Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tak teraz czytam instrukcje od wózka i fotelika samochodowego i nasuneła mi się myśl czy nie powinno się np przeprać pokrowca od fotelika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale popisałyście !!!! Ja też wstałam z rańca, ale zawiozłam tylko chłopa do pracy, bo dzisiaj zaraz z resztą lecę na wizytę, także samochód mi potrzebny był. Ale potem poszłam spać, a co!!!! Gosia super fotki, dzięki. Jak tam syn się czuje, bo ostanio pisałaś coś o astmie? I zasłoniłaś wózek, kawałek wystaje tylko i nie udało mi się podglądnąć :p Molinezja chyba faktycznie rodzi, nie ma co, nic się nie odzywa. JAk faktycznie urodziła wtedy co pojechała, to niedługo powinna być w domu. Agnieszka dobrze, że już lepiej z tym kaszlem, długo Cie trzymało. Sol to Ty następna?? Daj znać jak wrócisz co i jak. Dobra później się odezwę bo siedzę jeszcze w mokrych włosach w dodatku a wizyta na 13. Ale przynajmniej pospałam. Buzka. aaa, prasowałam wszystko, prześcieradło frotte niby nie trzeba, ale na pierwszy raz to co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirela wyslalam fotki :) Ankakoza nie zaslonilam specjalnie wozka,mezus zrobil mi jedna fotke i bateria sie rozladowala :( moze dzisiaj jeszcze cos pstryknie :) Zona mundurowego mam dwa terminy w suwaczkach bo jeden z OM a drugi z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciagle prasuje,juz nieduzo mi zostalo :) U nas na dworze leje i ciemno :( a maly sie juz tak nudzi,ze szok Maciek przestal kaszlec,ale zaczelam zostawiac u niego na noc otwrte okno i pranie.Msimy mu kupic nawilzacz powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzieki za fotki. Sa super. Ide troche odpoczac, bo nogi mi znow puchna. Robicie jakies oklady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dzięki za zdjęcia. Ja ci wysłałam stare zdjęcia. wręcz archiwlane hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie mam cyfrówki :-( Mam zrobione zwykłym aparatem ale zanim to wywołam to już mały będzie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja dzisiaj nie śpię już od 6 rano. Ostatnio mam problemy - zasypiam co najmniej po godzinnym przewracaniu się, budzę się o jakiejś nieprzyzwoitej porze rano, łażę zmęczona, ale jak się położę w ciągu dnia, to też nie mogę zasnąć i w dodatku szybciej mi się zaczyna nudzić niż w nocy :P... Na szczęście jak dotąd w ogóle nie puchnę, więc już chyba nie będę. Dzisiaj małżonek wysłał mi sms z zapytaniem, co mi przywieźć z Bułgarii... :) Napisałam, że coś fajnego, ale bez szaleństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałąm dopiero po drzemce :) Gosia francja już mam foto dzięki :) chciałam kupić dla małej taki leżaczek jak ty masz i nie wiem czy warto, możesz mi coś powiedzieć o takim leżaczku, czy jest to przydatne czy raczej taki gadżet?? idę teraz robić obiad bo coś głodna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja go wczoraj wyjelam bo brat z synkiem byl.Powiem Ci,ze ja mialam to dla Macka i dlugo mi posluzyl,bo mozna stawiac poycje,bujac,a pozniej karmilam go w nim :) Ide sie polozyc z Mackiem bo cos zle sie czuje. Bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewcyzny :) Ja wróciłam z wioski i wypoczełam sobie jak nigdy, za to przybrałam pół kilo na wadze, bo mamusie mnie ugosciła pysznym grillem :/ ale co tam bede sie odchudzac pozniej hihi.. Też jestem ciekawa opinii na temat leżaczka, bo tez chcem kupic ale nie wiem czy warto.. I w ogóle od kiedy można kłaśc takiego maluszka na lezaczek, no bo chyba nie odrazu po porodzie?? Co do skurczy ja tez juz mam coraz czesciej. Brzuszek mi twardnieje co jakis czas, ale to nie boli tylko taki dyskomfort odczuwam. Wieczorami od 3 dni miewam takie bóle jak na okres i potrzyma mnie chwile i pozniej pusci. Ostantio to nawet taki ból obudził mnie dwa razy w nocy i juz sie wystrasyzłam ze to ta chwila a tu dopiero 36 tydzien... Zycze miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela 1985
Hej dziewczyny!!!!! ja ziś miałam pierwsza noc którą w miarę przespałam - nie licząc 3 pobytów w ubikacji....no ale to już standard. Fatalny mam dziś dzień, mały strasznie się wierci..no i jeszcze te skurcze - coraz częstsze, aż się boję. Dobrze że mam dziś wizytę u ginekologa. Kurcze boli jak diabli.... Smiglo7 - ja też słyszę taki odgłos " strzelania" w brzuchu. Zawsze zastanawiałam się co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia dzieki za fotki,slicznie wygladalas :) A ja poszlam sie polozyc,ale tak mnie boli strasznie krocze,ze nie moglam wylezec,jedynie jak siede to jest ok,do czasu jak brzuso nie twardnieje :( :( Co do lezaczka to mozna go rozlowyc zupelnie na plaski,wiec chyba takiego maluszka juz mozna klasc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem wlasnie czy mozna ale skoro na cąłkiem płasko można go rozłozyc to chyba juz taki maluszek moze lezec :) gosiafrancja Ty to juz chyba powoli szykuj sie na porodówke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam z zakupów kupiłam pościel do wózezka, szczoteczke do włosów i obcinazke do paznokci i buelke i smoczki oraz majty poporodowe z siatki bo tanie były 8 zł za 5szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam z zakupów kupiłam pościel do wózezka, szczoteczke do włosów i obcinazke do paznokci i buelke i smoczki oraz majty poporodowe z siatki bo tanie były 8 zł za 5szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiakowa wiesz to jest tak,ze jeszcze jakis tydzien temu bylam pelna optymizmu,minal strach,ale teraz mam wielki strach w oczach bo wiem,ze juz tak blisko :( Zaczelam sie strasznie bac :( Wiem,ze tyle kobiet rodzi,rodzilo i bedzie rodzic,wiec jest to bol do przezycia,a ja i tak sie zaczynam strasznie bac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś wróciłam dziś z zakópów kupiłam pościel do wózeczka, obcinaczke do paznokci, butelke i smoczki oraz majty poporodowe z siatki a i szczoteczke do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka wlasnie,ze nie wiem co to znaczy,jestem tak samo zielona jak Ty. U mnie bylo to tak.W poniedzialek po wizycie u lekarza odszedl mi czop,na drugi dzien pobolewal mnie brzuch,ale zadnych skurczy,twardnienie.Pojechalam do szpitala,sama nie wiem po co.Rozawarcia zero,skurczy zero.Lekarka zrobila mi usg,potem przygotowali mnie o porodu,nic nie mowiac dlaczego.Mieli mi podlaczyc kroplowke na wywolanie,ale jak zbadali cisnienie,zobaczyli moje spuchniete nogi za 10minut mialam cesarke :( Pozniej dowiedzialam sie,ze wod tez juz nie mialam. Tak wiec widzisz ja tez bede \"rodzic\" pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 a ty jaki rozmiar tych majteczek kupiłaś? bo mi dała babka 40 i wydaje mi się że się w nich utopię!!!nie wiem czy są mniejsze rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykłe majktki nosze s/m.......hmmmm czyżbym tak strasznie wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahah rozumiem no to mam stracha a majtasy to rozmiar L w biodrach 56-104 i tez mam wrażenie że giganty :D ale zobaczymy bo jeszcze ten cholerny wielki podkład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i pytanie zinnej beczki...jak ja mogę wysłać dolary koleżance która mieszka w innym mieście(w polsce) czy pocztą albo bankiem mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej porzez bank zrób przelew nic nie powinnaś wtedy zapłaćic ale to musisz sie dowiedziec bo jak ma konto w innym banku to nie wiem a pocztą to przekazem i długo idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka dzięki za zdjęcia, najlepsze to na leżaczku, pełny luzik!!! gosiafrancja piszą dziewczyny o twoich zdjęciach a ja nie dostałam :.((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×