Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misia21

SZUKAM CHĘTNYCH DZIEWCZYNEK DO WSPÓLNEGO GUBIENIA KILOSKÓW.CEL-WIGILIA..MINUS4KG

Polecane posty

Gość Gdzie moj nick..
Witam:) To ja tu z powaznym zamairem zgubienia tych 5kg przed wigilia a wy taaakie szczupłe,wiadomo,kazda z nas ma os co jej sie nie podoba ale ja przy was wygladam jak słon:) Wsumie od dzis zaczne sie katowac bo od poniedziałku popełniałam grzeszki:)jakos nie moge sie na wieczór opanowac,cały dzien wytrzymam głod czyms zapcham a przychodzi wieczor i koniec! Czy jedzenie owocow na noc jest dobre?napewno lepsze niz jedzenie słdyczy czy chipsów ale owoce zawieraja cukry wiec juz sama nie wiem. POzdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...gdzie sie podziewacie??ja niedawno wrocilam, dzos praca , a o 19 aerobik:)dzis zjadlam: snaidanie 2 male kromeczki z szynka, 2 sniadanie:bulka niesteyy pszenna z szynka i warzywami obiad:80gr ryżu brazowego z warzywami kolacja:serek bialy, szklanka soku, herbatka z miodem potem moze jakis owoc jeszcze.Chyba jest w miare oki nie?? a jak u Was??pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 21.30 pochloanelam 3 racuchy ;p niegrzeczna ;/ musze to spalic :) zaraz biore sie za pozadna rozgrzewke i brzuchyyy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pusto tu sie robi,a mialam nadzieje,ze ten topik przetrwa. Mi idzie calkiem niezle,wprawdzie wga pokazuje znowu 54 kilo,ale to chyba przez okres. Dziś na sniadanko twarozek i dwie kromki chrupkiego pieczywa \'obiad\"-jogurt z otrebami kolacja pieczony kurczak i moze jakies warzywko no i koniec w swieta chyba nie bede sie ograniczac,oczywiscie postaram sie jesc w miare rozsadnie,ale wszystko to co lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to umiera???!!!!!!!!!!!!! Ja się tak łatwo nie poddam :D Wczoraj wyrtwałam i kolacji nie zjadłam (piłam tylko duzo, ale herbatki z sokiem i cytrynką), tzn zjadłąm jabłko, potem koło 20 ćwiczyąłm pilates :) Rano się ważyłąm na elektronicznej i proszę o zmianę w tabelce :D z 57 na 55,8 :) Pappaty i buziaki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zaczęłam czytać Wasz topik jak ważyłam 55 kg, wtedy akurat tak mi pasowało zgubić do wigili 4 - 5 kg. dzisiaj ważę 53,5 mam tyle lat i tyle wzrostu co gagatka, też studiuję zaocznie ale drugi rok dopiero. startowałam z odchudzaniem z 58 kg jakieś 2 miesiące temu. przez ostatnie 4 dni ubyło mi pół kilo, myślę że do przyszłego tygodnia powinno być równiutkie 53 :-) będę do Was zaglądać jeśli pozwolicie, pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga domowa pokazuje o kilogram mniej w porównaniu do dwóch różnych wag lekarskich. czyli jak dzisiaj pokazała mi 52,5 to tak naprawdę jest 53.5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a jaką escape diete stosujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_S_C_A_P_E witamy witamy :) No właśnie jaką dietkę stosujesz?? Bo ja mniej żarcia :):D:P Dziś w planach mam godzinną gimnastykę :) Oby się udało :) ściskam mocno :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję niskowęglowodanową, po wielu próbach różnych diet ta przypasowała mi najbardziej i jest jak dla mnie najskuteczniejsza. za godzinkę uciekam na aerobik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie poskakałam sobie 25 minutek przy fat burningu :P ale to nie wszytko !! Wieczorkiem jeszcze planuję jakieś wygibasy :P JaK fajnie, że mi wieczny głód przeszedł, w okolichach okresu zawsze cały dzień chodzę głodna (pomimo tego, że jem) !! Tak jest przez parę dni, a tym miesiącu mam to już za sobą :) uffff ;) Tearz czekam na mój skromny obiadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK....WAGA...WZROST....TALIA..... BIODRA.....UDO Misia...............21........64.......175..........66..........94.........53 Purple Rain........18........64........170..........?.............?...........? Gusiaczek.........23........54........160..........?.............?...........? Znudzona.........23.......53,5.......160........73...........95.........54 Styliste............21........52........163........68...........92.........52 Smerfetka.........22........?.........178.........?..............?...........? gagatka.........21.......55,8........165.........72............?...........52 E_S_C_A_P_E...?.........53,5........165........?...............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam aktualną tablekę, mam nadzieje, że nie macie mi tego za złe :P E_S_C_A_P_E do jakiej wagi dążysz??? I ile razy chodzisz na aerobic???? Musicie, się przezwyczaić do moich częstych odwiedzin tutaj, bo jako człowiek bezrobotny posiadam dużo czasu wolnego :P Podrawiam, jeszcze się dziś odezwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
do escape--- a możesz podac tak ogólnie co jesz??? bo ja też staram się unikać węgli, mam do ciebie pytanko co z warzywkami???ile ich jesz a i czy owoce odpadają u ciebie???a chlebek chrupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESCAPE witam zdaje się ,że byłyśmy już razem na jednym topiku,ale tamten chyba zakonczyl swoj zywot. dzis zgrzeszylam zamiast jogurtu z otrębami zjadlam pareafelków.No coz jesem niestety slaba istotka,a do tego mam okres i tak dobrze,ze skonczylo sie tylko na paru wafelkach. W te dni czesto sie objadalam slodyczami,wiec i tak niezle mi poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już odpowiadam na wszystkie pytania, najpierw dane do tabelki wiek 21 wzrost 166 talia 67 biodra 91 uda nie mierzę bo mam szczupłe dążę do 50 kg a na aerobik chodzę różnie w zależności jak czas mi na to pozwala, w tym tygodniu byłam 2 razy na abt, raz przed abt na mental nike i raz na siłowni. staram się być minimum 3 razy w tygodniu w fitnes klubie. tak ogólnie co jem: mięska wszelkiego rodzaju, dużo jajek, sery, twarogi, ryby, warzyw i owoców unikam gdyż nie działają one na mnie odchudzająco (taki organizm), czasem jakieś warzywko ale tylko jako dodatek a nie danie główne, dzisiaj np na śniadanko zjadłam 5 plasterków pieczonej łopatki i pół pomidorka. czasem jak mam ochotę na coś słodkiego to sięgnę po owoc ale tylko jeden na jakiś czas, zazwyczaj grejfrut albo jabłko. wszelkiego rodzaju pieczywo kompletnie odpada. zdarza się że mam zachciewajkę to raz na miesiąc zjem 1 albo pół bułki. mi bardzo ta dieta odpowiada bo nie mam napadów głodu i zniknęła skłonność do grzeszków nie tylko słodyczowych. ale wiadomo- każdy organizm jest inny i każdemu co innego odpowiada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK....WAGA...WZROST....TALIA..... BIODRA.....UDO Misia.............21........64.......175..........66..........94...........53 Purple Rain.....18........64........170..........?.............?..............? Gusiaczek..... .23........54........160..........?............?..............? Znudzona.......23.......53,5.......160.........73...........95.........54 Styliste..........21........52........163..........68..........92.........52 Smerfetka.......22.........?.........178..........?.............?.............? gagatka.........21.......55,8.......165.........72...........?...........52 E_S_C_A_P_E...21.......53,5.......166........67...........91............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelkę uzupełniłam :) a za sobą mam kolację wasa z szynką (jakieś 50 kcal) i 55 minut ćwiczeń :) A co z Wami dziewczynki???????? Proszę się ładnie meldować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. jestem tu pierwszy raz. ja walcze z kilogramami.w maju tego roku ważyłam 72kg a na dzień dzisiejszy 54,5. mój cel to ważyć 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie mialam internetu Wczoraj i dzis bez rewelacji, do 1500 kcal ale niezdrowo, bo ptasie mleczko, bo herbatniki wczoraj Ale dzis ostatki a jutro ruszam z dieta, na powaznie Magdulad- dużo kg zrzuciłas, cos pieknego, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i dużo ale kosztowało mnie to pare wyżeczeń.i tak jest dalej nie jadam słotkości chleba i ..... wielu rzeczy.za to dużo pije wody soków i jem warzywka i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wlaśnie wcinam śniadanko,dziś serek Danio jagodowy + chlebek chrupki \"obiad\" jogurt z otrębami kolacja pomidorowka (oczywiscie bez makaronu,ryżu itp.) pic bede zielona herbate nie mam czasu na ćwiczenia, ale wczoraj mimo,że byłam padnieta zrobilam pare ćwiczen za kare(wafelki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam sobie na strone z kalkulatorem kalorii i okazalo się ,że ten muj jadlospis ma niecale 500kcal muszę wymysleć jeszcze 500 ,bo nie chce potem mieć jo-jo. ale jestem w szoku myślalam,że to będzie troche więcej kcal. Tym bardziej zastanawia mnie dlaczego moja waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na śniadanko zjadam 2 kromeczki z serkiem z warzywami :) na obiadek pewnie coś pochłone kalorycznego, bo bede poza domem i pózno wrócę (pewnie koło 22 i to skąd?? ze szkoły bblleeee :o ) I podejrzewam, że bedzie to pizza :P No ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×