Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

włąśnie jestem ciekawa :) no bo niby wiem,że mam dziecko w brzuszku , kopie mnie i się wierci ale nie mogę uwierzyć ,że to jest np. taki mały bobasek :) jakoś tak mi ciężko sobie to wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonamundurowego dzięki. Kupię jutro ten syropek. Najbardziej się boję tego, że jak mi lewatywę dadzą to będę na kibelku siedzieć cały czas. Także wolę przed porodem się w domku spokojnie wypróżnić a nie stresować jeszcze w szpitalu. Co do porodu to tez nie wiem, jak to jest, ale to pewnie musi byc piękne uczucie zobaczyć w końcu maleństwo. Cieszę się, że w końcu w Polsce są porody rodzinne, bo niby dlaczego tatuś ma tez nie doświadczać tego wspaniałego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tylko pomyślę o swoim maluszku albo nawet oglądam na zdjęciach inne takie maleństwa to mi normalnie łzy się cisną do oczu :) strasznie uczuciowa i wrażliwa się zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam się wykąpać bo zaraz mąz wróci i będzie krzyczał,że ja znowu przed kompem siedzę :P wezmę szybki prysznic(czyt. expres) i zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam siedzę i mam spokój na szczęście. Smiglo mam pytanie, kupiłas już karuzelke nad łóżeczko. Ja chcę kupić tą fishera z projektorem i nie wiem po ile jest w Bajce a oni nie mają strony int. Pamiętam, że robiłaś tam zakupy, jak może coś wiesz to daj znać. Ale wiecie co dziewczyny, ceny to czasami sa makabrycznie różne. Na allegro ta karuzelka jest za 115zł a na stronie sklepu Urwis we Wrocławiu za 199zł. Identyczna. Koszmar, takie przebitki. Nic, tylko sklep otwierać dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ceny są koszmar zarówno podstawowe rzeczy jak i zabawki. Chyba straszie dużą marze naliczają. Interes cudny bo przecież kupić podstawe trzeba a tych niepotrzebnych to w przypływie uczuć sie też nakupuje zawsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. I jak na prezent kupuje się to też zazwyczaj nie byle co. Ale ja rozumiem, widziałam przebitkę na wózku który mam o 130zł ale na karuzelce 85 to już masakra. Chyba, ze baterie daja gratis hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonka, dzięki za pocieszenie w kwestii mleka..a co!!!- musi byc mleko, nie może być inaczej a ja jestem taka wkurzona, bo majtki już na mnie nie pasują, tak się rozrosłam w biodrach i cisną mnie jak cholera...kupiłam sobie ostatnio 3 pary w fajne kotki i teraz ubrałam...niestety cisną tak, że nie wytrzymałam i zdjęłam/...nic już na mnie nie pasuje a jak po ciąży zacznę próbować moje stare ciuszki to dopiero się załamię!!! ile mnie pracy dziewczyny czeka z moim ciałem..ile cwiczeń, już nie będzie cukiereczków- bo chcę wrocić do swojej wagi sprzed ciąży- ze względu na męża i ciuszki, no bo w czym ja będę chodzić? na te moje łachy ciążowe to już nie mogę patrzyć żona mundurowego..tak cię wcięło, że juz myślałam, że na ciebie przyszedł czas :D.. hehe ja słodkie tez wpierniczam aż miło...jeszcze mi wolno, nawet mężulek mi kupuje, ale wiem,że jak urodzę to już takich moich zachcianek nie spełni, oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam do łóżeczka, w sumie to juz zasnęłam na filmie, ale mężuś mnie wygonił do łóżka i.......znalazłam się przed komputerem ale teraz to już na prawdę idę spać- jutro przekochana praca. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szybko w swoje spodnie to nie wejdę. Ja miałam fizyczną pracę, dużo chodziłam, praktycznie 8 godzin na nogach w biegu, a to dużo. Teraz mało się ruszam i to też przyczyniło się do tycia, nie tylko ciąża. Jak czasami siedziałam na urlopie czy zwolnieniu to już przybywało parę kilogramów. Ale o spodniach to moge pomarzyć narazie, trzeba kupić jakieś większe. Mam nadzieję, że w buty wejdę, no to największy wydatek. Chyba becikowe to powinni dawać jedno dla dzieciaczków, drugie dla mamy-pociążowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, wszystkie pouciekałyście. A ja znowu spać nie mogę. Nawet dragonka mnie dzisiaj opuściła :p Ale u Ciebie to dzionek jeszcze to masz co robić. Dobra, to ja tez lecę poleżeć, chociaż przez te pachwiny to lepiej mi się siedzi. Miłej nocy i ślicznych snów. Do jutra. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko chwile mnie nie było a tu juz dwie strony do czytania a co swedzenia skóry Smiglo to ja tez tak mam ciągle sie dra[pie mnie sie tez dużo chce pić i ciagle mam ochote na słodkie ja juz uciekam bo mąz przuyszedł z meczu i musi teraz przesledzić relacje i drze sie na mnie papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza ;-) wcale Cie nie opuscilam tylko powoli zbieramy sie na plaze i musze mala spakowac, zeby sie nie okazalo, ze jej picia np nie wzielam. A czopek glicerynowy mozesz spokojnie wziac, to dziala raczej powierzchownie. Mam nadzieje, ze Ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyna.ja dis pierwsza nie ciekawą mialam noc brzuch mi się spinał,co chwile latalam do ubikacji sikac ale wydaje mi się ze to nie ma związku ze zblizającym się porodem tylko nerwica mnie dopada bo tez jak jestem w stresie to latam do ubikacji. Calą noc się budzilam,wszystko mnie boli pachwiny z jednej strony tez,nie mowiąc o kręgoslupie.Moze dzisiaj pojde do lakarza ale to zalzy czy bedzie przyjmowac bo mial przyjsc dzis z urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) a ja dzisiaj miałam fajną noc tzn. całą przespałam tylko raz na siku wstałam :) Na brzuszkach znowu następna się rozpakowała:) A u mnie dziecko jeszcze w lesie , zero oznak porodu :) nawet brzuch przestał mi się spinać i pobolewać jak na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!! Ja też sikam co chwilę w nocy. Co to za spanie!!! Byłam rano oddać krew i mocz, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ostatnio miałam te leukocyty powiekszone, lekarka mowila, ze jak dalej bedzie to samo to da mi antybiotyk, tylko ciekawe na co jak mi nic nie jest i nie bylo. Wczesniej bylam podziebiona i to pewnie od tego tak wyszlo, mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej. Dragonka Ty masz sile jeszcze na plaze chodzic? Podziwiam Cie. Mi sie juz coraz trudniej jeździ samochodem, chyba ze rozkrakiem he he. Chodzic tez juz nie mam sily, chyba tak przewegetuje do konca, bo nic mi sie nie chce. Agnieszka31 a Ty juz bedziesz rodzic czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ostatnio miałam dużo leukocytów i coś tam jeszcze po tygodniu zrobiłam ponowne badania i wyszło juz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zrobiło się ciepło i znowu nogi mi puchną :( idę się wykąpąć i na jakieś zakupki trzeba iść no i śniadanie zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo czemu jak wchodze na brzuszki i chce obejrzec zdjecia, klikam np na ciebie to zamiast sie otworzyc, to na dole tam gdzie sie pisze wyskakuje mi twoja ksywa i sie nie otwiera. Czasami zaskoczy ale nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już mam, dopiero zajarzylam, ze mozna tez na profil wejsc. Fajne te dzieciaczki. Faktycznie rozpakowane tam juz jestescie prawie wszystkie. Szkoda ze u nas na Kafe takiej galerii nie mozemy sobie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catrina33
Cześć dziewczyny Ja wczoraj troszkę poszalałam po sklepach i mąż sie śmiał żebym już urodziła bo do porodu wykupie wszystkie rzeczy dla dziewczynek:):):)Aleco ja mogę? One są takie cudnie...... A w nocy troszke pobolewał brzuch, dziś od rana też czuje sie nieciekawie.......mała się rusza ale tak jakoś malutko, brzuch boli, wię c może coś zacznie się dziać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w noc 5 razy wstawałam ale na szczęście od razu zasypiałam. Brzusio tradycyjnie boli - to już tydzień jak boli codziennie. mama mnie dzisiaj ciągnie na zakupy żeby dokupićdo mnie ostatnie zasłony do domu a ja zupełnie nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza-napewno nie będe rodzic w najblizszych dniach nie ma takiej mozliwosci hehehe .Ide wlasnie do lekarza tak kontrolnie moze zleci mi jakies ktg no i umowie się znim tak orientcyjnie na termin cc ,napewno bedzie chcial zrobic to jak najpozniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcik,ja dziś tez robiłam wyniki-mocz,morfologia krótka,elektrolity i krzepilowsć:) Mam prośbę dajcie linka galerii brzuchatek już rozpakowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×