć tylko na siebie. Masz zaplanowac, pzremysleć i dopiero wykonać. To strategia do osiągnięcia samoświadomości, taka jest Twoja karma. Zastosujesz rade i bedzie dobrze. Pozdrawiam. _______________________________________________ 15:18 mała1983 Witam, czy znajdę moją drugą połówkę? (01.01.1983). Pozdrawiam ------- Na razie nic nie widać, tylko flirtowanie. Pozdrawiam _______________________________________________ Życzę Wszystkiego miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil proszę o prognozę dla układu: dorota 16.04.1979 Tomasz 28.11.1983 Co mnie czeka w przyszłosci...? proszę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wrozko
Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozpaczy
Witaj 3em Oeil.Dawno temu wrozylas mi juz na tym forum .Wowczas wszystko sie sprawdzilo.Dlatego znow poprosze cie o wrozbe .Spotykalam sie z pewnym mezczyzna przez wiele lat,oboje bylismy w zwiazkach.Postanowilismy tak to ciagnac ze wzgledu na male dzieci.Bylo to prawdziwe i szczere uczucie z obu stron.W zeszlym roku on postanowil zakonczyc to wszystko ,plakal odchodzac .Nie znam przyczyny jego odejscia i przekreslenia moich marzen o wspolnej przyszlosci. Nie wyjasnil mi tego mimo prosb.Czy on wroci jeszcze do mnie ? Tesknie za nim bardzo i nie moge zapomniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc..
prosze o sprawdzenie czy ozenie sie z osoba z ktora jestem kiedy mialoby to nastapic (21081973)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozko kochana
Czy ty do nas wrocisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też poproszę***
Bardzo mnie ciekawi, czy mój dawny znajomy jeszcze sie do mnie odezwie, czy uda nam sie wyjaśnic wszystko, on 16.04.1961r. I jak moje sprawy sercowe... ;-) Ja 30.07.1967 Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam serdecznie. ______________________________ 13:37końcówka 3em Oeil proszę o prognozę dla układu: dorota 16.04.1979 Tomasz 28.11.1983 Co mnie czeka w przyszłosci...? proszę i pozdrawiam ------------------- Jeśli jakis konflikt zaistniał, to zostanie pokonany. Na Wasze drodze śa przeszkody, ale będą pokonane i zapanuje namiętność oraz zdrowy erotyzm. Widac też pragnienie dziecka. ___________________________________ 14:31 Dobra wrozko Dziekuje bardzo za odpowiedz. -------------- Bardzo proszę . _________________________________ 12:43 glos rozpaczy Witaj 3em Oeil.Dawno temu wrozylas mi juz na tym forum .Wowczas wszystko sie sprawdzilo.Dlatego znow poprosze cie o wrozbe .Spotykalam sie z pewnym mezczyzna przez wiele lat,oboje bylismy w zwiazkach.Postanowilismy tak to ciagnac ze wzgledu na male dzieci.Bylo to prawdziwe i szczere uczucie z obu stron.W zeszlym roku on postanowil zakonczyc to wszystko ,plakal odchodzac .Nie znam przyczyny jego odejscia i przekreslenia moich marzen o wspolnej przyszlosci. Nie wyjasnil mi tego mimo prosb.Czy on wroci jeszcze do mnie ? Tesknie za nim bardzo i nie moge zapomniec . ---------- A co ja wiem o Tobie-nic, ani daty, ani imienia. Przykro mi, ale nie wróci. W jego rodzinie zapanowały pozytywne układy i postanowił zaoopiekować sie rodziną. __________________________________________ 13:00 gosc.. prosze o sprawdzenie czy ozenie sie z osoba z ktora jestem kiedy mialoby to nastapic (21081973) --------- Przykro mi, ale nie. __________________________________________ 18:04 Wrozko kochana Czy ty do nas wrocisz? ------------------- Kochana przeciez jestem. __________________________________________ 18:17 Ja też poproszę*** Bardzo mnie ciekawi, czy mój dawny znajomy jeszcze sie do mnie odezwie, czy uda nam sie wyjaśnic wszystko, on 16.04.1961r. I jak moje sprawy sercowe... Ja 30.07.1967 Gośka ----------------- Widać, ze nastąpi pojednanie, a więc masz szansę. On ma problemy z kimś kto dominuje w jego życiu, ale układ z Tobą go satysfakcjonuje, on próbuje sobie to wszystko poukładać, wyjaśnić. Ja myslę, że się dogadacie, będą oświadczyny i pomyslne małżeństwo. ________________________________________________ Pozdrawiam z całego serca i niech spełnią sie dobre wrózby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.07.2009] 13:37końcówka 3em Oeil proszę o prognozę dla układu: dorota 16.04.1979 Tomasz 28.11.1983 Co mnie czeka w przyszłosci...? proszę i pozdrawiam ------------------- Jeśli jakis konflikt zaistniał, to zostanie pokonany. Na Wasze drodze śa przeszkody, ale będą pokonane i zapanuje namiętność oraz zdrowy erotyzm. Widac też pragnienie dziecka. podobno za wróżby sie nie dziekuję, ale jestem wdzięczna... :) powiedz mi tylko, proszę, czy on jest szczery wobec mnie, czy też sie tylko bawi? Czy jest ktos inny? Czy on cos do mnie czuje? Kiedyś mi wróżyłaś - wszystko sie sprawdziło... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salyyy
Agnieszka, 150479 czy uda mi sie kiedys uwolnic od mysli o pewnym facecie, ktory ma mnie gdzies i z ktorym nie mam kontaktu? jesli tak to kiedy... nie znam jego daty ur. wpisalam sie z pytaniem na innym topiku, ale tam juz chyba nie dostane odp. Pozdrawiam :) L :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. ___________________________ 07:50 końcówka 22.07.2009] 13:37końcówka podobno za wróżby sie nie dziekuję, ale jestem wdzięczna... powiedz mi tylko, proszę, czy on jest szczery wobec mnie, czy też sie tylko bawi? Czy jest ktos inny? Czy on cos do mnie czuje? Kiedyś mi wróżyłaś - wszystko sie sprawdziło... pozdrawiam. ------ Miło mi, dobre słowo jest podziekowaniem. On jest osamotniony i czuje gorycz tej samotności, bo fakty jego zdaniem zostały źle ocenione. jego serce w tej chwili zajmuje samotność i gorycz. Nie bawi się Twymi uczuciami. Zawsze powiadam, że to co mówia karty nie jest wyrokiem, to Ty decydujesz co zrobić. Jeśli zakończysz ten związek pojawi się ktoś inny. Karty radzą byś zajrzała w głąb siebie i przeanalozowała co jest dobre dla Ciebie. Pozdrawiam. _________________________________________ 09:10 salyyy Agnieszka, 150479 czy uda mi sie kiedys uwolnic od mysli o pewnym facecie, ktory ma mnie gdzies i z ktorym nie mam kontaktu? jesli tak to kiedy... nie znam jego daty ur. wpisalam sie z pytaniem na innym topiku, ale tam juz chyba nie dostane odp. Pozdrawiam ------- Wkrótce to nie nastąpi. Zostaw maila, napiszę, co masz zrobić. Pozdrawiam. ___________________________________ Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallyyyyyy
Dzięki. Moj mail creepy7@o2.pl Pisalam do Ciebie kilka razy, podawalam swoj mail, ale nie odpisywalas, zapewne mialas klopoty osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witaj. _________________________ 09:29 [zgłoś do usunięcia] Sallyyyyyy Dzięki. Moj mail creepy7@o2.pl Pisalam do Ciebie kilka razy, podawalam swoj mail, ale nie odpisywalas, zapewne mialas klopoty osobiste. ------ Sory wielkie, ale nie kojarzę bym widziała ten @. Zaraz napiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil. Witam. ___________________________ 07:50 końcówka 22.07.2009] 13:37końcówka podobno za wróżby sie nie dziekuję, ale jestem wdzięczna... powiedz mi tylko, proszę, czy on jest szczery wobec mnie, czy też sie tylko bawi? Czy jest ktos inny? Czy on cos do mnie czuje? Kiedyś mi wróżyłaś - wszystko sie sprawdziło... pozdrawiam. ------ Miło mi, dobre słowo jest podziekowaniem. On jest osamotniony i czuje gorycz tej samotności, bo fakty jego zdaniem zostały źle ocenione. jego serce w tej chwili zajmuje samotność i gorycz. Nie bawi się Twymi uczuciami. Zawsze powiadam, że to co mówia karty nie jest wyrokiem, to Ty decydujesz co zrobić. Jeśli zakończysz ten związek pojawi się ktoś inny. Karty radzą byś zajrzała w głąb siebie i przeanalozowała co jest dobre dla Ciebie. Pozdrawiam. Czyli mam rozumieć, że on raczej nic do mnie nie czuje... Czy są w jego życiu inne kobiety, oprócz mnie? Czy widzisz związek między nami...? Kiedyś radzilaś mi bym, ze strachu przed samotnoscią, nie walczyla z wiatrakami. Zgadłaś, małżeństwo sie rozpadło; ten związek jest pierwszym po rozwodzie i chcę wiedzieć... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy się zda
Witaj Wróżko! Bardzo chciałam prosić o wróżbę. Jestem z kimś od dłuższego czasu i chciłabym sie dowiedzieć czy jest szansa że wkońcu się pobierzemy. Monika 23.03.79 i Darek 05.06.78. On wspomina coś o małżeństwie ale nic konkretnie nie deklaruje. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpecjaa
Witaj Wróżko, Czy istnieje możliwość odezwania się do Ciebie na maila. Czy podajesz swój adres @? Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpecjaa
Proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×