Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

bena, nie ma złotego środka.. Moja też kiedys była arogancka i niedobra, bo ja bardzo chciałam być \"dobrą mamusią\". Partnerską, przyjacielską... I co ? I obrywałam po glupim łbie. Aż miarka się przebrała i moje dziecko zobaczyło, że mamusia też umie być arogancka. I że nie da kieszonkowego, i że nie podetknie pod nos smakołyków... Zrobiłam się macocha, a nie mama. I.... Po dłuższym czasie stałam się \"najlepszą mamusią na świecie\". Czasem warto powalczyć ich bronią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty masz chyba rację jestem za dobra, postaram się zmienic na ...gorsze może to coś pomoże. A ile ma teraz twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bena---przecież byłaś czarna,chyba,że ja czegoś nie kumam. Kurczę jak ja bym chciala by moje już były nastolatkami.Najstarsza ma 7lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, teraz to już kobitka. Ma 23 lata. Ale tamte wydarzenia mam w pamięci. I postanowiłam wtedy, że już nigdy nie dam sobie jeździć po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, cos mi sie pomyliło, nie jestem jeszcze dostatecznie biegła w tych komputerowych niuansach, a syna przeciez nie zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synalek 40stki
matka nie pierd....l dawaj rente.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena, w każdym razie- trzymam kciuki. Cokolwiek byś nie zrobiła- rozumiem Twoje dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wam opowiem po kolei, wogóle to moje dziecko na codzien mieszka w internacie bo taką szkołę wybrało po gimn. że jest dość daleko. Tam na razie jest ok, mamy kontakt z wych. i wogole uczy się nieźle, ale jak przyjedzie to daje popalić. Młodszego o 8 lat brata traktuje jak powietrze, do nas ledwo co powie i chodzi po domu jak paw. Cos okropnego, a zwłaszcza jak mu się coś powie to fochy nie z tej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jaki numer, to ja pisalam na pomarańczowo pod nickiem bena, ale chciałam zrobić się na czarno i się nie dało teraz już wiem dlaczego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak chłopcy ale dziewczynki są niemożliwe (nie wszystkie oczywiście) od 15 do 18 roku życia później trochę łagodnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta nawet nie wiesz jak to przeleci szybko i dzieci dorastają , na razie ciesz się że ma tylko 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń--> a moja zgłupiała między 18 a 21. Dobrze,że to już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytoń---nie strasz mnie:-(Ja mam w domu trzy małe czarownice.Pamiętam siebie jak mialam naście lat.Mialam dobry kontakt z mamą i ona nie miała większych problemów ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń, gwarantuję że z chłopcami jest też trudno, a mam dwóch i może dobrze bo musiałabym się na nowo uczyć jak postępowac z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta--> nie załamuj się. Przecież wyjątki potwierdzają regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. I cieszę się, że to już za mną. Nie twierdzę, że nie ma różnych problemów, ale to już jest co innego... Przynajmniej jest jakaś dyskusja. Bo wtedy trudno to było nazywać rozmową... Chwilowo cieszę się spokojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń to trzymaj się chlopie bo dalej wszystko przed tobą. Ja mam jednego w trakcie, druciego przed,,,także jestem caly czas w toku. A do jakiej grupy można zaliczyć małżonka?:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena, nie wiem jak jest, ale małżonka może zalicz do grupy wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty - fakt stara się jak może ale że mu nie wychodzi??? A propos zmieniłam się na Bonię.... Tytoń specjalna troska to mnie by się przydała chyba w tej sytuacji...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
Panie czterdziestki a jak u Was sprawy sercowe? ciekawym ile z Was trwa jeszcze w malzenstwie z pierwszym mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń to nie daj sie biedaku, wyzysk człowieka przez człowieka no no no...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×