Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witajcie ponownie!! Ale poważne tematy dzisiaj były poruszane. Odnośnie znajomych to u mnie też dziwnie. Mają takie dziwne nastawienie. Jak byłam szczupła to zazdrośćze strony już rodzących, że za mało przytyłam i mam mały brzuszek. Teraz jak w ekspresowym tempie pojawił mi się brzuszek to teksty, że strasznie szybko przytyłam \" a to dopiero początek\" Normalnie zwariować idzie. I Jak tu czasem nie mieć doła. :-( Nikt nie rozumie, żemi chodzi o to żeby dzidzia była zdrowa a o figurę będę się martwić później, a oni mają niezły powód do śmiechu. Ale cóż. .... tak bywa. Dzisiaj faktycznie coś jest z ciśnieniem bo jestem strasznie senna. Niby pogoda ładna ale jakoś dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciężarówki :) :) :) ale żeście się rozpisały :) aż 3 strony miałam do przeczytania :) ale to dobrze, znaczy , że forum tętni życiem :) limetko wysłałam ci swoje foto teraz czekam na twoje :) a jeżeli o te pierdzące ruchy to ja też tak mam i czasami mam jeszcze uczucie jakby pipka mi pierdziała i wtedy dzidzia też kop[ie właśnie :) wy też tak macie???? ja ze znajomymi nie mam takich problemów bo większośc ma już dzieci albo się spodziewa a ci co jeszcze nie mają nie zachowują się wobec mnie dziwnie :) byłam dzisiaj na badaniach i moje wyniki się poprawiły tzn. mam już nieliczne tylko bakterie i leuocyty są już w normie ciekawe co na to lekarz bo jutro idę do kontroli :) a moje nogi od dwóch tygoni przypominają banie tak mi popuchły i teraz to ja już nie wiem od czego :( czy któreś z was też popuchły nogi??? jutro może lekarz zrobi mi usg i będę wiedzieć co mam w brzuszku :) dam wam znać na pewno :) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....26...02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........25.....04 .08....+6 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........25... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........24.....11. 08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......23......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........23.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........2 3.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....22......26.08...+11...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........21......2 8.08......+7..syn Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9 zaktualizowałam tabelkę bo ostatnio zamiast wpisać 22 tc to wpisała 12kg ale ze mnie blondynka :) ale wszystko przede mną bo jutro ważenie u doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak do tej pory to nigdzie nie nabralam ciala tylko w brzuszku ,moze odrobine w udach ale wszystko przedemną w tym miesiącu ponoc tyje sie najwiecej ale dam rade po pierwszej ciazy zaraz doszla do siebie a tylam wiecej,wiec dam rade teraz dziecko jest wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już przestałąm się martwić, że tak dużo tyję najważniejsze jest dziecko :) a resztą będę martwić się później :) tylko może od tego że tak przytyłam nogi zaczęły mi puchnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe czego nogi Ci spuchly musisz koniecznie sie tego dopytac lekarza,no bo to chyba istotna sprawa.ja znow jak za szybko chodze i sie spiesze mam uczucie takiego napiecia od tylu az do samych lydek nie wiem jak okreslic to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiaj lecę tylko na parę godzin do pracy a później do lekarza :) ciekawe co on powie na te moje nogi, które od dwóch tygodni są spuchnięte :( mam tylko nadzieję, że to nie jest zatrucie ciążowe :( a dzidzia od wczoraj jakaś spokojna jest :( ale najważniejsze , że czuje ruchy :) pozdrawiam i życze udanego dnia :) dam wieczorkiem znać jak poszło o ile będę miała czas bo muszę dzisiaj jeszcze ułożyć grafik na maj dla pracowników :P) limetko dziękuję za foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też dzis zalatana , od kilku dni tylko cos załatwiam a dzis zapłacic rachunki:P i wpłacic zaliczke do hotelu na weekend majowy:) jedziemy do Swinoujscia w poniedziaąłek wiec mnie tu nie bedzie i jeszcze drobne zakupy musze zrobic i karme suchą dla psa bo to duże ciele jedzie z nami :) pierwszy raz bedzie nad morzem bo dopiero skonczy rok nasz piesek a moj skarb kreci sie kopie :) bardzo reaguje na głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję... strasznie przybyłam na wadze :( kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....26...02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........25.....04 .08....+6 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........25... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........24.....11. 08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+8... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......23......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........23.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........2 3.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....22......26.08...+11...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........21......2 8.08......+7..syn Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie widzę po sobie jakoś tych dodatkowych kg, chociaz ojciec mi wczoraj przygadał, że mi tyłek urósł, ale co on wie... gdyby nie ten brzuszek z przodu spokojnie mogłabym wejść w każde swoje spodnie sprzed ciąży... Ale generalnie nie będę się tym przejmować. Syn jest najważniejszy. Zresztą, w sumie należało się spodziewać, że nie skończy się na 5 kg... ;) Pocieszam się tym, że koleżanka w 3 tygodnie po porodzie schudła 11 kg (karmi piersią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne co przytyjemy to nam zejdzie a zdrowie dziecka jest najważniejsze mi wszyscy mówią że wyglądam super ja mam tylko brzuszek jak piłeczke :) a gdzie sie wybieracie dziewczyny na majówke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małżonek to się wybiera gdzieś między 28 kwietnia a 1 maja (jest przewodnikiem i pilotem wycieczek), może wybierzemy się na działkę do babci... ale niestety 4 i 5 maja mam zjazd w szkole (kto to wymyślił?... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! my tez jedziemy nad morze....tzn mam nadieje - w czwartek ide na dosdatkowa wizyte u gina bo mi kazal przyjsc przed wyjazdem zeby sprawdzic czy moge jechac. Myszko a ty idziesz jeszcze do swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to super :) ja sie troche stresuje ze moze powiedziec ze nie moge....choc na razie wszystko bylo ok...no ale ja juz jestem taka pesymistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .pocieszam was ze ja tez tyje teraz wiecej na wadze co prawda przybylo mi 4,5 kg ale co sie waze ostatnio to pol kg wiecej ale to jest naturalna sprawa miedzy 6-7 miesiącem przynajmnej tak pisze w mojej niby mądrej ksiązce.wiec nie matwcie sie ten miesiĄc jest nawiekszym przyrostem.Potem juz nie bedziemy tak tyc szybko.w sumie tamtym razem jak bylam w ciązy to mi sie sprawdzilo,wiec moze wlasnie rzeczywiscie teraz jest najwiekszy przyrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) my też mieliśmy jechac na weekend nad morze, ale zrezygnowaliśmy :( bo to jednak 400 km drogi jest, a mi zaczęło się chyba stawianie brzucha czy cos takiego i nie chcemy sobei potem pluć w twarz, że zaryzykowaliśmy..:( ale mi smutno, bo sie tak nastawiłam na wyjazd.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po niedzielnym wypadzie do zakpoca mam taki straszny katar, żeledwo oddycham. :-) Istny koszmar :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynym jak wy czujecie to stawianie sie brzucha?? hum...mam nadzieje ze po prostu tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to tak wygląda - brzuch robi się twardy w jednym miejscu i czuję bezbolesny skurcz.. trwa to ok pół min uty i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide w sobotę na wizytę to się dowiem, to jest niby normalne, znaczy, że macica przygotowuje się d porodu, ale na pewno trzeba bardziej na siebei uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zażywałam magnezto strasznie wymiotowałam. Na szczęście nie mam na razie skurczów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja jeszcze w pracy...smutna pogoda dzisiaj, i jakoś mnie pod kolanem, jakby żyła bolała( żylaki!!!!???) ale patrzę i nic tam nie widzę...może to z pogody... w tym tygodniu chcę iść zrobić badania moczu, morfologia( na ostatniej wizycie lekarz stwierdził, że spadła mi hemoglobina więc muszę sprawdzić,i jeszcze na cukrzycę..dobre to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×