Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mamuska 201
zdrowych i wesołtch świąt tez wam dziewczyny życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc po świetach! jak tam nastroje? pogoda nas nie rozpiescila.. powiedzcie prosze jak u was ze spaniem? bo ja przed swietami jakies dwa tygodnie mialam problemy ze spaniem, na swieta wyjechalismy na mazury i spalam dobrze, a dzisiaj po powrocie do domu znowu pobudka o 3... nigdy nie miałam takich kłopotów i zaczyna mnie to martwic, bo podobno bezsennosc jest czesta w 8-9 miesiacu, ale teraz? jak mnie tak bdzie trzymało do urodzenia, to chyba przeistocze sie w zombi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dochodze po swietach... jestm objedzona :( a co do spania to ja też czesto sie budze w nocy i tak sie tłuke raz na ten bok raz na drugi i tez mnie to martwi bo sie niewyspiam i chodze zakręcona cały dzien... a u was jak?? maluchy dają mocniejsze kopniaki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta święta i poświętach - a ja sie nie obiadałam bo mam cukrzycę i nie mogę :(((( A spać też nie mogę ale to z powodu mojej małej Córeczki - ostatnio nie śpi za dobrze - baluje po 2-3 godziny w sroku nocy i spac nie daje...... Miłego dnia życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny po swietach, jaka to szkoda ze swieta nei trwaja tyle co przygotownia do nich... Tak was nadrabialam i pisalyscie o tym ze sie czujecie brzydkie - Dziewczyny - ja zawsze zazdroscia patrzylam na kobiety w ciazy a teraz ciesze sie niesamowicie jak widze ze moj brzusio rosnie i staje sie coraz bardzie widoczny. bardzo jestem dumna z niego!! :) wiec glowy do gory i brzuchy!! jestescie sliczne chociazby dlatego ze jestescie w ciazy!! :) Limetko - dotarly do mnie pozdrowenia - dziekuje! juz ci odpisalam na naszym \"objawowym\" forum ;) Ja ide jutro do ginki - jestem ciekawa jak Malenstwo bo nie wiedzialam go juz 5 tygodni. Kopie w kazda strone juz. Czy wy tez czasami czujecie kopniaki takie do wewatrz?? Moze sie dowiemy czy to synus czy corcia :) odezwe sie Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! a co do problemów ze snem to najlepiej w dzien przewietrzyc posciel, wieczorkiem przewietrzyc pokój i wybrac sie na wieczorny taki gdzies ze 30 min. spacerek ja po tem spie jak zabita! a dopadsa was drzemka w ciagu dnia?ja tak koło 17 juz padam ale staram sie przemeczyc do jakiejs 21 i padam spac i wstaje rano o 7!!!!zreszta ja i przed ciążą byłam strasznym spiochem!!!!!hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jak te święta szybko minęły, niestety znowu do pracy, a robotą jestem zasypana, że hej!!!! ja najwięcej zjadłam ciast, nie da się ukryć, że jestem łasuch...ważyłąm się ostatnio: 64 kg( przed ciążą 58)...chyba nie jest żle ale wiem że po takim obżarstwie przybędzie mi tu i ówdzie... moja dzidzia na początku świąt nie brykała za dużo, i też się raz barzdo martwiłam ,ale rano zawsze mnie pokopie i się uspokajam, a pewnego dnia tak mnie kopała, że wszyscy znajomi poczuli...fajnie widzieć ich uśmiechy na twarzach... w nocy jakoś na razie za często się nie budzę, jedynie do kibelka ale zasypiam na nowo, raz mnie tak kopało w środeczku, że nie spałam przez dwie godziny...ale co tam, niech maluszek się rusza mam wyniki na toxoplazmozę, jest ok, nic nie wykryli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez ide jutro do lekarza moze dowiem sie co urodze ale najbardziej chce uslyszec slowa ze dzidzia jest zdrowa,co do spania to ja bym chętnie spala ale niestety mam problemy z kręgoslupem i przewracam sie z boku na bok jak zaczyna mnie bolec a tu jeszcze chwile do porodu niestety....wogole jeden bok prawy często mnie podbolewa no ale niestety to są uroki ciązy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj tak mnie boały biodra, nie do wytrzymania i kolana to chyba na zmianę pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli biodro ale wewnątrz od prawej strony ale mysle ze to od kręgoslupa,bo mialam juz z tą stroną problemy przed ciązą ,wiec teraz sie nasilają. Powiedzcie mi dziewczyny od ktorego tygodnia zaczyna sie szostry miesiąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem specjalistką, ale ja właśnie jestem w ciąży 22 tydzień i 2 dzień i właśnie w niedzielę zaczął się szósty miesiąc - przynajmniej wg. mojego licznika :) Czyli chyba od skończenia 22 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie tak wg mojej książeczki od 23 tygodnia zAczyna się 6 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja tylko na chwilkę, przywitać się z wami po tej świątecznej przerwie :) Idę zaraz odpocząć trochę, bo przez te 4 ostatnie godziny cały czas....prałam. Kurczę tyle sie tego nazbierało, jeszcze mąż, który wrócił ze Szwecji, przywiózł walizy więc trzeba było to przeprać. Ale już mam koniec i moge troszkę odsapnąć. A tak w ogóle to po tych świętach to jestem bardziej zmęczona niż w zwykłe dni. :) Taki urok świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Kasiaka - też odpisałam ci na \"objawowym\"forum, ale tak po krótce powiem, że ide na usg w czwartek i mam nadzieję, że maleństwo pokaże się z \"tej oczekiwanej strony\" :D To już 23 tydzień i 3 dni więc myśle że zobaczę czy to chłopczyk czy dziewczynka :) A samopoczucie - jak zwykle - bardzo dobre, tylko tyłek od siedzenia po świętach boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas dzis cichutko nikogo nie ma pewnie jeszcze dziewczyny dochodzą do siebie ;). a u mnie normalnie siedze sama w domciu i nic nie mam do roboty bo wszystko mam porobione tak wiec sie nudze... a maluszek daje kopniaki juz prawie cały dzien:) super bo kreci sie daje znaki.... Wczoraj zebrało nam sie na igraszki i było wyjątkowo a i maluszkowi odpowiadało bo pozniej kopał do 12 w nocy aż mi sie brzuch unosił a mężus był bardzo szczesliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój maluszek jakoś od niedzieli od 13-14 jakoś się uspokoilo. I nie czuję ruchów :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soldeluna - od niedzieli to chyba troszke długo, co? Może trzeba zadzwonic do lekarza? Hmmm, wg mnie to troche długo, bo już 2 dni. A moje maleństwo fika jak tylko spokojnie usiądę, a na wieczór to tak się wypina, chyba chce przez dupke dostac :D Chyba że to nie dupka :D Kurczę, ale to suuuuper uczucie, ile razy to ja sie sama do siebie śmieję. Jakby mnie ktoś widział to pomyslałby że jestem nienormalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę poczeka jak nadal nic to jutro jadę do przychodni do mojego lekarza..... albo i wcześniej zadzwonię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno pierwsze ruchy dziecka kobieta powinna poczuć przed upływem 25 tygodnia, może jej się to zdarzyć na długo wcześniej, a potem mogą nawet na jakiś czas przestać być wyczuwalne, ale... Mnie by taka długa przerwa zaniepokoiła. Nie zwlekaj tak długo - lepiej chuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży oLiwkę czułam od 20 tygodnii raczej należała do ruchliwych... z reszta nie zwracałam na to ż takiej uwagi dopóki nie okazało się, że mam cukrzycę i mialam liczyć ruchy a to było po 30 tygodniu. Tym razem ruchy czuje od 17 tygodnia ale ta dzidzia jest znacznie mniej ruchliwa - tylko,że ja już wiem, że mam i teraz cukrzycę. i niestety zaczynam się martwić... Nie mama z kim zostawić Oliwki a w szpitalu mnie z NIą nie przyjmą mój mąż będzie w domu po 21 a rodzice dziś nie mogą mi pomóc :( mają przyjechać jutro rano - i zabrać małą na spacer - pewnie wtedy pójdę do szpitala - innej opcji nie mam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzidzi rusza sie co dziennie ale nie czuje go caly dzien byc moze dlatego ze jest troszke mniejszy niz wasze no ale czuje co dziennie nie intensywne ruchy mam czas jeszcze mysle dopiero zaczne 20 tydzien wiec pewnie z dnia na dzien bede czula coraz bardziej jutro ide do lekarza i pewnie bede czula sie lepiej jak zobacze ze wszystko ok. SoldeLuna-jezeli juz tak dlugo ruchow nie czujesz to na wszelki wypadek musisz to sprawdzic,fakt czytalam ze na tym etapie ciązy mozna przestac chwilowo czuc ruchy ale chyba nie przez dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:0 poczyłam ruchy tylko 3 alelepsze 3 niż żaden -jak sytuacja nie daj Boże znowu sie powtórzy to idę do szpitala (mam jeden pod ręką -200 metrów). Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po świętach. Jak zwykle w święta nie za bardzo się objadłam ale brzusio rośnie w oczach. co do ruchów to ja czuję przede wszystkim rano i wieczór. Czasem jak wnocu budzę się do toaletki to też kopie i nie mogę usnąć. W ciągu dnia też czuję, ale zazwyczaj jak siedzę, albo się położę. natomiast wczoraj w nocy to było mistrzostwo. Z jednej strony miałam brzuszek bardziej uwypuklony i jak mąż mnie zaczął dotykać to poczuł chyba główkę, potem przeszedł na drugą stronę i znowu coś wystawił. Oprócz kopniaków czuję czasem przewracanie się dzidzi, bo skóra się naciąga i czuję straszną ciasnotę. Właśnie teraz maleństwo robi poranną gimnastykę, w odróżnieniu od jego mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×