Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jak chcę, to potrafię o siebie zadbać, mam kilka ładnych ubranek ciążoweych, makijaż...wtedy od razu czuję się ładniejsza, pewniejsza siebie, ale wiecie, w chorobie tak na prawdę nawet pójść do łazienki mi się nie chce, ale jak tylko wyzdrowieję, zrobię tak jak mówicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze !!!bMyszka :00 Tak trzmać - powiedz mu , że są serii nivea, więc jak zapyta w drogerii to napewno ktoś mu pomoże :)) Dziewczyny ja muszę do roboty - córcia mi kupę zrobiła i nosi ją w pieluszce - pranie muszę powiesić i chciałam jeszcze z nIą Iść na spacerek przed obiadkem (13), więc znikam na jakiś czas:))) Trzymajcie się ciepło - myszka Nos do góry - szoruj do łąźienki -zrób Sobie ładny makijaż oczu (bo jka masz katar to inne zabiegi sobie odpóść - fluid będziesz ścierać chusteczką 0 i załóż taką lepszą sukienką albo bluzkę:)) zrób Sobie na przekąskę furę warzywek z kefirkiem i zobaczysz, że będzie nieco lepiej :00 Buziaki dziewczyki :0 zajrzę do Was później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa, ale można mnie dopisać do listy - również mam termin na sierpień położna powiedziała - 8 sierpnia, mnie z wyliczeń wychodzi 11-12 ;) za mną 21 tyg i 5 dni wczoraj byłam na usg prawdopodobnie chłopiec :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu zeżarłam kawał sernika :) jak tak dalej pójdzie to nic nie dowiozę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w gronie ciężarówek sierpniowych napisz coś o sobie :) znowu chłopiec??? a gdzie dziewczynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle robię dziesięć rzeczy na raz :) pakuję się, piję kawkę , jem i do was zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@smiglo7 narzeczona mojego szwagra mówi, że wojna będzie, bo się sami chłopcy rodzą ;) coś w tym jest - przyjaciel męża w marcu został ojcem Kazimierza, w czerwcu kolega zostanie tatą Adama co o mnie - mam 22 lata, mieszkam w stolicy, studiuję socjologię na trzecim roku no i to będzie moje pierwsze dziecko - nie do końca planowane, ale chciane strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nic nie wiem, chociaż jestem święcei przekonana że będzie chłopak( nie to żebym wolała, bo mi wszystko jedno, dziewczynki są takie słodkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak się u mnie potwierdzi, że córka to będzie ona miała w czym wybierać bo tyle kawalerów się urodzi hihihihihhii :) myszka mam przeczucie, że będziesz tez mieć synka :) zobaczymy czy się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie i mężowi sniło się, że to będzie córka, większość znajomych podejrzewa mnie o córkę, ale lekarz wczoraj powiedział, że raczej chłopiec (chyba, że to między nogami to duża łechtaczka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najważniejsze też jest oczywiście żeby była dzidzia zdrowa :) ale mój mąz chce synka i cały czas do dzidzi mówi jak do chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też było wszystko jedno :D, ale teraz sobie myślę że synuś synuś synuś aż mi z tego sinus wyszedl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie spotykają znajome to mówią, że dziewczynka będzie bo zmieniłam się podobno na twarzy a kuzynka ostatnio to prawie mnie nie poznała :) natomiast wujek powiedział, że synka będę mieć :) pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas też myślałam o synku ale wszystkim mówiłam,że córka będzie jakaś dziwna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam nadzieję ,że dzidzia nie wywinie numeru z dupcią jak pójdę na usg 4d :) ooooo słoneczko wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! :) To i ja sie w końcu ujawnię, bo podczytuję was już od bardzo dawna, może naewt od początku istnienia topiku i jakoś nie mialam odwagi albo i czasu się do was dołączyć. Cały czas jestem na innym topiku i jest mi tam dobrze, ale nie zawadzi jesli i tutaj się zadomowię :) Pozwolicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka i smiglo, kiedy idziecie na 4d, ja planuję ok 16 kwietnia...też mam wielką nadzieję, że pokaże nam dzidzia to i owo :.)) witaj limetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 4 sierpnia, a jutro wybija mi 23 tydzień ciązy :) Jest to moja pierwsza ciąża więc kompletnie nie wiem czego się mam spodziewać, ale ponoc to dobrze :) Mam 25 lat, mieszkam w Wielkopolsce, w małej wiosce, ale za to uroczej :) Aha, a co do płci to jeszcze nie wiem. Właśnie w czwartek po świętach ide na usg i mam nadzieję, ze sie pokarze, któż to mi tak w brzuszku bryka :D Powiem wam że czasami to taką niespodzianke można miec z tą płcią. Moja bratówka jest w 35 tygodniu ciąży a jeszcze nie wie co będzie miała, bo cały czas jej dupke pokazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i jeszcze jedno jak wy to robicie że te suwaczki macie cały czas, a ja musiałabym cały czas kopiować ten kod:.((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×