Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Witaj, wróżko! Czy mam szansę, ze rozwinie się coś miedzy nami? Ja - Ela 4.09.1964, on Piotr - 1.08.1962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpecjaa
Doczytałam, że to ja mam zostawić swój mail. Tak zatem zrobię: krokodylica7@tlen.pl - i bardzo proszę o kontakt. Będę czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1983
Witam, dziękuję za poprzednią wróżbę. Co Pani widzi w kartach na temat mojej przyszłości?. Kamila 1.1.1983r Kamila. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuniiaa
jesli mozesz napisz mi na maila niiuuniiaa1@wp.pl 04.04.1983 - to mojego chlopaka czy moglabys cos napisac co sie wydarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuniiaa
ma na imie Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. ___________________________ 07:50 końcówka Czyli mam rozumieć, że on raczej nic do mnie nie czuje... Czy są w jego życiu inne kobiety, oprócz mnie? Czy widzisz związek między nami...? Kiedyś radzilaś mi bym, ze strachu przed samotnoscią, nie walczyla z wiatrakami. Zgadłaś, małżeństwo sie rozpadło; ten związek jest pierwszym po rozwodzie i chcę wiedzieć... pozdrawiam serdecznie -------- Pytałas o uczucia, jego aktualne - karty pokazały tak jak napisałam, ale na samym poczatku przeczytałaś, co było napisane? POKONACIE PRZESZKODY....-przeczytaj raz jeszcze. Karty radziły byś...przeczytaj co napisałam. On chce być z Tobą, jednak karty na dzień dzisiejszy nie pokazują jakiejś romantycznej miłości jaką my kobiety chciałybyśmy. Teraz jest lęk, samotność i obawa. Skoro samotność, to nie ma żadnej kobiety. Przepraszam, ale to szczerość co wyczytałam w kartach. Będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie. _____________________________________ 15:35 czy się zda Witaj Wróżko! Bardzo chciałam prosić o wróżbę. Jestem z kimś od dłuższego czasu i chciłabym sie dowiedzieć czy jest szansa że wkońcu się pobierzemy. Monika 23.03.79 i Darek 05.06.78. On wspomina coś o małżeństwie ale nic konkretnie nie deklaruje. Z góry dziękuję! ------------ Witaj. Karty pokazują, że te Wasze relacje się powtarzają-tzn, że odchodzicie i schodzicie się lub jakiej sprzeczki, ale w końcu zostanie uwieńczone małżeństwem. Myslę, że to może być w przyszłym roku wrzesień/październik. _______________________________________ 15:41 Pulpecjaa Witaj Wróżko, Czy istnieje możliwość odezwania się do Ciebie na maila. Czy podajesz swój adres @? Pozdrawiam. 15:52 Pulpecjaa Proszę. Pulpecjaa Doczytałam, że to ja mam zostawić swój mail. Tak zatem zrobię: krokodylica7@tlen.pl - i bardzo proszę o kontakt. Będę czekać. ------- Witaj. Wczoraj wysłałam @ doCiebie. _________________________________________ 15:54 ely Witaj, wróżko! Czy mam szansę, ze rozwinie się coś miedzy nami? Ja - Ela 4.09.1964, on Piotr - 1.08.1962 --------- Piotr uważa, ze jest szansa byście byli razem, ale Ty uznałaś, że miedzy Wami są komplikacje nie do rozwiązania. Karty mówią, ze związku miedzy Wami nie będzie. ______________________________________ 15:58 mała1983 Witam, dziękuję za poprzednią wróżbę. Co Pani widzi w kartach na temat mojej przyszłości?. Kamila 1.1.1983r Kamila. Serdecznie pozdrawiam ------ Witam. A co chcesz wiedzieć nt. przyszłości? Og. ból lub niegodziwość, których mogłaś sie ustrzec. Bezsilność. _____________________________________ 16:16 niuuniiaa jesli mozesz napisz mi na maila niiuuniiaa1@wp.pl 04.04.1983 - to mojego chlopaka czy moglabys cos napisac co sie wydarzy ? 16:22 niuuniiaa ma na imie Artur --------- @ do Ciebie nie pisałam, pytasz mnie tu, więc odpowiem. Na podst. tej daty i pytania, powiem, ze cos zrealizuje się na planie rzeczywistym, to coś jest związane z pieniążkami-nie wiem on jest sportowcem czy bierze udział w jakiejś imprezie, czy czyms związanym z papierami, ale to jest pomyslne, jest poprawa. __________________________________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo:* a może powiesz coś o miłości.. czy bedzie się dobrze układało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:56 [zgłoś do usunięcia] 3em Oeil. Witam. ___________________________ 07:50 końcówka Czyli mam rozumieć, że on raczej nic do mnie nie czuje... Czy są w jego życiu inne kobiety, oprócz mnie? Czy widzisz związek między nami...? Kiedyś radzilaś mi bym, ze strachu przed samotnoscią, nie walczyla z wiatrakami. Zgadłaś, małżeństwo sie rozpadło; ten związek jest pierwszym po rozwodzie i chcę wiedzieć... pozdrawiam serdecznie -------- Pytałas o uczucia, jego aktualne - karty pokazały tak jak napisałam, ale na samym poczatku przeczytałaś, co było napisane? POKONACIE PRZESZKODY....-przeczytaj raz jeszcze. Karty radziły byś...przeczytaj co napisałam. On chce być z Tobą, jednak karty na dzień dzisiejszy nie pokazują jakiejś romantycznej miłości jaką my kobiety chciałybyśmy. Teraz jest lęk, samotność i obawa. Skoro samotność, to nie ma żadnej kobiety. Przepraszam, ale to szczerość co wyczytałam w kartach. Będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie. _____________________________________ serdecznie pozdrawiam wątpliwosci moje wynikają z faktu, że chłopak jest młodszy, ma dziecko i byłą dziewczynę, którą z racji wizyt u dziecka widuje i która, jak sądzę, chce do niego wrócić... nie chcę sie kolejny raz \"przejechać\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vasabii (niiuuniiaa1@wp.pl) Dziękuję bardzo:* a może powiesz coś o miłości.. czy bedzie się dobrze układało? -- te konto to moje drugie konto. pierwsze to niuuniiaa. a wiec chcialabym sie dowiedziec cos o milosci Artur- 04.04.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpecjaa
Wróżko dziękuję za odzew, napisałam maila. :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. ____________________________ 10:55 [zgłoś do usunięcia] vasabii (niiuuniiaa1@wp.pl) vasabii (niiuuniiaa1@wp.pl) Dziękuję bardzo:* a może powiesz coś o miłości.. czy bedzie się dobrze układało? -- te konto to moje drugie konto. pierwsze to niuuniiaa. a wiec chcialabym sie dowiedziec cos o milosci Artur- 04.04.1983 ------- Zły okres dla WAs. Napiszę @ do Ciebie. ________________________________ 11:04 [zgłoś do usunięcia] końcówka a poza tym uwielbia umawiać się z dziewczynami z netu... ----------- Wyłącz mu kompa. ; ________________________________ .07.2009] 21:35 [zgłoś do usunięcia] Pulpecjaa Wróżko dziękuję za odzew, napisałam maila. Pozdrawiam serdecznie. ------- odpisałam. _______________________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda82
jestem z 17.11.1982 co o mnie przemek z 17.08.1983 czy myślli o powrocie do mnie, czy go coś hamuje? -Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. _______________________ 00:15 [zgłoś do usunięcia] werda82 jestem z 17.11.1982 co o mnie przemek z 17.08.1983 czy myślli o powrocie do mnie, czy go coś hamuje? -Anna ------- Nie, nie wróci. On jest na rozdrożu i nie bardzo wie co zrobić, strach go paraliżuje. Przed pojawiły się nowe okoliczności, osoba despotyczna i jest jej podporządkowany, jest to kobieta. ____________________ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliannnnatalia
Hej, znowu jesteś :) pisałam do Ciebie kiedyś i mi wróżyłaś :0 nawet kilka miesiecy temu, kontaktowałyśmy się na maila, ale nie miałas czasu, wiec darowałyśmy sobie :) napisszę jeszcze raz mojego maila : natnat79@interia.pl jesli bedziesz miałąa czas to napisze pytania , ale na priv całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witaj nataliannnnatalia. Dopiero dziś zajrzałam, zaraz napiszę maila. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizunia1978
Vitaj 3em Oeil, Czytam forum i zastanawiam się czy mogłabyś pomóc i mi... Najchętniej prosiłabym o kontakt mailowy, jeśli jest to możliwe... Mam tylko jedno pytanie? Jeśli zechciałabyś mi pomóc proszę o kontakt na maila: gizunia1978@op.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witaj. ------ 17:41 [zgłoś do usunięcia] gizunia1978 Vitaj 3em Oeil, Czytam forum i zastanawiam się czy mogłabyś pomóc i mi... Najchętniej prosiłabym o kontakt mailowy, jeśli jest to możliwe... Mam tylko jedno pytanie? Jeśli zechciałabyś mi pomóc proszę o kontakt na maila: gizunia1978@op.pl Z góry dziękuję ---- Zaraz napiszę, przepraszam, ale dopiero teraz zajrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga26
Ponownie witam, czasem zaglądam na forum i ponawiam swoją prośbę o wróżbę. "Witam, piszesz że jeśli ktoś Cię potrzebuje może zostawić e-maila. Więc pytam, czy coś się zmieni w moim życiu uczuciowym i czy ktoś koło mnie w końcu się pojawi? Agnieszka ur. 04.07.1981 marsik103@onet.eu Pozdrawiam" Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1983
od 2 miesięcy jestem z super chłopakiem (ur. 1.10.1978) ja 01.01.1983 czy to miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.8ona1.8
jeśli możesz to proszę napisz mi na maila o uczuciach, 17.06.91, promyczek.a-p@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka82
18.06.1982 - Czy poznam w najblizszym czasie wartosciowego mezczyzne? czy uda mi sie wyjechac i zrobic kariere w stolicy? niezapominajka82@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1127
witam Bardzo prosze wróżko odezwij sie do mnie na maila kama1127@o2.pl, mam pytanie ale nie chcialabym go zadawac na forum. Pozdrawiam Bardzo prosze o szybki kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31lipca
Czy ktos tu jeszcze zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. Maile jakie zostawiliście skrzętnie skopiowałam i proszę spodziewać się odpowiedzi na poczcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karli77
Witam , chciałabym zapytać kiedy wyjdę za mąż i jak będzie miał na imię mój mąż??to moja data urodzenia 17.10.1987 a adres email na który proszę o odpowiedź to karli77@interia.pl z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zajrzysz 3em oeil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przeprowadzka to dobry pomysł,czy w tym roku sie zakocham i czy bede mniała dzieco 03031986 ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaMia
Witam, chciałabym się dowiedzieć czy w tym roku zajdę w ciążę? Pozdrawiam serdecznie, Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×