Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Gość Franek z fabryki firanek
a ja ? przeciez moje oćce sa czterdziestoletni z okladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń, zależy jak się starałeś i ilu obywateli powołałeś na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena
Tytoń dzięki serdeczne. Chętnie z wami poklikam , podzielę się radościami i smutkami. Order chętnie bym sobie też przyznała ale po dzisiejszym dniu - odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena
Smity, haha niech zaprosi to o nim pogadamy ...z oćcami oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oćce Franusia
witamy. jak sie ten nasz " owoc" spisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mlokosy idźcie się trochę pouczyć.Jeżeli uważacie,że kobieta przed 40 ma menopauzę to gratuluję wiedzy. Do reszty towarzystwa mam prośbę:może zaczniemy ich ignorować to sobie pójdą i już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena ....hmmmm a co narozrabiałas?;) moze za ten wlasnie dzisiejszy dzien ci się należy. smitty:) hmmmmm ziemniaka powiadasz:D:D:D to u mnie raczej smazonego, potomka uwielbia tylko takie;) tyton tobie przyznamy order za zołozenie topiku:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta popieram! Oćce Franusia---> czas ułożyć dziecię do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrócą wrócą
i chętnie sie z was jeszcze ponabijają, staruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki i za to ale może coś jeszcze by się znalazło bena opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena
foleta - gratulacje! SOFInka - oj to nie ja narozrabiałam ale moje dziecko(nastoletnie) doprowadziło mnie do furiii...brrrr jak o tym pomyślę to... parodyjka -🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oćce Franusia
mowily my naszemu Franusiowi idz dziecie do miasta w jakie inżyniery , doktory czy insze ministry. on taki watly i slabosilny jest , że do wykopkow sie nam nie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta ....... mogą zostać, można nieżle się pochichrac z młokosów. Jak poczytałam wczesniejsze teksty, to mało z krzesła nie spadłam e smiechu. Ot taki sobie pomaranczowy swiat kompleksów. Uffff jak dobrze, ze my to dawno mamy poza sobą. Nie zamienię swego wieku na żaden inny. Tego co mam nikt mi nie odbierze, a u nich jeszcze wszystko przed nimi. tiaaaaaaa wspołczuje temu pokoleniu w sumie, wszystko takie mdłe, rozmemłane, a jedynie co moze ich rozruszac..... ech szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena
Tytoń co tu dużo gadać, złapałabym go dzisiaj za kark, tylko że większy o jakieś 20 cm i dobiła, wiem , wiem , dzieci sie nie bije. Robi sie arogancki i bezczelny ot co.... Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczaca Czterdziestka
No nareszcie cos dla mlodych inaczej !!! Dzieki Tytun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena ech nie pomogę, moja potomka na razie ledwo od ziemi odrosła, młoda jeszcze bardzo- 3 letnia. To jej rozrabianie raczej zabawne jest.:) hahahah młodych inaczej???? przecież nasze zycie dopiero się zaczęło- drugi oddech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy kiedys spiewali \"do zycia potrzeba kielbasy i chleba \" a naszym mlodym chyba tylko kompow :)w kazdym razie u mnie nie sa aroganccy ale niestety uzaleznieni od kompow. No ale jak z tym walczyc jak sie samemu lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam na moment jakiś, młodą trzeba do snu ululać:) no coż każdemu swoje ;) ja na razie na etapie kołysanek :D:D:D i dobranocek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia 38
To ja bena - ale musiałam zmienić nick bo chciałam zrobić się na czarno a tamten już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×