Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

monaszka ja tez studiuje pedagogieke specjalną tez chcialabym pracowac z takimi dziecmi,mysle ze sie nadaje no ale praktyku nie mam): no ale moze kiedys.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też przyszalałam. Rano byłam na zakupach, zrobiłam już tzw. \"czeskiego\" i ciasto pod sernik. ser kupię jutro i go dokończę - uwielbiam piec sernik bo mężuś go uwielbia. Zrobiłam jeszcze na dzisiaj zupę i mięsko się właśnie kończy dusić. no i .. trochę opadłam z sił i postanowiłam trochę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, życzę wam spokojnych i wesołych świąt!!!! odpoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie samopoczucie dobre tylko słonka nie ma i chyba nie wyjdzie dzisiaj u mnie :( musze się dzisiaj spakować bo jadę na święta do karpacza :) badeve dzięki za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogóle przez święta nie będę mogła tu zagladac i po świętach tylko wieczorkiem będę pisać z wami bo wracam do pracy :( no i zrobiło mi się smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to ja tu bede sama całymi dniami :( bo ja nie musze wracac do pracy bo tak ustaliłam z pracodawca i jemu to na reke :) ale szkoda bo was to nie bedzie od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bede tu jak najczesciej,mi zaczynają się niestety obiawy nieprzyjemne czyli bole plecow zaczynam sie nie wysypac,mam nadzieje ze was to nie spotka.boli mnie nawt biodro,no coz lepiej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ciezaróweczki z ładuneczkami!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak samopoczucie i porzadki przed swiateczne, ciasta popieczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie jeśli chodzi o ból pleców to ja wczoraj nie mogłam zasnąć tak mnie plecy napie....... :( chyba u mnie znowu się zaczyna :( myszka ja z samego rana będę miała czas tak do 9 a później będę koło 19 dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie dzidzia dzis nie ruszala troche mnie to martwi mam nadzieje ze jej nic nie jest,macie czasami tak ze jej nie czujecie czy raczej juz w kazdej godzinie??? ja nie pieke plackow ide na swięta do mamy i tesciowej w domu tylko posprzątam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie sprzątałam prawie wogóle bo lekarz zabronił się przemęczac a z ciast to upiekłam pierwszy raz w życiu sernika ( wyszedł bardzo smaczny) a reszte ciast kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam arobione jeszcze tylko mieso wstawie aby sie piekło i posprzątam podłogi kurze i umyc dokładnie łazienke... ale dopiero wieczorem bo musze wykąpac psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja też tak mam :) czasami czuję dzidzię często a czasami wogóle nic nie czuje tak jak dzisiaj i już się tym nie martwię bo dzidzia jest malutka i nie zawsze można ją wyczuć :) przynajmniej my tak mamy bo reszta dziewczyn jest o tydzień lub więcej w ciąży i mogą czuc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo7 ja tez mam problemy od paru dni ,jeszcze sie marwie bo boli mnie w prawym boku,tam gdzie sie znajduje niby wyrostek ,mam nadzieje ze to nic powaznego,boli mnie jak sie tam naciskam tak to nie...... Dzidzia nic nie fika no niewiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzidzia ostatnio przedwczoraj ruszała się cały dzień a wczoraj to tak sporadycznie i dzisiaj tez nic na razie może rozbryka się poźniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko to normalne u mnie tez tak było i tez panikowałam a teraz kopie coraz czesciej ale też nie czuje cały czas bo maluchy mają dużo miejsca i to racja każda inaczej moze to czuc i nie martw sie u mnie skar wczoraj cichutki a dzis o 7:30 daje kopniaki i teraz juz nie ale czasem cczuje a tak zapytam bo nie znalazłam nigdzie na jakim poziomie jast już macica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak gdzieś czytałam że na poziomie pępka i że jest wielkości grejfuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mnie z tymi ruchami jest tak że jak chodzę to nie zawsze czuję dzidzię, natomiast jak się położę albo siedzę zgięta tak, że dzidzia ma mało miejsca to od razu daje znaki. Wczoraj do 0:30 oglądałam kod da vinci i co chwilę dzidzia się przewracała i kopała. Ja też będę tu zaglądać, bo nie pracuję, więc możecie na mnie liczyć. Lecę piec i sprzątać, pólki mam jeszcze siłę. Miłego dzionka :-) A Mamuniom i ich Maleństwom życzę Wesołych, Spokojnych (ale ruchliwych w brzuszku) i Zdrowych Świąt Wielkanocnych. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już w międzyczasie kupiłam ciasto :) teraz został mi do posprzątania pokój ( kurze) i pakowanko :) obiad też już mam , zostanie tylko czekanie na męża aż wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po południu poszłam na spacer i na runku kupiłam bratki i wzieło mnie na wsadzanie i przesadzanie kwiatkow i musiałm pojechac do męża z czego byłam zła bo chciałam obejrzec film wzgórze nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja tak mam codziennie siedzę sama jak palec i do nikogo nie mam gęby otworzyć a jak mój mąz wraca z pracy to przeważnie jest zmęczony albo gra na kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet ostatnio często się z nim kłócę o wszystko czyli o głupoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×