Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Gość wiatry historii
i nie tylko takie wiatry! wszystkim czterdziestolatkom polecamy Manti Gastop (wśród ludzi młodych znany tylko z reklam) i tym podobne specyfiki... nie bez kozery mówi sie o takich jak wy "stary pierdziel", niestety, natura ma swoje prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stracone? O matko , zwariował chłop! Na naszych plecach nowa historia wjechała do macierzy , a Ty mówisz o straconym pokoleniu? Powiedz lepiej coś mądrego o dzisiejszej młodzieży. Myśmy mieli ideały....i idee.... i realizowaliśmy je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
niestety nie to moje Oćce sa z Waszego pokolenia poznali sie w stanie wojennym. ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smitty
Witam wszystkich "okołoczwórkowych" Powiem Wam, że dobrze się czuję ze swoim wiekiem, wiedzą, doświadczeniem. I nawet gdyby ktoś mi zaproponował cofnięcie się w czasie- nie chciałabym. A co do młodych.... Myślę, że my, czterdziestoletni jeszcze w niejednym byśmy ich przeskoczyli. Widzę to po mojej córce i jej znajomych. Jacyś tacy bez ikry... Poczucie humoru też szwankuje... Ciągle zmęczeni... Co oni powiedzą za 10,20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdzie im :D Zaczną czuć i myśleć tak jak teraz my i będą się śmiali ze swojego podejścia do spraw wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatry historii
a nie przychodzi ci do głowy, że wy mieliście prace podana na tacy, natomiast my czesto tej pracy dostac nie możemy, a jeśli juz nam się uda, robimy co sie da, siedzimy po godzinach, w weekendy, żeby ją utrzymać? jak możesz się dziwić naszemu zmęczeniu? naszemu "brakowi ikry"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie jak się mówi
p facetach po czterdziestce? - meteorolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego meteorolog
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
chetnie bym poznal - zapoznal blisko berdzo Niewiaste w wieku ok. 40 lat,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatry , wiesz , to jest tak , że każdemu młodemu pokoleniu wydaje się , że ma gorzej niż poprzednie. Nie zazdroszczę Wam problemów życiowych , ale nam wcale łatwiej nie było - uwierz.A teraz , to na pewno nie chciałbyś być 40 czy 50 latkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie pieprzcie tu o waszych
ówczesnych ideałach, ciekawe ilu z was było az tak zaangazowanych politycznie??? teraz łatwo odwoływac się do przeszłości, bo tego i tak nikt nie sprawdzi, fajnie mówić, że "za naszych czasów" itd., że walczyliście i tym podobne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam się nie wydaje że mamy
gorzej, tylko wkurza nas, że to często wy odwołujecie się do tego, co było kiedyś i ciagle porównujecie nas do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zresztą mniejsza z tym
nie chodzi o to żeby się kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj - walką w tamtych czasach był każdy dzień , o wszystko - rozumiesz? Nie tylko praca w podziemnych organizacjach była walką , którą należy doceniać! Potrafiliśmy nieźle władzy dać w kość swoją postawą ! A zresztą , nie wiem czy warto Ci tłumaczyć - lepiej to zrobią Twoi rodzice - popytaj ich o to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smitty
o, przepraszam! Ja również często siedzę po godzinach lub w weekendy. I nikt mi nic na tacy nie podał. Najlepszy przykład na to, to fakt, że dopiero ok. 8 lat temu kupiłam mieszkanie- na kredyt zresztą. I wszystko co w nim jest, też zawdzięczam sama sobie. A syn mojego brata uważa, że jemu się po prostu należy i już. Rozumiesz różnicę w podejściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temat o tamtych czasach sam zacząłeś.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babuleńka Oleńka
Wy mlode to tera tylko ucikać umiecie wychodzac z zalożenia , że tam ojczyzna gdzie piniędze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Perl
teraz to wielu takich "bohaterów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smitty
myślę sobie tak: w tytule topiku jest mowa o ludziach czterdziestoletnich (około)... To właściwie po co szczawie tu zaglądają ? Macie swoje topiki- dla dwudziestolatków, nastolatków... Tam się realizujcie... No, chyba że Waszym żywiołem są kłótnie i arogancja. Bo my tu chyba chcielibyśmy troszkę czegoś innego. A kiedy będziecie mieli po te 40 lat (nieuchronnie :) ), założycie sobie swój topik. Tymczasem, gdzie się podział założyciel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda dp czterdziestki jeszcze kilka latek, ale moze i mnie przyjmiecie na ten wasz wesoły topik?;) od giertycha medalu raczej nie dostanę.......zle się strałam :P ino tylko jedna potomka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smitty
Perl 🌼 foleta 🌼 zahirek 🌼 tytoń 🌼 jeśli kogoś pominęłam, to też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofinka zaczerniłam się, żeby komuś nie przyszło do głowy nic głupiego :) Ja też na medal nie zasługuję :) U mnie stan taki sam, jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla smitty
polecam preparat "Naturaterapia Menopauza", podobno działa uspokajająco na podstarzałe kokoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty wyprodukujemy swoj własny:P bo te od Giertycha, to moze jakies lewe \"złoto\" :D:D:D:D tiaaaaaaaaa może jeszcze się dorobimy;) .............jak będzie na to czas i chęć:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne czterdziestunie widzę że troszkę się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dla smitty pomaranczowe stworzonko;) niemozliwe, a skąd ty znasz takie słowo?:) podszywaczka pod młodsze pokolenie?;) czy cóś :D:D:D:D tiaaaaaaaa pewniakiem, kompleksy leczysz na tym topiku, biedaczysko jedne :D:D:D .......zle trafiłas, kompleksy to tylko na kozetce:P .........i to nie zawsze pomaga, bo gdy jad zatruł organizm, to antiditum na to trudno znależć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena
A czy tuż przed 40-tką może być??? Bo jestem chętna pogadać nawet na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tyton, pozwoliłam sobie rozgoscić się na twym topiku. Mam nadzieję, ze przyjemiecie osobniczkę w zbliżonym wieku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofinka masz rację, po cholerę nam jakieś paskudztwo. Ja tam już za tę jedną moją latorośl przyznam sobie jakiś order :) może być nawet z ziemniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wielką przyjemnością witam wszystkich nowoprzybyłych i tych którzy przybęda bena=> słonko oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×