Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Smitty, popieram w całej rozciągłości :D zaglądaczka , miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę cicho, wytrąbilam calego Żywca i moze dlatego nie nadązam za Wami, chyba nie dam dziś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz trochę liczb... zdziwicie się... do tej pory mamy 1305 wpisów, topik trwa 7 dni, choć pierwszy zaczął się późnym wieczorem, co oznacza ok 186-187 wpisów dziennie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prosze bardzo, prawda ze to najlepsze piwenko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty, czytałam o \"Twoich\" panach z US i coś mi się widzi, że robimy w jednym fachu. Ja też miałam ostatnio odwiedziny, ale trochę dłuższe bo z UKS :), tyle, że nie ja ich podejmowałam , bo siedzę w domu na dłuższym zwolnieniu. Ale podobno było bardzo wesoło panom się nic nie chciało :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka, to bardzo prawdopodobne :) stąd moje lekkie zboczenie zawodowe ;) - cyfry, liczby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was wiernie ale zagadalam sie na gg , obiecuje poprawe:) a na dzis zegnam mile Panie i Panow jak sie pojawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was już pożegnam na dzisiaj bo jeszcze kniga na mnie czeka, a tu już taka pora...zajrzę jutro papa💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak, a Smitty chyba też. Uwielbiam swoją robotę - to praca detektywa i wróżki jedniocześnie :D . A do biblitekarstwa mam mnóstwo sentymetu, bo moja mama całe życie to robiła, a ja pół swojego dzieciństwo spędziłam między regałami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja pójdę w ramiona lektury ;) do jutra wszystkim 🌼 choć pewnie będę króciutko.... już mi smutno z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty , to ja pewnie też się zmywam . Gretkowska czeka :) , no i moja połowica :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja nie znoszę tej tępej
bavy - Gretkowskiej wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....połowica.... mnie mój czarny też smera w nogę i patrzy na łóżeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie znoszę....... :D :D no i wolno ci ! \"O wkusach nie sporiat\" inaczej : \"O gustach się nie dyskutuje\" Pozdrawiam papa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Na dobry początek dnia - kawusia :) Już robię i oczywiście dla wszystkich wystarczy. Poleniuszkujcie trochę z rana w moim imieniu, bo ja niestety wychodzę do pracki :( Ale nic to ! Grunt, że wstaje też słoneczko, więc zapowiada się piękny dzionek :D I takiego słoneczka Wam wszystkim życze !!! Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskich życzę miłego dnia wczoraj mnie nie było bo humor miałem do d...... a nie chciałem psuć waszych dzięki za medal aż mi się łezka w oku zakręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powtórnie co prawda nie wiem kogo :) ale powiedzmy, że nieobecnych. Wróciłam z pracy i zaglądam... tytoń 👄 przykro mi, że Ci wczoraj humor nie dopisywał... ale trzeba było zajrzeć. Zawsze w kupie raźniej :) Chociaż faktycznie czasami potrzebna jest człowiekowi przysłowiowa mysia dziura. Jednak mam nadzieję, że dziś jest już lepiej... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty ❤️ - za dobry humor i optymizm życiowy Tytońku ❤️ - na dobry humor i optymizm życiowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na chwilkę , bo dzisiaj będzie ciężko do komp. się dostać, ale skoro chwilowo mogę to jestem... Tytońku nic się nie martw, dzisiaj na pewno już będzie ok...każdy ma taki dzień kiedy mu się nawet gadać (czytaj:pisać) nie chce, ale zawsze możesz sie nam wyżalić, wysłuchamy...❤️ smitty , perl, i cała reszt która dojdzie - miłego dnia...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×