Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

foleta hahahhaha to ja na razie mam jedną ;) co prawda mała to czarowniczka, ale doskonale wie, jak wymusic coś na mnie, ale nie ma tak dobrze, wchodzę z założenia, ze najpierw ja, a potem ona:P posłuch w domu musi być :D:D:D ........ech ale nie wiem co mnie czeka za kilka latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam się jak mogę i nie daje sie ale jak naskocza całą kupą to biada kryć sie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty dobrze że oćców wezwałaś może ululaja tego synusia już na całą noc i da ludziskom trochę spokoju? haha ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytoń---to faktycznie masz przechlapane:-)Moje ze mną robią co chcą.To raczej M jest osobą,której słuchają i chyba troszkę się boją:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczynam się łapać za kieszeń na te zbliżające się święta.Lista ich marzeń jest kolosalnie duża:-D Ciekawe co mi przyniesie Mikołaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia, mam taką nadzieję ;) Ja dziś Was już z żalem pożegnam, ale mam jeszcze trochę papierkowej roboty, a niestety o 4.45 pobudka! Mam nadzieję, że jutro się z Wami spotkam w naszym pięknym, czterdziestoletnim świecie :) Dobranocki dla obecnych i nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta a w jakim wieku masz corcie? Ja też zawsze chciałam mieć dziewczynkę , ale cóż są chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie co chcielibyście dostac na Mikołajki? Może życzenia się spełnią? Podobno zapisane zawsze wraca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty---miłej pracy i kolorowych snów. Moje czarownice to:Najstarsza-7lat,bliżniaczki-4,5 i synuś 6lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty dobranoc bonia ja chciałabym wygrac w totka..........jakis drobny milion;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta ale masz wesołą gromadkę , pewno urocze dzieciaki... tytoń, bedziesz miał nowy komp. Mikołaj juz wie...;) SOFInka to tak jak ja wygrać cokolwiek, może być nawet 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę zmykać bo jutro do pracy, a jeszcze mam fajną książkę do poczytania, a ja jestem mol książkowy, że hej.. Dobranoc wszystkim, mam nadzieję że jutro was znowu spotkam na kafe zajrzę przed i po pracy , papa 🌼:classic_cool:👄💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz bronia jakie my skromne jesteśmy:D:D:D tyton to chce AZ CAŁY NOWY KOMP, a my tylko jakies drobne pare milionow ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam nieśmiało a można nową kobietę?? wiem wiem nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam, bronia to tak jak ja, mol ksiązkowy :D:D:D miłej nocki wszystkim, tęczowych snow- jak powiada moja potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyton :D:D:D:D:D no mozna, jak zakładasz harem:P pytanie tylko a stać cię na taki luksus? :D:D:D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obecnej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak pożegnać się i przekazać ukłony wszystkim którzy zostawili na tym topiku swój ślad po czym udać się z pieskiem na spacer dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię często pisać, zresztą nie mam czasu. Ale Was tu się wiele pojawiło! Nadrobiłam, doczytałam, zostawiam swój ślad. :P Ktoś pytał, czy któraś jest jeszcze z pierwszym mężem. Ja jestem, ale już nie chcę. I zrobię dużo, żeby nie być.:O Bonia38 - mam taki sam stan posiadania jak Ty, tylko moje młodsze ma 16, dziecko starsze już dorosłe. Rety jak ten czas leci....😭 Dobranoc wszystkim, zanim się rozpłaczę nad przemijaniem... i takimi tam.... duperelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
Dobranoc Pieknym PAniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takim bladym świtem chciałam Was powitać i życzyć miłego dzionka Sofinka 🌼 foleta 🌼 tytoń 🌼 bonia 🌼 Perl 🌼 parodyjka 🌼 Takatamsobie 🌼 zahirek 🌼 jak wiatr 🌼 Jeśli kogoś pominęłam- przepraszam i też pozdrawiam 🌼 No, patrzcie, patrzcie ! Nasz Franio kulturalnie i pięknie pożegnał wczoraj wszystkie ( PIĘKNE ! ) panie :) Franiu ! Muszę ująć się za tytoniem ! Nie rób wyjątków ! Co z tego , że on nie pani ... Ale najważniejszy, bo założył ten topik ! No, żeby mi to było ostatni raz ;) Tytońku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasch
Miło popatrzec na kogos w swoim wieku;) Mam 44 lata,jedno dziecko na stanie-juz po szalonym okresie dojrzewania:) witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eliza Mam nadzieję,ze nas przyjma;).Ja niedługo musze lecieć:)do pracy,ale zajrzę tu w tarkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poniedziaekiem :) Kawkę stawiam i mam nadzieję na udany tydzień. Chociaz tak nie lubie poniedziałku :( ewasch 🖐️ eliza666🖐️ Zaczynamy kolejny kafeteryjny tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×