Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

fajne :.)) ok ja kończę, bo już mnie dupsko boli od siedzenia..czas coś sobie przekąsić......do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sery pleśniowe
suri jak jadłaś te sery z Turka czy Valbon to nie masz co sie martwić bo one są robine z pasteryzowanego mleka i nie ma strachu, chodzi o te oryginalne plesniowe wytwarzane gdzieś tam daleko w świecie, ale one też tylko MOGĄ zawierać te bakterie ale wcale nie muszą, tylko w ciąży wiadomo- lepiej dmuchac na zimne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol nie mogę wejśc na nasze forum występuje jakis błąd :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, my też nie możemy wejść :( sol pisała że pewnie padł im serwer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej własnie ma któraś z was tlena??? moze sie okaze ze znamy sie z tlena z którąś hehehhehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniliśmy do tych ludzi od serwera i wygląda na to, że jest jakiś problem techniczny . Nasze forum jest całe i zdrowe, ale Anolion nic nie może zrobić to muszą zrobić ONi - niestety jakbyśmy płącili to można byłoby ich popędzić a, że serwer jest darmowy to trzeba czekać aż im się zechce to zrobić. Spróbujemy o to powalczyć :) Suri filmik wysłałam dziś poleconym ekonomicznym :) A co do dobry rad - jak dziewczyna zapytałą z ten celulit to powuedział jej co mnie lekarz powiedział. A powiedział, żeby nie ryzykowć i nie stosować!! I tyle. Ja nie uważam się za Alfę i omegę wiedzy o ciąży , porodzie i dziecku. Mówię a właściwie piszę o tym co wiem ale nie twierdzę, że wiem wszystko. Acha ja też słyszałąm, że nie wolno jeść serów pleśniowych i orzeszków, ale to pod koniec ciąży, bo mogą podobno uczulić. Byłam w szpitalu - powiedzieli, że rzeczywiście mam cukrzycę ale na razie mi nie pomogą bo nie mają glukometrów. Mam przyjść jutro rano na 7-7:30 i mieć nadzieję, że ktoś zwrócił glukometr i że ja isę załąpię . po prostu pięknie, Q..pięknie... Aż mnie szlag trafia.... Zajrzę później - trzymajcie się :) Byłam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol spokojnie ja nie mówie ze zle powiedzialas ;) ja tez nie uważam sie za wszystkowiedzącą..staram sie zawsze podkreślać że to jest tylko moje zdanie a nie jak moja szwagierka wciskac ciemnote i straszyc nie mając zielonego pojęcia co jest na rzeczy.. Ja niejem ani orzeszków ani serów pleśniowych bo nie lubie więc problem mam z głowy...wogóle to mało stosuje kosmetyków więc nawet niewiedzialam ze są jakies przeciwskazania co do niektórych...ostatnio lekarz polecił nam tzn mi i Nati maść z witA i jest suuuuper polecam znika wsio i super natłuszcza..nieradze ednak na dzien bo świeci sie okorpnie na buzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co wy tu tak dzis piszecie. Smiglo ja tez widzialam te spodnie H&M super są troche drogie ale fajne,takie same są tez rybaczki tez sie zastanawiam czy sobie nie kupic bo juz nie badzo dobrze sie czuje w moich spodniach dzis jak wiązalam buty malej to az mnie brzuch zabolal z wiec musze pomyslec o jakis ciązowych,wogole to zaczyna mi rosnąc brzuch w oczach nie wiem czy Wy tez tak mialyscie ze nagle zacząl Wam szybcie rosną.A wogole to Wam zazdrosze bo ja USG mam dopiero 11kwietnia więc sobie jeszcze poczekam a chaialbym wiedziec czy jest wszystko ok ,i czy jest zdrowe dziecko,juz o płec dziecka tak bardzo mi nie chodzi dla mnie to rzecz drugorzędna.Ale fakt powiekszającego sie brzucha i brak ubran w sumie chodzi mi tylko o brzuch bo tu sie tylko powiekszam,to mnie wkurza.W czym Wy chodzicie i czy tez juz macie brzuszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam agnieszko! ja brzuszek mam i musiałąm sobie kupi sukienke ciążową. bo z moich ubran to wchodze tylko w 1 spodnie i spódnice bo one są biodrówki i siegają bod brzuch wiec narazie zekam az sie bardzo ciepło zrobi i kupe sobie rybaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol dziękuję ci kochanie, czekam na przesyłeczkę z niecierpliwością!!!!!! Brzuszek to juz mam całkiem, całkiem :) kupiłam sobie fajne tuniczki, które ślicznie go podkreślają, ale jeszcze troszkę za zimno na nie... a jutro jadę po moje pierwsze spodnie ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed chwilka koleżanka przyniosła mi śliczną sztruksową spodnicę ciażową :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam już brzuchol i albo chodze w spódnicach albo znalazłam swoje jeansy ciążowe noi w dresach- najwygodniejszych zresztą hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieli do 18 załatwić problem z tym forum czemu nie działa i jakoś.... NIC nie słychać. Anolion włąśnie próbuje ich popędzić.... Podobno mamy przeładowaną bazę danych. Łukasz chciał to poprawić , ale On tego zrobić nie może - miał to naprawić Ktoś od nich ale jakoś nic w tym kierunku nie zrobili..... Musimy cierpliwoe jeszcze troche poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce sie wkurfiać ale weszlam na forum i niema zadnych tematow oprócz działu MSW mam nadzieje ze to ja tak mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) właśnie wróciłam z plotek ale było fajnie :) ja zostałam z 1 parą spodni i to ciążowych na dodatek i muszę koniecznie coś sobie kupić bo nie wytrzymam :) a zwykłych spodni nawet niskich biodrówek nosić nie mogę :( acha mam jeszcze jedną parę spodni dresowych ale tylko żeby po domu chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę odebrałam dzisiaj wyniki i trochę się martwię bo spadła mi hemoglobina, płytki czerwone są za niskie a białe za wysokie chyba początek anemii mam :( no i w moczu liczne bakterie, widoczny śluz i coś tam jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka jutro będziemy miały co opowiadać po wizycie u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie u mnie tez ale nie lubie zekac na wyniki a jutro ide na usg już nie moge sie doczekac... a dzis maluszek szleje to dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to zawsze mam tyle do powiedzenia że az mi tchu brakuje a mówie tak chaotycznie bo z radosci i jutro pokażemy film i foto dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×