Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misia21

SZUKAM CHĘTNYCH DZIEWCZYNEK DO WSPÓLNEGO GUBIENIA KILOSKÓW.CEL-WIGILIA..MINUS4KG

Polecane posty

KTO ZE MNA ZACZNIE OD JUTRA??MI ZALY NA ZGUBIENIU TAK 4, 5 KILOGRAMÓW...KTO ZE MNA??RAZEM RAZNIEJ:)JA JUZ SIE DIETKUJE OD PAZDZIERNIKA...ZGUBILAM 3 KG, A TO DLATEGO TYLKO TYLE, GDYZ 5 DNI W TYG MALO JEM, A W WEEK DUZO ZA DUZO:(CZEKAM NA WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia pamietam Cie z naszego topiku - kto chce zrzucić kilogramy po wakacjach :) topik umarła a wraz z nim moje samozaparcie. Zaczynamy od nowa? 13 stycznia mam studniowke, chcialam skukienke bez plecow... musze zgubic boczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO CZESC:)wkoncu ktos znajomy:) szukalam Was dlugo z tego topicu, ale bez rezultatu:D a tu taka niespodzianka..jak tam u Ciebie?? Kto sie jeszcze przyłączy??to zrobimy sobie tabelke kg i wymiarow i bedziemy konsekwentnie wpisywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja się dołącze. Pisałam na innym topicu, ale chyba wymiera :( ja chcę zrzucić jakieś 7 kg, idzie mi oporowo :) Schudłam już 3 kg :) Może nie jestem az taka tłuścioszek :) Ale po prostu, uważam, że za duzo waże. Nie wyglądam na moje 64kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie , ze sie przylaczycie:) ja tak z 5 kg bym chciala.a jakie macie dietki??ja 2, 3 razy aerobik, dieta do 100 kcal, zero slodyczy(tylko w week cos tam)ile macie latek...piszcie wszystko o sobie.a od jutra WIELKI START;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18 lat. Jestem maturzystka... Po wakacjach zostalo mi 5 kg i chciałabym zgubić moze 6-7. Mam 170 cm i waze 64 kg. Moze nie jestem jakims grubasem ale mam duzy brzuch, boczki wylewają mi się z jeansów i mam grube uda :/ heheheh... Ale moim problemem jest to że biore tabletki antykoncepcyjne i juz probowalam 2 razy i mimo diety waga stała w miejscu.. macie jakies rady na to? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie moj nick..
Witam ja bardzo chetnie sie przyłacze:) W wigilię czeka mnie spotkanie z siostra mojego narzeczonego a ona non stop rywalizuje ze mna o wagę,tzn wciaz mi docnia ,dogaduje ,doszukuje sie najmniejszego sladu,ze przybrałam na wadze...i niestety w przeciagu ostatnich dwoch tygodni nie wiem jakim cudem przytyłam 2,5 kg...I jestem załamana bo moja waga pokazała dzis 60kg jestem załamana tymbardziej,ze "ona"ostatnio chwaliła sie bratu ze wazy 50kg nie przezyje tego spotkania jestem załamana...boje sie jechac nie wiem jak sobie poradze!Ale nie moge dac za wygrana i najgorsza rzecz na swiecie to jej mina i słodko brzmiace słowa o znów przytyłas ,grubasek sie robisz,tłuszczyk z ciebie kapie pączuszku..uwazaj bo metabolizm zwalnia i zawsze bgedziesz taka słodka gruba swinką...szok nie w tym roku nie wytrzymam tego! TAKZE PRZYŁĄCZAM SIE DO GUBIENIA WAGI PRZED WIGILLIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nas coraz wiecej:) ja mam 21 latek...waze 63, 64 g, a chce tak 60 narazie:Djutro rano jem kromeczke chlebka sojoego z szynka, na drugie sniadanie kanapke(na uczelni) obiad to beda warzywka gotowane chyba, to sie okaze jutro:) bede pisac wieczorkiem moj dzien i to co zjadlam bardzo skrupilatnie..Wy tez.i obiecajmy sobie ze za tydz w pon bedziemy z siebie dumne i beda pierwsze sukcesy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsky
przylaczam sie do Was... proponuje po prostu odstawic chleb, slodycze tez, choc ja bez jednego slodkiego malenstwa dziennie nie potrafie zyc:) ale slodkie mozna zastapic kubkiem kakao, salatka owocowa (banan+jablko+pomarancze ze szczypta cynamonu, ale bez cukru!!) ja tak jem od paru tygodni, sporo jogurtow, serkow, warzyw, zero chleba i ziemniakow... piwo zastapic jakims ulubionym drinkiem:) i pozwolic sobie na normalny (w miare) posilek kiedy przyjdzie na taki ochota, po paru dniach zoladek przyzwyczaja sie do zmniejszonych ilosci, wierzcie mi... do tego narzucic sobie troche ruchu 2-3 razy w tygodniu i trzymac sie planu z zelazna dyscyplina:) wiem ze to trudne, ja musialam zaplacic 200zl za karnet na rolki (rollowanie - modne ostatnio, nie mylic z prawdziwymi rolkami:) ), moja "silna wola" uznaje tylko taki argument:) trzymam za Was kciuki! ja juz zrzucilam 2 kg, ale to nie jest zaden wyznacznik, najszybciej widac po ciuchach i ciele:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczekkk
dolączam się ,waże 54 kg przy 160 cm,chce zrzucic 4 kg do Świąt, akurat mamy 4 tyg , więc planuje tak po 1 kg na tydzien,jutro mam zakiar jeść caly dzień jablka, we wtorek tylko ziemniaki, jutro opisze czy mi sie udalo, ale wiem że musi, poza tym chodze na aerobik 2-3 x w tyg, raz na basen, wspierajmy sie nawzajem, aha mam 23 lata pozdrawiam i życze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobry :) No dzis wystartowałam... rano zjadłam bulke z serkiem, teraz pije gorzka kawke z mlekiem. Tu akurat nie mam problemu bo uwielbiam gorzka kawe... :) No i na obiadek - miesko z suróweczka a pozniej kolo 17 musli z mlekiem!I to tyle :) A wieczorem maraton z brzuszkami - bo przeciez o brzuszek chodzi :) Jak wam idzie moje drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:)ja dzis na sniadanko kanapeczka pełnoziarnistego z szynka, potem 0,5 l wody i duzee jablko.teraz mam przerwe wiec wpadlam do domku na obiad tzn talerz zupy brokułowej.wieczorkiem zmylkam na aerobik, a pozniej kolacyjka(jogurt musli i grejfrut)Mysle, ze moze byc nie???oki to teraz prosze o napisanie tylo wpisow z Waszymi wymiarami(wiek, wzrost, waga, talia, brzuszek-pepek, biodra, udo)Wieczorem zrobie tabelke, ktora bedziemy aktualizowac co tydzien w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziś Moja dieta będzie następująca : 1000-1500 kcal dziennie 1 h sportu Spacery i sprzątanie (jak najwięcej się ruszać) Uczę się zaocznie, nie wychodzę do pracy (pracuję przy komputerze), przez co jestem non stop w domu, od 3 ms mam taki tryb, miałam nawrót depresji, także od końca sierpnia większość mojego dnia to siedzenie, leżenie, objadanie się, czego efektem jest brzydka cera, cellulit i brzuszek, fatalnie się z tym czuję, także trzeba się wziąć za siebie, zwłaszcza że czuję się już lepiej, i mam motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś : Kawa z małą łyżeczką cukru (25 kcal) Zielona herbata Woda Będzie brązowy ryż z warzywami, na bulionie i łyżce oliwy z winogron (450 kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu bardzo ładnie, i ten aerobik, dobrze wychodzić na takie zajęcia sportowe, Ja swego czasu chodziłam na basen, może znowu zacznę, ale to od nowego roku :) Moje gabaryty 21 lat, 163 cm, 52 kg, talia 68, pupa 92, uda 52 Chcę ważyć 48 kg, talia 64, pupa 88, uda 48 A najważniejsze to mieć znowu płaski, lekko umiesniony brzuszek, uda i pupe bez cellulitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje,że zdrowe. Może bez tego pasztetu byłoby lepiej bo on ma kupe kalorii,ale trudno mieszcze się w normie kcal. Jutro zamiast pasztetu twarożek ,nie dietetyczny,ale taki prawdziwy ze wsi(uwielbiam,wczoraj zrobiony,więc świerzutki).Ma tez prae kcal,ale nikt nie powiedział,że trzeba się głodzić aby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdrowy twarożek a głodzić absolutnie NIE możemy się ! Jeśli mamy schudnąć na dłużej to z głową, rozsądnie a nie jeść jak ptaszek a później płakać bo jo- jo nas dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna
NICK WIEK WAGA WZROST TALIA BIODRA UDO MISIA21 21 64 175 66 94 53 PURPLE RAIN 18 64 170 GUSIACZEK 23 54 160 ZNUDZONA 23 53,5 160 73 95 54 STYLISTE 21 52 163 68 92 52 NO OTO TABELKA:)dopisujcie sie i aktualizujcie pomiary:) ja juz po jogurciku musli, jeszcze grejfrucik i woda:)a jak Wam idzie??aa i bylam na aerobiku o 19:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cos sie tabelka niewymiarowa zrobila..kto wie jak ja ladnie;)zrobic??ja bylam na aerobiku, jeszcze zjem owoca na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka082
A co mi tam. Przyłacze sie do Was. Tylko ja muszę zgubić z 8 kg:( Już prawie mi sie udało troszkę schudnąć, ale te napady glodu mnie czasami wykanczaja. Az sama sie sobie dziwię, że potrafię tyle wciągnąć:) Gdzie ja to mieszczę? Pewnie w moim brzuszku piwnym (uwielbiam pifkować):) Od jutra: - 3 małokaloryczne posiłki (ostatni do 18.00) - dużo wody niegazowanej - dużo herbaty czerwonej (przynajmniej 3 dziennie) ewentulanie zielonej - aerobiczna szóstka "Weidera" + skakanka - zero piwa:( Jakie macie pomysły na ćwiczenia w domowym zaciszu? (nogi, pośladki, ramiona) Mozecie podać jakieś ciekawe linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zrzuciłam, mam za sobą prawie 5 kg, 4,5 cm w samej pupie zgubiłam, ale te kryzysy, jak np. dziś znowu :((( Dziś nie poszło- gołąbek bez sosu- 300 kanapki z jajkiem i warzywami- 400 ciasteczka owsiane 140g- 600 coca-cola- 150 Bez ćwiczeń Gorzej być nie może, jutro od nowa, mam nadzieję że się uda, daję sobie czas do ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mialam w planie zalozac wlasny topik ale widze ze u was cel ten sam co u mnie takze chetnie sie dolacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK....WAGA...WZROST....TALIA..... BIODRA.....UDO Misia............21........64.......175..........66..........94.........53 Purple Rain....18........64........170..........?.............?...........? Gusiaczek.....23........54........160..........?.............?...........? Znudzona......23.......53,5.......160........73...........95.........54 Styliste.........21........52........163........68...........92.........52 Smerfetka......22........?.........178.........?..............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, właśnie zajadam się twarożkiem, Dziś plan jedzonkowy to\' sńiadanie : twarożek i chleb chrupki II śniadanie jogurt z otrębami kolacja: ryż z sosem waga nadal stoi,ale widze poprawe.Boczki nie wylewaja mi sie ze spodni ,brzuch jeszcze troszke odstaje,ale zaczyna byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona- ja zjadlam na sniadanie miseczke platkow muesli z mlekiem a teraz pije herbatke mietowa. a na obiad nic nie jesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×