Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Tez sie cieszyłam z nowej sukienki slubnej, jedno szczescie ze udało mi sie ją sprzedac, bo teraz jest z tym naprawde problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze byłam raczej szczupła, chociaż udek i pupci mi bozia nie poskąpiła, a teraz nie wiem ile ważę, zważę się po południu u ciotki( bo ja wagi nie mam), ostatnio mi się przytyło ale to chyba po świętach i ważyłam się najedzona, więc zobaczymy...znajomi mówią, że twarz mi się lekko zaokrągliła a tak to jedynie brzusio....ale ja się nie okłamuję, jeszcze parę misiecy i różnie może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko a jakie instrukcje dostalas od swojego ginekologa? ja mam wypic lampke wina czerwonego wytawnego jak sie gorzej poczuje i brzusio bedzie ciagnal. Powiedzial ze po co mam brac w wtedy relanium jak winko podziala tak samo. ale mnie tym zaskoczyl!! A poza tym zapisal mi juz magnez - takna profilaktycznie - bo ja na razie skuczry nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystanek co godzina zapiąć pasy pozycja półleżąca dużo pic mam zmieniac pozycje nie siedziec sztywno tylko troche na lewy bok troche na prawy najlepiej na tylnim siedzeniu lekzarz nie miał żadnych zastrzerzen do mnie i zabrac całą dokumetacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.Dziewczyny nie martwcie sie tym twardniejącym brzuszkiem czasami tak bywa naprawde w pierwszej ciązy twardnial mi caly czas i nic mi sie nie dzialo donosilam zdrowe i duze dziecko,teraz nie twardnieje mi ale znow mam inne ciązowe problemy,bolu kręgoslupa sie pozbylam odkąd spie u malej na lozku bo ona ma z materacem i poprostu przynioslo mi to ulge.ale wiem ze od 7 miesiąca bol kręgoslupa sie odezwie bo dziecko juz bedzie cięzkie.Zresztą ja znow mam problemy jelitowe ciągle mam jakies kolki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynko, przypomniałas mi, że ja tez powinnam moja suknię slubną sprzedać. Mnie jakos mało wadzi, bo leży w schowku. do tego stopnia, że nawet jej jeszcze nie oddałam do pralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novemberRain,ja też muszę oddać suknię do pralni, powiedz mi wiesz może ile taka usługa może mnie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja właśnie wróciłam od mojej lekarki. Dostałam skierowanie na glukozę. Aż się boję po tych waszych wypowiedziach tego słodkiego płynu hi hi. Co do twardnienia brzucha to moja ginka powiedziała, że jeżeli mam (a tak mam) to mniej niż 4-5 razy dziennie to jest ok, bo macica się rozciąga i tak to jest, jeżeli będzie się powtarzało częściej to mam przyjść po tabletki. Ja zazwyczaj mam tak rano i wieczorkiem, 2 razy dziennie także uspokoiłam się trochę po tej wizycie. A zaraz na spacerek, we Wrocku taki upał, prawie jak środek lata. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie od 100 zł wzwyż... Zależy z czego jest suknia, ile warstw, czy spódnica z gorsetem itd. Na razie orientowałam się tylko tak mniej-więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza - mam nadzieję, że dostałas 50g? ;) Bo ja o mało nie zemdlałam po 75... Ale potwierdzam, że po glukozie dziecko dostaje niezły zastrzyk energii i kopie niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novemberRain, a właśnie..od czego zależy ta dawka...mi zapisał 50 g czy późnij mogę się spodziewać kolejnych badań z większą dawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystko zalezy od tego, jak Ci wyjdą te badania na 50g... Ja dostałam tę większą dawkę, dlatego, że w bliskiej rodzinie mam chorych na cukrzycę, więc teoretycznie jestem w grupie podwyższonego ryzyka... Na szczęście wyniki wyszły dobre. Tytaj jest trochę informacji na ten temat: http://www.poradnikzdrowie.pl/site/1912_1258.htm nie za dużo, ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam i dostałam 50g, ale mnie pani doktor nie pytała nawet czy w rodzinie ktos choruje na cukrzycę. Na szczęscie nie mam nikogo takiego, także myślę, że tak jak piszesz NovemberRain, wystarczy mi taka dawka. Muszę jeszcze badania na tokso zrobić, nie przechodziłam tego niestety, a lepiej sobie sprawdzę, tfu tfu czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelkę muszę zaktualizować, nieźle poleciałam w tym miesiącu 3.5 kg. Brzuch mi wywaliło że ho ho. A niby jem mało, czasami nawet boję się, że za mało i jem na siłę, ale lekarka mi powiedziała, że trzeba robić to czego domaga się organizm. Że jak nie jestem głodna to nie jeść na siłę. Ale szkoda mi maluszka hi hi. kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....26...02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........25.....04 .08....+7,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........25... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........24.....11. 08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+8... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......23......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........23.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........2 3.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....22......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........22......2 8.08......+10...synek Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....26...02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........25.....04 .08....+7,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........25... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........25.....11.08...+2.6 DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+8... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......23......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........23.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........2 3.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....22......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........22......2 8.08......+10...synek Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) wpadłam na chwilkę się przywitać i zaraz zmykam do teściów na grilla :) u mnie dzisiaj taki skwar, że siedząc w sukience na ramiączkach jest mi gorąco i duszno :( ciekawe co będzie np, w lipcu??!!??!!?? ankakoza ty jesteś z wrocka jak ja?? napisz mi gdzie będziesz rodzić i dojakiego lekarza chodzisz :) ja będę rodzić na brochowie bo mam z tamtąd lekarza dr.Jagielskiego :) a dzisiaj nad ranem lekko mnie skurcz probował złapać :( czy w aptece bez recepty mogę coś na to kupić ??? jak tak to napiszcie mi co :) badeve mi też czas sxzybciej leci jak pracuję w sumie sama chciałam pójśc już do pracy bo przez 3 miesiące byłam na i dostawałam już szajby w domu :)la nogi masz cały czas opuchniete jak ja? czy tylko czasami ci puchną?? pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę udanego weekendu i udnych wyjazdów na majówkę :) myszka nie zapomnij nawdychać się za mnie jodu :) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wstałam rano zrobiłam obiad i ...poszłam spac i teraz jaką wyglądam :D smiglo ostatnio nie możemy sie zgrac na forum ale napewno powdycham sie jaodu za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.. ja polezalam na wczasach szpitalnych od poniedzialku do czwartku hehhe ale było nudno..białko mi skoczyło ale juz jest ok..teraz cierpie na okropne skurcze łydek w nocy.przeczytalam ze to brak min. potasu ktory mogł zostac wypłukany przy braniu lekow moczopędnych (ja wybralam 60 tabletek Furaginu)..teraz pije wywar z jarzębiny i Wode Jana na te moje nerki.no a jak sie okazuje jedno i drughie jest bardzo moczopędne wiec chyba w poniedzialek zrobie sobie poziom potasu, bo moj lekarz w zyciu sie nie domysli..pojde do niego 8 maja juz z wynikami to moze przepisze cos na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale upał!!!! Masakra. Jeszcze w sklepie sprzedawczyni mnie pocieszyła, że ma być bardzo upalne lato. Smiglo7, ja też się zastanawiam gdzie rodzić, na forach dużo dziewczyn poleca Dyrekcyjną, ze względu na lekarzy i dobry oddział dla noworodków, natomiast moja lekarka mi powiedziała, że jej pacjentki chwalą sobie kamińskiego i brochów właśnie. ja mieszkam na muchoborze także brochów kawał drogi boję się że nie zdążę hi hi. Wczoraj na wizycie położna powiedziała mi, że za miesiąc da mi wykaz szpitali, gdzie wogóle będą dyżury, bo jest to okres wakacyjny więc może się coś pozmieniać. Ja chodzę do Dolmedu do dr. Płatek super lekarka polecam. Jeżeli chodzi o opuchnięte nogi i skurcze to na szczęście nie mam nic takiego jeszcze. Mam nadzieję że mnie ominie :-). Pozdrawiam gorąco w te upały. Podobno majowy weekend ma być chłodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo7, widzę, że mamy zbliżony termin porodu, może się spotkamy na porodówce :) Nawet tyjemy tak samo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Pewnie znów nikogo nie zastałam i wszystkie sobie gdzieś w cieniu odpoczywacie albo już do wyjazdu sie szykujecie, na majówke :) U mnie też gorąco, w sumie ta moja Wielkopolska to najgorętsza chyba jest ;) Kurcze wiecie co, ja nadal mam te skurcze macicy i choć trochę jest ich mniej, to szczególnie jak się dżo schylam lub troszkę więcej czegoś zrobię to wtedy najbardziej to odczuwam. Cały czas biore Aspargin i będę brała to może jeszcze ulży :) Pozdrawiam was gorąco, goręcej niż na dworku i życzę miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore magne b6 bo mam skurcze łydek ale mnie juz przeszło u nas w centrum tez bardzo ciepło a ja na balkoniku zażywam słoneczka co do majówki to fakt wielkie pranie juz zrobione :) jecszcze sie spakowac i już :) nie moge sie doczekac :) tylko moj pies jest leniwy bo mu gorąco :( a dzidzia szaleje w brzuszku :) bo mamausia zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już trochę chłodniej, słońce zaszło ufffff. 27 w cieniu było u mnie teraz spada powoli. hurrra. Limetka moze zadzwon do lekarza i powiedz mu o tych skurczach, ze dalej sa. Dziewczyny jak się dodaje te suwaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Myszka - a ty jeszcze nie w podróży??? :) Anka - lekarz o tym wie i myslę że pewnie kazałby mi tylko więcej odpoczywać, więc tak zrobię :) A z resztą wiem że on też wyjechał na długi weekend bo mi mówił, więc jak naprawdę będzie się coś działo złego to mam jechac do szpitala. Ja to pewnie przewrażliwiona już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×