Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Smiglo wyslalas mi zdjecia,ale myslalam,ze masz nowe hihihi Ja tez czuje jak maly napiera mi glowka i czasem tez czuje tam bol i w okolicach pachwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja wysłałąm ci teraz aktualne z niedzieli jak byłam nad wodą chyba, że jakieś inne do ciebie doszły ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wybacz mi ale chyba ciebie pominęłam i juz to naprawiam :)możesz sprawdzić pocztę bo teraz to na bank ci wysłałam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smgo dzieki za zdjecia,dopiero teraz obejzalam,bo maz przez skype rozmawial. Ale Ty masz sliczny brzuszek i zadnego rozstepu,ja na poczatku nie mialam,a teraz to szok i nawet krem mustela nie pômogl.ale z Maciem tez mialam bardzo duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która byałby miła i opisała mi w skrócie co i jak sie dzieje?? Ja jestem na etapie wypisywania świadectwa :( Wypisałam dzisiaj 15 jeszcze tylko 10 a potem akta oceniania dyplomy,ksiażki i koniec!! Jeszcze tylko jutro i w czwartek. A w czwartek biore klase na lody i potem każdy do domu a na 17 zakońcczenie roku szkolnego. Niuniek kopie jak szalony. Musze kupić butelki bo chyba w te upały bede zmuszona dopajac. I pieluchy flanelowe. A w poniedziałek moze złożymy łózeczko wreszcie. Dostałam sms-a dzisiaj dosc smutnego. Bo jak ja ostatnio byłam w szpitalu to na tej samej sali leżała ze mna kobietka z chorym dzieckiem jeszcze nienarodzonym.Dziekcko miało dziure w sercu.isiaj sie dowiedziałam ze jednak nie udało sie i dziecko umarło.Musieli wywołac poród i musiała urodzić to dziecko :( A taak długo starali sie o córeczke i teraz gdy mieli zostać rodzicami to właśnie ich spotkało. To jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczyny, ja tylko na minutkę...u mie wszystko w porządku, tylko martwię się tym że maluszek się nie przekreca, a doktor tak jakby juz w to nie wierzył, że się przekręci...JA NIE CHCĘ CESARKI!~!!!!jest duży a w dodatku macica ciągle spięta :.(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadziejeże ja takze dostała zdjątka...na razie nie wchodzi mi na pocztę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tym bólem w okolicy pachwin mam podobnie( chociaż główka u góry) u mnie to może nie pachwiny, ale kości w okolicy pipki...moja bratowa miała te bóle bardzo bolesne i okazało się, że musi już do końca ciąży leżeć i rodzić przez cesarkę, bo wiązadła jej nie trzymały i rozchodziły się jej za bardzo biodra i miednica...groziło jej kalectwo..także jakbyście miały takie ostre bóle to powiedzcie o tym lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve kurcze mnie tak bolą stawy biodrowe może to to. Muszę powiedzieć. Tzn jak długo leżę to tak mam, np. rano po nocy. Nie mam jak leżeć. Aniusiek ale smutna historia. Przechlapane to życie. Jeden się stara i nie może, a są tacy co wogóle nie dbają. Koszmar. I gdzie tu sprawiedliwość!! A ty już łóżeczko rozstawiasz?? Ja jeszcze nie mam nawet. Chyba kupimy na koniec lipca. W piątek idę na usg już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że jest ułożony dobrze, tak mi się wydaję po kopaniu, że główką do dołu. Badeve to już teraz się dziecko nie obróci?? Czy są jeszcze szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ten email z gazeta.pl działa. Jeszcze poproszę na anka0477@tlen.pl może tam będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spoko do 36 tygodnia dziecko moze sie obrócić. moj Kuba już sie obrócił ale to nie znaczy ze nie zmieni juz pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ankakoza wysłałam ci zdjęcia na gazetę bo ten drugi adres jakiś niekompletny jest i nie chce tam wysłać mi meila :) czekam też na twoje foto :) ja już po pierwszym śniadanku za godzinkę zjem drugie :) muszę dzisiaj iść na zakupy, zrobić obiad i opłaty porobić a tak mi się nie chce, u nas duchota znowu i ledwo co wstałam a już mokra jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja ostatnio bywam tu rzadko za co bardzo przepraszam :( pomagam mężowi w pracy dla rozrywki i troche u siebie w aptece.. a w poniedziałek pojechaliśmy spontanicznie ze zneajomymi do Warszawy szlaeć :D a w czwartek w nocy jedziemy do KAtowic :D wczoraj mój mąż mnie pyta a kiedy spakujemy torbe do szpitala a ja oburzona \"ja nie bede rodzic\" :D troche sie boje :( a własnie kiedy trzeba sie spakowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U nas znowu zaczeły sie upały.... Dzisiaj odebrałam wyniki i na szczescie wszystko mam w normie tylko hemoglobina troszke niska :( no ale dobrze ze nie jakos bardzo. Dzisiaj ide do lekarza i ciekawe co mi powie, aż sie boje stanac na wage :) Co do pakowania walizki u nas na szkole rodzenia mowili żeby byc spakowanym tak od 35 lub 36 tc... Także jeszcze troche i bedziemy sie pakowac :D ja sie juz mojej myszki doczekac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
hej myszka 24 ja mysle ze pakowc to tak 2 tyg przed terminem bo nigdy nie wiadomo ja przy pierwszym pakowałam sie na ostatniąchwile no i połowe zapomniałam u nas juz z samego rana upał ja dzisiaj do lekarza ciekawe co powie cos mnie juz uciska mocno az w nocy przewrucic sie nie umie a to dopiero początek 8 miesiąca mam nadziee ze bedzie dobrze dzisiaj mam dzien lenia bo mąż zabiera syna na długą podruz i dopiero wieczorem wróca to ja mam spokój jade do mamy na wies a potem do lekarza tak ze mam luz a od poniedziałku sie zacznie o to juz wakacjie pa uciekam o juz jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja też myślę, że lepiej spakować się juz tak od 36 tc lepiej być przygotowanym a jak się czegoś zapomni to mąż zawsze dowiezie :) ja juz na zakupach byłam, opłaty porobione teraaz kawka i zmykam do kuchni obiad robić i ciasto z truskawkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam dzisiaj samopoczucie? Smiglo u nas tak grzeje, że ledwo żyję. Poszłam do sklepu i myślałam, że padnę. Coś kiepsko się dzisiaj czuję. Nie wiem, czy to nie przez jajka, bo zjadłam rano na śniadanko i jakoś mnie zmuliło. Dzięki za zdjęcia, wyglądasz super. Służy Ci ciąża widzę. Wysłałam Ci swoje robione 2 tygodnie temu. Jak będę mieć nowsze to prześlę. Myszka Ty jeszcze masz siłę jeździć po Polsce? Ja ledwo co żyję, a Ty widzę żywotna jesteś. Torbę do szpitala to chyba tak w 36 tygodniu będę pakować, chociaż nie wiem, czy lepiej nie wcześniej, bo takie upały, może maluszek wcześniej będzie chciał wyskoczyć. Jeszcze muszę zadzwonić do szpitala i umówić się na zwiedzanie oddziału i popytać co dokładnie trzeba wziąść. Kurcze im bliżej porodu tym bardziej się boję. A Wy będziecie mieć poród rodzinny? Bo my raczej tak jak wszystko pójdzie dobrze. Smiglo a Ty jednak zdecydowałaś się na brochów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja jestem zdecydowana na 100% na Brochów bo stamtąd mam lekarza a poza tym już tam 4 razy leżałam więc się już przyzwyczaiłam :) poród oczywiście rodzinny :) a ty gdzie będziesz rodzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej na Kamińskiego, bo mam bliżej. Chyba, że coś się zmieni to będę musiała jechać na brochów. Bo inne szpitale raczej odpadają. Zobaczę jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam zdjęcia :) ankakoza ty też ślicznie wyglądasz :) tylko brzuszek masz a reszta szczuplutka :) myszka narobiłaś mi ochotę na kiełbaskę z ogniska(boże chyba z 10 lat takiej nie jadłam) i musze ci powiedzieć, że wogóle się nie zmieniłaś :) tylko brzuszek robi się coraz większy :) teraz czekam na foto ze ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza ja właśnie wczoraj słyszałam od koleżanki, że na kamieńskiego umawia się z położną na oglądanie porodówki a później jak się zaczyna poród można po taką połozną zadzwonić i ona przyjeżdza i pomaga przy porodzie a na koniec wplaca się darowiznę na jakąś fundację przyszpitalną tylko nie wiem czy to prawda , słyszałaś coś o tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam na stronie, że można zadzwonić i się umówić na zwiedzanie. Jak dzwoniłam dzisaj rano to mówili mi, że można spokojnie obejrzeć wszystko bez problemu. Co do położnej to słyszałam o dawaniu \"w łapę\", żeby mieć super opiekę, ale ja mam nadzieję obejdę się bez tego bo bez przesady. Gdzieś czytałam, że dziewczyna dała a na koniec okazało się, że ma cesarkę i ani położnej ani pieniędzy nie widziała na oczy. O fundacji nie słyszałam. Ale myślę, że to o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×