Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze poleżałam i dalej nic :( dzisiaj nawet delikatnego kopniaczka jeszcze dzidzia mi nie dała :( ale zalapałam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jest ok ja miałm tak w niedziele i złapałam doła bo cąły dzien nic i aż płakałam ale mam mnie uspokajała i mowiła ze ok że spi i faktycznie bo poznie po południu strasznie sie wiercił nie martw sie dziecko czuje że sie boisz i ono tez sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę ba nawet wiem o tym ,że wszystko jest ok :) bo musi tak być i nie ma innej opcjii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze za jakąś godzinę wróci mój mąż i będę musiała zmykać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamyszka
juz jedziesz??? a ja biore sie za sprzatanie bo nic jeszce nie tknełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę dzisiaj jechać autostradą a tak nie lubię bo tam się szybko jeździ :( ale z drugiej strony nie mogę się już doczekać kiedy będę u siostry i ją zobaczę , bo ona jest 2 tyg tylko mniej ode mnie w ciąży :) ma termin na początek września :) ciekawe czy się bardzo zmieniła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie czytam temat o klimatyzacji i maluszku bo własnie sie nad tym zastanawialismy bo kupujemy nowe auto i bałąm sie że klimy nie można używac przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet o tym nie pomyślałam :( a my przecież też będziemy zmieniać auto :) rodzina się powiększa to i autko musi być większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie duże ale ładne :) myszka to ty jesteś o 1 cm mniejsza ode mnie :) :) :) wy będziecie kupować nowe czy używane??? bo my to używane bo na nowe nas nie stać niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam prawka niestety może kiedyś zdobędę się na odwagę i zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :) mój mąż też coś tam kiedyś brzdąkał o kupnie ziemi i budowaniu się bo to teraz taniej wynosi niż mieszkanie a ceny to we Wrocławiu szok , jak w warszawie :) po 8 tys, za metr i to jest dość tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to luksus a my właśnie pragniemy własnego M bo mieszkamy z mojego męża siostrą i jej mężem i córką i jest przerąbane czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jeszcze jak to się wszystko potoczy finansowo jak będzie już dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok myszka ja muszę już spadać :( mąż dzwonił, że już jedzie do domku :) Wesołego królika, Co po stole bryka, Spokoju świętego I czasu wolnego, Życia zabawnego W jaja bogatego I w ogóle kurde- Wszystkiego najlepszego! życzy smiglo7 z dzidzią w brzuszku :) :) :) do zobaczenia po świętach będę za wami wszystkimi tęsknić buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×