Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

oj w tym tefalenie to same szczuple, opalone laski :( ja utylam juz prawie 15 kg i to jakos dziwnie u mnie z tym tyciem bylo, bo normalnie waze 53 i najpierw chudlam, ale od 3 miesiaca sie zaczelo tycie, a od 7 miesiaca, to niemal po 1 kg tygodniowo... i teraz waze ponad 67 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam tvn style, tylko zwykły. A tam Anna Maria Wesołowska :p A film się ściąga i ściąga. Wrrrrrrr. Kablówka by się przydała to fakt, ale na wynajmowanym to się boję, bo umowy zazwyczaj są na rok, a jak mi właściciel rozwiąże to co zrobię. Kucze w totka nic nie wygralismy. A ktoś trafił jakiś czas temu 7mln i się nie zgłasza. Pewnie zawału dostał z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki,hej,ale dzis fatalnie sie czuje,po raz pierwszy mam bóle krzyża takie tepe,no i w dole brzucha,mdli mnie troche:(na dodatek wszyscy zamiast udzielac mi spokoju to na odwrót mają pretensje jakby to ja miała do tego głowę by zamartwiać się każdą pierdołą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro może to już niedługo :-) Coś ostatnio jakiś zastój, żadna nie rodzi. Nie przejmuj się innymi. Olej to. Ja tez ostatnio miałam taki dzień, że na wszystko byłam wrrrr ale potem stwierdziłam, że co tam, mam to gdzieś. A gdzie jest badeve. Coś jej nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
Dziewczyny co ile powinny być skurcze i jak długo trzymać. Kiedy jechać do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
Nie no bo jeśli ja mam skurcze a nie jestem pewna ze t\są to własnie skurcze to mam je co 4 minuty od krzyża. I się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
A rozwarcie mam na dwa palce i czop mi odszedł w sobotę a o 17 lekarz robił mi masaż szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
idę poprasować zajrzę później. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jedz do lekarza????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyku, to chyba powinnas do szpitala, a nie do zelazka :) w mojej ksiażeczce o ciazy pisza, ze jak skurcze sa co 5-10 min, to trzeba sie skontaktowac z lekarzem, szpitalem trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyk Ty sobie koszulę wyprasuj i zasuwaj do szpitala. Lepiej pojechać i wrócić niż w domu urodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki storczyk-ja tez uwazam ze powinnas jechac do lekarza co pięc minut i to reguralne to juz jest to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
No własnie się trochę polepszyło teraz są co 7 minut. Lekarz przez tel mi nic nie powie tylko bedzie kazał do szpitala. Poczekam jeszcze ze dwaie godzinki i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
jestem na dfole u szwagra a nie chce mi sie hasła wpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
No ale ja nie chce za wcześnie jechać. W pierwszej ciąży pojechałam jak miałam rozwarcie na 2 palce i mnie zostawili i męza odesłali i za 3 godziny on dojezdzał. . A teraz wolałabym jechać tak na styk. Nie wiem idę się położyć moze przejdzie. hociaż szczerze to wolałabym żeby się raczej zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki storczyk
Anka ja mam nick normalnie -dziki storczyk- i u siebie na kompie mam hasło zapamiętane, to jak pisze od siebie to mam na czarno, ale tu nie chce hasła wpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki storczyk wątpie ze przejdzie to juz twoj czas wkoncu za 4 dni masz termin takze chyba cos się zaczęlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja musze sie dzielić z mężem netem bo siedzi teraz w domu aż urodze i troche po porodzxie ale powiedział że ledwo ze mną wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjj jaka jestem zmęczona, siedziałam w pracy od 8:00 do 17:00....ale chciałam skonczyć to cholerstwo, które mnie prześladuje od kilku dni....ale jestem wykończona...chciałam do was zaglądnąć w pracy, ale poyślałam sobie, że usiadę wieczorkiem..i oto jestem myszka ja też jem olej z nasion wiesiołka, 4 na dzień 2 rano i dwie popołudniu...a nóz pomoże byłam dzisiaj w aptece spytać się o liście malin, ale nie mieli :.(( tak sobie czytałam wasze rozmówki o seperach, wertepach i tym podobnych...iałam się, że hej!! ale taka jest prawda, robimy wszystko, żeby ten dzidziuś szybciej z nas wyskoczył, a tu nic...ja też to dzisiaj powinnam urodzić, bo taka jestem zmęczona...ale mój maluch- gdzie mu tam do wychodzenia,!!!hopka w najlepsze..nie chce w ogóle mnie słuchać jak mówię mu o wyjściu julianna29 co do solarium to chyba przez okres połogu wykluczone, a później to nie wiem dziki storczyku, ja to pewnie już bym panikowała, jakbym miała tak często skurcze...bo noralnie to mam średnio co pół godziny, albo rzadziej wysłałam mężulka po coś słodiego i miałam dylemat..czekolada już odpada- bo zawiera magnez- a on przeciwdziała skurczom..na loda nie mam ochoty... i kazałam kupić żelki ale tylko haribo...i biedny jeżdzi od sklepu do sklepu bo jak na złość nie ma ich nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś już piąty raz po schodkach i przemeblowałam pokój i nic mały bryka i już chyba za bardzo chce urodzić ja zaraz zmykam bo mąz każe mi leżśeć :P niby taki dobry a chce siedzić przy necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, smiałam się z tej twojej sytuacji z mężem i piersiami...no kobiecie w ciąży to nigdy nie dogodzisz- mówią jej komplementy- a ona i tak znajdzie w tym dziurę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem, ale ja już nie mam siły na sprzątanie. Właśnie królikowi posprzątałam klatkę i tak się zmęczyłam, że aż znowu bóli dostałam tych miesiączkowych. Ale to raczej nie to bo lekkie a mały jeszcze wysoko, wlasnie po zlosci mnie kopie pod cycem. Boję się, że nie rozpoznam tych skurczów, bo jak pomyślę, że to nie to jeszcze a to będzie już. Ale to pewnie taki ból, że się nie da nie rozpoznać. Normalnie to bym panikowała, ale tak się oczytałam, że to niby się jeszcze ma czas na kąpiele, zjedzenie czegoś lekkiego, golenie itd, że pewnie będę się grzebać i zaglądać, czy główki nie widać i dopiero pojadę he he. Także storczyku daj znać jakbyś wyruszała, czy to już. Bo tam na brzuszkach już Was niewiele zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a co z tym magnezem? bo ja ciagle biore witaminy ciazowe - feminatal i tam tez jest magnez, to moze sobie chwilowo odpuscic..? to teraz przez ten ped do porodu zaczniemy ludzi w kolejkach przepuszczac i targac zakupy bez windy... hihihihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×