Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

dobrze, że gotować nie lubię :D choć czasem muszę - np. jutro :) Ale będzie tylko zupa pomidorowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to uwielbiam gotować...jeśli mam dla kogo.. Mam 2 córki....jedzą niewiele...mąż też nie przesadza z jedzeniem ..dlatego często zapraszam gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dezercja nie dezercja... mój obrażalski kotek właśnie przyszedł i czule mnie zaprasza do naszego łóżeczka ;) więc chyba mu nie odmówię :) Bardzo się cieszę, że wreszcie udało nam się spotkać :) Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza, nie reklamuj się tak ;) bo jak skończę dietkę- koło wiosny- to się wproszę na coś smakowitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również pożegnam ..powstałam za mną mała kolejka...no to miłej nocy ...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek40latek
Dobry wieczor. Czy mam jeszcze szanse? Dwa malzenstwa za soba oraz 3 narzeczenstwa. 5 dzieci w tym 2 nieslubne. Mam bialego Mercedesa i nowy turecki kozuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny Jak mnie się tęskni do słonka ! Te chmurzyska, mżawka i wiatr są dobijające :( Dobrze, że w domu jeszcze tyle światełek- na choince i gdzie indziej. Dodatkowo palę całą masę świeczek i kominki aromaterapeutyczne. Ale najchętniej to bym - jak niedźwiadek- przespała całą zimę. Chociaż w tym roku to nie wiem, czy miśki poszły spać ;) Śniegu nie ma, mrozu nie ma - może myślą,że to taka dziwna wiosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka ....Jaki piękny dzień nam dzis nastał... Tylko miłość potrafi zatrzymać czas - Marcel Proust a ten aforyzm to tak ni z gruszki ni z pietruszki...ale ładny ...Mam nadzieję ,że do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny nie zapominajcie o mnie :( niby nie pracuję...ale dostęp do kompa mam w ciągu dnia ograniczony ciągle ktoś coś ma do zrobienia...zarezerwowałam sobie już wieczory chociaż i tak ostatnio ciężko mi na Was trafić...ale też będę zaglądać w miarę możliwości...choć smutno trochę że inne osoby się z tego topiku się nie pokazują :( Pozdrawiam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dam znak ,że jestem...wiem ,wiem dziś sobota i albo odpoczywamy albo kolejki;) do kompa... no trudno...przeżyjemy i to miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja też tylko się zamelduję dzisiaj, bo dziecięcie przyjechało. Teraz poszło do kąpieli, więc korzystam z okazji, żeby zajrzeć do Was i zostawić ślad po sobie. Semi 🌼 nie zapominamy o Tobie, coś Ty ! Ale zaglądaj częściej, prosimy :) Jutro pobędę dłużej, tymczasem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, właśnie skończyłam czytać poleconą przez Ciebie książkę \"A lasy wiecznie zielone\" . Teraz zaczynam drugą część \"Dziedzictwo na Bjorndal\". Bardzo mi się podoba. W ogóle lubię takie skandynawskie opowieści :) Gdyby Ci jeszcze coś podobnego się przypomniało, to będę wdzięczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam was troche i podobacie mi sie.Jestem tu od niedawna i troche bladze.Mam 40+,, meza, dwoch synow , kotke Lale i kota Misia.Oprocz tego jeden kot bezdomny dochodzacy na posilki , wiewiorki w ogrodzie i czasami zagladaja bazanty.Koty nie wiedza co to jest i nawet nie probuja na te niby kury polowac.Zycie niby ustabilizowane ale czasem nudne.Nie mam z kim pogadac ,moze z wami sie uda? wiem ze nowym ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammando..witaj .Fajnie że doszłaś. Dzisiaj mały \'ruch\"...ale jutro będziemy w komplecie. Tzn..tak myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki grazza62.Dzisiaj naprawde maly ruch to widac. Napiszcie cos o sobie w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez mam dzieci, ale dwie córki. Mieszkam od niedawna na wsi, ale nie jest tak urokliwej jak u Ciebie. Teraz nie pracuję...lubię gadać i czytam wszystko co napisane ... no i co tu więcej dodać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze ci tej wsi.Mam dosyc wielkiego miasta w ktorym ciezko zyc tzn poruszac sie ,wszedzie daleko , okropne korki ,komunikacja miejska taka sobie a bilety drogie.Tez nie pracuje i szczerze mowiac wypadlam z rynku pracy i ciezko mi cos znalezc.Czasami wpadam z tego powodu w taki dol psychiczny ze az strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam to samo. Ale nauczyła m się szybko doładowywac akumulator( swój własny)...A co do tej wsi ...to jest taka wieś dookoła której są miasta...I też jestem na nie skazana kilka razy w tygodniu...Ale nawet mnie to zbytnio nie męczy ...bo lubię wracac do siebie...Lubię swój dom i i lubie byc sama w domu...jestem typem samotnika..(.ale towarzyskim)...Lubie ludzi ,ale lubie tez byc sama chyba za bardzo wszystko lubię ;) ale się dzis nastroiłam ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham ludzi i zwirzeta tez.Sama nie lubie byc a czesto jestem ,dlatego brakuje mi pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest...ale jak się nie ma co się lubi...Ja zawsze wyznaje zasadę ,że jeśli nie można czegoś schować to należy to wyeksponować...i tego sie trzymam bo inaczej bym zwariowała...Jestem Ryba więc zamartwianie się to moje drugie imię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammando...bardzo Cie przepraszam ..ale musze już kończyc..Jeśli bedzięsz jutro to tez pogadamy... Dobrej nocy Zyczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie już w pracy :) Ale chcę powitać nową koleżankę: Witaj ammando Ja mam jedną córę, pracę, jednego kota (ale jakiego !) - małżonka nie posiadam :) Zaparzyłam kawkę. Kto pierwszy wstanie, ten się załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na kawę ...ale chyba już za późno co ? ; No to może na drugą się załapię. U mnie SŁOŃCE ...Dziś pożegnam choinkę :( Dobrze że trafiłam z tymi porządkami na słoneczny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazza62
dziewczyny co u Was jak minął dzień. Mojej choinki juz nie ma ...tak pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×