Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kika30
narazie dziewczynki musze konczyc jutro sie odezwe trzymajcie sie milej i spokojnej nocki trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti_28
Cześć dziewczyny Troche się dziś rano przestarszyłam bo nastąpiło u mnie krótkie krwawienie.Ale podobno to normalne , dziwi mnie tylko to, żę nastąpiło to 10 dni po spodziewanej miesiączce... Ogólnie to czuje się dobrze tylko też po pracy jestem taka zmęczona i wcześniej kładę się spać.... Powiedzcie jeszcze czy bardzo zmieniłyście sposób odżywiania? Co jecie ? Lubicie warzywa ? Bo ja akurat przed ciążą schudłam ponad 10kg ( od kwietnia) ale odchudzałam się rozsądnie- nie jadłam słodyczy, kolacji i ćwiczyłam. Pozdrawiam cieplutko sierpnióweczki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę zmieniłam sposób odzywiania, a raczej mój organizm się sam przestawił:) po prostu nie toleruje tłustego miesa, pieczonego też za bardzo nie:) jem gotowane mięsko z jakimś delikatnym sosem, warzyw mało, ale codziennie kilka mandarynek i banany:) do tego jakis jogurt albo kefir codziennie, a do bułki biały serek albo chuda szynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. sokratynka....Ola......24......Trójmiasto.........7.......05.08.07...0... moonisia......Monika...21.......Poznań............7.....ok 4.08.07...0.. -dziki storczyk-....Maja... 25.....Śląsk............6?......ok.10.08.07...0... kika30 ja mam podoną sytuacja tylko moja córcia ma 4 latka. Juz prawie nie pamietam jak to jest być w ciąży. Byłam dzis u lekarza :) Dziewczyny chodzicie prywatnie czy państwowo? Ja poszłam prywatnie do tego, który prowadził mnie piec lat temu i jestem zadowolona. Wszystko fajnie tłumaczy i dokładnie bada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. sokratynka....Ola......24......Trójmiasto.........7.......05.08.07...0... moonisia......Monika...21.......Poznań............7.....ok 4.08.07...0.. -dziki storczyk-....Maja... 25.....Śląsk............6?......ok.10.08.07...0... a_ga2.....Agnieszka..26.....Starogard Gdański..7......02.08.07...0.. dlugo sie nie odzywalam ale czuje sie tak fatalnie ze nawet komputera nie wlaczam, niestety dopadly mnie straszne mdlosci, ale i tak jestem najszczesliwsza na swiecie :) Niestety nie mam apetytu, wpycham w siebie twarozki, jogurty, warzywa, jajka i owoce bo jako tako moj organizm teraz to toleruje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darias
Witam tez chce sie przyłączyć do sierpnia 2007.... jestam trochę zmartwiona ostnia @ 24.10 byłam na usg 08.12.2006moja gin powiedziała ze mała coś ta ciąża z usg to 4t5d a jak ja liczyłam a mam cykle 28 dniowe to powinien byc 6t3d, pęcherzyk7,1mm w poniedziałek ide ponownie na usg i tak bardzo sie boje ze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darias
termin z USG ustaliła na 11 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Dziki storczyk ja chodze do lekarza prywatnie, od kilku lat chodze do tego samego gina - jest to kobieta i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z tych wizyt, dlatego nie zamierzam jej zmieniac :) Bo do panstwowych jakos nie mam zaufania :( A jesli chodzi o odzywianie to staram sie jesc duzo warzyw i owoców (ale nie cytrusów bo podobno uczulają), chude mięsko, jogurty i sery. Nie wiem jak Wy ale ja czasami mam cos takiego, ze bardzo mam ochote cos smacznego zjesc, a jak sobie przygotuje to mi juz ochota mija i wtedy jest brak apetytu :( Ale dzisiaj mój mężulek przyjeżdza i tak sie ciesze, juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin na razie nie robił usg, ciąże potwierdziłl badaniem no i oczywiście wyniki z krwi i mcczu. usg umówił ze mną na styczeń, bo powiedział, ze i tak jest jeszcze wcześnie, i wiele widać nie będzie. ja @ miałam 3 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. sokratynka....Ola......24......Trójmiasto.........7.......05.08.07...0... moonisia......Monika...21.......Poznań............7.....ok 4.08.07...0.. -dziki storczyk-..Maja...25.....Śląsk.............6?....ok.10.08.07...0... a_ga2.....Agnieszka..26.....Starogard Gdański..7......02.08.07....0.. pluszka... Beata ......31 .....woj.kuj-pom ........7......03.08.07 ...0.. witajcie dawno nie pisalam, wiec wiatam wszystkie nowe dziewczyny, wychodzi na to ze jestem najstarsza;-( i na dodatek to moje pierwsze dziecko, bylam wczoraj u lekarza i widzialam bijace serduszko;-) niesamowite wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darais mysl pozytywnie jak bylam 2 tyg temu u pani doktor to z usg wyszedl 3 tydzien a wedlug miesiaczki byl juz piaty a teraz sie wyrównalo wszystko i z usg i z miesiaczki 7 tydzien;-) pisalyscie o lekarzach, ja w ostatnim czasie zmienilam gin i to z prywatnego na lekarke ktora przyjmuje równiez na kase chorych, powodem zmiany bylo nie szukanie lakarza na kase tylko dobrego ginekologa bo poprzedni byl moim zdanie niekompetentny kobitka wspolnie z ojcem ma niepubliczna gabinet gin i maly szpital gin- polozniczy jestem z niej bardzo zadowolona , Jak pasuja mi godziny to chodze do niej na kase jak sie nie wyrobie czasowo to umawiam sie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny :-) Byłam dzis u gina, termin maqm na 18 sierpnia, boshe jak ja się cieszę , to że zaszłam w ciążę, i tak jak sobie wymarzyłam, że w wakacje urodzę, to po prostu szczyt marzeń. Wspaniale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie wpisuję :-) NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. sokratynka....Ola......24......Trójmiasto.........7.......05.08.07...0... moonisia......Monika...21.......Poznań............7.....ok 4.08.07...0.. -dziki storczyk-..Maja...25.....Śląsk.............6?....ok.10.08.07...0... a_ga2.....Agnieszka..26.....Starogard Gdański..7......02.08.07....0.. pluszka... Beata ......31 .....woj.kuj-pom ........7......03.08.07 ...0.. belucci....Dominika....26.....mazowieckie.......3-4.....18.08.07...51kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti_28
Witajcie Niewiem czy juz mogę bo jeszcze nie byłam u lekarza ale chętnie się też dopiszę do tabeli. Ja umówiłam się do prywatnego lekarza (80zł/wizyta) ale tak się zastanawiam jeszcze, bo jest podobno jedna dobra lekarka w moich stronach która przyjmuje z kasy ale ma strasznie dużo pacjentek. Zresztą w zasadzie na każdego gin słyszy sie też jakieś neagtywne ( jedna koleżanka poleca tego inna tamtego ) opinie że już w końcu sama niewiem. Czy u Was też tak jest ? NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. sokratynka....Ola......24......Trójmiasto.........7.......05.08.07...0... moonisia......Monika...21.......Poznań............7.....ok 4.08.07...0.. -dziki storczyk-..Maja...25.....Śląsk.............6?....ok.10.08.07...0... a_ga2.....Agnieszka..26.....Starogard Gdański..7......02.08.07....0.. pluszka... Beata ......31 .....woj.kuj-pom ........7......03.08.07 ...0.. belucci....Dominika....26.....mazowieckie.......3-4....18.08.07...51kg doti....Dorota........28......opolskie...............6 .....15-17.07...69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam miec coraz gorsze dolegliwości:( wieczorami to po prostu chce zasnąc i nic nie czuć:P ale nie mogę, bo mi niedobrze:P już nie wiem co jeść, żeby mieć apetyt - ile można zyć na marchewkach i manadrynkach i bułeczce z twarożkiem raz kiedyś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia ja jestem w 4 tygodnu i też nie mam wogóle apetytu, aż zaczynam się martwić z jednej strony. Ale to pewnie przejdzie, pewnego dnia jak zaczniemy żreć to nie podniesiemy sie z fotela :-) :-) :-) I tego najbardziej sie boje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży przez pierwsze trzy miesiące schudłam 6 kg. A później przytyłam w sumie 11. I w śierpniu urodziłam zdrową córeczkę, która dostala 10 w skali Apgar. Nie martwcie sie brakiem apetytu. Ja teraz mimo mdłosci zmuszam ie do jedzenia, ale jem wszystko to co zawsze, nie robie diet itp. No i łykam witaminy z kwasem foliowym i wapnem, przez karmienie po perwszej ciązy odwapniłam strasznie kości i teraz wole sie zabezpieczyć. Wybrałamspecjalne witaminy dla cieżarnych i karmiących, które zmniejszają mdłosci., ale czy zmniejszaja to nie wiem bo i tak mnie muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darias
Pluszka dzięki jeszcze tylko niedziela i poniedziałek i pędzę do mojej gin..MAM NADZIEJĘ ŻE JEST OK>>>>>> Tak bardzo chcemy dzidziusia.... Pozdrowienia dla wszytskich sierpniówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darias
NICK.......IMIĘ......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......TC......TERMIN....KG.. Darias.....Daria...23....Mogilno....5?......11.08.2007....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darias
I jestem najmłodsza wiec licze na doswiadczenie starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti_28
Hej hej Ale dziś się nasprzątałam - mam naprawdę dosyć.Dobrze że już wieczór zaczynam się robić bardzo senna. Dziewczyny powiedzcie pijecie kawe? Czy jedna słabiutka filiżanka dziennie nie zaszkodzi ? Próbuję nie pić kawy ale strasznie boli mnie głowa jak się rano nie napiję....Zwykle piłam dwie dziennie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja czasami pije jedna mala slaba rozpuszczalna, ale dzis np obylam sie bez kawki;-) Doris Slonce skopiuj tabelke ktora juz jest i dopisz sie bo tak to sie pogubimy;-) Ja dzis pół dnia na kursie, potem rozmrozilam lodowke i mam dosyc a jutro rano znowu na kurs;-( milej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu nie wiem co myslec --zrobilam wczoraj test i ??? jedna ciemna krecha i druga bladziusienka dzisiaj powtorzylam i to samo---jedna mocna druga slabiutka dzis mam 27 dc. i zwykle tak dostaje@-------ale od 3 miesiecy jestem na luteinie i jesli ja bralyscie to wiecie ( bierze sie ja od 16-25 dc.) ze jesli sie zajdzie w ciaze to nie wolno jej przerywac tak bym chciala do was dolaczyc------no i wtedy Pluszko nie bylabys juz najstarsza , hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie, chyba dołącze do waszego grona, wczoraj ujrzałam na tescie ciążowym 2 tłuste krechy, jestem pod wrażeniem, zwłaszcza ze od prawie 3 lat staralismy się z mężem i właśnie miałam zlecone badanie HSG zeby sprawdzic drozność jajowodów, w tym wypadku nie będzie juz to konieczne, jak i leczenie w klinice niepłodności tez jest juz bezcelowe, w moim wypadku to mały cud, bo z takimi parametrami jakie mamy to nadawaliśmy sie na inseminację, ale widac cuda się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim nowym ciązówkom. Dziewczyny mam pytanie, bo nie wiem czy to jest norma. Mam bóle krzyża u dołu pleców i jajników jak przed miesiączką. Jestem w 6/7 tygodniu, no i mdłości że juz chce mi się ryczeć. To jest moja drua ciąża, ale niewiele pamiętam, bo tama była 5 lat temu. Byłam u lekaza w czwartek i po badaniu wszystko było ok. A te bóle mam już od jakiegoś czasu ale dzisiaj sie nasiliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-dziki storczyk- ----> mozemy sobie podac rece bo mam podobne objawy zwłaszcza z tymi krzyzami i lekkie pobolewanie brzucha jak na @ ale dużo słabsze, ale u mnie to dopiero gdzieś 4 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki yola13 już zaczełam się niepokoić, że coś jest nie tak.Ja dokładnie nie wiem w którym jestem tyg. USG będę miec na poczatku stycznia. Jak ostatnio byłam u lekarza to się tak z nim zagadałam, że w końcu nie wiem który to tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×