Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja już wstałam i nawet sniadanko zjadłam :) dzisiaj chyba w końcu będę leżeć cały dzień i może w końcu mi ta cholerna opuchlizna zejdzie :P myślałam, że jak się przespię to mi choroba przejdzie a tu proszę nic z tego! zrobiłam sobie syropek z cebuli będę się kurować :) a na jutro mam bojowe zadanie - musze wszystko z mebli popakować żeby w sobote mąż z kolegami mógł je przenieść do dużego pokoju i nie będę miała neta przez jakiś czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć smiglo, nie przejmuj się opuchlizną, ja mam to samo..myslałam, że mnie to ominie, bo kostki z natury mam bardzo szczupłe, a tu pewnego dnia całe łydki mi opuchły i tak mam już codziennie... dziewczyny, wy też tak macie..jak dłużej poleżę, to tak bardzo żle jest mi wstać, wszystko mnie boli, biodra, chodzę jak babcia połamana... cały ten tydzień miałam na nogach, w poniedziałek w pracy, pracuję u rodziców w księgowości i mam zamiar pracować po porodzie w wolnych chwilach, myślę że to da się pogodzić, we wtorek byłam w rzeszowie na zakupach, za tydzioeń siostra ma wesele i chciałam kupić sobie ładną sukienkę...chciałam kupić z 9fashion taką turkusową ale była tylko czarna, a ja chcę jeszcze pochodzić w tych ciuszkach..więc kupiłam białą spudniczkę i czerwoną bluzeczkę..ładny komplecik, ale zakupy mnie wymęczyły... skończyła mi się szkoła rodzenia ufff wreszcie, bo już miałam dość ... wczoraj cały dzien w pracy i dziś wszystko ze mnie wychodzi...brzyszek mi się spina co chwilę...dziś tylko leżę( już to widzę) smiglo a ty jak się dziś czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Smiglo.Najlepszy syropek z cebulki,mleczko z miodem Ja to nie spie codziennie od sodmej,ale maly chodzi do przedszkola do 6.07,wiec pozniej bedzie lepiej. Wspolczuje Ci pakowania!!!!A ja to juz nie wiem gdzie mam sie pmiescic,nie wiem skad tyle tych rzeczy w domu,teraz wozek stoi w salonie,ciuchy w kartonie u nas w sypialni,posciel w worku,szok.....A juz stracilam nadzieje,ze dostaniemy wieksze mieszkanie przed porodem,wie ciekawe gdzie lozeczo postawimy i jakas komode dla malego na ubranka bedziemy musieli kupic.A mnie od paru dni w jednym miejscu tak szczypie skora,jakbym siepopazyla wwwwrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..smiglo, mnie też zaczyna się katarek..ale może przejdzie dam ci przepis na kurację- na pewno nie zaszkodzi, ale trzeba jakoś w miarę lubieć czosnek 3 ząbki czosnku zgniatasz i lekko podsmażasz na łyżce oliwy z oliwek, kładziesz na biały chleb posmarowany masełkiem( nie margaryną) i kładziesz na to biały ser i tak przez 3 dni..na prawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Badeve,uciekaj odpoczywac!!!!!Teraz powinnysmy sie nie przemeczac(hihihihihi ja codziennie sobie obiecuje,ze odpoczne) Ja tez mam to samo jak dluzej leze albo siedze,to jak stara babcia polamana chodze. Ja dzisiaj mam szkole rodzenia,a a tydzien zwiedzam porodowke i po co mi to ????I tak mam strasznego stracha,a jeszcze zobacze gzie wyladuje wwwrrrr.To znaczy ja jestem przyzwyczajona do mojego szpitala,bo moj lekarz tam przyjmuje,bo jest ordynatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja- z tą skórą też tak mam, mój mały ma główkę zazwyczaj w jednym miejscu( nad pępkiem) i tak mi ja wypycha, ze skóra się naciąga i szczypie i swędzi...zaraz idę na wagę..brrr aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam do szkoły rodzenia ze względu na męża, żeby mógł być przy mnie przy porodzie...no ale wszystko pójdzie na marne, jeśli maluch się zbuntuje i nie będzie się chciał przekręcić :.((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tak strasznie szcypie z boku a nigdy nie czuje zeby tam mi cos wypychal.Ja sie nie waze bo po co sie stresowac,za tydzien ide do gina,wiec on mnie zwazy i pewnie znowu dostane litanie,ale mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałąm, że myszka wysyłała zdjęcia...a ja nie dostałam..myszka jak to przeczytasz, to proszę o zdjęcia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cieszę bo mój ginekolog ma jakąś przyjazną wagę zawsze odejmuje mi 1 kg..jego waga lepsza!!! hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve dobre z ta waga.Wiecie tutaj twierdza ze miesiecznie kobieta w ciazy powinna przytyc kilogram,wiec 9kilo w ciagu calej ciazy i sa niezadowoleni jesli jest to wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam,wstawie zupke (gulaszowa robie) a potem prasowanie. Zycze milego dnia. Dzieczyny odpoczywac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i zapewne tą teorię stowrzyli faceci, którzy nie mają pojęcia o stanie emocjonalnym kobiety w ciąży i jej potrzebach... a ja uważam, że na pewno nie można przesadzać , ale tak do 15-20 kg można przytyć, przecież póxniej można to zrzucić, a ile to przyjemności ma kobieta, jak może sobie pozwolić na pyszne lody, albo słodką czekoladę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja nie mogę ani serka białego ani chlebka zwykłego ze względu na cukrzycę ale syropek z cebuli i herbata z n=miodem i cytryna powinna pomóc :) dzisiaj czuje się nawet nawet tylko cała się pocę strasznie anie jest jeszcze tak gorąco ! a co do opuchlizny to moje stopy wygllądaja jak dwie płetwy i po nocy opuchlizna nie schodzi - znowu woda mi się zatrzymuje w organiźmie :( jak pójdę w czwartek za tydzień do lekarza to poprosze go żeby przepisał mi tabletki , które brałam w szpitalu na te opuchnięte stopy a teraz pozostaje mi tylko leżeć z nogami do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny. Żyjecie. Smiglo u mnie nawet ok, słońce za chmurkami, może coś w końcu popada? Dziewczyny jak tam macie z kopniakami. Mój mały ostatnio coraz mniej kopie. Chyba już taki duży. Czuję jak się tam wierci, ale nie tak jak kiedyś. Zaczynam się martwić. Jutro idę na usg to się wszystko okaże. Ale kurcze po tej wypowiedzi smutnej i innych przypadkach to wariacji już dostaje i nie wiem czy panikuję, czy tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza nie przejmuj się bo moja Dominika też ostatnio mało kopie a tylko się wierci i wypina czasami dupkę albo nóżkę :) już niestety nasze dzieciaczki coraz mniej miejsca mają w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś troche pozniej ale obiadek juz mam zrobiony :) byłam odebrac wyniki i mam dobre :) wszystko w normie jestem szczesliwa jade pozniej do lekarza wiec wam napisze wieczorkiem co i jak z maluchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to jesteś wielką szczęściarą bo u mnie wyniki kiepskie jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba cud bo przez to wesele to myslałam że wyniki bedą fatalne bo stres czasem niedojadałam ale bardzo sie ciesze chyba faktycznie bardzo dobrze wchłania sie żelazo z Bioferfolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore hemofer cały czas jak będę u lekarza to zapytam się lekarza o inny preparat a ten twój jest na recepte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest na recepte ale jest dla kobiet w ciąży i karmiących bo zawierra żelazo o zwiekszonuym wchłanianiu kwas foliowy i vit c a hemofer jest dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ten hemofer dawali w szpitalu i potem przepisali i mam go brać ale może lekarz pozwoli mi brać coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 80 tabletek zapłaciłam 25 zł mi lekarz od razu dał ten bo powiedział że przy kiepskich wynikach i dla kobiety w ciązy to tylko ten najleprzy bedzie i chyba miał racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze biore feminatal i magnez na noc bo skurcze łydek mam a wiesz ja mam dziwne kłucia na szyjke macicy takie mam wrazenie nie wiem co to dziś musze to lekarzowi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pogadam z moim ginem za tydzień w czwartek na wizycie o tych tabletkach :) a u mnie dzisiaj w końcu ma padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czujesz tak jakby dzidzia ci główką napierała??? bo ja mam takie wrażenie i tez muszę o tym ginowi powiedzieć a teraz na sczęście mam już wizyty co 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×