Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja tu chyba ostania co do terminow ale roznie to bywa z tymi terminami,moja kolezanka urodzila wczoraj 10 dni po terminie byla juz niezle wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciała pokazać bo nie miała co hihihihihihi tzn. brak siusiaka ok zmykam na chwilke do tego bankomatu bo podobno kolejki są :) żeby mi tylko kasy nie zabrakło :) zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - to możemy sobie łapke podać :) Ja też taki głodomorek jestem. A jak już mowa o jedzeniu - chyba pójde cos przekąsić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście!! Jedwo nadążam czytać. Mój serniczek już gotowy, mniam mniam. Ale ja mam średni apetyt. Jem tyle co wcześniej, troszkę tylko regularniej. Na początku ciąży nie miałam ochoty na słodkie rzecz a teraz czasem mam napady na słodkie i muszę to kontrolować. Brzuszek rośnie, rośnie i rośnie. Hmmm A odnośnie czucia się brzydylą, to ja też czasem to mam. Staram się jednak jakoś fajnie ubrać, umalować jak gdzieś wychodzę, bo wtedy czuję się lepiej. Najgorzej było jak musiałam leżeć i się prawie nie ruszać. Wyglądałam koszmarnie w piżamie a wystarczyło, że ubrałam jakieś fajne dresiaki, bluzeczkę, wymalowałam się i wyprostowałam włosy i już było wszystko ok. Bo tak na prawdę to robimy to dla siebie żeby czuś się super w tak cudownym dla nas czasie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie poruszajcie tematu o dzidzi??? bo zrobi się smutno albo niezręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym sobie kupiła nowy dresik albo chociaż fajne spodnie dresowe ale musiałyby być niziutkie biodrówki albo typowe ciążówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona patrzy na mnie jak na trędowatą i nie odzywa sie do mnie a mine ma tą że nie wieadomo o co chodzi wiesz nie rozmawiam z nimi o tym ale po mnie już widac agnieszka ja tez szukam dresu i na razie nic nie znalazłam a niedługo jade na majówke i by mi sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mi tez cos fajnego by sie przydalo i tez przynajmniej spodnie ale jakies fajne biodroweczki tak jak ty smiglo7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dla facetów też, ale my czujemy się bardziej dowartościowane jak się uśmiechamy do siebie w lustrze. Myszko odnośnie twojej bratowej.. Bardzo dziwna z niej kobieta i myślę, że bardzo ci zazdrości. Ja miałam trochę podobną reakcję obronną jak mi się nie udawało. Po półtorarocznym leczeniu w końcu lekarz powiedział mi że możemy się starać o dzidzię i w kwietniu ubiegłego roku po raz pierwszy się rozczarowałam. Byłam trochę podłamana i wtedy dowiedziałam się że moja siostra jest w ciąży. Miała już dwójkę dzieci i wpadła z trzecim. byłam jeszcze bardziej załamana i zamknęłam się trochę w sobie. Z miesiąca na miesiąc było jeszcze gorzej, zwłaszcza jak od sierpnia zaczęłam zażywać sile leki które zdezorganizowały mi całe życie. I znów kilka rozczarowań. I wiesz jaki było moje tłumaczenie ??? A bo jestem przemęczona, zdenerowana przez pracę, nie sypiam, a tak w ogóle to mam jeszcze czas na dziecko bo jestem młoda. Dopiero teraz widzę, że to była moja reakcja obronna na teksty czy masz dzieci, a dlaczego już nie, albo już najwyższy czas powiększyć rodzinę itd. Mnie jednak pomógł mąż. On potrafi mi każdą rzecz przetłumaczyć tak, że od razu widzę wszystko w różowych kolorach. jest moim najlepszym psychologiem. Ale się rozpisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi się przypomniało, że po świetach mój mąż jedzie gdzieś na 2 dni na szkolenie i zapowiedział, że tak będzie coraz częściej :( i zostanę sama w domu a na majówkę to bym pojechała gdzieś na grila mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam spodnie dresowe na placu za 30 zł. Jedne długie a drugie 3/4. Nie kupowałam typowo ciążowych tylko trochę większy rozmiar na gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jej tłumaczy a ona swoje robi on na siłe ciągnie ja do lekarza żeby zrobiła kontrole po zabiegu a ona mam czas wiec nie wiem czy to tak typowa obrona rozumiem zazrosc ale robienie na odwrót jak ktos jej dobrze radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam jedne normalne spodnie na gumce do chodzenia po domu kupiłam roz. L (a zawsze mam roz. xs) ale żle mi się je nosi bo idą na brzuszek i mi przeszkadzają i tak jest ze wszystkimi normalnymi spodniami nawet bidrówkami chyba , że są bardzo bardzo niziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądacie czasami program super niania ???? mam nadzieję, że nie będziemy nigdy musiały takiej wzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem jest z ubranie sie teraz bo ciągle rosnie nam brzuch kazałam męzowi kupic maseczke do twarzy dzwoni trudniejszego zadania nie mogłas wymyslec ja nie wiem jaką :D ale kupi jaką uważa moj skarb dzis od rana fikał troche w południe kombinowała w brzuszku a tearaz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się wszystkie ciężarówki podziały :) mija dzidzia dalej nie kopie , zaczynam się po mału martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka słodkiego nie mogę bo przejadłam się sernikiem dzisiaj i ząbek dał o sobie znać :( ale poleżę na lewym boku może się obudzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×