Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

A co te zmarszczki was tak intrygują he ? ;) A ja popijam winko swojej roboty z wisienek (może nie mojej a teściowej ;) Może powinnam uważać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo czterdziecha
,,Starośc nie radość, młodość nie wieczność" - dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra radzi
Witam 38 lat 80 kilo wagi, a w srodku dalej ta romantyczna smarkula, która będzie miała wyjątkowe życie u boku wysokiego blond księcia z gitarą................ może .......kiedyś............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pięknej wyprawie nad pobliskie jezioro . Polecam wszystkim mającym kaca fizycznego i moralnego - wraca jasność spojrzenia i myśli spiętrzone układają się na własnych piętrach. Nie ma to jak łono natury :D nie obrażając innych łon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co , nie ma nikogo - wymiotło Was , czy dalej trawicie te mamusine obiadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że towarzystwo nam się rozrasta:-D Tak trzymać. Tytoń ja i tak wiem swoje---jak kazda baba zresztą:-P Ja wrocilam z pysznego obiadku i jeszcze lepszego ciasta.Jutro pojdę na dokladkę:-D A kalorie?Mam 4dzieciaków,mieszkam na 3 piętrze to mam jak je spalić:-) Pogoda naprawdę piekna aż nie chce się wierzyć,że to koniec listopada. Jak Wam minęła ta piękna niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foleta! Ładne masz stadko ! Już słyszę ten jazgot ! :P Gratuluje i podziwiam za wytrzymałość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszam się bo mam otrzymać medal dla Matki Polki od p.Giertycha:-D Faktycznie idzie czasami oszaleć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:-( daje od 4 w górę:-D:-D:-D Ale podzielę się moim;Ja wezmę awers ty rewers:-),może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? To ja nie chcę żadnych medali - wolę święty spokój. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl---no co ty,nie chcesz medalu od p.Giertycha?:-D Z tym mężem to chyba nie przejdzie pan G móglby tego nie zrozumieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela w onucach
no to niedlugo beda za ok. 10 lat Was wytruwac. bo sie wielki skandal z ZUSEM szykuje. juz truja zarciem z marketow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodyjko , moje potomstwo już ma swoje lata i swoje komputery, ale mnie medal tez się należy - za wartościowe geny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela , żebyś Ty chociaż dożyła naszego wieku - my som dawny , zdrowy materiał , a Ty na super i hiper marketowym jedzonku pewnie wychowana! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja nie mam co liczyć na order za moja jedną latorośl...Pzreżyję to jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :classic_cool:, u mnie piekna pogoda i pelen luz po dyskotece, bylo super..........pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych do zycia i tych 40-sci i tych co im do 40-tu daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela w onucach
w czasach Waszej mlodosci modne byly i tanie ALPAGI. piliscie pilyscie je. 40 stki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to wam ,Hela ,żaden zespół o waszym winie marki Wino nie zaśpiewa tak jak o naszej Alpadze śpiewa Perfekt :O Ja pamiętam jeszcze Calabresy..... ehhhh wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
Oćce mnie mowily , że za Waszych czasów to wszystko bylo na kartki. nawet damskie majtki , ale tylko dla tych Kobiet , ktore mialy zaświadczenie , że pracują na drabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem wszystko bylo na kartki, bylo ciezko, ale moze dlatego teraz umiemy sie cieszyc zyciem i doceniac drobnostki........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek , coś Ty podejrzanie dużo wiesz o naszych czasach :P Coś mi się zdaje , że rocznikiem do naszego jesteś zbliżony, tylko trochę się Waść krygujesz i na młodzieńca zgrywasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
uwazam , ze pokolenie 40latkow to Ludzie inteligentni choc stracone pokolenie przez te wiatry historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×