Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Myszka wysłałam Ci zdjęcia, możesz spróbować odesłać na adres który Ci podałam w emailu. I przydała Ci się ta stronka z zoo? Sokratynka ja dzisiaj poszłam na małe zakupy i ledwo wróciłam, co dopiero miałabym pracować. O nie!!! Nie dałabym rady. I tak długo wytrzymałaś, podziwiam. Kurcze ale te chłopy duże będą, ja mam usg w piątek zobaczymy. Jeżeli chodzi o wyprawkę to jeszcze zostało mi parę rzeczy do kupienia. Ale powoli wszystko kompletowałam sobie także nie jest źle. Ciuszki w zasadzie już mam, jedne wczoraj wyprałam i wyprasowałam dzisiaj, ciemne właśnie się suszą na balkonie. Pościel też już wyprana i wyprasowana leży w workach. Nudzi mi się na tym zwolnieniu hi hi :-) Ale wolę teraz to porobić, bo nie wiem jak potem będę się czuła. Pieluchy też poprasowałam, ale zastanawiam się, czy starczy 20 tetrowych i 5 flanelowych. Będę używała jednorazowych, ale wiem, że te też się przydają i nie wiem czy starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna ty jak urodzisz to będziesz szczuplejsza niż przed ciążą. Hi hi. Też bym tak chciała. Dobrze, że udało Ci się zrobić to usg i że wszystko jest ok. Sokratynki maluszek tylko tydzień różnicy od twojego i zobacz ile więcej waży. Mój też był większy na ostatnim usg niż powinien. Ale będzie męczarnia przy porodzie. A Ty skoro masz rodzić wcześniej a maluszek jeszcze nie będzie się spieszył, to będą Ci wywoływać, jeżeli nie będziesz miała cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko sprobuj jeszcze moze na inny adres,podaje Ci na dole malgorzata.ziomko@orange.fr predatormaciek@tlen.pl SoldeLuna to super,ze z dzidzia wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!I,ze jednak udalo Ci sie zrobic to usg. Jesli chodzi o przygotowania to wlasnie kupilam wozek,bardzo mi sie podoba i jestem zadowolona!!!!!!!!Kupilam tez lezaczek dla maluszka.Ciuszki mam poprane i poprasowane,posciel tez. Teraz tylko lozeczko,wanienke i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, dzięki. Super wyglądasz. Taką sukienkę masz, że wogóle nie widać, że w ciąży jesteś. Ja myślałam, że Ty miałaś narazie cywilny. Dałaś radę całą noc pobalować? Naprawdę ślicznie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja a jaki wózek kupiłas??? ankakoza ty już masz prawie wszystko naszykowane a ja jeszcze na zakupach nie byłam , dopiero na początku lipca będę jechać po rzeczy do Bajki jak się przeprowadzimy z mężem do dużego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja kupilam wozek trzy w jednym z gondola i fotelikiem samochodowym.Czerwono-bezowy,mi sie bardzo podoba,bo taki wlasnie chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ciesze sie ze u was wszystko dobrze,jak juz mowilam pomimo ze rodzimy w tym samaym miesiącu roznice nieraz są 3 tygodni bo ja dopiero wchodze w niedziele w 31 tydzien a niektore z was bedą juz w 35 tyg i tu Wam zazdroszcze bo jak wy urodzicie to my jeszcze polazimy w tym gorącu.No ale najwazniejsze jest to zeby dzieci byly zdrowe a inne rzeczy są mniej istotne no i zeby mamy byly zdrowe.ja jutro jade zalicza zawalony przedmiot No i w tą niedziele tez mam egzamin wiec jeszcze chwile wam pomarudze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja byłam w Bajce na rekonesans, tanio tam mają te wózki Roan Marita. Natomiast tak jak patrzyłam na inne rzeczy to niestety drogo. Tyle że fajnie, że wszystko w jednym miejscu. Ja pozostanę przy zakupach na allegro i w hurtowni na tęczowej. Też bym zjadła jakieś dobre ciacho. Może jutro coś spróbuję upichcić. Agnieszka powodzenia na egzaminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza :-( No i mam znowu zacząć więcej odpoczywać, bo zwiotczyła mi się szyjka co grozi przedwczesnym porodem a jest jeszcze za wcześnie, pomimo tego, że dziecko jest duże. Następna wizyta za3 tygodnie (bo lekarz jedzie na urlop), chyba, że będzie się coś działo to mam jechać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że na tęczowej i w bajce ceny są przybliżone bo tu i tu byłam ale może się mylę :) poza tym bajkę mam bliżej :) a częśc rzeczy tez kupię na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może faktycznie zacznę prać rzeczy i dokupować brakujące, bo jakby coś to .... ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja chora jestem , z nosa mi leci , mam kaszel :( mąż mnie zaraził na szczęście nie czuję się aż tak źle tylko mówię zachrypniętym głosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki ,potem juz tylko bede myslec o dziecku i o zakupach.juz troche rzeczy kupilam i nawet zdązylam wyprac i wyprasowac.Duzo rzeczy zamawaiam w allegro i powiem wam ze jestem zaskoczona bo jeszcze sie nie nacięlam a kupilam sobie bardzo fajne pajcyki,body,skarpetki itd wszystko uzywane ale w bardzo dobrym stanie i dobrych firm wiec jakos super polecam naprawde się opalca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i masz rację Śmiglo, nie patrzyłam na wszystkie artykuły. Bajka jest o wiele większa i łatwiej wszystko znaleźć. Ja też się wystraszyłam wczoraj, że chora będę, bo coś mnie tak muliło, ale na szczęście wszystko jest ok. Boję się teraz nawet przeziębić. Moja mama jak była ze mną w ciąży, przeziębiła się w 7 miesiący i widocznie nie spodobało mi się to i wyskoczyłam szybciej na świat. Może weź jakieś tabletki homeopatyczne na katar i kaszel? Agunia81 koniecznie odpoczywaj, ale na pewno będzie ok. No ciekawe, czy któraś z nas urodzi dokładnie w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza nie strasz :) jutro sobie zrobię syropek z cebuli on zawsze mi pomaga :) a na katar pójdę do apteki coś kupić :) agnieszka31 jak możesz to wklej linka z rzeczami jakie kupiłaś to sobie popatrzę i może też zamówię??? a w weekend będę trzymać kciuki za ciebie i zobaczysz, że zaliczysz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w terminie to może urodzi ta, która będzie miała cesarke i zrobią jej dokładnie w dniu planowanego porodu hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo tylko nie kupuj kropli na katar bo mnie lekarz zabronił (to było w 4 miesiącu ciąży, ale to chyba nie ma znaczenia). Agnieszko trzymam kciuki za egzaminy i ślę ci kopniaka (delikatnego) na szczęście :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo nie strasze, tak było :-) Nie martw się. Ja jak byłam przeziębiona to mi pani w aptece poleciła tabletki na katar jedne i drugie na kaszel. Homeopatyczne. Nie pamietam nazw, ale kupiłam po listku, wiem, że połykałam co godzinę aż, bo to słabiutkie. Ale pomogły. A tak to mleczko z czosnkiem i miodem piłam też. Agnieszka31 ja też na allegro kupiłam super ciuszki używane, a jak je dostałam to myślałam, że to nowe. Te bieliźniane kupiłam w sklepie typu body, pajacyki (oprócz jednego welurowego bo mi się spodobał) a inne rzeczy w lumpeksie kupiłam. Jest koło mnie taki super dziecięcy. Tylko trzeba upolować fajne rzeczy, bo babki się tam biją o wszystko hi hi. Ja zawsze wpadałam w chwili dostawy i nawet nie zdążyła sprzedawczyni ich poprasować, kazała mi grzebać z kupki. Dlatego udało mi się parę fajnych rzeczy kupić, nawet nowych a za grosze. Także tyle się tego nazbierało, że chyba już mi starczy. Ale nie mogę się opanować ha ha. Na allegro kupię łóżeczko, bo jest dużo taniej niż w sklepie, wychodzi, że materacyk kokosowo gryczany mam gratis. Ale to jeszcze mam czas. Kupie w połowie lipca, może pod koniec. Czasami dobrze jest jak dany sklep na allegro ma kilka przydatnych rzeczy, to przesyłka mniejsza i wychodzi jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela W
Czesc dziewczyny. Nudzi mi sie strasznie w domu, i postanowilam do was napisac. Termin mam na 05.08. Prawdopodobnie bede miala syna. Bardzo sie cieszymy. Przytylam juz 11kg. Myslicie, ze to duzo? Jak jest z wasza waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mirela. Zobacz na naszą ramkę i jak chcesz to się dopisz. Na końcu są kilogramy. Ja już pewnie z 15kg. W piątek będę się ważyć. Także nie masz tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela W
Spodziewam sie 1 dziecka. Coraz czesciej mysle o porodzi. Macie juz wszystko przygotowane do szpitala? Pare rzeczy juz kupilam do mojej fasolki. W czym to wszystko uprac? W jakims specjalnym proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabyś się cofnąć parę stron i poczytać. Już ten temat też poruszałyśmy ale ja wyprałam w Loveli, specjalnym proszku dla dzieci i 2 razy płukałam bez płynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie bo mezus przyjechal. Witam nowa kolezanke!!!!!! Agunia to teraz musisz duzo odpoczywac,bo to faktycznie troszke za wczesnie!!!!! A ja wszystkie ubranka pralam w normalnym proszku,tak samo pralam dla Macka,wiec... A jesli chodzi o ciuszki,to ja zaczelam kupowac,nawet sporo,a dwa tygodnie temu wlasciciele naszego mieszkania dali nam dziesiec kartonow ciuszkow dla chlopca od 0-3lat.Na pierwszy rzut mam chyba ze 30body,pajacykow,itd....Wiec nawet nie chodze po sklepach z ciuszkami bo z pewnoscia cos bym kupila,a po co?? Ja zycze Wam milej nocki i do jutra. PAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×