Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

smiglo7-nie wyszlo by Ci z krwi,bo to są badania wątrobowe i tam wychodzi ....bo moja kolezanka miala pod koniec ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam czasami taki dziwny ucisk w okolicy mostka , takie dziwne pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to badania są jak się nazywają to może sobie zrobię ? tylko n=mnie aż tak mocno nie swędzi znowu i sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wieden
smiglo7 ja tez to mam -i jeszcze niewielki guzek w tym miejscu moj gin powiedziala ze to wyrostek poprzeczny-dzidzia go "wykopala"na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, a próbowałaś ciepłego mleka przed spaniem? podobno uspokaja i pomaga zasnąć.... ale niedługo żadna z nas przez kilka tygodni oczek nie zmróży- chociaż bardzo tego będzie potrzebować... oglądałam właśnie gazetki i ulotki dla ciężarnych i jak patrzyłam na te niemowlaczki, to zastanawaiłam się jak moje będzie wyglądać...czy będzie miało czarne włoski, czy w ogóle ich nie będzie miało... ja jestem brunetką, mąż raczej szatynem, jka był mały to był blądasek..jakaś mieszanka z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są proby wątrobowe i przy tej chorobie wszystkie są podwyzszone z tego co wiem , i to mija zaraz po porodzie ,moze zasięgnij rady leakrza jakby dalej Cię swędziala skora i bardzo by Ci to doskwierało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja znajoma bardzo się drapala po caly ciele,niektore kobiety drapią się az do krwi tak ich swędzi,ona musiala brac jakies leki niewiem jakie wiem ze pod koniec ciązy to dostala cieszyla się ze dobrze ze tak pozno bo inne dziewczyny męczą się juz od 30 tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka tak zrobię jeżeli mi nie przejdzie albo się nasili to pójdę do lekarza :) Badeve ja mleka nie pije od urodzenia można powiedzieć hehehe ale może mój organizm już sie pomału przygotowuje do nie spania ?? A ja nie mam żadnego guzka ale czasami mnie szczypie w mostku oho plecy dają znowu o sobie znać - tylko nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigło mnie swędzą nogi i ostatnio przedramiona, ale tylko wieczorem gdy leżę w łózku we wtorek idę do lekarza i mam zamiar mu to powiedzieć nigdy nie swędziały mnie stopy ani dłonie w pierwszej ciąży też to miałam ale zbagatelizowałam i nic się nie stało moje swędzenie mija może po 1,2 godzinach najgorzej jak się w nocy przebudzę na siku, wtedy czasem jest jazda od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami upierdliwy hehehe ale czasami zapominam,że jestem w ciąży i na pykład schylę się po coś albo obudzę się na plecach rozciągnieta na całym wyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisterone to ja az tak nie mam czasami tylko jak zaczne się drapac to nie ma końca ale to pewnie przez to,że właśnie drapię i to powoduje,że swędzi jeszcze mocniej :) ale jak będziesz coś po wizycie wiedzieć więcej to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak czasami mialam ale ostatnio zaczynam jednak czuc się jak wieloryb....i dlatego moze humor mi się psuje,jednak koncowka ciązy nie jest zbyt przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dam znać myślałam o tym nawet, żeby na własną rękę zrobić te badania, jeśli lekarz machnie ręką - chodzę na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekam na wieści :) Aga ja czasami mam taki dzień,że czuje się brzydka , zaniedbana i takie tam... łapię doła wtedy na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dobrze jest zrobic badania nawet na wlasną ręke bo nikt tak o Ciebie nie zadba jak ty sama,ja czasami jak mam wątpliwosci to robie sobie badania indywidualnie,jak bardzo swędzi to lepie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlekliśmy się do domku :) Myszka24 właśnie chodzi o to, że na razie nic nie dało :p co prawda my dopiero 4 raz i wcześniejsze trzy były bez moich orgazmów ale po to nawet macica mi się nie spięła. Tak jak badeve pisała ja coś kiedyś czytałam, że seks dobrze właśnie wpływa na pochwę bo to swoiste ćwiczenia. Coś jak by się ćwiczyło mięśnie Kegla. Tylko przyjemniejsze :D A słodkie to ja też pożeram w wielkich ilościach. Lody co najmniej dwa na raz do tego jakieś ciasteczka, kamyczki albo batonik i cały czas mi się chce. Już nawet mąż krzyczy, żebym dała spokój z tymi słodyczami no ale co ja mam zrobić :p Halinamama na początku to raczej siara a nie mleko ja już mam tak od co najmniej 4 miesiąca albo i wcześniej (po naciśnięciu cyca) i nieraz jak mąż złapie to też coś się pojawi. Ja mam termin na 21 i mi się jeszcze brzuch ani tyci tyci nie obniżył (chociaż mam wrażenie, że młody to już w pipce siedzi). To chyba nie jest jakąś regułą, że ma się obniżyć np. dwa tygodnie przed. Może być tak że obniży się przed samym porodem. NA drętwienie zdaje się nie ma żadnego lekarstwa, ale po porodzie powinno ustąpić. Tak jak lekarz mówi takie ciążowe „przyjemności”. Ja cały dzień chodzę zmęczona ale jak się położę to w dzień nie usnę a jeśli chodzi o noc to tylko się jasno robi a ja już oczy otwarte. Ale zmęczenie daje o sobie znać. Mnie swędzi ale ugryzienie po komarach :D strasznie mnie wczoraj na spacerze w lesie pociachały. Na te swędzenia to balsamik, bo to pewnie rozciąga się skóra. Idę jeszcze do męża zajrzę i lodzika zjem :p na kolacje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio wogole zaczęlam tak się czuc zawsze lubialam kosmetyki,szmatki itd a ostatnio juz mi się nic nie chce wiem ze mi to przejdzie ale dopiero po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się juz nie najlepiej czuje chociaż mąż mówi mi cały czas że jestem najpiekniejsza (wtedy kiedy nie mówi do mnie wielorybku :p ) i prosi często żebym się ładnie wymalowała jak gdzieś idziemy. A mi się już w lustro nie chce patrzeć ;) nie mówiąc o tym, że się czuje jakbym ze sto kilo ważyła i muszę go prosić żeby mnie z łózka podniósł albo z fotela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve nie przejmuj sie tym brakiem siary. Ja tez nie mam i wcale mnie to nie martwi. W pierwszej ciazy tez nie mialam, a potem mleka mialam tyle, ze moglam pol Wroclawia wykarmic. Corke karmilam 9 msc bez problemow i potem jeszcze musialam brac tabletki na powstrzymanie laktacji, tak ze nie masz sie co martwic, brak siary w ciazy o niczym nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety tez tak mam jak ty,niby duzo czlowiek nie przytyl ale ja się czuje jak szafa ,jeszcze staram się malowac bo to lubie ale juz mnie nic nie cieszy jednak cięzar pewnie tez hormony dają o sobie znac,dobrze ze juz jestesmy w koncowce hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam sobie dwie bluzki i okulary przeciwsłoneczne :) mam tak,że jak założe coś nowego to od razu mi lepiej :) ale jak byłam na zakupach w zeszłym tygodniu z mężem to on nakupowal sobie pełno szmat a na mnie nic nie było zaczęłam robic się o niego zazdrosna , na dodatek za to ,że nigdzie w tym roku nie jedziemy na wakacje a on urlop spędzi na opiece nad mała i na de mną kupiłam mu karnet do solarium i on teraz chodzi zjarany na machon a ja przy nim jestem córka młynarza i czasami przez to też łapię doła ale sama chciałam to mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :-) Na początek pozdrowienia od Gosi. Pisze, że muszą zostac w szpitalu bo mały złapał żółtaczkę, ale czują się dobrze. Pozdrowiłam ją od Was i tez pozdrawia. Co do spuchniętych palców to ja tez to mam, moja gin powiedziała, żeby nie pić za dużo wody. Ja zazwyczaj to mam w nocy, a tak jak Smiglo piszesz to przed nocą zaczynam pić dopiero. I pewnie dlatego. Tzn, wiadomo pić trzeba więcej teraz, ale bez przesady. Bo ja potrafię wypić całą butlę 1,5l w niecałe pół godziny :p Co do siary to też nie mam, tylko takie zeschnięte białe, także pewnie wycieka ciachaczem troszkę jak nie widzę, jak naciskam to nie leci. A bół pachwin to mi dzisiaj cały dzień nie przechodzi. Faktycznie ten ostatni miesiąc to istny horror. Ja też nawet ochoty ubierać się czasami nie mam, mam już dosyć tych ciążowych ciuchów, bycia wielorybem, odrosty na głowie echhh. Trzeba się będzie wziąść za siebie w wolnej chwili. To Sol w szpitalu jeszcze. Ale żółtaczki połapały maluszki. Ale to lepiej, że jeszcze w szpitalu. Ciekawe jak reszta dziewczyn. Mój nr gg to 2339224 najczęściej jestem niewidoczna, ale można pisać, jak będę to odpiszę. Zapisałam sobie wasze. Tyle dzisiaj pojadłam, wymieszałam, myślałam, że do kibelka polecę i nic. Czy można brać w ciąży czopka glicerynowego, bo już wydaje mi się, że tydzień nie byłam tak mi tam wszystko jeździ w tych jelitach i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonka73 -masz racje z tą siarą to nic nie znaczy czy ktos ma czy nie przed porodem,ja znow mam teraz a po porodzie mleka nie duzo,w pierszej ciązy wlasnie przez to muslam karmic sztucznie takze o niczym to nie swiadczy czy jest siara czy tez nie przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często jestem na niewidocznym bo mam głupią ciotkę z którą nie mam ochoty gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam problemy z wyproznieniami a ostanio wszystko mi powrocilo do stanu z przed ciązy i przynajmniej z tym nie mam problemow, maly znow zrobil się strasznie aktywny zaraz mi dziure wywali wiecie to tez juz mi przeszkadza ,wczesniej bardzo się cieszylam z kazdego jego ruchu ale ostatnio juz mi to przeszkadza bo maly jest silny i wierci az boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie o czym teraz myślę??? jakie to jest uczucie jak zobaczy się tę małą istotkę,która przez tyle czasu mieszkała u nas w brzuszkach :) nie mogę sobie wyobrazić nawet tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje małe ma dwa dni szaleńst i dwa spokoju aż nieraz go muszę poszturchać. Dziś mi się ładnie wciskał pod żebra aż paliło jak cholera. A niedawno głową znów atakował na dole także wiem że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×