Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Aniusiek a Ty uczysz które klasy? I co wracasz po macierzyńskim czy ciągniesz wychowaczy? A wy dziewczyny jak planujecie. Ja bym do pracy wróciła, ale boje się takiego maluszka zostawiać w żłobku. Ewentualnie mama mogłaby pilnować, ale nie chciałabym jej męczyć za bardzo, też należy jej się już odpoczynek. Także chyba rok posiedzę a potem jakoś trzeba będzie sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja dzisiaj jakaś senna jestem i zaraz idę spać :)zakupy porobione śniadanko zjedzone no to mogę nie?? a mnie jutro czeka ta przeprowadzka do dużego pokoju tzn. przenoszenie wszystkich rzeczy łącznie z meblami z jednego pokoju do drugiego i tak mi się nie chce ..... a o mały włos nici by były z tego bo wczoraj tak się pożarłam z mężem , że szkoda gadać ale juz jest ok :) co do kremów to ja tez słyszałam o sudocremie same dobre opinie :) może dlatego, że jest to najbardziej znany krem na odparzenia??? idę teraz spać odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w umnie strasznie lało i dzisiaj jest superowe powietrze. Można oddychać. :-) synek strasznie się wierci. Czasem tak się wypina, że mam wrażenie że skóra już bardziej się nie naciągnie a tu jeszcze 2 miesiące. znowu zaczęłam nacierać się po kąpieli oliwką bo chcialabym uniknąć rozstępów. zobaczymy czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzis ledwo patrze na oczka :9 i chyba też bedzie drzemka a co do sudocremu to ja z punkktu widzenia farmaceuty mam podzielione opinie ponieważ służy on ale nie wszystkim niektóre maluchy dostają od niecgoi uczulenia a niektóre nie i dobrze go tolerują wiec bardzo uważajcie przy jego stosowaniu ja jednak bede używać linomag lub penaten te które nie uczulają to moje zdanie ja zawsze mam inne to zboczenie zawodowe ale wole was poinformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co do Sudokremu to położne w szkole rodzenia polecały go jak najbardziej ale na sytuacje awaryjne czyli odparzenia itp (podobnie Pentacrem) .Do codziennej pielęgnacji \"zdrowej\" pupy coś delikatniejszego np Linomag, Alantan, Bepanthen, dlatego że Sudocrem zawiera chrom i wysusza skórę. Moja siostra uzywała Linomagu cały czas na pupę swojej córeczki i była bardzo zadowolona. Nawet wysyłałam jej do Stanów, więc pewnie pójdę w jej ślady. U mnie dziś pogoda znośna, pada od rana więc jest czym oddychać. Od dziś nie chodzę do pracy. Hura! Juz mi było ciężko, zwłaszcza w te upały. Przez ostatnie 2 tygodnie remontowali nam dach( mieszkam na ostatnim piętrze w bloku) i cały czas coś wiercili, stukali i pukali. Dziś w końcu zwinęli rusztowania i mam święty spokój:) Jeszcze co prawda zostało nam dokończyć remont w mieszkanku poddasza ale czekamy na ekipę bo zaczęli robotę i nie mogą skończyć. Planują jeszcze przyjechać na 3 dni na przyszły weekend. Juz też chciałabym mieć to z głowy, bo jak pomyślę o posprzątaniu po nich to mnie wszystko boli na samą myśl:) Na allegro zamówiłam wózek i czekam na kuriera. Co do innych zakupów to jeszcze jesteśmy w powijakach. Tylko ubranek mam dużo bo podostawałam od znajomych i rodzinki , z czego sie bardzo cieszę bo wiadomo że maleństwo szybko wyrasta. Lecę pojeść truskawek dopóki sezon trwa. Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie konczylam robc stroj dla malego bo maja dzisiaj w przedszkolu przedstawienie. Ankakoza my zlozylismy wniosek o mieszkanie tak jakby do spoldzielni,wie cgdybysmy dostal o juz wszysto bysmy mgli w nim sobie robic i oplatymniejsze,bo teraz wynajmujemy.Nie mozemy narzekac,bo amy alon i dwie sypialnie,ale ja chcalam zeby malch mial od poczatku swo pokoj.A w sypialni mamy wielkie lozko,ale jas bedziemymusei je przedstawic. Co do pania z dzidzia w jedym lozku to nigdy wiecej nie popelnie tego bledu,wole wstawac kilka razy,ale zeby maly nauczyl sie spac w swoim lozeczku. Dziewczyny a mi chyba znowu brzuch sie obnizyl......A od wczaoraj tak mnie swedza piersi,ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wysylam Ci fotki,odeslij mi swoje to moze dojda. Ja uciekam bo musze posprzatac,bo wczoraj 3godziny pasowalam i juz nie mialam sily posprzatac.Ale pozniej pewnie sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mnie też swędzą czasami piersi i brzuch. Widać skóra się napina. Fajnie Ci z tym mieszkankiem. U nas takie ceny już, że nie ma szans. W najgorszym wypadku trzeba będzie wrócić do rodziców, ale samemu to samemu. Dobra lecę do lekarza, jak wrócę to się odezwę i zakutalizuję tabelkę, bo pewnie znowu parę kilo doszło. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że przez parę dni mogę nie mieć internetu :( nie chce mi się zabrać za robotę , pochowam do worków tylko ciuchy a resztę dokończy mąż jak wróci z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uczyłam 6 klasy. No a po wakacjach nie biore zadnej klasy do nauki czyli nie bede pracowała przez najbliżesze pól roku.Do pracy wróce po feriach zimowych dopiero i wtedy wezme 4 klasy bo akórat wtedy odchodzi koleżanka od polskiego na emeryture która dostanie te moje klasy. Ze względu na mnie musi jeszcze pracować do lutego. ALE chce mi sie spać więc pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-i-ja----gdzie planujesz rodzić??Ja prawdopodbnie u Arciszewskich:) Ja od dziś mam WAKACJE:) Idę na poobiednią drzemkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jakbys czytała w moich myslach :) właśnie taką chcę sobie zamówić bo nawet jak byłam w szpitali top widziałam ją na żywo jak się prezentuje i wiem , że jest bardzo fajna :) ale to wszytsko w lipcu dopiero bo teraz nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Dzisiaj widziałam mojego chłopa na usg. Więc jestem w 30,5 tygodnia i waży 1800 więc pani doktor powiedziała, że w sam raz. Ani duży ani mały. Książkowo. I wszystko jest ok :-) Co mnie bardzo cieszy. I przy usg był ułożony główką do dołu, mam nadzieję, że się już nie przekręci. I o dziwo przytyłam w tym miesiącu tylko kilogram. Tak to miałam po 3 po 4 kg. Ale może już mi nie wchodzi w uda bo nie ma miejsca hi hi. Co do koszul to kupiłam sobie tego typu:http://www.allegro.pl/item208467496_koszula_koszule_nocne_dla_karmiacej_roz_m.html Kupiłam w sklepie za 30 zł a potem znalazlam na allegro taniej. W sumie dojda koszty przesylki to wyjdzie na to samo. Jeszcze chcę z tej samej firmy taką: http://www.allegro.pl/item208667169_koszulka_vienetta_secret_rozmiar_m.html Mają fajną bawełenkę, a w tej na ramiączkach też się pierś wysunie, a w sierpniu mogą być upały :-( Ale ta co Agnieszka31 pokazała trochę jeszcze bardziej chłodniejsza wydaje mi się. Także będzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I aktualizuję: kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........33... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........33...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........32.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........31.....19.08...+8 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......31... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........30.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....30......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....30....... 28.08......+14...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007...33....+13.. ...sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza no to masz już niezłego chłopa w brzuszku :) ja będę na wizycie w czwartek to sprawdzę ile ma moja mała (a może duża?:P ) Koszulki też fajne :) a gdzie można kupić takie do karmienia we Wrocławiu(chodzi o niedrogie) bo ja nie jestem z tego miasta i nie wiem pozdrawiam was wszystkie i życzę udanego weekendu :) ja niestety teraz przez parę dni bez internetu będę ale jak tylko mi kabel podłączą do dużego pokoju to się zaraz odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem dziewczyny ja polecam tą co pokazalam bardzo fajnie sie nosi bo niemoglam sie oprzec i zalozylam naprawde bardzo fajna jak sukieneczka. ja tez sie dzis wazylam i stanęla mi waga przytylam 8 kg od początku i powiem wam ze troche spuchly mi nogi zawsze miala takie chudzienkie łydki a teraz troche mi sie zaokrąglily i stopy jakies takie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nosić te wkładki laktacyjne w tych koszulach? Wiem, że są też takie samoprzylepne, ale te zwykłe? W biustonoszu mi się nie będzie dobrze spało a bez wkładek to zaraz plamy będą. Doświadczone mamusie powiedzcie please :-) Smiglo ja kupiłam na Nowym Dworze, ale popytaj poprostu w bieliźnianym sklepie. Ta moja nie jest typowa do karmienia, tyle że ma guziczki, a takie specjalne to nie wiem gdzie. Agnieszka31 mało przytyłaś. Ja prawie dwa razy tyle, tylko że cały czas nie wiem ile bym przytyła, bo nie palę od kiedy się dowiedziałam o ciąży, także też trochę doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malo przytylam aktualnie waze 60 kg ale nie jestem wysoka tylko 162 cm tak czy siak malo przytylam ale czuje sie jak wieloryb bo niepokojąco popuchly mi lydki i uda nie jest to jakos bardzo widoczne ale ja to czuje i widze chyba przez to gorąco bo wyniki mam niby dobre.Po 32 tygodniu dziewczyny nie bedziemy juz duzo tyc no chyba ze ktos je za dwoje lub troje .teraz tylko dziecko rosnie,juz nie powinna nam sie odkladac tkanka tluszczowa przynjamniej tak pisze w mądrych ksiązkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dwa - oba zatwierdzone przez lekarza prowdzącego - kefir i jak jestem na mieście to Reni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nie mam zgagi ,czasami mam tylko kolki lub lekkie pobolewania brzucha pewnie przez ucisk macicy na zolądek ale zgagi nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz możemy złapać najwięcej wody z dwóch powodów - po pierwsze taka uroda ostatnich tygodni po drugie Upały !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×