Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Witaj Zahirek! Złośliwość nie była moim zamiarem , nic nie mam do kawki i słodyczy - to o króliku to był tylko żart - może nie najwyższych lotów, ale bez podtekstów. :D Gdzie uciekła Foleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl ja szykuję się do mamci na obiad.Będę tu póżnym wieczorkiem.Jak by co to miłej zabawy i fajniej niedzieli.U mnie słoneczko.To pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl, wcale tak tego nie odebrałam :) A żartować sama lubię. Zawsze łątwiej z tym żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta baw się dobrze. Nie ma to jak obiadek maminy ;). U mnie też świeci słonko, więc się wybiorę popołudniem na spacerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusin obiadek - mniamsiu! :D Odpoczywajcie sobie , spacerujcie , ale zaglądać tu proszę , żeby nam topik nie zginął marnie :P Żart jak jedzonko - niezbędny do życia , czasami pozwala przetrwać i przyzwyczaić się do bólu. Podoba mi się Twoja stopka Zahirku , jest prawdziwa - niestety. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Perl, zglądnę jeszcze ;). Choc chłopaki moje mnie tu molestują, aby zwolnić miejsce. Ach ten męski ród :P Stopka tez mi się podoba, tylko szkoda, że to rzeczywiście prawda, ta bolesna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich przyjaznych temu topikowi a tak na marginesie nie jestem podszywaczem tylko kilka razy wkurzyli mnie tacy właśnie forumowicze i staram się im pokazać jak to jest a teksty są ich no może nie całkiem bo po małym tuningu :) jestem już dosyć dużym chłopcem i nie w głowie mi pisanie bzdur:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytoń Ja niestety muszę się oddalić na jakiś czas , ale tuszę , że taki gospodarz jak Ty szybko przyciągnie wesołą gromadę na topik. :D Zatem do zobaczenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teteż narazie zmykam idę z piesynką do parku pospacerować bo pogoda sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
Witam i o pozwolenie pytam. Chociaż podejrzewam że w tej chwili nie mam kogo. TYTOŃiku - świetny post i pytamczy znajdzie się i dla mnie krzesełko ????? W tym roku skończyłam 40stkę i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gIENNADIJ gOLODUBCEW.
jestem jestem. witam Was towarzysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może
uszyć Ci jakie pantalony na te gołą dupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
Rozumiem że nikt mnie za ucho z tego topiku nie wyprowadzi. Ale jako człeczek starej daty- nie mam pojęcia jak śie nzaczernić ( chociaż jeszcze potrafię się zaczerwienić) i spytam skąd bierzecie te fajne " minki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gIENNADIJ gOLODUBCEW.
zamiast szyc gacie to ucaluj - korzystajac z okazji ze gola wiecej takiej frajdy moze nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytoń - nie szalej
Chociaż nie, właśnie - szalej!!! Teraz tylko szaleju mi brakuje , więc szalej Tytoń - szalej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jugo :) Emotki powstają poprzez wpisanie słow w naiasach kwadratowych np. słowo czesc lub kwiat, serce...próbuj. Nie mam linka, ale może ktoś Ci poda...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknota
chcialam Was zapytac czy u Was w tym podeszlym juz wieku pojawiaja sie zmarszczki na pupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytoń - nie szalej
Całe cztery - dwie wzdłuż , dwie w poprzek ! Ale jakie to seksowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge sie dolączyc? tesknoto w tym wieku zmarszczki tylko w kolo pępka i nieznaczne wokol uszu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota ....... rybka
Witam wszystkim :) i proszę o przyjęcie mnie do Waszej rozmowy. Jestem 40 -tolatką i bardzo mnie to cieszy. Uważam,że każdy wiek ma swe prawa. Jest radosne dzieciectwo, interesująca, poznawcza wiosna (18- 30 lat) i dojrzałe lato (30 -50 lat), kiedy powpli zaczynami zbierać plony swego życia a potem nastąpi jesien życia (po 50 lat albo i nawet później - zależy to od danej osoby). Jeśli młóoda osoba mówimi, że jestem stara to ja mówię ,,Starośc nie radość, młodość nie wieczność" Wszystkich czterdziestolatków sercecznie pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota rybko
Witaj! A spełniasz życzenia? Dobrze by było mieć takiego spełniacza koło siebie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota ....... rybka
spełniam życzenia, ale tylko te realne i osobom, które na to zasłużą :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądaczka po 40stce
Poczytalam Was rowiesnicy i troche jak zwyklerozbawilam ale jak widze topik może byc udany czego Wam zycze postaram sie wstąpic co jakis czas. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parodyjko
gdzie Ty tam zobaczyłaś u siebie jakieś zmarszczki? Gładkie my som i piękne jak nigdy wcześniej - Capivit A+E się kłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota ....... rybka
...Przecież zmarszczki, tak jak i wiek można oswoić ;) Najważniejsze, aby mieć to coś , ten błysk w oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrakt
na pupie nie ale na worku mam zaje....iste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka🖐️ jak tam niedziela u was...zapraszam na popoludniowa kawke i ciasto,sama pieklam,mniam,mniam...latka juz nie te,trza jakos se zycie oslodzic,he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla tych dociekliwych-tak mamy zmarszczki-na dupie,kolanach i gdzie tam wam pasuje... tak samo z siwymi wlosami,i nic to nie zmienia,swiat jak stal,tak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota ....... rybka
zmarszczki - to pikuś, każdy je mieć będzie A jakie to ciasto Marscapone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. No zwlokłam się i ja.... Dziś będę maczać cycki w rosole, dawno go nie gotowałam, ale mnie wczoraj naszło po tych komentarzach. :D Ktoś prosił o stronę do emotikonek : http://forum.o2.pl/emotikony.php Kawy!!!!!! Może być bez ciasta, w tym wieku trzeba uważać na kalorie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×